Képvihar délutánra!
Most amolyan "kiemelés nélküli" hangulatom van :) Igazából nem éreztem úgy, hogy bármely alkotás kimagaslóbb lenne a másiknál, így csak ömlesztve adagolok... erre tessék:
Most amolyan "kiemelés nélküli" hangulatom van :) Igazából nem éreztem úgy, hogy bármely alkotás kimagaslóbb lenne a másiknál, így csak ömlesztve adagolok... erre tessék:
Mára elég szépen kijutott a jóból! Gondolom nem kell magyaráznom, miért a következő játékot emeltem ki:
Itt a szokásos anyag. Miután beadagoltad magadnak, fáradjon át a következő hírbe :) Lássuk csak, mi is van itt...
A GameSpot reggeli hírei között egy igen nyugtalanító információhalmazt véltem felfedezni. Sajnos úgy tűnik, hogy a készülő Driver 3 mégsem jelenik meg ebben az évben, hanem csak valamikor jövő tavasszal... :( Hát, egyelőre nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, de a fejlesztők elmondása szerint erre azért van szükség, hogy jóval tökéletesebb lehessen az alkotás. Ám legyen!
Nos, mint említettem, egy kis összefoglaló az április 1 okozta sokkhatásból. Szerencsére nem kellett sokat kutakodnom, mert Blues-ék remekül összegyűjtöttek mindent :)
Itt van a kicsit késve érkezett reggeli adag... azért szerintem még néhányan csak most fogyasztjátok a napi első betevőt, szóval pont jól jönnek ezek a kis szösszenetek :) Mai kiválasztottam az Etherlords II!
A me reggeli "kiválasztó showban" a Xenus-ra szavaztam :) Nem S.T.A.L.K.E.R. de jó ez is, ha leülök zöld lesz a ... mi? Ja ez más :D
A Guru3D-ről letölthető a legújabb, v43.03-as Detonator drivercsomag, nVidia kártya tulajok számára. Egyaránt Win9x és XP rendszerekhez is megtalálható, szóval, ha érdekel, klikkelj ide. Update: Szemfüles olvasóink észrevették, hogy ez a Detonator driver már ki volt hírezve mifelénk... na igen, de ez most másik alkotótól érkezett, vagyis akár jobb (vagy rosszab :D) is lehet, mint a korábbi!
Az elmúlt napokban futótűzként terjedt, egy egészen idáig bizonytalan információ, mely szerint az EA egy újabb Battlefield 1942 kiegészítés kiadását tervezi. A mai napon ezt hivatalosan is megerősítették, szóval valóban készül a Secret Weapons névvel ellátott add-on. Egyelőre még nem lehet tudni, hogy mi lesz benne a különlegesség...
Hsssssssssssss... hallod, hogy suhog? Megérkezett a mai vihar :D
Amint láthatjátok még a reggeli vihar is elég szigorúra sikeredett. Ha ezek között nem talál mindenki legalább egy kedvérevalót... hááááát :D
Najó, azt mindenki mondja, hogy nem szereti, de mégis azt használjuk legtöbben nap, mint nap. Arról a névről beszélek, mely immáron nagyon sok éve van közöttünk, és egészen egyszerűen az életünk részévé vált. Mostmár elárulhatom, hogy a Windows-ról van szó. A Neowin egy igen különleges cikket hozott össze e rendszer történetéről, rengeteg képpel is ilusztrálva. Szerintem érdemes ellátogatnotok ide!
A mai felhozatal elég szinesre sikeredett. Itt van pl. ez a Planetside, amely bejelentésekor nagyon igéretesnek tűnt. Azóta is egész jó, de sajna az animációit megszemlélve nem lesz egy nagy dobás :(... azért a képeket érdemes megszemlélni.
Nos, mint láthatjátok van mit mexemlélni :) Nem is ragozom a dolgokat, irány mindenhova! :D
A nagy sikerre való tekintettel ismét válogattam Nektek egy jó adag screenshot-ot. Tessék csemegézni belőle!
Ez az Anarchy Online: Shadowlands egyre ütősebb lesz... vessetek csak rá egy ártatlan kis pillantást :)
Az igaz, hogy nem éppen eseménydúsak a napok, azért ez a képvihar szerintem most mindent visz :)
Amíg nézegetitek a mai felhozatalt, elleszek a többi hír meglakotásával. Most nem emelek ki senkit, mert a legfontosabb új képeket úgyis külön mutatom meg :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)