[MOVIE] Turok Evolution
A Gamer's Hell bezsebelte a legelső videót, a Turok Evolution PC-s változatáról. Mindez azért nagyon meglepő, mert a semmiből ugrott elő ez a stufa, úgy volt ugyanis, hogy csak és kizárólag konzolon jelenik meg. És tessék :D
A Gamer's Hell bezsebelte a legelső videót, a Turok Evolution PC-s változatáról. Mindez azért nagyon meglepő, mert a semmiből ugrott elő ez a stufa, úgy volt ugyanis, hogy csak és kizárólag konzolon jelenik meg. És tessék :D
Biztos vannak, akik kezdik unni, de én egyre inkább élvezem, hogy csurdogálnak az infócseppek erről a remek filmről, mármint a Forradalmakról. Az utóbbi 1-2 napban előkerült néhány újabb interjúrészlet, TV-Szpot, sőt, már vannak olyan szerencsés halandó emberi lények is, akik meg is nézhették a végleges mozit, aztán gyorsan írtak is róla egekig dicsérő himnuszokat (és egyiknek se jött be az Újratöltve, ami mégjobban emeli a harmadik részt!). De vigyázat, némelyikben fontos dolgokra is fény derül, így csak azok olvassák, akik tudnak angolul és nem érdekli őket, hogy nem a moziban fognak koppanni, hanem olvasás közben :) Egy dolgot elmondok: Nem lesz Mátrix a Mátrixban, ennél többre képesek a fivérek! Jöjjenek szép sorban:
Úgy látszik ma nagyon demós napunk van, ugyanis (amint az már a címből sejthető) kijött az Empire Interactive legújabb siker várományosának, a Ford Racing 2-nek (közismertebb nevén: Ford Racing Evolution) a demója. Ebben 2 autóval száguldozhatunk mindössze 2 pályán. Izzítsátok a letöltő droidokat, hiszen nem kell sokat várakozni, mivel zöldre a letöltő lámpa. Ráadásul mi kivettük belőle a 2 DirectX-et, melyet eredetileg a pakk tartalmazott, így még hamarabb hozzájuthattok a mannához, mivel 50 megával kisebb a mérete (természetesen hibátlanul működik). (Véleményem szerint igen emberesre sikerült, ha pedig még a demó méretét is hozzá veszük, akkor hát... Kötelező darab mindenkinek, aki szereti az autókat! -Mantis)
A mai napon felőttek némi tartalmat a korábban beindult Pro Evolution Soccer 3 weboldalára. Ezúttal már egy rakat PC-s képet, hátteret, infót, sőt, még egy elég jól sikerült animot is felfedezhettek itt. Ez utóbbit persze feltettem a szerverünkre is, 1gy méghamarabb lecibálhatjátok!
Azaz régi nevén Ford Racing Evolution. Hála az Empires-nek megérkezett belőle immáron a második kis mozi, mely 37 megát nyom és azt hivatott bemutatni, mit is tud játék közben ez az autó-szimulátor. Én azt mondom, hogy mindenképp megéri megszemlélni előzetesen mire is lesz képes majd a cucc...
A hivatalos oldalon feltűnt egy újabb Forradalmak-poszter, ami ezúttal "nemzetközi". Ettől függetlenül a hazai mozikban tuti találkozni fogunk az összessel, azokkal is, amiket nemrég mutattunk be Nektek. Ha már a bemutatóknál tartunk: annyira nem új hír, de még nem írtunk a valódi világpremierről. November 5-én, szerdán percre pontosan akkor kezdik el vetíteni itthon a Revolutions-t, mint Amerikában. Ez annyit tesz, hogy például Los Angelesben reggel 6 órakor, itthon pedig délután 15 órakor kezdődik el az első előadás - ez valójában ugyanabban az időpontban van. Hmm... kicsit nehézkesen megy most a fogalmazás, úgyhogy már csak a FreeYourMind fanoldalt említeném meg, ahol jelenleg elég sok érdekességgel találkozhattok... :)
Jó híreim van a Mátrix-rajongóknak! Az első, hogy előkerült 4 hivatalos poszter a harmadik részt népszerűsítendő... szerintem ezek sokkal szebbek, mint amiket az Újratöltve idején mutogattak (tudjátok, azok a fej nélküli, fehér háttéren feszítő főszereplők...), bár kétségtelen, hogy azok is nagyon egyediek voltak. Valahogy érezni lehet, hogy a harmadik rész más lesz... a filmzenében egy szemernyi rock sem lesz megtalálható, csakis Don Davis (a zeneszerző) 99 fős zenekarán és 80 fős kórusán lesz a hangsúly, ezzel is jelezve a film monumentálisságát. Továbbá az is új információnak számít, hogy immáron valóban világpremierben mutatják be a trilógia befejező részét: Magyarországon az eddigi november 20-i dátum helyett már november 6-án lesz a premier!! Ez egészen pontosan 2 héttel korábbi időpont és mindössze egy nappal késsük le az amerikai mozibemutatót, ami azért nem kis szó! Lehet hát örülni és gyűjteni a pénzt, hogy a premier előtti díszvetítéseken Neóhoz hasonlóan fekete köpenyben és napszemüvegben jelenhessünk meg. Ügyesebbek elkezdhetnek megtanulni repülni is :D Aki naprakész akar lenni a Mátrix világában, látogassa rendszeresen a FreeYourMind.hu fanoldalt!
Én ugyan nem értek a Mátrixhoz, bár nem tagadom, lehet magam is benne élek, de énis tudom, hogy ez micsoda... Ez pedig a végleges előzetese a Mátrix sorozat harmadik részének, szóval most nyugodtan: VÁÁÁÁÁÁ! :D Nem is húzom az időt, ne hagyjátok ki!!! Klikk!
Na ugye, én megmondtam! Dupla vagy semmi alapon az arcunkba toltak két új TV-Spotot a Mátrix - Forradalmakból, melyek a Power, és a Control címet viselik. Akik nem csak megnézni kívánják, hanem a gépükön szeretnék tudni drágaságokat, azoknak ide, illetve ide kell fáradniuk. Már nem is mondom hogy vigyázzunk, mert ezek a félperces csodák lelőhetik a "poénokat", mert ez magától értetődő... Egyébiránt végre megadták a végleges előzetes debütálásának dátumát is: 2003. szeptember 25., csütörtök. Ekkor vetítik le először és műholdon lehet csak fogni, de nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy (lehet már előbb) elérhetővé teszik a hivatalos oldalon, legfeljebb kicsit el lesz rejtve :)
Update: Találhattok "néhány" régi-új nagyfelbontású képet a filmecskéből... méghozzá itt! Olvassátok el a FreeYourMind-on az ezekről készült rövid értekezésemet! ;)Végre megérkezett a makulátlan minőségű első TV-Spot a Mátrix-trilógia befejező részéből, a Mátrix - Forradalmakból, mely november 20-án rombol be a magyar mozikba. Ebben felfedezhetjük az új Orákulumot (a "régit" játszó Gloria Foster elhunyt), Kölyköt, sok Smith ügynököt, meg egyéb nyalánkságokat... Az említett reklám a "Help" címet viseli és itt leshetitek meg, erről az oldalról pedig le is tölthetitek, QuickTime formátumban! A közeljövőben folyamatosan várható a többi is, sőt most már itt az ideje a végleges előzetesnek is... So it begins!! Spoiler Warning!
Az Empire Interactive jóvoltából megérkezett egy szép kis videó a Ford Racing Evolution című játékból... Azthiszem a nevéből már ki is találta mindenki, hogy milyen típusú gameről van itt szó, de ha nem, akkor elárulom, hogy ez egy autó szimulátor... :) Másfél percnyi "akció" jelenetet csodálhatunk, az értékelést meghagyom néktek. :) Innen levakarhatjátok...
Ez kész... wááááá!!! Nagyon durvaaa! Arról van szó, hogy egy bizonyos oldalon elérhetővé vált a Mátrix - Forradalmakból szám szerint 5 (öt) félperces TV-Spot. Ez persze nem ilyen egyszerű, mert ezek tesztelésre szolgálnak, még nincsenek is teljesen elkészítve, ráadásul különleges formátummal ledtek lekódolva. Néhány jószívű ember azonban közkinccsé tette őket sima .mpg-ben... Úgy gondolom, néhány link leközlése nem a világ, így akit érdekel (kit nem??), sürgősen kattintson alám és lesse meg mindet, mert... kira! :D
Lazy dobott egy linket a hamarosan vetítésre kerülő Matrix Revolutionnal kapcsolatosan. Nevezetesen egy fő muzsikáról vagyon szó, melyet erről az oldalról tudtok letölteni. Ha egyébként szeretitek a filmzenéket, egész jó helyre kerültök, ugyanis egy rakat másikat is le lehet onnan cibálni :)
A Sony kiadta az EverQuest: Evolution elnevezsű "csomagot". Ez amolyan minden egyben dolog, ugyanis az alapjáték és mind az öt kiegészítése (The Ruins of Kunark, The Scars of Velious, The Shadows of Luclin, and The Planes of Power) található benne. Mindezt csupán 30 dollárért osztogatják.
Azt pusmogják az IGN-es arcok, hogy az Accalim már nagyban készíti a Turok: Evolution PCs változatát. Nos, állításuk szerint ezt az infót a GCn szerezték be. Meg persze azt is onnan tudják, hogy már szeptemberben meg kívánják jelentetni ezt a kiegészített konzolátiratot. Majd meglátjuk mi lesz belőle...
Pro Evolution Soccer 3 @ GCLegnagyobb meglepetésünkre az eleddig csak konzolosnak hitt foci csoda PC-re is megjelenik majd. Gyu-val toltunk is egy barátságos körmérkőzést, és egy tizeneggyesnek valamint Juhár Tamásnak köszönhetően el is vertem :D A grafika, ha nem is annyira kifinomult, mint a FIFA esetében, a karakterek kidolgozása ezerszer jobb. Élethűbben mozognak, sokkal hihetőbb cseleket csinálnak és az AI is vérprofi. Valóban gondolkodnak és ami a legjobb: hibáznak, mint az átlagos focisták. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz a boltokba is elkerülő végleges változat.
Csak úgy süvít, de most akkor is háttérbe szorul :) Megpróbálunk mindent összesűríteni, hisz tegnap is annyi hír volt, hogy nem fért ki a főoldalra ;) De mikor épp nincs semmi új, érdemes átböngészni a kedvenceidet!
Bizony, ahogy azt sejteni lehetett, kiadták az angliai mozikban vetített némileg bõvített Matrix: Revolutions trailert QuickTime minõségben. A hivatalos oldalt tegnap frissítették egy érdekes hírrel: RLRT htpd tscdrb gntst <3EC243A3> Ebbõl sikerült néhány emberkének kikövetkeztetni, hogy az alábbi linkeken érhetõ el a cucc...
A Republic: The Revolution végre aranylemezre került, és ezzel egy időben előkerült az atom biztos (hacsak nem rontanak el valamit, de nagyon) megjelenési dátum. (dobpergés ON) Az Elixir Studios azt állítja, (dobpergés OFF) Augusztus 26-án a boltok polcaira kerül a stuff.
A drága jó Empire Interactive megosztotta az első képeket a nagyvilággal, eleddig titokban tartott játékáról, a Ford Racing Evolution-ről. A Razorworks alkotása egészen pofásan néz ki, és pont jókor jön - kb. egy hónappal az új NFS előtt, vagyis mindenkinek lesz ideje kitombolni magát a nagy versengések előtt :D A játékban egyébként, ahogy a neve is mutatja egy rakat (egészen pontosan 32 féle) Ford járgánnyal nyomulhatunk. Ha a fizikát sem szúrják el, még jó is lehet :D
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)