Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 65

'Reggelt!

Hír | 2003.10.23 08:00

Köszöntök mindenkit e hűvös, ám ünnepi napon! Bénábbaknak ajánlom figyelmébe a Naptárunkat :) Ilyen időben amúgy is szeret mindenki a jó meleg szobában maradni, egyik kezében egy bögre meleg kávé vagy kakaó, a másikban az egér - ezt nevezem én totális harmóniának :) Kinek van kedve ilyenkor kirándulni vagy biciklitúrára indulni a városban? A következő kép tanúsága szerint ez még nyáron sem veszélytelen! (Thx Neton)

'Reggelt...

Hír | 2003.09.26 05:48

Dám dám dubi dudám. :D Péntek van, mostmár az is tudja, aki még félig kómában ült le gépe elé. Kinek nehéz, kinek könnyű lesz ez a nap, de holnap szombat, szóval lehet újabb maratoni alvást végrehajtani. Ne hagyja ki, feküdjön le ma 14-kor, s aludjon hétfő 6-ig! Garantált nyeremény. :D

Pistike látja, hogy a nővére áll a zuhany alatt, dörzsöli a mellét és azt mondogatja, hogy: "Férfit akarok, férfit akarok...". Másnap megint benéz a fürdőszobába, megint ott zuhanyozik a nővére, és a mellét maszírozva mondogatja: "Férfit akarok, férfit akarok...". Harmadnap üres a fürdőszoba, benéz a nővére szobájába, hát egy pasival van. Pistike erre beáll a zuhany alá, elkezdi dörzsölni a mellkasát, és mondogatja: "Versenybiciklit akarok, versenybiciklit akarok...".

'Reggelt...

Hír | 2003.05.13 06:45

Holnap indul az E3! Amint látjátok tegnap el lett indítva a mi kis listánk, azért hogy ne maradjatok ki semmi jóból. Tuti, hogy ma tele leszünk hírekkel, szóval, tessék szépen figyelni az oldalt, higgyétek el, megéri. Máris rengeteg hír van, de mindenekelőtt következzék a vicc:

Egy nap Petike megkérdezte apukáját, hogy kaphatna-e egy mountain-bike-ot születésnapjára. Az apa így szólt: "Petikém, most vettünk fel három millió forint kölcsönt a házra, sajnos, nincs most pénzünk biciklire. Várj Karácsonyig." Eljött a Karácsony, Petike megint rákérdezett. "Sajnos még mindig sok a tartozásunk, talán majd máskor ..." Két nappal később Petike nagy bőröndöt cipelve kilép a házból. Az apja megkérdezi: - Miért mész el kisfiam, nem szeretsz már minket? - Tegnap, mikor elmentem a szobátok ajtaja előtt, hallottam, hogy azt mondod, hogy elmész, és anya megkért, hogy várd meg, mert ő is megy. Hát dögöljek meg, ha én itt maradok ekkora tartozással!!!

Cycling Manager 3 bejelentés

Hír | 2003.01.24 22:38

A ToTheGame jóvoltából kiderült, hogy készülget már a Cycling Manager sorozat immáron harmadik epizódja. Ez, ahogy a neve is mutatja egy biciklis program, melyben a sportág szerelmesei érvényesülhetnek igazán. Az első képeket elvileg megszemlélhetitek itt róla, de sajna csak sokadik letöltésre jön be az oldal...

Napi képömleny!

Hír | 2001.09.19 09:29

Ma ismét egy jó adag képecske jött össze...amint láthatjátok, csak bele ne csavarodjatok...

  • Age of Mythology - az Ensemble gyönyörű 3D-s FPS játéka
  • Condition Zero - a hamarosan megjelenp CS single-player kiegészítő
  • Dead or Alive 3 - verekedős program XBox-ra
  • Imperium Galactica 3 - hazai fejlesztésű űr-stratégia
  • Mat Hoffman - bicikli kedvelők előnyben
  • Myth III: Wolf Age - rengeteg jó kép ebből az akció stratégiából
  • Neocron - 3D-s futurisztikus MMORPG a Reakktor Media-tól
  • Star Trek: Armada II - 3D-s stratégia ST univerzumban
  • WarCommander - izometrikus valós idejű stratégia a CDV-től

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)