Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 913

Képzápor estére!

Hír | 2003.06.09 19:17

Elég szegényesre sikeredett a mostani felhozatal. Nem csoda, hiszen hétfő is van, meg ünnepnap is. Lássuk mikből érkeztek látnivalók:

  • Cleric
  • World War II Frontline Command

  • America's Army verseny

    Hír | 2003.06.05 14:09

    Az Ultimate Arena és a Clan World Network szervezésében nemsoká indul az America's Army 2x2 "Enter the Arena" Tournament. Minden AA fant szívesen látnak az ingyenes versenyen. Az első helyezett páros 1-1 X-Boxot kap. Jelentkezés tegnap kezdődött, és egészen jövő hét szombatig tart. Ha valakinek van kedve a megmérettetésre, az itt jelentkezhet.

    S.T.A.L.K.E.R. Q&A

    Hír | 2003.05.28 20:30

    Oleg barátom a GSC Game World-től újfent interjút adott, készülő FPS játékukkal kapcsolatosan. Ha esetleg új részleteket szeretnél megtudni az Ukrán akció csodáról, olvass a sorok között itt. Ja, amennyiben nem értenéd az interjú nyelvezetét, angolul, és németül is elérhető a stuff.

    America II weblap

    Hír | 2003.05.22 18:11

    Szépen csendben, a kertek alatt beindult az America II című stratégiai áték honlapja. Itt megismerkedhetsz a Databecker vadnyugaton játszódó alkotásával, és a rengeteg infó mellett további finomságokra is lelhetsz: képek, szavazások (melyekben beleszólhatsz a játék fejlődésébe), háttérképek, és így tovább.

    Half-Life 2 morzsák

    Hír | 2003.05.21 09:00

    Némi informorzsa látott napvilágot a Half-Life világát övező találgatásokról, köszönet érte a PlanetHalfLife-nak. Több dologra is fény derült, Eric Johnsonnak hála (a Valve egyik jó munkásembere): - A Half-Life 2 SDK még a játék megjelenése előtt érkezik? - Ez bizony 1gy van (mod készítők, hajrá)! - A Day of Defeat csapata már a Source enginnel dolgozik? - Nem. A csapat a következő DoD munkálatokat végzik, az eredeti motorral. Érdekesség, hogy hamarosan megérkeznek az infók a Half-Life 2 Mod Expo nevezetű rendezvényről, ahol az odalátogatóknak mindennemű segítséget nyújtanak majd a játékkal kapcsolatban.

    Képek kódmesteréktől

    Hír | 2003.05.15 21:12

    Néhány újabb képezmény érkezett a Codemasters háza tájáról. Lássuk csak őket sorjában:

  • Dragon Empires A cég eléggé reményteli MMORPG alkotása, mely nemcsak játékmenetével, grafikájával is hódít.
  • Indy Car Series Autóverseny kedvelőknek új reménysugara lehet az Indy Car legújabb megvalósulása
  • American Idol Megalkothatod saját sztárodat... Egyes rossz nyelvek szerint a Sims játékokra hajaz, ami nem feltétlenül tesz jót a hírnevének.... majd meglássuk :D

  • Dungeons & Dragons Online

    Hír | 2003.05.15 19:23

    Az Atari a Turbine Ent. gondozásában bejelentett egy újabb játékot. Ez a cég készítette a méltán híres Asheron's Call sorozatot. Stílusban nem is különbözik attól, de a megjelenésig (2005!) még sok minden változhat. Jelenlegi állás szerint 3 faj közül választhatunk: emberek, tündék, félszerzetek. Kasztok között nagyobb a választék (sajnos magyar megfelelőjüket nem mindnek tudom): harcos, "cleric", "rouge", varázsló.

    America's Army újdonságok

    Hír | 2003.05.14 17:06

    Az amerikai hadsereg saját kis játéka, az America's Army is bõvül idén sok jó dologgal. Megjelennek majd a hadi orvosok, akiknek külön képzõközpontjuk lesz majd a játékban, ahol majd megtanulhatjuk az életmentõ fogásokat. Ezen kívül helyet kapnak még a speciális alakulatok is, ezáltal végre megtudhatjuk milyen is lehet "különlegesnek katonának" lenni. Akit érdekel a teljes iromány, ami tartalmaz mindent a várható dolgokról, az látogasson el ide.

    Kép WARE' #1

    Hír | 2003.05.14 14:25

    Nos, úgy gondoltam, hogy mivel nagyon sok kép van, inkább ömlesztve tálalom, és nem egy hírenként. Lássuk hát...

  • AC: Fight Back Korábban már hírt adtunk a készülő American Conquest kiegészítésről. Az E3-as rohamban természetesen erről a gyöngyszemről is érkeztek új shotok. Beszéljenek most ezek helyettem:
  • Cossack II A nagysikerű sorozat tovább folytatódik. Ezúttal egy újabb, igen emberes ráncfelvarráson esett keresztül, mely jó hatással lehet mindenkire. Amíg nem nézed meg úgysem hiszed el... szóval erre gyere:
  • Kohan: Kings of War Az RTS kedvelők nagy örömére készülget a legújabb Kohan, mely szebb, jobb, izgalmasabb. És persze PC-s :)
  • Lineage II Hááát, nem is tudom mit mondjak. Profi? Tökéletes? Kihagyhatatlán? Igen... valami ilyesmit kellene mondanom. De én inkább csak bámulok:
  • Lula 3D Nyah, ez is jó lesz, csak kár, hogy még nincsenek belőle "olyan" képek :) Nem tudom ki emlékszik még az első részére. Nos, azok most biztosan nagyon feldobóbnak majd :D
  • Schizm 2 A kalandjáték kedvelőknek újfent nagy reménysugaruk lehet ez az alkotás. Sajnos még elég sokat kell rá várnunk, addig gyönyörködjünk:

  • FIFA Football 2004!

    Hír | 2003.05.07 15:42

    Jéééééééé... Készül a FIFA sorozat következő tagja. Milyen meglepő nem :D? Nyilván ismét szebb lesz, és a változatosság kedvéért ismét az EA adja majd ki. Különlegesség, hogy a fejlesztő csapat munkáját segíti Erich Rutemöller, a FIFA technikai tanácsadója. Remélhetőleg így még élethűbb lesz, mint valaha. Elvileg még ez év végén megjelenik.

    Americas Army v1.7.0

    Hír | 2003.05.01 09:29

    Ismét újabb America's Army verzió került fel a netre. A v1.7-es változatba egy új pálya és némi hang tuning is belefért. A játék egyébként az amerikai hadsereg népszerűsítésére készült, ám itt, csupán a virtuális világban kell bizonyítanod... Ha érdekel, töltsd le innen.

    Kévihar reggelire!

    Hír | 2003.04.18 09:14

    Elég szépen indul a nap :) Van mit nézegetni... nah, lássuk csak, mit emelejek ki a tömegből:

  • Enter The Matrix Igaz, az imént említett alkotás a PS2 verziót szemlélteti, most jöhetnek a PC-s egyedek:
  • American Conquest: Fight Back
  • Breed
  • Heaven & Hell
  • KnightShift
  • Lethal Dreams
  • The Great Escape
  • Warlords IV: Heroes of Etheria
  • Xenus

  • AC Add-on hivatalosan!

    Hír | 2003.04.09 17:57

    A CDV most küldött egy levelet, melyben hivatalosan is megerősítette, hogy készül a már az általam is említett American Conquest kiegészítés. A Fight Back idén, egészen pontosan május 30-án kerül a boltokba, és nem kevesebb, mint 10 új single illetve multi pályát, új harci módot, 50 új egységet, valamint 25 missziót paszíroztak bele!

    American Idol PC-re

    Hír | 2003.04.03 22:26

    A Codemasters legfrissebb jelentéséből megtudtuk, hogy egy teljesen új alkotásuk készülget már. Az American Idol-ban a játékosnak lehetősége nyílik megalkotni saját énekes szupersztárját... Renegetg zenés feladatunk lesz, és a játékban napjainkban is ismert sztárok is szerepelnek majd. Valamikor idén ősszel érkezik PC-re és PS2-re egyaránt. Az oldalán további infókat is kaphatsz róla.

    Képvihar reggelire!

    Hír | 2003.03.31 10:35

    Itt van a kicsit késve érkezett reggeli adag... azért szerintem még néhányan csak most fogyasztjátok a napi első betevőt, szóval pont jól jönnek ezek a kis szösszenetek :) Mai kiválasztottam az Etherlords II!

  • Etherlords II Érdemes azért figyelmet szentelni az Axle Rage-re is!!!
  • American Conquest Addon
  • Axle Rage
  • Chrome
  • Ryzom
  • Xenus
  • Xpand Rally

  • American Conquest Add-On!!

    Hír | 2003.03.20 19:38

    A GSC Game World viszonylag sikeres stratégiai játékának máris készül a folytatása. Sőt, már 2003 első felében napvilágot is lát. Ebben nem kevesebb, mint 5 új nemzet kap helyet, rengeteg új küldetéssel és egységgel fűszerezve. Fontos még tudni, hogy tulajdonképpen egy standalone alkotásról van szó, vagyis nem kell hozzá az eredeti játék, hogy futtatni tudjad majd ezt!

    Képvihar délutánra!

    Hír | 2003.02.09 16:59

    Remélem többen fent vagytok és a mai képvihar és érdemesnek találjátok egy kis böngészésre. Megjegyzem, ez a Tomb Raider valóban egyre csúcsabb lesz... nem is beszélve Lara baba egyre formásabb...khm... szóval nézzétek meg :)

  • American Conquest
  • HoMM IV: Winds of War
  • Massive Assault
  • Pirates of the Burning Sea
  • S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost
  • Starsky & Hutch
  • Tomb Raider: Angel of Darkness
  • Warcraft III: Frozen Throne

  • Új American Conquest demó!

    Hír | 2003.02.06 19:12

    A CDV jólnevelt postagalambja ismét házhoz szállított néhány érdekességet. A levélke egyik részéből megtudtam, hogy előkerült egy újabb American Conquest demó. Ebben a single- és multiplayer módot is kipróbálhatjátok (utóbbiban összesen hatan játszhattok). Ha esetleg érdekel a stuff, csattogj el ide.

    American Conquest MP Demo

    Hír | 2003.01.22 08:09

    A GSC Game World megosztotta a játékok hadával a napokban elkészült American Conquest című stratégiájának felújított demóját. Az innen letölthető matériával már multiban tolhatjátok. Ha valaki esetleg még nem ismerné, az feltétlenül látogasson el ide!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)