Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 749

'Hajnalt...

Hír | 2004.08.17 01:05

Gondoltam, ha már új nap van, illendő lenne tisztességesen megnyitni azt. Naszóval... Jácint napja van, kedd, odakinnt meg még elég sötét. Ezen a napon hunyt el II. (Nagy) Frigyes porosz király, csak az évszám más (1786). Híreknek reméljük ma sem leszünk szűkében, addig is kis kora hajnali rekeszizom-torna:

Tanév kezdete van, leküldi Isten Szent Pétert a Földre, nézze meg, mit csinálnak az egyetemi hallgatók. Jár-kel Szent Péter, mikor visszamegy kérdi tőle Isten, mit látott. - Hát, az orvosi egyetemen tanulnak, a jogon úgyszintén. De a Műegyetemen... csak buliznak. Év közepén megint leküldi Szent Pétert. Mikor visszajött, megkéri, mondja el mit látott. - Az orvosi egyetemen szakadtak bele a tanulásba, a jogon ugyanúgy. De a Műegyetemen buliznak, lógnak, szórakoznak. Év végéig többször megismétlődik a helyzet, mikor is vizsgaidőszak előtt megint lemegy Szent Péter, mikor visszajött, kérdi Isten tőle: - Nos, mit láttál? - Az orvosin reggeltől estig, megállás nélkül tanulnak, izgulnak, a jogon szintén. - Hát a Műegyetemen? - Ott már csak imádkoztak... - Imádkoznak? Jó! Ezeket átengedjük!

CMR 2005 képernyővédő

Hír | 2004.08.08 11:32

A Codemasters összeütött egy képernyővédőt, mely valamivel 1 mega alatti méretben mutogatja a Colin McRae Rally 2005-öt. A program nagy örömünkre bemutatja a teljes autó-állományát a raliszimulátornak. Erre tessék...

DOOM 3 - IT HAS BEGUN!!!!

Hír | 2004.07.14 08:41

Kedves egybegyültek, tisztelt vendégeim. Kérem kössék be biztonsági öveiket, engedjék el magukat, és adják át magukat az élvezeteknek! Megkezdődött vala a Doom 3 igazi őrülete, hiszen előbukkant a legelső magazin scan (illetve ennek mindjárt két verziója), mely a legújabb PC Gamer borítóját mutatja. A világ első Doom 3 bemutatója született meg, és a szerencsés előfizetők máris mindent tudnak amit kell. Bár magát a magazin oldalakat nem scannelhetem be nektek :) azért néhány érdekességet elárulok! A tesztelő nem kevesebb, mint 94%-ot adományozott a játéknak, ami nem semmi. A gépigényről a következőket lehet tudni (legalábbis amit a PC Gamer emberkéi ajánlanak):

  • 2GHz CPU, 512 MB ram, Radeon 9800, 5-csatornás hangkártya Ja, a támogatott grafkártyák a következők: GF 4 MX, GF 3, GF 4, GF FX (és újabb GeForce kártyák), ATI 8500, 9000 illetve bármely újabb Radeon

  • Rendhagyó Top 10

    Hír | 2004.07.08 20:16

    Igazán rendhagyóra sikeredett az e-heti top 10. A NovaLogic üdvöskéje az első helyre tornázta fel magát, ezzel letaszítva trónjáról a City of Heroest. Lássuk a többi befutót: 1. Joint Operations: Typhoon Rising 2. City Of Heroes 3. Harry Potter & The Prisoner Of Azkaban 4. The Sims Mega Deluxe 5. Rise Of Nations 6. Battlefield Vietnam 7. The Sims Deluxe 8. MS Age Of Mythology 9. Far Cry - Ubisoft $38 10. The Sims: Superstar Expansion Pack

    [MoD] Devil Whiskey

    Hír | 2004.07.06 10:09

    Kétirányú, örvénytölcséres tornádót kavart némely emberekben a Devil Whiskey: volt akinek tetszett és volt akinek nem. Egy lelkes csapat arra vállalkozott, hogy a műfaj egyik szentjéből, a The Bard's of Taleből energiát és minden egyebet merít, majd készít belőle egy modot a Devil Whiskeyhez. Figyelem! A csomaghoz 2.0-ás verziójú Devil Whiskey szükségeltetik. Erre lelitek fel a modot.

    Top 10-ek megint

    Hír | 2004.06.07 19:18

    A legújabb amerikai eladási adatok szerint kicsit megkavarodott a tizes lista. Az eddig sziklaszilárd elsőnek hitt City of Heroes átengedte vezető pozícióját a már lassan elfeledettnek hitt KOTORnak :) Vajon ez a folytatás bejelentésének köszönhető? Ki tudja... 1. Star Wars: KoTOR - LucasArts 2. City Of Heroes - NCsoft 3. Far Cry - Ubisoft 4. Battlefield Vietnam - Electronic Arts 5. Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - LucasArts 6. Rise Of Nations - Microsoft 7. Age Of Mythology - Microsoft 8. Rise Of Nations: Thrones & Patriots - Microsoft 9. Unreal Tournament 2004 - Atari 10. The Sims Deluxe - Electronic Arts

    [MOZi] Tarol a Shrek 2

    Hír | 2004.05.24 08:21

    Amerikában múlt szerda óta vetítik elképesztő sikerrel a DreamWorks új számítógépes animációs filmjét, a Shrek 2-t. Olyannyira nagy rá az érdeklődés, hogy az utóbbi öt nap alatt 125 millió dollár értékben váltottak rá mozijegyet! A 70 milliós filmkészítési költség mellett ez már igen szépnek mondható, azt hiszem... Ebből az összegből csak a hétvégén 105 milliót jövedelmezett az alkotás, s ezzel a Spider-Man után a második helyre tornázta fel magát a legjobb nyitóhétvége ranglistán. Sajnos kis hazánkba csak július 1-jén érkezik a ződ ogre és szerelme, Fiona, de akik esetleg nem látták még az első részt, azok most vasárnap az egyik kereskedelmi televíziócsatorna jóvoltából pótolhatják ezt a hiányosságot :) (Thanks: ComingSoon)

    [MOVIE] Driv3r

    Hír | 2004.05.21 14:21

    Az Atari meglepett minket egy kis csomaggal, ami 7 rövidke részletet mutat a Driver 3 című csodából. Sajnos pontos megjelenési dátummal még nem tudunk szolgálni PC-s vonatkozásban, de mivel már júniusban kiadják PS2-re és Xboxra - s egyes infók szerint párhuzamosan folyt a fejlesztés -, valószínűsíthető, hogy már a számítógépes szülőcsatorna vége felé járhat a kicsike. Úgyhogy ennek örömére tőccsed boncsad!

    [MOVIE] GTR !

    Hír | 2004.05.01 10:23

    Ismét a spai pályán roboghatunk végig, egy Listerben. A kép-és hangminőség az eddigi videókban látottaknál, hallottaknál sokkalta jobb! Élmény nézni... Hát még majd a teljest játszani :) Nagyon szép hangja van a motornak is, ezen felül nem tudok újat mondani, aki szereti az autó-szimulátorokat, az tudja, hogy mivel van dolgunk. Erre tessék...

    Az Unreal története

    Hír | 2004.02.11 08:55

    Az Unreal Ops elnevezésű virtuális rajongói társulat egy szerintem igen jó cikksorozatba vágott bele. Lényegében egészen a kezdetektől mesélik el az Unreal engine fejlődésének minden fázisát. Természetesen mindezt korai képekkel is prezentálják. Nagyon érdekes például, hogy 1995-ben még mit neveztek Unreal motornak :) Némi angol tudás szükségeltetik, de azért szerinem csekkoljátok itt.

    Joan of Arc GOLD

    Hír | 2004.01.30 19:41

    Az Enlight friss jelentéséből az derül ki, hogy a Wars & Warriors: Joan of Arc néven anyakönyvezett szerepjáték aranylemezre került, vagyis a virtuális szülőcsatornából már kidugta a fejét, s jelenleg az anyagi megvalósulás felé tart. :) A játékról minden lényeges információt megtalálhattok a fenti Játékinfó-linkre kattintással, ám az ott nem szerepel, hogy a kiadó tervei szerint az amerikai, illetve a brit piacra február 10-i és 20-i dátummal kívánja elérhetővé tenni legújabb portékáját. Remélhetőleg semmi sem csúszik a számításukba (például az afrikai burgonyavész...:D) Unaloműzőként, vagy szimplán érdeklődésből lessetek be a Galeszunkba!

    'Reggelt...

    Hír | 2004.01.19 06:38

    Jó reggelt Viet..., izé GameStar Online! :) Személy szerint hiába keltem korán, aranyat nem találtam, sőt még hírnek mondható anyagot sem nagyon. Tartja a "mondás", hogy aki korán kel az hamarabb iszik, de azt ne tegyétek, mert rossz :) Ellenben lehet tornáztatni picit az izmokat. És hát, ketyeg az órátok...

    -Képzeld, megházasodtam! -Mi a neve? -Jézus Mária. -Nem hiszem. -De igen, nézd, itt a fényképe. -Jézus Mária!

    HomepPlanet kiegészítő

    Hír | 2004.01.14 19:29

    Bizonyos források látszanak alátámasztani, hogy a HomePlanet című űrszimulátornak bizony készülget egy kiegészítőlemeze. Érdekes, hogy már eléggé előrehaladott állapotban van a termék, olyannyira, hogy jelenleg a felmerülő bogárkákat próbálják eltaposni a játék kódhalmazának kellős közepéből, s ezt utána szépen ki is takarítják onnan. Magyarán tesztelnek és optimalizálnak :) Nagy hangsúlyt fektetnek a minőségi textúrákra, hangokra, zenékre, ami profi színészek és zeneszerzők felkérésében is megmutatkozik. No meg itt van a multiplayer lehetőség is, ami igencsak ütni fog a fejlesztők szerint. Szinte teljesen kész van a cucc, szinte mindent tudunk róla - egy valamit kivéve: a címét. Dehát maradjon már valami meglepetés is! :)

    Az Invictus új játéka!

    Hír | 2004.01.14 15:48

    A hazai Invictus teljes titokban készített egy újabb játékot, mely már az amerikai boltok polcaira is került. A Monster Garage a Discovery TV csatorna népszerű sorozatának virtuális változata, ahol autóinkat alakíthatjuk kedvünk szerint. Ha igaz, a játék nem is jelenik meg európában, hiszen itt a műsor sem annyira népszerű, és egyébként is csak alacsony árkategóriás alkotás. Akit mégis érdekel, az további részleteket olvashat itt.

    ApeXtreme - újabb konzol

    Hír | 2004.01.09 20:41

    Jéééé, ezekből is lassan dunát lehetne rekeszteni, nem? Mindegy, őgy gondolom ez még azért figyelemre méltó lehet. Az Apex és a VIA közös megvalósításáról van szó, egy alapjában véve vett asztali DVD lejátszóról. Alapjai teljesen PC-sek, ilyen módon bármilyen PC-s játéko is futtathatunk rajta. Egyszer kell ezeket telepíteni, aztán utána megy minden, mint a karikacsapás. A lenti hardverspecifikációkat tekintve azonban nem hiszen, hogy minden téren megállja a helyét, de szinte biztos, hogy rövid úton lehet majd bővíteni...

    VIA C3 1.4GHz processzor 256MB memória S3 DeltaChrome grafikus kártya (64MB) DVD-ROM TV csatlakozások DVI csatoló (kivetítőhöz például) 20GB HDD 6db USB 2.0 6 csatornás hang 10/100-as hálózat.
    Kiváncsi leszek, hogy pontosan milyen célokra, és mely korosztálynak szánják a kicsikét...

    MTV játékshow

    Hír | 2004.01.02 10:51

    Az MTV eddig csak a zenéknek és a filmeknek rendezett különböző díjkiosztókat. Végre a játékok is kapnak némi szerepet a zenecsatorna életében, ugyanis ma rendezik meg az Ultimate Video Game Countdown elnevezésű eseményt. Keresik az elmúlt 3 év legjobb játékát, melyre még mindig lehet szavazni, méghozzá itt. EST időzóna szerint ma este 8-kor kezdődik, ami számunkra annyit jelent, hogy holnap hajnali 2-kor lesz a show (már ha az MTV Europe leadná... nem fogja...).

    Starship Tycoon

    Hír | 2003.12.29 22:22

    Megjött a legújabb "tájkun". Ezúttal a Positech Games-től, méghozzá az űrmenedzselős fajtából. Ilyen még talán nem is volt, de már várom a Kocsordi Tycoon-t, meg a GS-Tycoon-t is :D Lényegében most a már másfél éve piacon lévő StarLines egy különleges verziójáról van szó. Egy interplanetáris űrhajózó vállalat igazgatójaként süppedhetsz bele a főnöki székbe, s megragadva az egeret-billentyűzetet, nameg a sikert és a szerencsét, egyre feljebb kell tornásznod vállalatodat anyagilag. Hamarosan egy demóval kedveskednek a fejlesztők, addig is kukkantsatok ide.

    OpFlash 2 Teaser

    Hír | 2003.12.26 17:52

    Nocsak, nocsak. Mégis csak érdemes volt ellátogatnom az Operation Flashpoint 2 oldalára :) Ugyan még mindig nagyon visszafogott a tartalom, de legalább már van rajt valami. Itt úgymond "bekapcsolhattok" egy TV-t (bal alsó sarok), majd csemegézhettek a különféle ígéretekből. Kis érdekesség a kiváncsiskodóknak. A TV aljzatán van egy lehajtható rész. Ott válthatunk csatornákat. Összesen 5 különféle van, bár azokon még nincs "adás". Amint lesz valami, szólok - illetve szóljon, aki előttem veszi észre :)

    Xpand Rally - a gyönyör!

    Hír | 2003.12.09 16:47

    A bájos Techland-es kontaktom küldött némi finomságot az Xpand Rally-ról. Gyerekek, ez valami eszméletlen lesz! Épp most cserélték le a grafikus motorját a Chrome már teljesen befejezett engine-jére, és az eredmény, valami eszméletlen lett! Még idén kiadnak újabb infókat is. Amiket most tudunk frissiben: - a DirectX 9 minden extráját kihasználja - jóval realisztikusabb lesz, mint az eddigi autós játékok - kifejezetten szimulátornak tervezik, és nem arcade játéknak - a megjelenési dátum 2004 első nyegyedévére tolódott. Most pedig adjátok át magatokat az élvezeteknek. Imhol a drágaszágok :D

    Fable csevej holnap

    Hír | 2003.12.03 22:56

    A Lionhead Studios szeretettel meghív mindenkit a holnap esta 19:30-kor tartandó csevegésére. A Fable nevezetű, igencsak szemrevaló játékukról leszen szó. Mondjuk egyelőre csak Xbox-ra készül, de mivel tudjuk, hogy a fejlesztőcsapat a PC-s verziót is favorizálja, lehet, hogy holnap egy bejelentés is születik :) Akit érdekel, az csatlakozzon egy IRC klienssel a Quakenet egyik szerverére, majd lépjen be a #fable csatornára! Ott találkozunk!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)