Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 750

Fable csevej holnap

Hír | 2003.12.03 22:56

A Lionhead Studios szeretettel meghív mindenkit a holnap esta 19:30-kor tartandó csevegésére. A Fable nevezetű, igencsak szemrevaló játékukról leszen szó. Mondjuk egyelőre csak Xbox-ra készül, de mivel tudjuk, hogy a fejlesztőcsapat a PC-s verziót is favorizálja, lehet, hogy holnap egy bejelentés is születik :) Akit érdekel, az csatlakozzon egy IRC klienssel a Quakenet egyik szerverére, majd lépjen be a #fable csatornára! Ott találkozunk!

Alias késés

Hír | 2003.11.18 21:40

Az Acclaim szomorú hírrel állt elő a mai nap: az Alias (tudjátok, az egyik csatornán nálunk is megy a sorozat) játék csúszik. Eredetileg idén télen megjelent volna, de valahogy csak nem sikerül összehozni rendesre a játékot, ezért csak tavasszal lesz leghamarább a boltok polcain.

Far Cry csúszás...

Hír | 2003.10.23 08:33

Nagyon síkosak lehetnek a játékok szülőcsatornájából kivezető utak, mert egyre többet csúszkálnak :) Most például a C&VG jelentése szerint egyik kiskedvenc FPS-ünk, a Far Cry fog előreláthatólag egészen 2004 meghatározatlan hónapjáig késni - eddig úgy volt, hogy november 28-án érkezik. Megkérdezték a kiadót és a fejlesztőket is, hogy valami okot mondjanak legalább, de egyelőre nem kommentálták az ügyet, ami azt jelenti, hogy még nincs megerősítve a késés, de nem is cáfolták! Majd meglátjuk...

'Reggelt...

Hír | 2003.09.13 09:34

Üdvözlök minden kedves csipatörölgetőt! Ilyenkor mindenki tovább alszik, ha teheti, csak aztán nehéz felkelni majd két nap múlva... A mai délelőttön én csak jó hírekkel fogok szolgálni nektek, félnivaló nincsen. :) Mivel sokan szeretik a Forma 1-et, amely most még izgalmas is végre, ezért figyelmeztetem őket, hogy holnap már futam. De térjünk vissza ebbe a "világba":

Egy ember este hazafelé hajt, mikor rájön, hogy ma van a lánya születésnapja, és nem vett neki ajándékot. Visszafordul, és befut egy játékboltba, ahol megkérdezi az eladót: - Mennyibe kerül az új Barbie ott a kirakatban? - Melyik? - kérdezte az eladó - Van "Barbie tornázni megy" 19,95-ért, "Barbie labdázni megy" 19,95-ért, "Barbie vásárolni megy" 19,95-ért, "Barbie strandra megy" 19,95-ért, "Barbie szórakozni megy" 19,95-ért és az "Elvált Barbie" 375 dollárért. - Miért kerül az "Elvált Barbie" 375 dollárba, amikor az összes többi csak 19,95 dollár? - kérdezte a meglepett apa. Az eladó válaszolt: - Az "Elvált Barbie"-hoz jár még "Ken kocsija", "Ken háza", "Ken hajója", "Ken kutyája", "Ken macskája" és "Ken bútora".

Postal 2 multi az ECTS-en

Hír | 2003.08.27 20:07

A Londonban augusztus 27-29 alatt megrendezésre kerülő, sőt, már javában zajló "ünnepélyen" többek között debütál a Postal 2 multi változata. Amennyiben nem süllyedt el kompja és jelenleg nem a La-Manche csatornát ússza át, kedves Bad Sectorunk is jelen lesz, hogy beszámoljon eme csodáról majd nektek. Addig is elárulnám, hogy a Whiptail Interactive jóvoltából decemberben az egész világon kézhez kaphatják azok az érdeklődők, akik kifizetik az árát a boltban. :) Aki nem ismerné, mindenképp látogasson el a honlapjára!

AMD logók

Hír | 2003.08.12 13:05

Magára a processzorokra még várnunk kell, de kedvcsinálónak az AMD ma nyilvánosságra hozta az új, szerverekbe és munkaállomásokba szánt Opteron, illetve asztali és mobil számítógépekbe szánt Athlon 64 processzor logóját. Az Athlon 64 az Opteron processzoroktól eltérően a jól bevált "plusszos" jelölésnél marad, mindössze egy 64-es jelző kerül a processzor neve elé. Pletykák szerint 754 tűs foglalatba illeszkedő, egycsatornás memóriavezérlővel rendelkező változatokon kívül, egy 940 tűs modell is készül, mely kétcsatornás memóriavezérlővel rendelkezik majd és állítólag Athlon 64 FX lesz a neve. A jelölés a típuson belüli különbségeket jelzi majd.

[MOZI] Scary Movie 3

Hír | 2003.08.02 12:25

Ismeritek a Horrorra akadva sorozatot? Igen, készül a harmadik rész, ismét a legjobb alkotásokból gyurva össze önmagát, úgy mint 'A kör', 'Jelek', '8 mérföld', 'Mátrix'. Sztárokban sem lesz hiány: Charlie Sheen, Pamela Anderson, Leslie Nielsen, és még sorolhatnám, egyszóval minden megvan egy újabb rekeszizom tornához! A filmet Amerikában október 3-tól vetítik. A QuickTime előzetesét itt meg is szemlélhetitek! Ja és ne feledjétek: Van egy videókazetta, amit ha megnézel, hét nappal később... pontosan egy hét múlva lesz! :D

Előbb várható az Athlon 64

Hír | 2003.07.03 16:56

Meg nem nevezett forrásokra támaszkodó internetes oldalak szerint, az AMD egy héttel a korábban fogja bemutatni az asztali számítógépekbe szánt nyolcadik generációs processzorát. A bejelentésre Tajvanon kerül majd sor, a Computex 2003 szakkiállításon. A bemutatott Athlon 64, ősszel két változatban fog piacra kerülni. A Paris kódnévre hallgató chip 0,13 mikronos gyártástechnológiával készül, egycsatornás DDR333 vagy DDR400 memóriavezérlőt és 256 kbyte másodszintű gyorsítótárat tartalmaz. Az igazi nagyágyú a ClawHammer lesz hasonló paraméterekkel, egyetlen különbség csupán, hogy a másodszintű gyorsítótárának méretét 1 Mbyte-ra emelték.

Will Wright a Foxnál

Hír | 2003.06.03 19:49

Ismerősen cseng az a név, hogy Will Wright? Gondolom, sokan bólogatnak, hiszen a Sims megteremtőjéről van szó. Willi bácsi már TVskedett, ugyanis készített pár 5 perces M.Y. Robot (az írta, aki a Simpsonst) epizódot. Valószínűleg nagyo megszerethette a televíziós munkát, hiszen leszerződött a Fox televízió csatornával. Nem, nem Simses valóság showt, vagy valami sorozatot fog készíteni. Csak egyszerűen új szórakoztató műsorokat fog készíteni.

GTA muzsikák szabadon!

Hír | 2003.05.28 16:11

Bizonyára elég sokan játszottatok már a GTA: Vice City-vel. Nem tudom kinek mennyire tetszett a zenéje, de engem egyes adások teljesen magával ragadtak. Legnagyobb örömömre megérkezett egy kis progi, mellyel MP3-at csinálhatok a csatornákról :) Királyság :D Extra mindemellé, hogy bármilyen MP3-at is úgymond beleaplikálhatunk a játékba, alig néhány kattintás alatt. Szóval akit érdekel a stuff, az kattanjon ide.

Peches Microsoft

Hír | 2003.04.17 15:35

A Microsoft szóvivője hétfőn alátámasztotta a hírt, miszerint a hamarosan debütáló operációs rendszerük, a Windows Server 2003-as telepítéshez szükséges termékkulcsát ismeretlenek kiszivárogtatták. Az említett kódsorozatokkal három különböző verziót lehet telepíteni, melyet általában weboldalakon, hírcsoportokon és IRC csevegőcsatornákon terjesztenek a kalózok . A Windows Server 2003 hivatalosan április 24-én jelenik majd meg.

Postal 2 GOLD

Hír | 2003.04.05 10:36

YESSSSSS :D Végre elkészült a brutálitása miatt már megjelenése előtt több országból kitiltott Postal 2! Már csak másfél hetet kell rá várnunk, és utána semmi sem állíthat meg minket a brutális pusztítástól. Ja, és, ha nem tudná valaki, az Unreal Warfare grafikus motornak köszönhetően valszeg elég sok, igencsak élethű jelenet is megörvendeztet majd bennünket, szóval ne sokat egyetek játék előtt :D

FPSCentral Resurrection!

Hír | 2002.11.07 22:52

Nem is húzom az időt, átadom a szót G-San mesternek: "Örömmel közölhetem kedves mindannyiótokkal, hogy az FPS-Central az éjszaka folyamán új külsővel, alaposan megújulva tér vissza. Az érdeklődőket szívesen látjuk az átállás pillanataiban, az FPS-Central IRC csatornán is. irc.fpscentral.hu port:7777 #FPS-Central Addig is kitartás, és köszönjük a türelmeteket." G-San Off.

Képvihar estére!

Hír | 2002.11.05 22:31

Nos, Kiri megkért, hogy mire végetér egy bizonyos sorozat egy bizonyos TV csatornán... :) legyen kinn a honlapon néhány újabb képgaléria... Hááát, nem túl bőséges, de legalább a "miénk" :) Erre tessék:

  • Enclave
  • Harbinger
  • Priston Tale
  • S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost

  • SUMA GeForce4 két ventillátorral

    Hír | 2002.10.25 18:28

    A hardware-eket végletekig hajszoló tuning-mániások fülében biztosan nem ismeretlen a SUMA név. Ez a cég remekül húzható és viszonylag mérsékelt árú grafikus kártyáival került a köztudatba. A most piacra dobott GeForce4 Ti4400 is legalább egy Ti4600 szintjére tornászható, a vállalat elmondása szerint. A titok nyitja többek között a két ventillátoros hűtési rendszer, mely az alul látható képeken meg is tekinthető.

    Láthatáron a P4X600

    Hír | 2002.10.22 17:20

    A VIA Technologies pár nappal ezelőtt Tokioban bemutatta a P4-es rendszerekhez tervezett új chipkészletét, a P4X600-at. A hamarosan megérkező lapkakészlettel szerelt alaplapok a 400MHz-es mellett a 533MHz-es rendszerbuszt is támogatják, de az Intel készülő "Prescott" magos P4 processzorainak 667MHz FSB-jére is fel lettek készítve. A P4X600-ban debütál az első két csatornás P4 memóriarendszer, melynek köszönhetően akár 5,4GB/sec sávszélességet is elérhetnek a rendszerben lévő DDR modulok. A 8X AGP már szinte természetesnek tűnik egy ilyen kaliberű rendszer esetében.

    Napi képvihar!

    Hír | 2002.09.01 10:13

    Nos, gyerekek, ma nem képvihar, hanem tornádó várható! 10 játék képeit tárnám most elétek, mazsolázzatok kedvetekre!

  • Bandits a GRIN Mad Max-szerű játéka
  • Chaser remek történettel megáldott FPS program
  • Ghost Master szellemekként a feladatunk az emberek ijesztgetése
  • Ghost Recon: Island Thunder a taktikai shooter újabb fejezete
  • Hegemonia 16 remek screenshot a hazai Hegemonia-ból
  • HOMM4 add-on a legújabb Heroes készülő küldetéslemeze
  • Inquistion a 14. században játszódó akció-kaland
  • O.R.B. a Strategy First űrben játszódó RTS-e
  • Shadowbane hangulatos fantasy MMORPG
  • Starsky & Hutch a rendőrpáros ismét akcióban

  • ASUS alaplapok 8X AGP-vel

    Hír | 2002.08.28 10:43

    Az ASUS napokban megjelenő két alaplapja fel lesz vértezve minden földi jóval, többek között a cég termékei közül ezeken debütál a 8X AGP. Most egy rövid áttekintés következik a képességeikről: A7V8X - Az AMD platform A Via legfrissebb, KT 400 chipszettjére épülő lap, DDR 400 (PC 3200) RAM támogatással, ATA 133-mal, 8X AGP-vel, 6 PCI Slot-tal, 6 USB 2.0 port-tal, 3 Firewire csatlakozóval, integrált 6 csatornás Realtek audio vezérlővel. P4S8X - Az Intel platform SiS 648 chipszettel, 533Mhz-es FSB támogatással, 8X AGP-vel, PC 2700 RAM támogatással, ATA 133-mal, 6 USB 2.0 port-tal, 2 Firewire csatlakozóval, 6 csatornás C-Media audio vezérlővel, integrált Ethernet vezérlővel.

    NOLF 2 demó! Ízelítő!

    Hír | 2002.08.23 20:51

    A Monolith a Fox Interactive, valamint a Sierra jóvoltából, akár máris kipróbálhatod a No One Lives Forever 2-t! A játszható bemutatóban egy pályát próbálhatunk ki. Cate Archer-re ezúttal Akron-ban, Ohai államban támadnak különféle ninja harcosok, miközben egy bőszült tornádó is az életünkre tör! Elég izginek ígérkezik, így mindenki próbálja ki, aki teheti! Sajnos egyelőre csak a FilePlanet-ről lehet leszedni, de amint lehet, felteszem a mi szerverünkre is (egyelőre mindenki ezt tölti, így elég nehéz hozzájutni...). A játékról bővebben itt olvashatsz. Update: Szóval valójában egy technológiai bemutatóról van szó, mellyel valóban lehet játszani, ám koránt sem nyújt annyi élményt, mint a teljes game... Alant megszemlélhetsz néhány képet is belőle:

    Athlon XP tuning

    Hír | 2002.08.23 09:04

    Alig jött ki az AMD legújabb, 2600+ Athlon XP processzora, a [H]ard|OCP csapata máris egy igen részletes tuning leírást közölt. A CPU 2.13GHz-es órajelét az első körben 2.5GHz-re tornászták fel, mindezt persze egy monstre hűtőventillátor és borda társaságában. Ezen az oldalon megtalálod mind a leírást, mind pedig a frissen húzott proci teszteredményeit. Azért otthon ne kísérletezzetek egy frissen vásárolt, viszonylag drága 2600+ Athlon XP-vel...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)