GTA IV - Megdönti a Halo 3 rekordját
Take-Two-hoz közel álló források szerint a GTA IV megdöntheti a Halo 3 által tartott első heti bevételi rekordot.
Take-Two-hoz közel álló források szerint a GTA IV megdöntheti a Halo 3 által tartott első heti bevételi rekordot.
A Games Convention jelentette hírveréstől, és annak bevételeitől megfosztott város vezetői vígasztalhatatlanok.
Az Electronic Arts pénzügyi jelentése szerint a mobil piac több bevételt hozott nekik, mint a Playstation 3-as.
Úgy tűnik, hogy az amerikai sztrájk miatt bevétel nélkül maradt forgatókönyvírók a videójátékokban látják a megoldást.
21 millió dolláros bevételével jól szerepelt Hitman a moziban, bár a toplistán végül is „csak” negyedik helyet ért el.
Megérkeztek a Halo 3 első heti hivatalos bevételi eredményei. A számokat a Microsoft brigádja tette közzé.
A Mammutban tartott magyarországi Halo 3 premiert követően a Microsoft máris közzétette az első nap bevételi eredményeit.
Komoly mértékű tőkeinjekciót kapott a Sony, miután három milliárd dolláros áron megszabadultak 725 000 részvényüktől.
A legutóbbi, június 30-ával záródó negyedévben a Picipuha vállalat bevétele 13.37 milliárd amerikai dollár volt, ez 13%-os növekedés 2006 azonos időszakához képest.
Megérkezett a legfrissebb bevételi lista a filmipar berkeiből.
Abszolút rekordot állított fel a Harry Potter és a Főnix Rendje, magyar mozikban ugyanis még soha nem produkált egyetlen film sem ekkora nézettséget és bevételeket a vetítés első napján.
A mai napon filmtörténelmet írt a Shrek sorozat harmadik epizódja, mint a legtöbbet kereső animációs film, amit valaha vetítettek moziban. A másfél hónap alatt irdatlan mennyiségű pénzt hozott a mozi a készítők konyhájára.
Azt mindenki sejtette, hogy az idei nyár egyik nagy durranása a Transformers lesz. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az elképesztő bevételi adatok, amit a film produkált. Alig négy nap alatt sikerült túl lépnie a 100 milliós álom határt.
Az elmúlt hétvégét nyugodtan lehet a nagy számok hétvégéjének hívni a mozik világában. Régen volt már ennyire pörgő nyár bevételek terén és régen debütált ilyen sok nagy cím egy két hét leforgása alatt.
Csak pár hete került a mozikba a Karib Tenger Kalózai sorozat harmadik része máris túl lépte a fél milliárdos álom bevételt világszerte. Ez a nyár úgy látszik a rekordokról és a folytatásokról fog szólni.
A befutott a hétvégi mozis bevételi lista alapján az Ocean's trilógia legújabb része 37,1 millió dollárt produkált rögtön a nyitóhétvégén, így megszerezve a kalózoktól az első helyet a listán.
Még nincs egy hete, hogy az egész világon debütált a Karib Tenger Kalózai, A világ végén, de máris rekord bevételekről beszélnek az emberek. Meg kell hogy mondjam, nem is alaptalanul, eddig sohasem látott sikert könyvelhet el magának a film idehaza és a világ többi részén is.
A világ legnagyobb játékkiadója negyedévente közzéteszi, melyik platformon mekkora bevételre tett szert. Lássuk, 2007 első negyedévében hogy alakult ez a lista.
Bár még idehaza várni kell a premierig, a tengerentúlon eddig sohasem látott sikerrel vetítik a Shrek harmadik epizódját, a Harmadik Shreket. Ráadásul a láz nem csökken, napról napra többen nézik meg és az európai vetítések még el sem kezdődtek.
Az Acclaim Games döntése, ami szerint főként ingyenes, a reklám bevételekből élő MMO játékokat hoz létre, sikeresnek mondható.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)