[MOVIE] GC Babes - 08.19.
Nem csak a játékok miatt érdemes efféle fesztiválokra járni ám... :)) Szóval a mai napi adag a csajokról. Videó és képek formájában. Előbbi lokálban, míg az utóbbit erre a linkre kattintva érhetitek el.
Nem csak a játékok miatt érdemes efféle fesztiválokra járni ám... :)) Szóval a mai napi adag a csajokról. Videó és képek formájában. Előbbi lokálban, míg az utóbbit erre a linkre kattintva érhetitek el.
Ezúttal a 10tacle standján készült kémfelvételeket tekinthetitek meg. A videón igencsak kompromittálható jelenetek találhatóak... megtekintésüket csak nyitott szemmel ajánljuk!!!
Megérkezett az első adag babes videó a Games Convention-ről. Az egyiket az EA Games, a másikat a Nintendo standjánál készítették. Mindkettő egy perces és érdemes őket megnézni... Ameddig leérnek, tekintsetek meg néhány képet is... :)
Újabb játékról derült ki, hogy a Valve Steam rendszerén keresztül fog debütálni. Az említett alkotás neve Rag Doll Kung Fu, amiben egy bábost alakítunk és így kell harcolnunk az ellenfelekkel. Az alábbi videóban megtekinthetitek, miről is beszélek.
Az Eidos újjabb trailert adott ki a Crystal Dinamics gondozásában készülő Tomb Raider Legend című játékához. A filmen tovább csodálhatjátok a játék új grafikai vívmányait, melyektől Lara baba szebb, mint valaha. A trailert alant letölthetitek.
A GameSpot megszerezte a Half-Life 2: Aftermath című kiegészítőlemez legújabb videóbemutatóját. Az animáció igen rövid és nem is igazán nevezhető jó minőségűnek, de az frankón lejön róla, hogy ez a Valve nem ül a babérjain... Durva lesz, kérem szépen! Egészen más hangulatra számíthatunk, mint az alapjátékban.
Örömhírrel szolgálhatok a Quakerek és a CS-sek számára, hiszen Augusztus 12-14-e között immár 4. alkalommal kerül megrendezésre a PQ LAN. Helyszín: Pázmándi Művelődési Ház tornaterme Időpont: Augusztus 12-14-én Nevezési díj: 2000Ft Nevezés: A helyszínen Versenyszámok: Quake III Arena 1v1; Quake III Arena 2v2; Counter Strike 1.6 5v5 További információkhoz a LAN hivatalos oldalán juthattok, vagy kérdezzétek mailben (lukgab@freemail.hu) illetve IRC-n a #quake3.hu szobában a főszervezőt Lukács Gábort alias Br4z1L-t.
Üdvözletem mindenkinek Brač napsütötte szigetéről! Az időjárásra itt semmi panasz nem lehet, a tenger azonban hullámzásával elég élvezhetetlenné varázsolta ma reggeli vizisíelésem... De sebaj, itt bent a légkondícionált szobában semmi sem akadályozhat meg abban, hogy hírekkel szolgáljak nektek - leszámítva a szép lányokat (fényképes jelentkezést emailben várok :)) és a természeti szükségleteket. No, nem húzom tovább a drága időtöket, lássuk mi a reggeli termés! Előbb azonban egy kis móka!
| Fickó a borbélynál ülve átszól a manikűröslánynak: - Te, szépségem, nem vacsoráznál velem ma este? Gyertyafény, halk zene, a többi meg majd kialakul. - Nem lehet, férjnél vagyok. - Hát mondd azt neki, hogy egy barátnőddel mész moziba! - Mondd meg neki te! Épp téged borotvál! |
Az ember már-már elfelejtené a Tomb Raider sorozatot és világot, mikor hirtelen felbukkan egy anim. Hiszen mikor is volt már az első mozifilm, már arra is alig-alig emlékszünk, nem hogy Lara baba első felbukkanására egy kis fejlesztői laboratóriumnak berendezett irodában. Nos, most itt egy videó a Tomb Raider: Legendsből, melyben in-game jelenetek fogadnak minket, kb 21 megában. Érdeklődők ide katt.
Kellemes szombatot! Az időjárás-jelentés szerint a mai napot tudjuk még igazán, esők nélkül élvezni, úgyhogy használjátok ki Ti is és menjetek ki a napfényre vagy legalább húzzátok fel a redőnyt! :)
| Két skót megáll a kocsma előtt. - Te, iszol egy sört? - Igen. - Jó, megvárlak. Házaspár utazik a buszon. A férj nyújtogatja a nyakát, hogy az előttük álló csinos nő bájaiban gyönyörködhessen. Az meg hirtelen hátrafordul, és hatalmas pofont lekever a férfinak. - Mit képzel maga csirkefogó? Hogy merészel csipkedni? Gorsan leszállnak a buszról, a férj elvörösödve mentegetőzik: - Esküszöm, nem csíptem bele abba a nőbe! - Tudom, én voltam - mosolyodik el a feleség. Csörög a telefon. Jean veszi fel. - Beszélhetnék a gróf úrral? - kérdi a telefonáló. - Nem, mert most a hálószobában van a kisasszonnyal. - A kis-asz-szony-nyal? - jegyzi meg felháborodottan telefonáló. - Nem uram! A gróf úr nyal. |
A történet egy fiatal angol házaspárról szól, akiknek két kisgyermekük, csecsemőjük van. Az édesanya épp távol volt, amikor a borzalmak lezajlottak. A családfő apa egy szenvedélyes játékos, aznap is Nintendo GameCubejával játszott, amikor egyszer valamit elrontott, errefel pedig hihetetlen ideges lett. Dühét pedig két gyermekén, Byronon és Tyresen öltötte ki. Előbbi koponya-és bordatörést szenvedett, belehalt az ütlegelésbe. Utóbbinak szintén megrepedt a koponyája, eltörtek a bordái és a lábai. A megdöbbentő esetről a Mirror adott beszámolót, itt megtalálható a még mindig sokkos állapotban lévő anya nyilatkozata is.
Kellemes szombat délelőttöt. Felénk épp éjszaka érkezett meg a kedves vihar, aminek hála végre jó az idő, hideg :) Emellé hírek is vannak bőven, ma nem lesz uborka. Nézzük is, mi van mára.
| Az orvos behívja a várószobában üldögélő férjet a rendelőbe: - Nézze csak, uram - mondja - megpróbálok finoman, tapintatosan fogalmazni. Szóval van egy jó és egy rossz hírem a maga számára. - Mi a rossz hír? - kérdezi idegesen a férfi. - Úgy van, ahogyan sejtettük. A feleségének trippere van. - Hát ez tényleg nagy baj. És mi a jó hír? - Az, hogy nem magától kapta. Tudományos kísérlet keretében űrhajót indítanak, fedélzetén két malaccal, valamint egy rendőrrel. A beszállás előtti utolsó ellenőrzésnél még egyszer utoljára egyeztetik a végrehajtandó feladatokat: - Első malac, mi a feladata? - Monitorokat 1 - től 16 - ig figyelni, gombokat nyomogatni! - Helyes. Második malac? - Monitorokat 17 - től 32 - ig figyelni, gombokat nyomogatni! - Ez is helyes. És önnek, rendőr úr, mi a feladata? - Gombokhoz nem nyúlni, malacoknak három óránként enni, inni adni. |
Na végre, valami értelmes ma estére :) Nagy kedvencem, az Age of Empires sorozat, aminek gőzerővel készül a harmadik, minden bizonnyal sokmindent megreformáló része, az Age of Discovery. Amit láttunk, az eddig is nagyon baba volt, de ha netán elfelejtettünk volna nyálat csorgatni, ideje feleleveníteni az emlékeket. Erre nyújt kiváló lehetőséget ez a videó.
Igeeeeeeeeen! Végre megjelent a várva várt hivatalos demója a Battlefield 2-nek, mely a Gulf of Oman címre keresztelt pályát tartalmazza, mind single, mind 16-32 személyig terjedő multi változatban. 560 mega méretű a csöppség, gyenge "idegzetűeknek" nem ajánlott :) Mivel ez a demó exkluzív, ezért egyelőre be kell érjétek ezzel, de később természetesen lokálban is fent lesz. Teljes verzió megjelenése június 21-én várható. Ja, és ha ATi kártyátok lenne és valami hibába ütköznétek, tegyétek fel a legújabb, 5.6-os Catalystet!!
Hűvös van. Kifejezetten. Mivel kifogytam a szóból, átadom Aerynnak a terepet, úgyis itt ül az ölemben és csalapál. Hm... Nincs kedve írni semmit :) Na, szegény beteg páciensek... Milyen nehéz is az életük:
| Egy férfi elmegy az orvoshoz, mert feldagadt a lába. A doktor megvizsgálja, majd a kezébe ad egy nagy szem tablettát. - Várjon egy kicsit, hozok vizet - mondja a doki és kimegy a szobából. A beteg nagyon türelmetlen, hamar megunja a várakozást. Odasántikál az ivócsaphoz és gyorsan beveszi a tablettát. Ezután visszatér az orvos egy vödör vízzel. - Na, most feloldjuk a tablettát, aztán ebben áztassa a lábát 30 percig. - Doktor úr, a fiamnak AIDS-e van! - Tudom. Tegnap voltam maguknál és megkezdtem a kezelését. Csak vigyázzon, különítse el a többiektől. - De nem érti, hogy mi a probléma? A fiam szeretkezett a háztartási alkalmazottunkkal! - Ez baj. Akkor őt is be kell küldeni a járványkórházba. - Csak hogy én is csókolóztam az alkalmazottunkkal. - Ez még nagyobb baj. Akkor ön is megkaphatta. - Ráadásul én meg megcsókoltam a feleségemet. - Úristen! - ordít fel a doktor - Nekem is végem van! |
Kicsit hűvös az idő kint, de a tegnapból kiindulva délre meleg lesz, én maradok az ingnél. Aeryn [ájrin] baba épp jéghokizni tanul a fürdőszobában, úgyhogy most elvan :) A név egyébként azt hiszem a Starscapeből jött, Rapminator kérdésére válaszolva :) No a képek, meg egy vicc, íme:
| A csiga feljelentést tesz két teknősbéka ellen, azt állítva, hogy hazafelé menet megerőszakolták. A nyomozó az áldozatot faggatja: - Most mondja el szépen nyugodtam mire emlékszik. - Sajnos nem tudom. Olyan gyorsan történt minden. |
Cnensuska küldött a minap egy SW-s flashre mutató linket a Spynewsra, hát úgy gondoltam, miért ne tenném ki más érdekességekkel együtt? Lássuk a listát!
Tegnap nekileselkedtünk egy grillezésnek, de a remek széltelen időnek hála egy óra volt, mire az amúgyis nem éppen gyulladékonynak nevezhető faszenet különféle begyújtóeszközökkel égésre bírtuk. Nade a legboldogabbak szemmel láthatóan a drága kutyáim voltak, főleg, hogy a korábbi tapasztalatok miatt nekik mindig külön nyársa szúrt finomságok járnak :)
| - Mi csattant ekkorát, Jean? - A szomszéd becsapta az ajtót. - Úgy kell neki, mindek engedi magát becsapni. Kovács hazaérkezik, és a körzeti orvost meg a feleségét ott találja a hálószobában. - Mi történik itt? - kérdi ordítva. - Sajnos, uram, a kedves feleségénél tüdőcsúcshurotot állapítottam meg! - mondja az orvos. - Igen? És maga miért meztelen? - Ez orvosi titok! |
A Ubi Soft francia részlege a mai nap folyamán közzé tett egy közel fél perces videót az éppen készülő Singles 2: Triple Trouble, mely a jelenlegi uralkodó, a Sims babérjaira kíván törni. A film láttán talán okosabbak leszünk, hogy lesz-e trónfosztás. Erre parancsoljatok!
Végre némi infó is előkerült Peter Jackson (Gyűrűk Ura) legújabb filmes alkotásából, a King Kong feldolgozásából készült játékról, amely felett az Ubisoft bábáskodik. Azt eddig is tudtuk, hogy a mozi decemberben érkezik, most már azt is, hogy a játék is. Jack Driscoll szerepében első személyben fedezethetjük majd fel Skull Island rejtelmeit, ám ez nem minden. King Kong szemszögéből harmadik személyben is játszhatunk majd. A film vizuális effektjeiért a Weta kezeskedik, minden elképzelhető és technikailag lehetséges dolgot közvetlenül átültettek a játékba. Némi csapatjátékot is kapunk majd, valamint a film főszereplői kölcsönzik majd a játékban található karakterek hangjait is.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)