Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 944

OpFlash 2 Teaser

Hír | 2003.12.26 17:52

Nocsak, nocsak. Mégis csak érdemes volt ellátogatnom az Operation Flashpoint 2 oldalára :) Ugyan még mindig nagyon visszafogott a tartalom, de legalább már van rajt valami. Itt úgymond "bekapcsolhattok" egy TV-t (bal alsó sarok), majd csemegézhettek a különféle ígéretekből. Kis érdekesség a kiváncsiskodóknak. A TV aljzatán van egy lehajtható rész. Ott válthatunk csatornákat. Összesen 5 különféle van, bár azokon még nincs "adás". Amint lesz valami, szólok - illetve szóljon, aki előttem veszi észre :)

Hitman Karácsony

Hír | 2003.12.22 20:20

Mintha az Eidos tavaj is valami effél karácsonyi ajándékkal lepett volna meg minket... vagy tévedek? Mindegy, a szándék a lényeg :) Aki szereti a piciny flashes lövöldözős játékokat, annak itt egy a Hitman COntracts védjegyével :) Thanks Lazy.

'Reggelt...

Hír | 2003.12.21 09:00

Üdvözlet mindenkinek! Most végre javában itt a szünet, mindenki azzal tölti, amivel jól esik. Valószínűleg van aki éjjel-nappal tol valamit, aki napi 24-ből 20 órát alszik, de létezik még sok verzió :). Gondolom sokótok van úgy vele, hogy megvárja azt a bizonyos estét, mert akkor erősítik meg a fémvázat, izé... :) Hogy legyen egy kis szórakázásotok ma reggel, katt ide!!! (Thanx Jam)

!! KELLEMES PIROSAT !!

Hír | 2003.12.06 00:00

Hadd legyek én az első, aki Kellemes Mikulást kíván kedves mindannyiótoknak! Kitettétek már a csizmátokat? :D Én igen, sőt, őszintén megmondom, hogy a hátizsákomat helyezményeztem az ablakba :) Reggelre mindenféle csokit-cukrot kérek bele... persze tőletek is virtuálisan :D Jó éjt mindenkinek, illetve jó reggelt annak, aki valamikor mostanában ébred fel :D Még egy aprócska szösszenet, mellyel egész jól el lehet tölteni az időt :D Erre tessék.

Codemasters késések

Hír | 2003.11.13 07:49

A hazai Invictus által készített, egykori Insane kiadójának nem megy olyan fényesen manapság. Ezúttal is majd az összes játékának megjelenését el kellett halasztania. Lássuk a megújult megjelenési listát, melyből az utolsó 3 elem nem is keveset késik...

  • American Idol - 2003 november 18.
  • Dragon Empires - 2004 nyara
  • Wartime Command - 2004 nyara
  • Operation Flashpoint 2 - 2004 tele

  • Pelican Simulator

    Hír | 2003.10.25 20:42

    Carville dobott egy levélkét:

    Ezen a lapon van egy tök király flashes játék ahol a Halo-ban levő személyszállító gépet, a Pelicant lehet vezetgetni. Nagyon jó kis játék, érdemes megnézni és berakni a hírek közé hogy más is kipróbálhassa.
    Köszönjük szépen az információt!

    [PATCH] Etherlords 2

    Hír | 2003.10.25 08:32

    Nival Interactive-ék kiszedték a sütőből az Etherlords II nevű sikerük legújabb patch-ét, mely 8,6 megát nyom, sok benne az újítás és csak azt várja, hogy mindenki feltegye a gépére aki rendelkezik az Etherlords második részével. :) Erre tájékozódhattok a javításokról, innen pedig a letöltést kezdhetitek meg.

    Macromedia drágaszágok...

    Hír | 2003.09.11 07:41

    Eltelt kis idő, és a Macromedia újabb jószágokat fialt. Az új Studio MX csomagba több érdekesség is belefért, ám ami még fontosabb, ezek próbaverziói meg is érkeztek. Akiket érdekelnek ezek, a lenti linkekről máris letöltheti mindet!

  • Flash MX 2004 Trial
  • Flash MX 2004 Professional Trial
  • Dreamweaver MX 2004 Trial
  • Fireworks MX 2004 Trial
  • Flash MX 2004 Trial

  • Breakthrough visszaszámláló

    Hír | 2003.09.09 21:49

    Waszlaw Joachim testvérünk hívta fel a figyelmemet egy újabb kis számlálóra, a net rengetegében :) Ez pedig azt mutatja, hogy igencsak rövidesen megérkezik a Medal of Honor kiegészítésének, nevezetesen a Breakthrough-nak a kipróbálható multi demója. Természetesen beletettem oldalunkba ezt a kis számlálót, ahogy szoktam :) Akkor számoljunk együtt... 10...9... :)

    Késik az OPFlash 2

    Hír | 2003.09.09 13:26

    A drágalátos Bohemia Interactive ugyebár megalkotta az Operation Flashpoint sorozatot. Nagy örömünkre szolgált, amikor kiderül, készül a második rész is. Sajnálatos tény azonban, egy igen komoly csúszás miatt nem jelenik meg 2005-ig. Ez igazából egy dolognak tudható be. A csapat gőzerővel dolgozik az első rész Xbox változatán, és nincs másra erejük... ejnye...

    Zero Hour visszaszámlálás

    Hír | 2003.08.30 10:57

    Tigeroo dobott egy mailt a SPYNEWS-ra, melyből megtudtam, hogy egy újabb visszaszámláló került fel a netre :) Ez azt hivatott mutogatni, hogy pontosan mikor jelenik meg a Command & Conquer sorozat Generals részéhez készített Zero Hour kiegészítés. Lássátok hát:

    Enigma Site

    Hír | 2003.08.21 08:25

    Megnyílt az Enigma Rising Tide elnevezésű játék honlapja. Található rajta egy flashes játék is, amivel (valamikor a nap során kezdődik a játék) egy eredeti Enigma gammát lehet nyerni. Ezen kívül még ma megjelenik a játék demója. Ja, hogy már az oldalt szeretnétek lesni? Nos, azt itt találjátok.

    Max Payne 2 képek

    Hír | 2003.08.13 10:15

    A GameSpot elkészítette a maga kis előzetesét a sokak által etalonnak tartott játék folytatásáról, a The Fall of Max Payne-ről. A sok érdekes infó mellett találhatunk három új képet is, az elvileg október 22-én debütáló sikervárományosból.

    Update: Két újabb kép, ezúttal a gémszpáj előzeteséből!

    BF1942 demó - mennyi még?

    Hír | 2003.08.08 07:38

    Nos, a mai napon érkezik vala a Battlefield 1942 kiegészítőjének, a Secret Weapons of WWII-nek a demója. De, hogy pontosan mikor is? Lássuk csak:

    Operation Flashpoint 2 interjú

    Hír | 2003.06.02 17:05

    A PlanetRainbowSix.com készített egy interjút a játék projectvezetőjével, Marek úrral, melyből többek közt kiderül, hogy a játék új engine-t kapott, amellyel szebb és nagyobb külső/belső tereket képesek megjeleníteni, új motor kezeli a hangokat is, ami az első részben nem volt túl jó, a "modderátorok" ismét jól járnak, mert könnyedén készíthetnek saját pályákat, jobban odafigyelnek a realitásra. Marek elárulta még, hogy 70-es évekbeli járgányokkal száguldozhatunk a pályákon, vagyis az első rész cselekménye előtt jászódik a történet, amiről azonban semmi többet nem mondott. Megjelenési dátumot pedig nem is tudott mondani, még a demóra sem.

    Új Splinter Cell ma!

    Hír | 2003.05.06 19:56

    Nos, a Ubi Soft ma este jelenti be hivatalosan a Splinter Cell folytatását... igazából már ki kellett volna jönnie az infónak, de valamit szerintem elszúrtak :D Amint kiderül minden, rögvest hírezem! Ez csak amolyan figyelmeztetés volt :) Update: Érdekesség, hogy az amerikai honlapon már lejárt az idő (bejelentés sehol), az angol oldalon viszont azt írják, hogy csak holnap leszen bejelentés :) Én, a biztonság kedvéért idehoztam a számlálót :) Ha előbb lesz igazság, jelentek!

    Operation Flashpoint 2!

    Hír | 2003.04.16 15:50

    A Codemasters a mai napon már hivatalos formába is öntötte a mindeddig pletyka szinten terjengő, Operation Flashpoint 2 fejlesztéséről szóló hírecskét. A lényeg, hogy az idei E3-on mutatják majd be, és valamikor 2004-ben jelenik meg... Bővebb infó hamarosan itt is található.

    Codemasters @ E3

    Hír | 2003.04.15 15:55

    A kódmesterektől épp most futott be egy ártatlannak tűnő kis levélke, melyben felhívták a figyelmünket egy bizonyos listára... ez azonban nem csak egy lista, hanem A LISTA :) Vagyis kiderült, hogy milyen alkotásokat mutat majd be a cég az idei E3-on. Az már biztos, hogy jelen leszen a Battlefield Command, a Pop Idol, a Dragon Empires, valamint három, még hivatalosan be sem jelentett játékuk folytatásai (Colin McRae Rally, Operations Flashpoint, LMA Manager). Lesz itt stuff... csámm :D

    OpFlash2 honlap!

    Hír | 2003.04.06 12:59

    A hivatalos bejelentés még nem érkezett meg, de azt máris tudjuk, hogy mi a címe a hivatalos Operation Flash 2 honlapnak. Ha ellátogattok ide, tartalmat ugyan még nem találhattok rajta (ez azért jelen pillanatban érthető), de az tuti, hogy ez lesz az oldala. Egy röpke utánajárás után megtudtam, hogy a domain név tulaja a Bohemia Interactive, és már 2002 október 16-án lefoglalták a címet :) (ja, és utoljára 2003 március 19-én módosították az oldalt)

    Conflict Desert Storm 2!!!

    Hír | 2003.04.04 23:39

    Ez a nem semmi... a Pivotal Games közvetlen azután, hogy kiszivárgott az OpFlash 2 infó, máris elárulta, hogy a Conflict Desert Storm 2 is fejlesztés alatt áll. A 2003 szeptemberében debütáló alkotás ugyanakkor játszódik, mint az első rész, csak éppen más karakterekkel és más helyszíneken. Egészen pontosan az iraki és kuvaiti harctereken fordulunk majd meg...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)