Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 749

Codename Panzers: PT Editor

Hír | 2005.08.17 11:04

A CDV Software kiadott egy gyakorló anyagot, valamint egy kézikönyvet a Codename Panzers: Phase Two című, a Stormregion által fejlesztett valós idejű második világháborús stratégiai játékához. A folytatás új küldetéseket tár elénk, új csoportokat ismerhetünk meg, megtalálhatunk húsz új harci egységet, megsemmisíthető objektumok százait. Az editornak köszönhetően a játékos saját küldetéseket, pályákat, valamint átvezetőket készíthet. A Tutorialt erre, a kézikönyvet pedig erre találjátok.

PQ4 - Quake3 & CS LAN

Hír | 2005.08.07 11:23

Örömhírrel szolgálhatok a Quakerek és a CS-sek számára, hiszen Augusztus 12-14-e között immár 4. alkalommal kerül megrendezésre a PQ LAN. Helyszín: Pázmándi Művelődési Ház tornaterme Időpont: Augusztus 12-14-én Nevezési díj: 2000Ft Nevezés: A helyszínen Versenyszámok: Quake III Arena 1v1; Quake III Arena 2v2; Counter Strike 1.6 5v5 További információkhoz a LAN hivatalos oldalán juthattok, vagy kérdezzétek mailben (lukgab@freemail.hu) illetve IRC-n a #quake3.hu szobában a főszervezőt Lukács Gábort alias Br4z1L-t.

[PATCH] Silent Hunter 3

Hír | 2005.06.22 22:32

A Ubisoft kiadta a híres-neves Silent Hunter 3-hoz a legújabb patchet, mely 1.4-es verzióra tornáztatja fel a játékot. Akik magzkhoz szeretnék rántani a 20 megás javítást azok kattintsanak ide, akik pedig kíváncsiak a változtatásokra azok ide.

[MOZi] Hétfőn King Kong trailer

Hír | 2005.06.22 21:54

Peter Jackson a Gyűrűk Ura megfilmesítését követően nem vonult nyugdíjba és megint csak egy komoly témába vágta a fejszéjét az úriember. Ezúttal a híres King Kong-ot viszi vászonra olyan színészek segítségével, mint Naomi Watts,Jack Black vagy Adrien Brody. A film trailerének premierje jövőhét hétfőn esedékes az NBC tévécsatornán, de addig is íme egy tízmásodperces "előzetes".

Jól megy Ubinak

Hír | 2005.06.17 08:34

Az Ubisoft nyilvánosságra hozta a 2004-2005-ös pénzügyi évre vonatkozó eredményeit. A 41.4 millió €-s jövedelem elég impozánsan hangzik, amiről Yves Guillemot elnök azt nyilatkozta, hogy a mostani időszakra el szeretnék érni a 600 milliós eladási adatokat, amit főként az újgenerációs konzolokra fejlesztett játékok fognak ennyire feltornázni majd a tervek szerint.

[FuN] Star Wars poénok

Hír | 2005.06.01 16:33

Cnensuska küldött a minap egy SW-s flashre mutató linket a Spynewsra, hát úgy gondoltam, miért ne tenném ki más érdekességekkel együtt? Lássuk a listát!

  • Store Wars - a Farmról származó zöldségek harca a génmanipulált gagyi ellen! Joghurt P0WA!
  • Star Wars Spoofs - rövidke flash videók, melyek igazi rekeszizomgyakorlatot jelentenek mindenkinek! KÖTELEZŐ! Következzék még két gyöngyszem a starwars.hu-ról:
  • "Egy német csatornán a meghívott vendég George Lucas volt, a harmadik rész kapcsán. A beszélgetés alatt végig egy szinkrontolmács fordította a beszélgetést a műsorvezető és Lucas közt. Az interjú végén megkérték, hogy mondjon valamit, ami mind a hat Star Wars részre jellemző, mire frappánsan azt mondta: 'May the Force be with you'. A tolmácsnak sem kellett több, azonnal fordított: 'Május negyedikén találkozunk'... Legközelebb C-3PO-t küldjük. :)"
  • "A Starship Dimensions elnevezésű oldalon, mint a neve is mutatja, űrhajók egymáshoz viszonyított arányait tekinthetjük meg. A gyűjtemény igen széles spektrumot ölel fel; találkozhatunk a Star Trek, a Babylon 5, a 2001: Űrodüsszeia, a Csillagközi szökevények, a Függetlenség napja, a Csillagközi invázió és szinte minden sci-fi űrjárműveiveivel. A Star Wars-galaxisból 27 gépezet szerepel az oldalon. Mindezeket egyébként nem csak egymással mérhetjük össze, hanem saját világunk méretes objektumaival is. Ki gondolná például, hogy A Birodalom visszavágban látható űrcsiga keresztben lenyelhetné a 443,5 méter magas Empire State Buildinget - ha ugyan meg nem akadna a torkán. Nagyszerű oldal! Érdemes megnézni."

  • Lego Star Wars demó hamarosan!

    Hír | 2005.03.08 16:45

    Mélyen tisztelt Forceuser nevű olvasónk küldte a következő hírt. A hivatalos oldal tanúbizonysága szerint a méltóságos online főszerkesztő Úr nagy reménysége, a Lego Star Wars kipróbálható verziója március 14-én letölthető lesz! Vááá, kell! :D Addig is figyelünk minden kommunikációs csatornát, hogy mi juttassuk el hozzátok leghamarabb!

    Unreal Engine 3 liszensz a Midway-nél

    Hír | 2005.02.02 19:24

    A Midway Games ma bejelentette, hogy megvásárolta az Epic-től az Unreal Engine 3 technológiát. Így, e kiadó későbbi játékaiban, már ennek a motornak az effektusaitól juthatunk el a "grafikus orgazmusig":) Személy szerint én már roppantul várom az első olyan gammát, ami erre az enginere épül.

    G4techTV X-Play díjak

    Hír | 2005.01.28 09:35

    Az a bizonyos G4techTV, akitől "kaptuk" az első friss Doom 3 és Half-Life 2 ingém jeleneteket (és ami egyébként egy 24/7-es TV csatorna), ebben az évben is elkészítette a saját kis díjkiosztóját. Az X-Play Best of 2004, avagy 2004 legjobbjai kategóriában keverve volt konzolos, illetve PC-s címek közül a Halo 2 vitte el az év játéka címet, míg a Half-Life 2 - példának okáért - bezsebelte az év legjobb FPS-e címet. Ha érdekel a komplett lista, itt megtalálhatod.

    'Napot...

    Hír | 2005.01.22 12:42

    Kellemes szombat delet kívánok, nomeg jó étvágyat az ebédhez. Egyenlőre ubisnak ígérkezik ez a nap hírek terén, és már azt sem mondhatom, hogy a Nap kárpótol minket, mert megint elbújt... No sebaj, két érdekesség már biztos van. Addig is:

    Egy pesti anyós meséli: - Képzeld, a beteg vejemnek 1 héten át naponta küldtem ebédet és vacsorát. És tudod, mivel viszonozta a hálátlan? - Mivel? - Küldött egy szakácskönyvet. - Ki találta fel a kondenzátort, Kohn vagy Grün? - Nyilván Kohn, mert különben Gründenzátornak hívnák. - Mi lesz a Balatonból, ha kikapcsoljuk? - Balatoff.

    Dungeon Siege 2 frissítés

    Hír | 2005.01.15 09:15

    Flame Nexus. Ez a neve annak a hiperszuper ellenségszétroncsoló elektromechanikus termonukleáris enemyeliminátornak, amely a Dungeon Siege 2 hivatalos honlapjára került fel. A varázslat igazán szépen néz ki, és még olvashatunk is róla pár érdekes sort. Aki megtekintené az egyenlőre továbbá is demótlan játék legújabb varázslatát, az erre kattanjon.

    [DEMO] Half-Life 2

    Hír | 2004.12.20 22:10

    Nos kérem alásan, megérkezett az oly sokak által várt Half-Life 2 kipróbálható demója. Kissé sajnálom, hogy ez csak most ékezett meg, ennyi idővel a teljes játék után, de hát evvan'. Jelen pillanatban még csak Atitól gyün, de amint lehet, feltornászom lokálba. Akit érdekelnek a részletek, az irányítsa át a lecibáló-rántó droidját erre az oldalra.

    S.T.A.L.K.E.R. Chat!!!

    Hír | 2004.12.15 20:48

    Kedves barátom Headhunter, az Oblivion-Lost.com szerkesztője épp most szólt, hogy hamarosan összehoznak egy fejlesztői csevegést a GSC Game World főbb emberkéivel. A heppeningre egészen pontosan december 17-én, helyi idő szerint 6 és 8 óra között kerül sor. A meghívott egyének:

  • Alexey Sityanov - vezető designer
  • Dmitry Yasenev - AI programozó
  • Andrew Kolomiets - Mod Tool programozó
  • Oleg Yavorsky - PR Ha érdekelnek a részletek, hova kell jönni, mely csatornára, hasonlók, akkor kattints ide bátran! Ott találkozunk :)

  • [MOZi] Új Star Trek sorozat

    Hír | 2004.10.27 14:56

    Örvendezésekkel teli órákra ad okot a cím, noha a valóságban inkább elhervadnék. A nemrégiben közkedvenccé vált Enterpriset is csak régen, akkor is alig-alig láthattuk itthon - szívből remélem, hogy valamely csatorna a már meglévő szinkronnal tovább vetíti majd a sorozatot. Visszatérve a címre, Brannon Braga producer és Rick Berman egy új sorozatba vágták a fejszéjüket, mely a Star Trek világán alapszik. Braga elmondása szerint a munkálatok még nagyon kezdeti stádiumban állnak, így jobb, ha a rajongók csak később értesülnek a részletekről, egyenlőre nem árulnak el semmit.

    WoW bétateszt leállás

    Hír | 2004.09.19 10:55

    Egyes World of Warcraft bétatesztelők arra lehettek figyelmesek, hogy nem tudnak belépni a rendszerbe. Nem vicc, egy természeti katasztrófa, nevezetesen egy tornádó hátráltatja a teszteket. A virginiai szerverparkhoz elért tornadó megrongálta az épületet, ahova sikerült beszivárognia a víznek. Minden gépet leállítottak, és igyekeznek áttelepíteni őket egy biztonságosabb helyre. Elvileg néhány nap múlva folytatódik a teszt. Aki nem ezekre volt bejelentkezve, annak szerencséje van.

    Patrick Stewart a Demon Stoneban

    Hír | 2004.09.19 10:43

    Jean L. Picard kapitány épp most ügyködik az Enterprise-D-n az egyik magyar csatorna képernyőjén, de ez most lényegtelen a hírt tekintve. Ellenben az már lényeges, hogy a kapitányt alakító Patrick Stewart helyet kapott az Atari Demon Stonejában. Nem kell "nagy" szerepre gondolni, azonban a késő ősszel megjelenő Forgotten Realmsös alapokra épülő játékban az egyik karakter hangját Patrick Stewart adja majd.

    xDk Hungarian UT2004 Cup

    Hír | 2004.09.08 22:55

    Az xDk szervezésében nagyszabású, Interneten keresztül játszható bajnokság indul vasárnap, UT 2004-ben. A jelentkezéseket xDk|SirMaxwell-nek küldjétek, amelyet megtehettek e-mail-ben, illetve a Q-net #xdk.cup csatornáján is. További infók itt: xdkcup.fw.hu (átmeneti hp)

    [MOVIE] Pacific Storm

    Hír | 2004.09.06 23:07

    A második világháborúnak már kismillió feldolgozását próbálhattátok ki. Harcoltunk már földön, vizen, levegőben, néha még a föld alatt is. A Buka Entertainment azok táborát erősíti, akik szerint még mindig nem volt elég a WWII-ből. A Pacific Storm egyfajta keveréke a valós idejű stratégiának, és a szimulátornak - ezen módok között váltogathatunk játék közben. Egészen látványos, igaz van még mit fejlődjön. Nézzétek meg a legújabb videóját:

    'Reggelt...

    Hír | 2004.08.26 06:48

    Üdvözlet. A tegnapi nap felhős estéjén elbúcsúzott a legnagyobb európai tornától egy magyar csapat. Ami nem ad okot a lehervadásra számukra az az, hogy így is indulhatnak nemzetközi porondon. Ma egyenlőre nincs túl sok érdekesség, például az Xpand Rally demóról sem szól semmi, ami az augusztus 26.-át illeti (ekkorra ígérték).

    Az anya ébresztgeti a fiát: - Kelj fel, fiam! Tudod, indulnod kell az iskolába! - Jaj, de borzasztó. Mindenképpen kell? - Persze, hogy kell. Minden pedagógusnak be kell mennie!

    Evanesence és BloodRayne 2

    Hír | 2004.08.20 08:15

    Akik szeretik az Evanesence együttes zenéjét és/vagy bejött a BloodRayne, nagyon boldogok lesznek! :) Szeptember 18-án bemutatásra kerül ugyanis egy videóklip az MTV2 zenecsatornán, amiben az Evanesence 'Everybody's Fool' című számára tátognak a BloodRayne 2 főbb szereplői :) Természetesen netre is feltolják majd a cuccot, sőt egy kis részlet már most elérhető a játék honlapján, bár ahhoz nincs hang (biztos a jogi problémák miatt). Feltöltöttük lokálba, de érdemes oda is ellátogatni, mert több hasonlóan ütős animot fogtok találni, ha ingyenesen regisztráltok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)