Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1041

Előtölthető a Prey!

Hír | 2006.07.04 08:55

A Triton a Steamhez hasonló legális játékletöltő központ, amely a Valve találmányához hasonlóan a játékok megjelenése előtt elérhetővé teszi a tartalmakat, amiket aztán a megjelenést követő percekben már használatba is vehetünk. Ennek köszönhetően elsők között próbálhatja ki a Prey-t is mindenki, aki a Tritonon keresztül előrendeli azt, mindössze ötven dollárért. Aki inkább a dobozos kiadásra vágyna, annak még várnia kell egy kicsit, egyelőre nincs információnk a hazai megjelenésről sem, de azt már tudjuk, hogy lesz limitált, fémdobozos kiadása is ajándék figurával.

Prey bemutató - először nálunk!

Hír | 2006.06.28 16:50

No kérem, Bad Sector koma épp most küldte át szépséges irományát a Prey-ről. Mi a különlegesség? Hát az, hogy ez már a végleges verzióról készült! Nagyon érdekes infót megtudhattok róla, a teljes cikk, minden extrájával pediglen a következő GameStar hasábjain lesz megtalálható. Addigis...

Rengeteg olyan dobozzal és a semmiből megnyíló portálokkal is találkozunk, amelyekbe belépve azonnal egy másik helyre teleportálódunk. A készítők érezhetően borzasztóan büszkék erre a megoldásra, úgyhogy a teljes Prey egyszerűen tobzódik ezektől az állandó térváltásoktól, a szobák "felfordításától", ami ugyan tényleg óriási ötlet, de hosszútávon azért szerintem kicsit fárasztó.
Erre tessék »

Prey Limitált Változat - Ajándék babával :)

Hír | 2006.06.27 08:30

Bár a szemfülesek már felfigyelhettek rá, csak most vált hivatalossá, hogy a Prey július 10-én két változatban jelenik meg. Az alap mellett lesz egy gyűjtőknek szánt kiadása is, amelyhez ajándékba adnak két, a játékban megtalálható karakterfigurát. Tehát plusz tíz dollárért (amerikai viszonyok szerint, ha itthon megjelenik, lehet, hogy ennél nagyobb különbségre számíthatunk) megkapjuk a játék DVD-s változatát, egy koncepciós rajzokkal tarkított könyvecskét, két apró fémfigurát (ha előrendeled, hármat), s mindezt egy szép fémdobozban. Alig várjuk!

Logitech Headphone

Teszt | 2006.06.26 09:30

Fülhallgatót választani szinte ugyanolyan nehéz, vagy talán még bonyolultabb, mint VGA kártyát vagy processzort. A becsomagolt füles vajon tényleg elég kényelmes, megfelelő a hangzása, azt nyújtja, ami a dobozra van írva, és megéri e egyáltalán?

Szegedi srác lett az élet császára

Hír | 2006.06.23 09:26

Hogy milyen az élet császárának lenni? Nos, képzeld el a következőt: kilométeres kocsisor araszol, mindenki haláli ideges. Te azonban nem gyilkolod az agysejtjeidet. Csak ülsz nyugodtan a Porschédban, és a hangszóróból dübörgő zene ütemére dobolsz az ujjaiddal a finoman megmunkált bőrkormányon. Amikor pedig megpillantasz egy gyönyörű lányt az egyik energiaital-gyártó cég melletted veszteglő autójában, egy pillanatig sem habozol: már szállsz is ki, hogy dicsérve a kedvességét és a csodaszép szemeit, kérj egy doboznyi potya energialöketet. Ám a varázslat elmúlt, a lány ragyogó mosolya csak a tiéd, s amikor újra a Porschéban ülve felbontod a dobozt, arra gondolsz: ezekért a pillanatokért érdemes élni. Aki több részletre is kíváncsi, nyugodtan kérdezze a szegedi Nacsa Gábort, a kecskeméti AXE Click Parti csajozóversenyének győztesét, a fönti eset ugyanis vele történt. „Most már tudom, mit érezhetnek a sztárok – mondta a magas termetű, kék szemű srác, aki egy napra megkapta az álomszép AXE Porschét. – Már Kustánczi Liával, a CKM címlaplányával is úgy éreztem, mintha álmodnék.

Gábor állítja: élete eddigi legnagyobb élményét köszönheti az AXE-nak. Száguldás, luxus, ebéd egy vadítóan csinos modellel úgy, hogy a végén még egy őrült gokart verseny is belefért a programba – ez valóban a beteljesült álmok napja volt. Vagy ahogy a csajozóverseny győztese mondta: egy kis kóstoló abból, milyen is az, ha beindul az AXE-hatás…

Alexander Ovechkin lesz az NHL 07 frontembere

Hír | 2006.06.22 22:17

Az Electronic Arts exkluzív szerződést kötött Alexander Ovechkinnel, melynek értelmében a Washington Capitals játékosa szerepel majd az NHL 07 dobozképén. A támadó egyébiránt az elmúlt szezonban 52 gólt szerezve a harmadik legeredményesebb játékos lett, és összesen 425 lövéssel vétette észre magát az idény alatt. További részletek itt.

Regisztrálj, és korábban érkezik Sándor!

Hír | 2006.06.15 08:43

A SEGA bejelentette, hogy a Rome: Total War kiegészítője, az Alexander már június 16-tól elérhető digitális letöltés formájában azok számára, akik előre regisztrálják magukat. A többieknek még három napot várniuk kell, hiszen június 19-én jelenik meg dobozos változatban a játék. A stratégia küldetéslemeze több mint harminc órányi játékidőt hordoz magában, s természetesen egy teljesen új kampányt is tartalmaz, melynek során Nagy Sándor hadjáratát kell végigvinnünk Görögországon át egészen a Perzsa Birodalom leigázásáig. További információkért és a regisztrációért látogass el a www.totalwar.com weboldalra (közvetlen link).

Adriano díszeleg majd a Pro Evolution Soccer 6 dobozán

Hír | 2006.06.12 20:24

A Konami exkluzív szerződésének értelmében a Pro Evolution Soccer következő részénének dobozán az Inter brazil sztárcsatára, Adriano díszeleg majd. A Milánóban futballozó játékos a nálunk is megjelenő PES verziók dobozára kerül majd rá, ahogyan az már szokássá vált, hogy mindig egy népszerű futballista kerül a fedlapra. Ennek örömére érkezett is néhány kép az Inter sztárjáról, a PES6-ból. Erre tessék...

City Life Toolkit

Hír | 2006.06.01 18:30

Előkerült egy toolkit a City Life című modern városi menedzselős játékhoz, melynek segítségével egyszerűen importálhatunk és exportálhatunk adatokat a játék és a 3DS Max grafikai program között. Akinek most felcsillant a szeme, mert minden álma ez volt (vagy egy olyan jégkrémes doboz, ami soha nem fogy ki), az most kattintson és töltsön 22 megát.

[MOVIE] Half-Life 2: Episode One - Jó kutyi'

Hír | 2006.06.01 13:21

Újabb videó érkezett a Half-Life 2: Episode One-ból, amely korábban Aftermath néven itta be magát a köztudatba, mint az alapjáték kiegészítő lemeze. Azóta a helyzet annyiban változott, hogy új nevet kapott a matéria, kiderült, hogy három ilyen epizód várható 2008-ig, illetve már azt is tudjuk, hogy az egyes epizódokhoz nem lesz szükség az alapjátékra. Ja, és 20 dollárért elő lehet rendelni és -tölteni a kicsikét, s pontban ma este hét órától kezdődhet meg a móka. Addig ugyanis a bolti dobozos változatot sem lehet aktiválni. E videóban az aranyfalat robotkutyát, Dogot ismerhetjük meg egy kicsit jobban.

[MOVIE] Half-Life 2: Episode One - Alyx büntet

Hír | 2006.05.31 11:21

A Half-Life 2: Episode One holnaptól válik elérhetővé Steamen keresztül (meg talán később dobozos változatban is), úgyhogy ideje előtölteni a cuccot, ha valaki eddig elfelejtette volna. Egy újabb, óriási felbontású videót adott ki a Valve, amiben Alyx új képességeit figyelhetjük meg... Legyen elég annyi, hogy jól bánik a fegyverekkel, arcon is lő vele bárkit :)

[MOVIE] Half-Life 2: Episode One - GOLD

Hír | 2006.05.25 19:04

Íme a Half-Life 2: Episode One is aranylemezes lett, mely a Half-Life 2 három részes folytatásának első darabja lészen, melyben teljesen más távlatokból szemlélhetjük City 17-t. Külön érdekesség, hogy az első epizódban helyt kap egy a második epizódot ismertető videó is. Mint ahogy azt már megszokhattuk a Valvetól, a játék ismét elérhető lesz a Steamen keresztül, valamint emellett bolti dobozos változatban is elérhető lesz. Gabe Newell a Valve atyja elmondta, hogy azért tarották szükségesnek az epizódokra való felosztást, mert a PC-s játékok és maga a rendszerek fejlődése egyszerűen nyomonkövethetetlen, mire elkészülnek, addigra már megint ugrott egy nagyot a technika. Épp ezért az újabb epizódokba már újabb elemek kerülhetnek be, fejlettebbek lehetnek, valamint a játékosoknak sem kell hat évet várniuk egy teljesen új rész megalkotásához, hisz így másfél év után kézhez kaphatják az első epizódot, mely magában is hat óra játékidőt biztosít. A történetet nézve ismét Dr. Gordon Freeman védőruháját ölthetjük magunkra, miközben végig szembesülünk az általunk elkövetett tettek következményeivel az egész városban. Kalandjaink során velünk lesz a bűbájos Alyx Vance, valamint a robotja, Dog is. Eme folytatáshoz egyébként az alapjátékra nem lesz szükség, így hát mindenki kipróbálhatja, és ne feledjétek, hogy mindehhez már csak pár nap van hátra. Június elsején folytatódik a harc. Addig is töltsétek le a legújabb trailert alant lokálból.

Zuhannak az Ataris játékárak!!

Hír | 2006.05.15 09:33

Az Atari egy igen érdekes akcióba kezd Észak-Amerikában, egészen pontosan 2006 június 1-től. Az általuk forgalmazott játékok túlnyomó többsége mindössze 20 dollárba kerül majd (körülbelül 4100 forint) - ez alól kivétel az éppen akkor megjelenő legfrissebb alkotások. Ezt sajnos a hazai árak nem fogják lekövetni, bármennyire is szeretnénk... Van azonban két kiskapu! Egyfelől megrendelhetjük a neten keresztül az alkotást, ami még a postaköltségekkel is olcsóbb lehet adott esetben, mintha itt vásárolnánk meg. A másik lehetőség, - amennyiben nincs szükséged a dobozra - hogy az IGN Direct2Drive, vagy a Valve féle Steam rendszeren keresztül vásárolod meg, és letöltöd.

Itt vannak az első képek a helyszínről!!

Hír | 2006.05.07 09:35

Kattingatva a Flickr oldalán, felbukkant egy számunkra kifejezetten érdekes kis gyűjtemény (Thanks Lazy). Los Angelesből, egyenesen a kiállítás helyszínéről jöttek meg az utóbbi évek legkorábbi fotói. Itt még olyan friss matériát lehet fellelni, amikor a dobozokból még csak ki sem pakoltak a srácok. Ez csak azért mókás, mert ugyebár alig 3 nap múlva már indul is a buli. Pár marketinges szerintem most eléggé szívroham közeli állapotban van... :) Íme a képek:

Take Command: 2nd Manassas bónusz hadszíntér

Hír | 2006.05.05 23:24

A Paradox Interactive bejelentette, hogy a Take Command: 2nd Manassas című játékához két újabb küldetést tettek elérhetővé a játék dobozos és letölthető változatához. A Cannon and Thunder című küldetésben a játékos Jesse L. Reno generális bőrébe bújva egy történelmi eseményen alapuló hadműveletet vihet végbe, melyet természetesen nem muszáj követni, akár meg is változtathatja a történelmet. A Meeting at Ox Hill névre keresztelt misszióban Thomas J. Jackson generális személyében kell felvenni a harcot a szövetséges erőkkel szemben, akik a játékos csapatainak pozicíóját akarják elfoglalni.

[PATCH] SpellForce 2

Hír | 2006.04.22 11:26

Megérkezett a SpellForce 2 - Shadow Wars című fantasy szerepjáték legújabb javítása az európai dobozos és letölthető változathoz. Az 1.01-es patch számos játékmenetbeli, illetve multiplayer módban jelentkező hibát is orvosol, emellett a grafikai anomáliák is kijavításra kerültek. A DVD-s kiadás 68 megás csomagja itt, míg a letölthető változat hasonló méretű javítása itt található.

Letölthető az Act of War: High Treason

Hír | 2006.04.06 14:10

Az Atari mostantól letölthetővé tette az Act of War: High Treason című kiegészítőlemezt exkluzív az IGN digitális disztribúciós rendszerén, a Direct2Drive-on keresztül. A dobozos verzió csak egyes nagyobb áruházakban és játékboltokban lesz kapható májustól. Próbáld ki a demóját, ha esetleg most nem lenne most pénzed a teljes verzióra.

Heroes of Might & Magic V Limited Edition

Hír | 2006.04.06 06:58

Az Ubisoft jelenti, hogy a Heroes of Might & Magic V-ből bizony limitált szériás változat is a piacra kerül majd. A májusban megjelenő csomag eredeti hanganyagokat, exkluzív képeket, behind the scenes anyagokat, plusz pályákat és hősöket tartalmaz majd, ezen felül ajándékba adják a dobozhoz a Heroes III és Heroes IV teljesverzióját. Mindezért 60 dollárt kell majd fizetnünk. Bizonyíték itt.

Tovább késik a SiN Episodes

Hír | 2006.03.28 03:07

Tavaly decemberben határozatlan időre halasztották, februárban március végére ígérték, most pedig szépn csendben, csak a GameSpotnak árulták el, hogy tovább késik a SiN Episodes első fejezetének megjelenése. Ezúttal még indok sincs, csak egy összefoglaló, hogy mi lesz: már majdnem kész van, valamikor májusban letölthető lesz a Steamen keresztül. Jelenleg még tervezik a dobozos változat kiadását is, de még semmi sincs lefixálva. Érdekesség, hogy aki megveszi a Steamen, az megkapja hozzá ingyen és bérmentve az eredeti SiN játékot, melybe már minden létező javítást belepakoltak. Kezd tetszeni a dolog :)

2006 FIFA World Cup - kik lesznek a borítón?

Hír | 2006.03.24 19:37

A 2006-os futball-világbajnokság egyetlen licenszelt videójátéka a 2006 FIFA World Cup, amelyet az EA berkein belül fejlesztenek. A csapat ma hivatalosan jelentette be, hogy mely sztárjátékosokat szerződteték annak érdekében, hogy a doboz elején virítsanak. Az eddig megszokottaktól eltérően ezúttal országonként más játékos kerül majd a dobozképre. Az EA szándéka ezzel az, hogy még közelebb hozza a résztvevő országokban a vb-t. Így az alábbi párosítások alakultak ki: Amerikai Egyesült Államok - Claudio Reyna / Anglia - Frank Lampard / Hollandia - Arjen Robben / Kína - Zhi Zhen / Mexikó - Jamie Lozano / Németország - Lukas Podolski / Olaszország - Alessandro Del Piero / Portugália - Simao / Spanyolország - Xavi / Svájc - Ricardo Cabanas Értelemszerűen az adott országban az ottani választott játékos dobozképével kerül boltokba a szimulátor. Továbbiak itt.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)