[PATCH] Sacred
Az Ascaron 1.7.31-es patchet dobott fel a honlapjára, mely továbbra is béta verzió ugyan, de további bugokat írt ki. Az RPG legfrissebb javítását ezen az oldalon, a csapat hivatalos honlapján érhetitek el.
Az Ascaron 1.7.31-es patchet dobott fel a honlapjára, mely továbbra is béta verzió ugyan, de további bugokat írt ki. Az RPG legfrissebb javítását ezen az oldalon, a csapat hivatalos honlapján érhetitek el.
Az EA úgy döntött, kicsit elhalasztja a MoH sorozat legújabb darabját, Medal of Honor: Pacific Assault-ot. A késésnek állítólag az az oka, hogy a játékosok, akiknek volt alkalmuk kipróbálni egy korai verziót, kemény kritikát küldtek vissza a játékról, így a kiadó úgy döntött, novemberig még javítgatnak rajta, valamint belepakolnak néhány plusz fícsört. Szerintem ezt a késést még el lehet nekik nézni, amennyiben a játék javára válik. Ha meg csak időhúzás, az úgyis kiderül a tesztekből :)
Nos, olybá tűnik, hogy jópár ígéretes játékról kerültek ki jobbnál jobb screenshotok a napokban. Szemezgessetek! :) (A Richard Burns Rally képeiért thanks: smithi)
Megérkezett a Far Cry SDK-ja. Hurrá! Nemrég beszámoltunk róla, hogy közeleg; és hamarosan megjelenik, lám így is lett. Immáron csak az a feladat, hogy kihasználjuk képességeit. A cuccost innen tölthetitek!
Újabb GameSpot iromány, újabb GTA: San Andreas gyönyörök. Nem tudom miért, de valahogy úgy érzem, hogy az újabb epizód sem lesz annyira uncsi :) Kár, hogy szegény Rockstar-t mindig "izélgatják" valamivel, legutóbb ugyebár a Manhunt miatt kapott egy kis "dádát". Nade, amíg vannak, addig alkotnak...
A Medal of Honor: Pacific Assault demója elvileg már lassan fél hónapja kint kéne, hogy legyen, de nincs. Úgy volt, hogy ma fog megjelenni, de nem. Most megint késik, raádásul határozatlan ideig, akár hetekig csúszhat. Azt hiszem az EA se néz már a fejlesztőkre bárányszemekkel...
Rendben, számomra nem csak a Brothers in Arms jelenti a jó játék szintet. Legalább annyira várom a Call of Duty kiegészítését is. Miért érzem, hogy ezzel nem vagyok egyedül? :D A legújabb szemelvények az aktuális ingém események engednek bepillantás. Imhol:
Update: Hát, úgy látszik, a CoD: UO sem hagyja magát. drobee barátunk üzeni mindenkinek, hogy akinek a képek nem elegendőek, az megtekinthet nem kevesebb, mint nyolc animot a játékból. Sajna a videókat lokálba nem tölthetjük, de aki nagyon szeretné látni őket, az látogasson el erre az oldalra.Egy kicsit késve ugyan, de megérkezett a Batman Begins című új képregényadaptáció filmelőzetese. A denevérember szerepét ezúttal Christian Bale formálja, de olyan sztárok gyűrűjében, mint Michael Caine, Liam Neeson, Morgan Freeman, Gary Oldman. A rendező Christopher Nolan kicsit mintha komorabbra venné a figurát, ami jót is tesz a hangulatnak. Gotham City-be sajnos azonban csak jövő nyáron kerülhetünk. Addig is lessétek meg az alábbi előzetest!
A GameSpot csapata újabb infókat fedett fel a GTA folytatásáról. Ezúttal nem "csupán" arra kell majd figyelni, hogy küldetéseinket a lehető legprecízebb nódon végezzük el. A virtuális világban történő minden egyes csemegézésnek megvan az ára. Adott esetben igen komolyan el is hízhatunk. Ez persze nehezíti a teljesítőképességünket is. Imhol néhány új kép, a teljes cikket pedig itt találjátok.
A Neverwinter Nights tagadhatatlanul nagy sikert aratott az RPG játékosok körében. A Gold (alap+Shadows of Undrentide) verzió után, nemsoká érkezik a Platinum. Ez csupán annyiban különbözik az aranytól, hogy Hordes of the Underdark is belekerült, ezáltal bezárva a kört. Aki még nem vásárolt be az NWN-ből, az hamarosan mindet megvásárolhatja egyben.
Még júliusban. Tehát az Alpha Black Zero július 26-án érkezik az amerikai boltok polcaira, vagyis nem túl nagy eltéréssel talán ide mifelénk is. Hogy tudnak két bekezdésnyi sallangot írni még erről? :)
Német testvérlapunk jelentése érdekes témát boncolgat. Egész pontosan azt a lehetséges jövőt, miszerint az ingyenes, oly nagy népszerűségnek örvendő America's Army a jövőben nem mással, mint Unreal 3-as enginenel kíván újjászületni a patcheiben, kiegészítéseiben. Izgatottan várjuk a jövőt :)
A jelek szerint az amerikai hadsereg nem elégszik meg a már korábban debütált America's Army, vagy az egészen friss Full Spectrum Warrior megjelenésével. Tovább bővül a sereget bemutató játékok sora. A Close Combat: First to Fight a Gathering keze munkáját dicséri. Az eredeti, sokak által kedvelt Close Combat szériát mintegy más szemszögből bemutató alkotás ez. Most egy FPS-ről van szó, melyben a játékos maga a csapatvezető. Egészen érdekesnek ígérkezik, ha a grafikája nem is a legcsodálatosabb... Az első képeket itt lesheted meg.
Újabb csodás jelenetek jelentek meg a Star Wars: Republic Commando-ból. Tudjátok, ez az a baró FPS, ami kicsit másfajta szemszögből mutatja majd meg a jedis univerzumot. Mindenkinek csak ajánlani tudom az itt meg található videó demonstrációt, aminek a letöltéséhez ingyenes GameSpotos acc is kell. Igaz, az X-Boxos verzióbol származik a film, de nagyjából ugyanolyan, mint amilyen a PCs lesz.
Szépek is meg sokan is vannak és nem is a leggyagyibb nevektől származnak. Lássátok hát!
2 napja előkerült egy fénykép, melyen egy finom Command & Conquer III logó látszódott. Mindenki megörült neki, hiszen nagyon sokan ismerik a brendet. Adam Isgreen, az EALA designere mondott pár dolgot a képről. Hallga' "Amit láthattatok, egy elképzelés, egy "mi lenne, ha" ötletelgetés során született az EALA stúdiójában, közel egy éve már. Próbálgattuk az új fejlesztés atmoszféráját." Bár azt nem jelentette ki egyértelműen, hogy C&C III készül, annyit elhintett, hogy valami közeleg :) Ja, és még azt is hozzátette: "Ja igen, még mindig elég sok ex-Westwoodos emberke dolgozik velünk". Szerintem ez az utolsó mondat a legfontosabb!
Nagy sikerre tarthatott számot a Wesley Snipes főszereplésével készült Penge (Blade) első két része. Mi se bizonyítja ezt jobban, hogy már javában forgatják a harmadik részt Blade: Trinity címmel, melyből most megtekinthettek egy rövid jelenetrészletet. Egyébként már idén novemberben bemutatásra kerül... Természetesen Wesley megmarad :) További szereplők: Kris Kristofferson, Jessica Biel, Ryan Reynolds, Parker Posey, Dominic Purcell, Ashley Scott, Steve Braun.
A GameSpot máris kiadta az E3-as F.E.A.R. prezentációnak a második felvonását. Mitagadás egy igen ütős játékról van szó, ez már az előző videjón is bebizonyosodott. Ezt is feltétlen lessétek meg, mert szerintem megvan a 2005-ös év egyik legnagyobb sikervárományosa! Hamarosan természetesen érkezik a jobbminőségű változat is, csak egyelőre ki kell várnunk a GameSpot exkluzívitását... Erre parancsoljatok.
A GameSpot-os gyermekek közzétették az E3-mon első ízben bemutatott F.E.A.R. prezentációjának első felét. Sajnos nem túl jó minőség, de feltétlenül érdemes megnézni. Elég ütős lesz a játék, ha csak azt vesszük figyelembe, hogy a NOLF készítőitől jön a saját kis király enginjükkel :) Érdeklődők erre fáradjanak.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)