Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1070

[MOVIE] Grand Theft Auto 4 Trailer!!!

Hír | 2007.03.30 01:05

Végre megérkezett a 2007 október 16-án megjelenő Grand Theft Auto negyedik részének első videója!

'Reggelt!

Hír | 2007.03.28 09:39

Kellemes szép jó reggelt! A mai napra nem jósoltak nagyobb bejelentést sem demó kiadást a fejlesztők, így maradunk a megszokott hírcsatornák figyelésénél, ám holnap, ha a jó isten is úgy karja, akkor végre megláthatjuk majd a Grand Theft Auto negyedik részének képkockáit. Addig is, amíg erre várunk jöjjön egy örökzöld vicc, majd pedig a mai híradag.

Electronic Arts bevételi Toplista

Hír | 2007.02.17 18:33

Ilyen jellegű hírünk még nem volt, de most már van: megtudhatjuk, hogy a világ legnagyobb játékszoftver kiadója melyik platformon mennyi pénzt keresett 2006 negyedik negyedévében. A lista alapján a PC, mint platform, egyáltalán nem látszik veszélyben levőnek - de tegyük hozzá, hogy az EA adja ki a The Sims sorozatot...

Need for Speed: Pro Street?

Hír | 2007.02.12 09:57

Az nfsplanet.com rajongói oldal információi szerint már pletykálkodnak a Need for Speed sorozat következő, tizenegyedik részének alcíméről, mely állítólag Pro Street lesz.

Tönkretették az AMD negyedévét

Hír | 2007.01.25 12:55

Az AMD beszámolt 2006-os negyedik negyedévének pénzügyi eredményeiről. A vállalat az ATI felvásárlásával járó kiadások mellett az Intellel folytatott árversenyt is megszenvedte, de bízik a "Barcelona" sikerében.

Silent Hunter 4 honlap

Hír | 2007.01.23 14:13

A Ubisoft hamarosan már a negyedik résszel jelentkezik majd a Silent Hunter néven ismert tengeralattjáró szimulátorból.

Alkalmazottakat bocsát el a Motorola

Hír | 2007.01.22 12:52

A negyedik negyedévben a cég készülékeladásai nőttek, ám a nyereség 48 százalékkal maradt el a tervezettől. 3500 alkalmazottnak kell mennie.

[MOZi] Live Free or Die Hard - igen, a negyedik!

Hír | 2006.12.15 08:28

Ki ne emlékezen Bruce Willisre és a Drágán add az életed akciófilm-sorozatra? Ez a két fogalom már jól összenőtt, manapság pedig amúgy is nagy divat a feldolgozás. Íme hát: a Rocky mellett az új Die Hard rész is megérkezett.

Első infók: Call of Duty 4

Hír | 2006.11.14 09:34

Alig jelent meg a Call of Duty 3 Xbox 360-ra és PS3-ra, máris felütötték fejüket az első pletykák a negyedik részről.

Feltörekvőben a Dark Crusade

Hír | 2006.10.25 11:25

Várható volt, hogy a Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade című RTS kiegészítő a megjelenést követően felugrik az eladási lista élmezőnyébe. Ez meg is történt, leváltva a Relic másik sikerjátékát, a Company of Heroes-t. Az már csak a negyedik helyen tanyázik. Az alábbiakban október 14-ig bezárólag láthatjuk az azt megelőző hét nap amerikai játékeladási adatai találhatók.

[MOVIE] Splinter Cell: Dupla Adag

Hír | 2006.10.19 08:18

Egyszerre két videó érkezett a Splinter Cell lopakodós akciójáték-sorozat negyedik részéről, amely elvileg már november elején a boltokba is kerül.

A Siemens már a 4G-t teszteli

Hír | 2006.10.17 10:47

A negyedik generációs mobilhálózatok (NGMN - Next Generation Mobile Network) működését és előnyeit a világon először élőben mutatta be a Siemens.

[MOVIE] Caesar IV Fejlesztői Jegyzet #4

Hír | 2006.09.16 10:54

A Caesar IV című városépítős menedzselős stratégiai játékfolytatásról ezúttal negyedik alkalommal mesélnek a fejlesztők.

Lejtőn az ATI?

Hír | 2006.09.07 20:39

Az ATI grafikus chip gyártó vállalat sajtóközleményben tudatta, hogy a korábban vártnál gyengébb eredményekre számít az idei üzleti év negyedik negyedében.

[MOVIE] Broken Sword: The Angel of Death

Hír | 2006.08.29 22:31

A THQ Inc. ls a Revolution Software közösen adta ki a Broken Sword: The Angel of Death című kalandjáték negyedik trailerét.

[KéPZ] Késik az Armed Assault

Hír | 2006.08.18 22:10

A Bohemia Interactive néhány új képpel próbálja kiengesztelni azokat, akik már nagyon várják az Armed Assault című első személyű háborús játékot. Az eddigi harmadik negyedévre tervezett megjelenést ugyanis átcsúsztatták a negyedik negyedévre. Ez annyit tesz, hogy legkésőbb idén karácsonykor kellene boltokba kerülnie a játéknak. Valahogy majd csak kibírjuk...

[MOVIE] Broken Sword: The Angel of Death

Hír | 2006.08.16 23:56

A múltkori franciázós videó után itt a Broken Sword: The Angel of Death című kalandjáték-folytatás újabb trailere. Revolution Software fejlesztésében álló alkotás a sorozat negyedik darabja,, a nagyfelbontású videó pedig a fő karaktereket mutatja be két és fél percben, Charles Cecil kommentárjával.

[MOZi] X-Men 4, a változások része lehet

Hír | 2006.08.16 22:56

Bizonyára már minden X-Men rajongó tudja, hogy készül a negyedik mozifilm, ám jelenleg még túlságosan sok információnk nincs róla. Most azonban előkerült egy kisebb cikk az L.A. Daily News című napilapból, melyben a film producerét, Lauren Shuler Donnert faggatták egy kicsit. Meglepetésként érhet mindenkit, hogy kiderült, a filmbe csak most fognak bekerülni az igazi nagy filmes alakok, hiszen a szereplőgárda kibővül. Az új szereplőket már le is szerződtették, ám itt van egy kis csavar a dologban, ugyanis az eddigi filmekből már jól megszokott szereplőkkel még egyelőre nem kerültek megállapodásra, azonban természetesen megvan rá az esély, hogy ha akarják folytatni, akkor ismét belebújhatnak mutáns bőrükbe, így újra találkozhatnánk majd Halle Berry-vel, Hugh Jackman-nel, Rebecca Romijn-nal, Famke Janssen-nel, Patrick Stewart-tal, Ian McKellen-nel és Anna Paquin-nal. Továbbá kiderült, hogy az X-Men típusú filmek nem csak ebben a sorozatban merülnek ki, hanem terveznek egy csak a Farkasról és Magnetoról szóló filmet is készíteni. Előbbi főszereplője természetesen Hugh Jackmann lenne, hisz az ő neve szinte már egybefonódott a Farkaséval, ám itt egy kis aggodalomra adhat okot, hogy a Wolverine film felvételei a tervek szerint jövő év elején kezdődnek, ugyanis a főszereplőnek jelenleg más elfoglaltságai is vannak. Na de ha bekerül egy Wolverine filmbe, akkor maradna ideje az X-Men 4-re is? A további tervek között szerepel majd az imént említett kizárólag Magnetoról készülő film is, mely jelenleg úgy néz ki, hogy a fiatal mutáns életét mutatná majd be. A film történetét már meg is írták, így azon már dolgoznak is az illetékesek, ám hogy jelenleg milyen formában arról nem tudni semmit sem. Thanks lenkop.

Jegyrendszer a Microsoftnál - készülnek a Vista-kuponok

Hír | 2006.08.11 13:39

A vezető PC-gyártók megegyeztek a Microsofttal, hogy számos, az év végén eladott géphez ingyenes Vista-kupont mellékelnek. A rendszer futtatására alkalmas gépek megvásárlásával így nem kell januárig várni. A hagyományosan jólinformált tajvani PC gyártóktól származó értesülések szerint a szoftveróriás és a vezető PC forgalmazók megegyeztek abban, hogy az idei negyedik negyedévben - mely a legerősebb időszak a PC-s eladásokat tekintve - értékesített "Vista Ready", azaz a Windows Vista futtatására alkalmas PC-khez világszerte ingyenes kupont mellékelnek majd. Ezzel a felhasználók ingyenesen válthatnak majd a jövő év első negyedévére ígért operációs rendszerre. Ray Chen, a Compal Electronics elnöke állítólag egy tegnap tartott befektetői konferencián szintén megerősítette a kuponrendszerrel kapcsolatos megállapodás hírét. Tovább >>

[DEMO] LEGO STAR WARS II: THE ORIGINAL TRILOGY

Hír | 2006.08.07 19:42

Kedves Híveink! :-D Örömmel jelenthetem, hogy az igéretekhez híven megérkezett a LEGO Star Wars II demó verziója, melyet már sokan annyira vártak. Nos nem is mondanék el belőle semmit, de talán annyit, hogy a negyedik részből kaphattok kézhez egy kisebb jelenetet, hogy melyiket az legyen meglepetés. ÉS ÍME ITT VAN!!! Töltsétek lokálból, ahogy csak bírjátok!!!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)