Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1892

[MOVIE] LMA Manager 2006

Hír | 2005.09.02 10:58

A Codemasters-féle LMA Manager 2006 második videója is berobogott. E focis menedzselős játék még elég soká fog megjelenni: valamikor jövő márciusban, úgyhogy addig be kell érnünk ennyivel.

[MOVIE] Savage 2 bejelentés!

Hír | 2005.09.01 09:35

A minap a semmiből került elő az S2 Games egykori játékának folytatása. A Savage 2: A Tortured Soul egy multiplayer 3D-s akció-stratégia lesz, ha minden igaz, valamikor 2006 nyara környékén. A hivatalos oldala máris elindult, ahol egy rakat képet, infót, miegymást találhatsz róla. Az azért már most is látszik, hogy iszonyat komoly fejlesztéseken esett át a grafikus motor, persze azért jó lenne, ha a játékmenet is rendben lenne. Ha gondolod, pillants bele Te is:

[MOVIE] Bone

Hír | 2005.09.01 09:24

Szépen csendben készülget a háttérben a Bone elnevezésű 3D-s kalandjáték, mely egyre pofásabb, és ami a legfontosabb, egyre szórakoztatóbb. Az egész úgy lett kialakítva, hogy leginkább egyfajta képregényre hasonlítson. Néha még kicsit Sam & Max beütéssel is rendelkezik, persze nyilvánvaló, hogy nem azon alapszik. Az első videóját mindenképpen érdemes letölteni, természetesen lokálból :)

[MOVIE] Everquest II: Desert of Flames

Hír | 2005.09.01 09:16

A Sony Online csapata kiadott egy videót, a legelső, boltban is megvehető Everquest II kigészítésből, a Desert of Flames-ből. Természetesen egy rakat, eddig nemlátott játékmező lesz benne, új ellenfelek, küldetések, és még sorolhatnám. A videó lokálból vihető:

[DEMO] FIFA 06!!!

Hír | 2005.08.31 15:49

Végre megérkezett a FIFA 06 kipróbálható változata! Az EA Games magyarországi képviseletének kérésére egyelőre szigorúan és kizárólag csak az ő honlapjukról tölthető le a demó. Két stadionban (Millenium és Azteca) zavarhatunk le egy meccset a következő csapatokkal: Manchester United, AC Milan, PSG, Barcelona és Bayern München. Kattintsatok alant és rögtön rátaláltok.

[MOVIE] Bet on Soldier

Hír | 2005.08.31 08:28

Az idén szeptember 23-án megjelenni készülő Bet on Soldierből egy újabb videót adtak ki. Nem is akármekkora animációról van szó, hiszen a kicsike több mint 70 mega. Ez nem egy szokványos videóméret, de nekünk mindenképpen jó, márcsak azért is, mert több mint 6 percnyi in-game anyagot kaptunk. Erre tessék...

Dungeon Siege 2 cuccosok

Hír | 2005.08.31 08:25

Egy hatalmas rakat anyag került ki a Gamer's Hell oldalára a Dungeon Siege 2-vel kapcsolatban. Az RPG-nek felkerült két helyszíntérképe extrarészletesen, letölthető formában, valamint egy regényméretű végigjátszása, amelyben techikai segítséget is kapunk. Mit mivel állíthatunk, hol vannak a save gamejeink, stb, stb... Így a nemrég felbukkant csalások (nem is csalások, kipróbáltam őket: örökélet, instant kill - semmi, cuccdobáló kódok meg eladnivalót adtak) mellett újabb segítséget kapnak a DS 2 azon rajongói, akik igénylik azt. Mindenesetre a térképek már csak mutatóba is jól jöhetnek :). Térképet itt és erre, a végigjátszás pedig ezen a linken.

[MOVIE] Fahrenheit

Hír | 2005.08.31 08:21

A paranormális eseményeken alapuló thriller-tipusu játékból új animáció érkezett. A Fahrenheit legújabb videóanyaga 20 megabájt körül mozog, természetesen in-game jeleneteket tartalmaz. Aki szívesen megtekintené, az ne habozzon, hanem nyomjon. Hova? Ide. Thanks GH.

[MOVIE] Quake 4 + demó infó

Hír | 2005.08.30 21:40

Újabb kisfilmek kerültek elő a hamarosan megjelenő Quake 4-ről. A folytatás nem sokat változott multiplayer szempontból, de biztosan ezzel is elleszünk vagy öt évig. A négy új kézikamerás felvételen (Thanks Q4Dev) különféle fegyvereket nézegethetünk. Másik, szintén érdekes és fontos hír, hogy egyes infók szerint a következő PC Gamer magazin lemezmellékletén, ami szeptember 21-én jelenik meg, már rajta lesz a játék demója. Ha ez igaz, lokálba pakoljuk amint lehetséges! Addigis:

[KéPZ] Frissítés!!

Hír | 2005.08.30 19:11

Újabb, a "miért ne" kategória résztvevői. Ennél azért persze kicsit többről van szó, az sem igazán árt, ha a "H" betű környékén szétnéztek :P

  • Bad Day: L.A. (9)
  • Battleground Europe (10)
  • Black & White 2 (17)
  • Broken Sword 4 (1)
  • Condemned (8)
  • East Front (7)
  • Galactic Civilizations II (5)
  • Half-Life 2: Aftermath (10)
  • Need For Speed: Most Wanted (6)
  • RollerCoaster Tycoon 3: Wild! (4)
  • Resident Evil 5 (3)
  • Rise of Nations: Rise of Legends (4)
  • The Stalin Subway (7)
  • The Suffering: Ties That Bind (6)
  • The Witcher (5)
  • Titan Quest (10)
  • Total Overdose (5)

  • [MOVIE] PoP: Kindred Blades

    Hír | 2005.08.30 18:01

    Bármely játék megirigyelhetné a Prince of Persia sorozat múltját, azt pedig még inkább, hogy még ma is ilyen sikeres tud lenni. Hiszen epekedve várjuk ismét, a modern trilógia(?) harmadik epizódját, a Kindred Blades-t. Az Ubi Soft pedig, mint egy kedves kiadó szeretne megmaradni az emberek emlékezetében, ezért kedveskedik nekünk eme alkotásból majd' 22 megányi néznivalóval. Essetek hát neki.

    [MOVIE] Evil Dead: Regeneration

    Hír | 2005.08.30 13:05

    Zombihent ezerrel! - lehetne ez a magyar szlogenje az új Evil Dead résznek. A cím magáért beszél, aki többet szeretne megtudni az élőhalottak írtásának módjáról, az töltse le az új múvít - mérete nem vészes, alig 12 mega.

    [MOVIE] Rainbox Six: Lockdown

    Hír | 2005.08.30 07:46

    Újabb videó a Rainbox Six: Lockdownból. Majdnem pont tíz nap telt el az előző Lockdown videó óta, bár ezt a rajongók biztos hosszabb időnek könyvelték el. Ez az anim 10 megát nyom a mérlegen, és arra hivatott, hogy Technology fedőnévvel a technikai oldalt mutassa be egy klipbe sűrítve. A letöltésre vállalkozók itt elérhetik az említett videót.

    WoW - 4.000.000 !

    Hír | 2005.08.30 07:41

    Elérkezett az idő, mikor is a Blizzard méltóságteljesen bejelenthette eme csodálattal teli hírt. Jelen pillanatban a World of Warcraft-nak több mint 4.000.000 fizető játékosa van. Mindezen túl említendő, hogy ennek egynegyedét Észak-Amerika adja, bár nem is csoda, hiszen ott régebben lehet már kapni. Node aki többet olvasna, az bátran látogasson el ide.

    [MOVIE] NHL 06

    Hír | 2005.08.30 07:36

    Hahh! Mondja minden NHL-fan. Videó, videó, köszönjük, de már játszottunk a demóval, és inkább azt nyúzzuk továbbra is a teljes megjelenéséig - érvelhet joggal egy szimulátorkedvelő. Node mindehhez hozzátartozik az is, hogy itt egy szép NHL 06 anim, több mint 30 megában. Aki meglesné, erre kattanjon.

    [MOVIE] Black & White 2

    Hír | 2005.08.30 07:31

    Ezúttal az ötödik making of animációról beszélhetünk. Mi más lenne benne, mintsem a színfalak mögötti fejlesztésmenet bemutatása. Mindez 62 megában. Aki meglesné a várhatóan ezév végén megjelenő játékot, az ezt a bizonyos Black & White II videót erről a linkről töltheti.

    [MoD] Obsidian Edge @ FC

    Hír | 2005.08.29 17:05

    Még nem kell eltemetnünk a Far Cry-t, annak idején nagyon jókat lehetett vele játszani, csak nekem valahogy sose sikerült megcsinálnom az utolsó pályát... :) Jó ideje létezik hozzá egy Obsidian Edge címen futó projekt, mely most érett meg igazán. Egy modifikációról van szó. Az aprónak éppen nem nevezhető (423 megás) mod a meglévő két játékmódot kibővíti, és ad melléjük további hármat. Aki szerette a játékot, nyugodtan próbálja ki, ha még elő tudja valahonnan keresni a telepítőlemezt :) Jah, a fájlt innen ránthatjátok le.

    [CHEAT] Frissítés!!

    Hír | 2005.08.28 15:27

    Nos, tisztában vagyunk azzal, hogy egy jó ideje nem voltak cheatek az oldalon. Most azonban megváltozik a helyzet. A Játékklubbal karültve időről időre újabb csalásokat fogunk adni nektek. A teljes archívum az ők oldalán található, mi csak megosztjuk veletek az infó, ha van valami újdonság. Íme az aktuális újdonság:

  • Alexander
  • Dungeon Siege II

  • [MOVIE] BF2: Special Forces

    Hír | 2005.08.28 12:37

    Akár hiszitek, akár nem, még mindig jönnek a videók :) Ezúttal a BF-News.de-nek, illetve Gerzsonrip testvérünknek köszönhetjük a legújabb szösszenetet. Nevezetesen az első ingém örömködésről van szó, a Battlefield 2: Special Forces-ből. Izé, szóval nem éppen hivatalos, de látványos - annak ellenére, hogy meg lehet őrülni az alatta szólól zenétől :) Ha érdekel, cibáld lokálból:

    [MOVIE] Getting Up: CUP

    Hír | 2005.08.28 11:40

    A The Collective csapatának sikerült egy kellően hosszú címet találnia készülő 3D-s akció-kalandjátékához. Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure - ki gondolta volna, hogy van olyan név, amit elsőre nem lehet megjegyezni :) Nade mindegy, most pont ebből a kicsikéből futott be egy videó. Ha érdekel, cibáld alant, ha előbb olvasnál róla, itt a linked.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)