Uncharted mozi az alapoktól
Az új rendező nem csak a stábot rázza gatyába, hanem a forgatókönyvet is.
Az új rendező nem csak a stábot rázza gatyába, hanem a forgatókönyvet is.
Egy sajtburger árából most S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobylt vehetsz magadnak
Akiket eddig zavart volna az, hogy miközben a 48-as paladinjával szöszmötölget valahol, nem bír bedobni egy dupla sajtburgert, nos, azok most fellélegezhetnek. Itt az új WoW-os kiegészítő, a Tap Chat.
Nehéz dilemma előtt állunk: 200 forintért sajtburgerrel tömjük meg pocinkat vagy Tabula Rasa-t vásároljunk?
A GRIN ismételten egy új pályacsomagot ad ki a Ghost Recon: Advanced Warfighterhöz, amely nem mellesleg két új játékmódot is belepakol az akcióba. Ezek a Team Deathmach és a Hamburger Hill. A hónap végén, vagy augusztus elején érkező pakkban továbbfejlesztik azt a kameramódot is, amely a halálunk utáni képet mutatja - ezentúl biztosan tudjuk majd, hogy ki lőtt le minket. További infó itt.
Az Amped Labs a legelső trailerrel szolgált a címben szereplő játékról. Érdekes a műfaja, hiszen FAMOFPS-ről van szó. Teljes nevén fast action, multiplayer online, first person shooter. TDM, CTF és ATC tipusu kalandokban lehet részünk, akár 63 társunkkal egyszerre a majdani szervereken. A vidám nótával kísért 2,5 perces animért ide fáradjatok!
Szépséges reggelit mindenkinek. Kicsi vasárnapi pihengetés után megújult erővel igyekeztem ma reggel némi finomságot felkutatni. Nos, azt kell mondja, félig sikerrel jártam, mert ugyan érdekesség volt, csak éppen minimális... :( Még kicsit körbekeresgélek, hátha akad azért valami plusz :)
| Orvos a betegnek: - Mit mond a hajléktalan a frissen diplomázottnak? - Két sajtburgert kérek! :) |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)