Freaky Tuner névvel jelentették be a legújabb autós játékot, melyet a lengyelországi Marksoft fejleszt. A feladatunk az illegális versenyek megnyerése lesz, 5 különöző játékmódban, 21 különböző pályán. Az első képek és minden további ezen a linken.
Befejeződtek a Winter Challenge munkálatai, a szimulátor a mai nap aranylemezre került. A téli sportok szerelmeseinek szánt játék aktuális időpontban jelenik meg, mint tudjuk lassan-lassan keződnek a 2006-os téli játékok. Továbbiak itt.
Megérkezett az újabb, szám szerint a második videó a Titan Quest című játékból. Aki meglesné az akció-RPG-ből készült videót, az erre a linkre kattintva töltheti az 50 megabájtos csomagot.
A Bold Games kiadta John Deere American Farmer című farm-menedzselős játékának legújabb, 1.5.2-es javítását. A csomag tartalmaz például új textúrákat, amelyek segítségével a játék immár minden évszakban másként nézhet ki. Emellett állítottak a nehézségi szinten és most már foroghat a mini térkép is. A hat megás fájlt innen kaphatjátok le.
Ezen a dermesztő napon került ki a CDV-s srácok kezei közül egy új múvi a American Conquest: Divided Nation című kiegjükhöz. Aki nemtudná, egy valós idejű stratégiáról van szó. Az alant található videóban megláthatjátok a grafikus motor technikai fejlődését, illetve a játékmenet egyes elemeibe is bepillantást nyerhettek.Erre tessék..
A Sims nagyon sikeres - ez tény. És bár én ki nem állhatom az EA aranytojást tojó tyúkját, a tömeg számomra érthetetlen módon zabálja. Erre a többi kiadó is rájött, ezért készült el nem is egy Sims-klón, többek közt a Singles és folytatása is. Most az utóbbi európai kiadásához érkezett meg az 1.3-as verziószámot viselő javitás, melyet itt tölthettek le.
A 2006-os téli olimpia ihlette Winter Sportsból érkezett egy új animáció. A havas sportok szerelmeseinek külön jó hír, hogy a játék még az olimpia ideje alatt megjelenik. Aki meglesné a 7 megabájtos animációt, az ide kattanjon.
Az SCi Entertainment Group közzé tette 2005. december 31-én zárult 2005-ös első pénzügyi félévének adatait. Hat hónap alatt 40 millió font értékű bevételre tettek szert, ami nagyjából 15 millióval több, mint a csoport belső költségvetése. Reményeik szerint a következő félév lezárultáig (június 30.) tovább növelhetik az adatokat. A jelentésből kiderül továbbá, hogy leginkább konzolos alkotások hozták a sikereket. A kiadóvállalat elkövetkezendő fél évre vonatkozó terveiről is szót ejtettek. A további bevételnövekedést az igen impozáns termékskálától várják. Ennek része a hónapokon belül megjelenő Tomb Raider: Legends. Emellett nagy sikert aratott a Lego Star Wars is. Ennek folyománya, hogy újabb megállapodást kötöttek a Legóval, melynek értelmében a Bionicle játékfigurákból is videójátékot készítenek. Ez azonban csak a 2007-es üzleti évben jelenhet meg. Nem feledkeztek meg Lara Croft születésének tizedik évfordulójáról (ahhoz képest igen jól tartja magát a hölgyemény...). A jubileumot egy különleges játékkiadással szeretnék megünnepelni. Egyelőre ennyit mondtak róla... Az üzleti stratégiáról is szó esett. Az SCi és az Eidos tavaly májusi egyesülése most vált igazán teljessé. Utóbbi kiadó számos pénzügyi problémával küszködött, ám számos fontos játéknév volt a birtokukban. A felvásárlásával ezek esetleges folytatása is biztosítva lett.
Aranylemezre került a Ski Alpin 2006. A sportjáték munkálatai befejeződtek, a szimulátor bearanyozódott és alig várja, hogx a boltok polcaira kerüljön. Aki ezzel ugyancsak így van, az lesse meg a hivatalos bejelentést.
2006 második negyedéve nagy örömmel fogja eltölteni a baseball rajongók népes táborát, hiszen ekkortájt várható a Puresim Baseball 2006 című alkotás megjelenése. Számos újdonságot fog magában foglalni az elődeihez képest. Szebb grafika, fejlesztett kezelő rendszer, több statisztika és csapat - hogy csak a fontosabbakat említsem. Erre elcsattogva további ismeretekre tehettek szert a game-el kapcsolatban.
A GameCloud információi szerint búcsút mondhatunk az E3 kiállítás fő attrakciójának, a csajoknak. Ottani szóhasználattal élve a booth babes lányok eddig minden évben kétség kívül legalább annyi látogatót vonzottak a játékkiállításra, mint maguk a kiállított alkotások. A nagyobb weboldalakon külön szavazásokat indítanak, ugyebár, és még sorolhatnánk órákig a lányok által betöltött óriási szerepet. A Szórakoztató Szoftverek Szövetséges (ESA) azonban új szabályokat léptetne életbe az idei évtől. Az E3 cenzúra az egyik kiállítótól szivárgott ki, ilyenkor ugyanis már megkapják az idei kiállításra vonatkozó szabálykönyvet. Szexuálisan provokatív tárgyak, képek, egyéb kellékek, valamint élő, részlegesen fedetlen testű, vagy fürdőruhát viselő, illetve egyéb ehhez hasonló ruhát viselő modellek nem jelenhetnek meg a kiállítás közös területein, így a kiállítóterekben, és a bejáratoknál sem. Úgy tűnik, a cenzúra keze már mindenhova elér. Az intézkedések várhatóan óriási felháborodást fognak kelteni, a show színvonala pedig óriásit zuhanni...
Az Ubisoft új videót adott ki a Rugby Challenge 2006 című játékból. Hát bizony, ez a nálunk nem éppen őshonos sport egyre kedveltebb téma a játékvilágban. Aki megkukkantaná a játékról készült legfrisebb videót, az erre kattanjon.
Szegény Stargate SG-1: The Alliance-szel rengeteg minden történik mostanában. Az utóbbi fél évben már többször keringett az a hír, hogy a fejlesztését leállították. Először a fejlesztők hivatkoztak rá, hogy nem elégedettek a munkájukkal, ezért leállítják, majd a JoWood/Perception összetűzés és még sok kisebb csavar. Bár az imént említett kavarodásból kikerült a fejlesztő és úgy tűnt új kiadóval az élen a játék elkészülhet, most ez újra megdőlni látszik. A Perceptionön belül néhány forrás arra utal, hogy a játék fejlesztése minden platformra megszűnt és a fejlesztő csapatot is elbocsájtották. Az ausztrál fejlesztők most újabb kiadó után kutatnak, melyhez az MGM beleegyezése is szükséges, ám ezt eddig még nem kapták meg. A Perception január végéig várakozik, majd hivatalosan is törölni kényszerül a projektet. Van még hát remény, szűk egy hét áll az MGM rendelkezésére. Már el is indult egy petíció az MGM irányába, melyet minden StarGate rajongónak kötelessége aláírni.
Igen kedves feleim, beigazolódtak a korábbi pletykák, a Far Cry fejlesztése után a CryTek nem ült a babérain, belefogott új engine-jük, a CryEngine2 fejlesztésébe, mely az év végén megjelenő frissen bejelentett játékukban, a Crysisben fog debütálni. Az első DirectX 10-et használó alkotásként aposztrofált gammából már az első hivatalos techdemo is megérkezett, néhány screenshot és egy, a német testvérlapunk által készített videointerjú társaságában.
Megérkezett az első javítás a Professional Manager 2006, korábbi nevén PC Futbol 2006, a Gaelco 3D-s foci menedzsment játékának spanyol változatához. A patch az 1.3-as verziószámra frissít, hogy mely hibákat javítaná a patch, arról a fejlesztők nem adtak információt. Aki mégis letöltené, az erre fáradjon.
Újabb patch látott napvilágot a Jesús Saiz Ayala, Sailors of the Sky című vitorlás szimulátorának GOLD változatához. A frissítés hatására a játék az 5.3-as verziószámmal fog büszkélkedni, melyben a joystick érzékenységi szintje lett finomítva. A javításért erre tessék.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)