John bácsi csevegJohn Carmack-kot sikerült mikrofon végre kapnia a GameSpot stábjának. Néhány érdekes új infót lehetett ilyen módon megtudni a készülő sikervárományos büntetésről, a Doom III-ról. Lássunk hát néhányat: - az emberi karakterek immáron motion capture-re épülnek - a lények kézzel animáltak, értelemszerűen - elmondása szerint teljesen más élmény lesz, mint bármely eddigi id Software-es játék - megkérdezésre sem mondta el Johnny bácsi, hogy milyen hosszú lesz a játék, de annyit mondott, hogy inkább a játékmenetre koncentrálnak, nem a hosszra - ha lassabb géped van, inkább a felbontást érdemes lejjebb venni, nem az effekteket. Az árnyék esetleges kikapcsolása teljesen elpusztítja a játékélményt...
Új Splinter Cell idénBizonyára emlékeztek az alig néhány napja előkerült Splinter Cell folytatásra, nevezetesen a Shadow Strike-ra. Nos, még mindig nem túl sokat tudni róla, de az már valószínű, hogy még idén a kezünkbe vehetjük. Igaz, hogy csak a karácsony közeledtével, de egész jó kis ajándék lenne belőle :)
Painkiller képekA GameSpot csak nem akarja abbahagyni a képzuhatagokat :) Most már azértis csak a Painkillert teszem ki, mert egyrészt fáradt vagyok, másrészt meg a többi új most nem is annyira érdekes :) Lássuk hát:
Bizonyos források szerint az ATi és a Half-Life 2 karöltve fogják egymást reklámozni az E3-on. Ez annyit tesz, hogy egy Radeon 9800 Pro 256 MB-os kártyán fog futkorászni egy takaros kis dobozkában a játék, mint tavaly a Doom III esetében. Csak reménykedni tudunk, hogy megint készül valami shackycam felvétel! ;) De az lenne a legjobb, ha valami publikusat is mutatnának...
Az Action Vault négy újabb képnek adott otthont, ezúttal a Techland készülő FPS játékáról, a Chrome-ról. Abban már biztosak lehetünk, hogy ez az év hemzseg majd a jobbnál jobb akciójátékoktól, és ez alól ez a gyöngyszem sem kivétel!
A GameSpot készített egy interjút Tim Willits-el, az id Software egyik arculatával. Természetesen a Doom III-ról kérdezgettek. A sok érdekes infó mellett egy igen fontos is napvilágot látott, mely szerint az idei E3-on egy újabb trailer kerül majd elő a játékról. Érdekesség továbbá, hogy maga a játék idén nem lesz kiállítva, vagyis igaz Carmack tavalyi állítása, mely szerint "több" E3-on nem mutatják be (bár igaz, hogy eddig azt hittük, hogy az idei show előtt megjelenik a végleges játék :D).
A THQ és a Relic Entertainment (akiktől az Impossible Creatures és a Homeworld 2 is származik) megállapodást kötött a THQ-val (Red Faction 2). Ennek értelmében a Relic két újabb stratégiai játékát is a THQ-n keresztül dobja majd piacra... Sajnos azonban elég minimális infókat lehet tudni ezekről, mindössze annyit, hogy az egyik valamikor 2004 második félévében jelenik majd meg.
Szépséges MMORPG... ki lehetsz vajon...? Hát persze, hogy az új Anarchy Online :)
Nos, nem annyira viharos itt az idő, de az tuti, hogy igencsak felkavaró... Lássátok hát hirtelen a napi legjobbat:
S lőn egy szépséges felhozatal... lássuk csak mik vannak itt:
Elég szépen indul a nap :) Van mit nézegetni... nah, lássuk csak, mit emelejek ki a tömegből:
Itt hozom a jól kiérdemelt adagot. Remélem mindenki kellő odaadással szemléli meg mindet :) Ki is legyen ma a kiemelt darabka... lássuk csak:
Stinger koma szállította az infót, mely szerint előbukkant a legújabb, természetesen ezúttal nem hivatalos Detonator drivercsomag. Egyelőre csak Windows 2000/XP tulajok élvezhetik. Ha te is közéjük tartozol, töltsd le innen.
Mivel már többen is szóltatok (Thanx Nitro & Alfa[GTx]), ezért gongoltam tényleg több arcot is érdekelhet :) Szóval a lényeg, hogy szépen csendben kijött a Reaction Quake 3 nevezetű modifikáció legújabb, immáron 3.0-ás változata. Ha meg akarsz ismerkedni vele, vagy csak egyszerűen le akarod tölteni, mindenképpen ugorj be ide.
Mikor már éppen ki akartam emelni a "tömegből" a Jedi Academy-t, megpillantottam aaaaaa...:
Én még mindig azt mondom, hogy a legújabb Matrix Reloaded vizuális világát semmi sem tudja elmosni... azért nézegessétek meg a mai felhozatalt :) Kicsit beszigorít jelen korunk PoPja :)
Az UT grafikus motorjával manapság egyre többet találkozhatunk, de az várható volt, hogy hamarosan jönnek a kihívók. Szerény véleményem szerint kijelenthetem, hogy a Doom III engine megkezdte hódító újtát. A Human Head Studios ugyanis olyan pályatervezőt keres, aki még be nem jelentett Doom III motoros játékukhoz alkotna. Az infót német testvérlapunk fedte fel, ám a Homelan kicsit utána is kérdezett. Sajna a cég sem cáfolni, sem megerősíteni nem kivánta az infót...
A Hydravision Entertainment elhintette a Gamershell szerkesztőségének, hogy egy eleddig titkolt projekten munkálkodnak. Az év végén debütáló stuff középpontjában egy csoport iskolás különc került, név szerint Shannon, Kenny, Ashley, Stan és Josh, akiket tanáraik különféle... hát szóval nem éppen illendő dolgokra tanítgatnak :) Az első képet itt lesheted meg. Sajna ezen is látszik az a fránya konzolos beütés.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)