Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 807

3G-s lesz a Siemens SG75

Hír | 2005.07.13 10:06

Régen úgy beszéltek a Siemens SG75-ről, mint az SX1 leendő utódjáról... Meg még sok másról is ilyeneket mondtak. Lényeg, hogy az SX1-nek azóta sincs tervben igazi utódja, az SG75 is más út felé megy. A Siemens ezen kódjelzésű mobilkészüléke ugyanis a gyártó első 3G-s készüléke lesz, nem mellesleg szétcsúsztathatós. Specifikációk az ezév végén megjelenő készülékről: GSM/GPRS és UMTS támogatás * TFT-kijelző, 176x220 pixel, 262.000 szín * 1,3 megapixeles kamera és CIF-kamera a videótelefonálásokhoz * USB-csatlakozó és Bluetooth * RS-MMC kártyafoglalat

Jön a Motorola V3 ellenfele

Hír | 2005.07.07 07:45

A Samsung még ebben az évben jelentette be egyik készülékét, amelyre akkor mindenki azt mondta, hogy a Motorola RAZR V3 koppintása. Majdhogynem ugyanúgy néz ki ugyanis és hasonlóan vékony. A Telecoms Korea megtudta, hogy a Samsung ezt a készüléket, melynek fedőneve SCH-V740, idén októberben szeretné piacra dobni Amerikában és Európában. Bár a V740 vékonysági rekordot nem állított fel, egyet mégis beállított; mégpedig, hogy ő az egyik leglaposabb mobiltelefon. Specifikációk: külső kijelző - 96x96, 65K szín * belső kijelző - 320x240, 262K szín * 1,3 megapixeles kamera * 123 MB memória * Bluetooth * GPS * MP3-lejátszás * 98х51х14,5 mm - 98 gramm.

Samsung SCH-V770 - a 7-megapixeles

Hír | 2005.07.05 07:39

A Samsung informatikai vállalat mobilgyártó részlege idén márciusban, a Cebiten mutatta be egyik legújabb készülékét, a Samsung SCH-V770-et. A V770 most bizonyos országokban már forgalomba is került. Aki esetleg nem hallott volna még erről a készülékről, annak kicsit részletesebben, hogy mit is tud ez az extrém masina: 7 megapixeles kamera (3x optikai, 5x digitális zoom), 640x480-as felbontású videó rögzítése (30 frame), 2 inches, 16 millió színre képes kijelző, TV-kimenet. A 123.7x54.2x26.3 mm méretű és 184.4 gramm súlyú készülék közel 200.000 Ft-os áron kapható. Nagyon érdemes tehát meggondolni, hogy milyen készüléket vesz az ember, és mire van szüksége, pláne ilyen árak mellett. Elvégre ezt nevezhetjük akár kamerának is, beépített telefon funkcióval. Nem mellékes, hogy egyre több gyártó dob piacra MP3-lejátszásra képes, miniatürizált digitális kamerákat is.

[DEMO] Virtual EVE (18+)

Hír | 2005.06.28 07:42

Az EVE Interactive elérkezettnek látta az időt arra, hogy legújabb, felnőtteknek való játékából egy demót adjon ki. Ez lett a Virtual EVE, amelynek kipróbálható verziója mindösszesen 10 megabájt. Ebben a 10 megában különféle szexpozíciókat állíthatunk be, majd egy kamerával minden szögből megnézhetjük. A demó innen tölthető.

Motorola Franklin - szupervékony csoda

Hír | 2005.06.27 22:30

Siemens SX1-em után boldog Motorola okostelefon-tulajdonos vagyok, aki nagyon elégedett személyes tapasztalatai alapján a márkával. No és ez a márka jelentette be legújabb készülékét, amely nem más mint a Motorola Franklin, egy csúcskommunikátor. A Windows Mobile 5.0-val felszerelt kütyü esetében gyakorlatilag egy PDA-telefon kombóról beszélhetünk, amely mindössze 11,5 mm vastag (egyébként 112x65x11.5 mm) és 115 gramm. QWERTY-billentyűzet, 1.3-megapixeles kamera és 128 megabájt rendelkezésre álló memória. Árak és a bevezetés időpontja egyelőre titok.

[FuN] Használati utasítás metróhoz

Hír | 2005.06.14 09:56

Akiket érint, bizonyára tudják és tapasztalják, hogy a 2-es metró egész nyáron át tartó felújítása milyen forgalmi változásokat okozott. Öröm az ürömben, hogy a BKV Rt. idén újabb 50 buszt vásárolt a fennakadások elkerülése céljából. Ezek már légkondicionáltak és utastér-figyelő kamerával is fel vannak szerelve, viszont hiába állnak be egymás után a megállóba, akkor is dugig vannak. Az alábbi oldal ettől függetlenül most is sokaknak értékes perceket takaríthat meg. Arról van ugyanis szó, hogy meghatározták, hogy az adott metróvonalon, meghatározott irányban melyik megállónál pontosan hanyas metrókocsi és annak melyik ajtaja fog legközelebb megállni a kijárathoz. Ha tehát tudjuk, hogy az Örs vezér teréről indulva a Deák Ferenc téren fogunk kiszállni, akkor elölről a harmadik kocsiba szálljunk és ott a harmadik ajtót válasszuk majd. Ja, itt az oldal, kellemes tanulmányozást :D

A Nokia is bekeményít

Hír | 2005.06.13 19:32

A finn gyártó hét új mobiltelefont mutatott be a mai napon. Nem csak Sony Ericssonos újdonságok vannak tehát, hanem Nokia csodakütyük is.

  • Nokia 2125: klasszikus design, apró méret, 65.000 színt megjeleníteni képes kijelző. A 2005. harmadik negyedévére várható készülék a jelenlegi alsókategóriások képességeivel lesz majd megáldva.
  • Nokia 2255: ugyancsak alsókategória, de itt már megjelennek a témák és az FM-rádió is. 2005. végére várható.
  • Nokia 6060: kihívó külső. Ennyi a kiemelendő, ugyanis a Nokia 6060 sem hoz kiemelkedően újat. A kijelző itt is "csak" 65K színű, 128x160-as felbontású.
  • Nokia 6111: ami eddig még nem volt a Nokiának - szétcsúsztathatós telefon. Stílusos design, miniatűr méretek, 1 megapixeles kamera. A 6111-ben push-to-talk funkció is található.
  • Nokia 6265: a 6265-ös eszméletlen, 240x320-as felbontású kijelzőt, 2 megapixeles LED-flashhel kiegészített fényképezőt és 24 megányi beépített memóriát kapott. A ma elképzelhető minden benne van...
  • Nokia 6270: QVGA felbontású kijelző, két megapixeles kamera, négysávos világtelefon, e-mail klienssel. Hogy röviden összegezem a talán legszebb formát öltött telefont a hét közül.
  • Nokia 6280: a 6280-as egy az egyben megegyezik a 6270-el, két eltéréssel. Az egyik a pöttyet csúnyább design, a másik pedig az, hogy itt már a 3G-s technológia is helyett kapott, azaz felénk mégegy kamera mosolyog.

  • [MOVIE] Néhányok...

    Hír | 2005.06.10 08:30

    Hehe, tegnap este kicsit benéztem a videókat, pedig nagyon ki akartam őket tenni. Most bepótolom, jó?

  • Auto Assault interjú (18,7 MB) Javában tolják az Auto Assault bétatesztjét. Ennek apropóján kamera elé ültették Scott Brown elnökcsávót, aki két és fél percen keresztül dumcsizik nekünk.
  • Desert Law E3 Trailer (50,1 MB) Megérkezett az első, egyben E3-as bemutatója a Desert Law című posztapokaliptikus valós idejű stratégiának, amely másfél percen keresztül nagy felbontásban tárja elénk a játékot.
  • ECHO: Secrets of the Lost Cavern movie (37,3 MB) A Dreamcatcher gondozásában készülő első személyű point-n-click kalandjáték óriásfelbontású új videóját köszönhetitek e fájl személyében.
  • Falcon 4.0: Allied Force movie (21,3 MB) A repülőszimulátor következő része jó ideje hegesztés alatt áll már. A fejlesztők most értek rá összedobni egy videót, ami pilótafülkében és kültéren játszódó jeleneteket is tartalmaz.
  • GODS: Lands of Infinity movie (41,4 MB) Már rég nem érkezett semmi erről a középkori fantasy szerepjátékról. Ennek okán is javallott a kétperces animáció beszerzése.
  • PT Boats: Knights of the Sea E3 trailer #2 (131 MB) E második világháborús szimulációs cucc első E3-as bemutatóját követően most előhozakodtak egy másodikkal. Sok jelenet ugyanaz, de a három percbe sikerült újakat is elhelyezni. Ráadásul most nem zenei aláfestés van, hanem a játék zajai.
  • Star Wars Galaxies FanFest video
  • Star Wars Galaxies Capitol Ships video Ők ketten nem annyira hivatalos vidernyákok, de a rajongóknak érdemes belekukkantani, mert sok érdekes részletet tartalmazhatnak e készülő MMORPG-ről.

  • Samsung SCH-S380 - a 128-szólamos

    Hír | 2005.06.10 07:51

    A Samsung Electronics egy új fejlesztésű készülékének megjelenéséről számolt be. A Samsung SCH-S380 hamarosan megérkezik a boltokba. Mit érdemes tudni róla? Nos, úgy tűnik, hogy a világ első telefonja lesz, amely 128 szólamú csengőhangokat képes kezelni. 1,3 megapixeles kamera, 50 megabájt beépített memória, nomeg minden más, amit megszoktunk. Érdekesség, hogy négy- vagy ötirányú joystick helyett egy korongot alkalmaztak vezérlőszervként. Ez talán adhat némi panaszra okot. Az ár 400 dollár körül várható.

    [PATCH] Boiling Point: Road to Hell

    Hír | 2005.06.07 17:08

    A Deep Shadows tanúbizonyságot tett arról, hogy nem hanyagolja el már elkészült játékait sem, ennek szellemében kiadtak ma egy javítást a Boiling Point: Road to Hell című akciójátékukhoz. Ennek segítségével megszabadulhatunk a rendkívül bosszantó bugoktól, lefagyásoktól is. Ezeken kívül javítottak még a fejlesztők a karakterek animációin, a kamerakezelésen és a hangokon. Ezt az igencsak méretesre sikerült foltot (76 MB) itt érhetitek el.

    [MOVIE] X-Men Legends II

    Hír | 2005.06.05 11:35

    Egy új videó ütötte fel a fejét a 3DGamers-en az X-men Legends 2-ből, melyben Bishopot láthatjuk, amint tevékenykedik a kamerának. 3,6 megabájtos mérete reméljük senkit nem fog földhöz csapni. Töltsétek-bontsátok, ahogy ZC-t idézem :)

    [MOVIE] Gears of War bünti

    Hír | 2005.05.28 14:23

    Mint mondtam egy hírrel lejjebb, éppen hazafelé tartottam... De nem mondtam el mindent, muhhhaha. Útközben betévedtem egy sikátorba, jó sötét volt. Aztán egyszer csak kiértem egy ilyen erdőshegyes területre, kis sziklák közé letelepedtem, hogy meghúzzam a... kólásüveget, erre kiugrott a bokorból A dög. Szerencsére lesifotósunk megint kéznél volt, lekapott minket. Gyengébbek kedvéért: én háttal állok a kamerának ;) Amúgy Gears of War, de ezt fölösleges mondani :)

    Update: FarCry talált egy NAGYON DUUUUURVA kézikamerás videót. Azt hiszem nem érdemes több szót fecsérelni, ezt látni KELL!!! Klikk!

    SE Zoe a Z500 helyett, fiataloknak

    Hír | 2005.05.28 13:33

    Miután a Sony Ericsson jelentős pénzeket ölt a Z500-as márkajelzésű készülékének fejlesztésébe, nemes egyszerűséggel a mobiltelent nem dobták piacra. Itt van azonban az utód, Zoe fedőnévvel. Az elsősorban fiataloknak szánt telefon nem fogja a Nokia új Nseries sorozatát szorongatni: a készüléknek 65.000 színű TFT kijelzője lesz (128x160), VGA-kamerája, és a többi szokásos képesség, mint például a 40-szólamú polifónikus csengőhangok lejátszása. Nem is ez az érdekes, hanem például az, hogy a tulajdonos többféle billentyűzet-háttérvilágítás között választhat majd! Ez pedig nem éppen megszokott, de igazán érdekes. Nem lesz azonban 3D SMS, amit eredetileg ebbe a kütyübe szántak. Van viszont EDGE. A SE Zoe augusztusra várható, körülbelül 40.000 Ft-os áron.

    [MOVIE] Shake it, Baby!

    Hír | 2005.05.24 10:53

    Néhány, eleddig nem látott E3-as kézikamerás felvételre bukkantam az egyik oldalon, kizárólag MMORPG játékokról. Ez azért van, mert a honlap ilyenekkel foglalkozik csak :) Az Imperator kivételével az összes többi, amit itt találhattok, vagyis a Lord of the Rings Online, vagy Vanguard: Saga of Heroes és a Dark Age of Camelot új kiegészítője, mind-mind újdonságnak számít. Letölteni sajnos nem lehet őket, de jó minőségben megtekinthetők.

    [MOVIE] Imperator

    Hír | 2005.05.23 10:55

    Megérkezett az Imperator című MMORPG első, kézikamerás felvétele egyenesen az E3 forgatagából. Azért ilyen későn, mert biztos leesett a videókat szállító teherautó utánfutójáról... A játék elég régóta készül és még mindig nincs konkrét megjelenési dátuma.

    [MOVIE] PREY BÜNTETÉS!!!

    Hír | 2005.05.19 17:37

    Egy csávónak volt pofája bevinni kamerát egy Prey prezentáció vetítésre. Nagyon helyesen tette egyébként. Alant láthatjátok a lealázó eredményt... Nézzétek meg!!

    Age of Empires III szájt!!!

    Hír | 2005.05.18 21:52

    Na, számomra megvan a nap híre. Eddig azt hittem, a Paraworld múvi, de nem. Meghazudtolom magamat. Ugyanis most kaptam a hírt, hogy elindult az Age of Empires III hivatalos oldala! Megáll az ész, még egy parányi kis videót is mellékeltek, amin azért a részletek nem látszanak, de amikor a kamera átrepül az indián tábor felett.... kész. KELL!

    [MOVIE] NFS: MW Hi-Res

    Hír | 2005.05.18 15:35

    Találtam egy némileg jobb minőségű, ám kézikamerás felvételt a Need For Speed: Most Wantedról. A hang is jóval nagyobb terjedelemben szólal meg, és végre azt is észrevehetjük, hogy rajtad és a rendőrökön kívül az összes többi autó ugyanolyan rondán néz ki, mint az előző részeknél. Oké, legyen. De akkor oldják meg, hogy amikor megállunk (mert urambocsá' belénk jönnek azok a barmok!!), akkor kapjanak egy picivel több poligont és nagyobb felbontású textúrákat. Aztán ha elhagytuk őket, lehetnek megint rondák, a fene se bánja :)

    [MOVIE] Gothic 3

    Hír | 2005.05.03 10:41

    jd papa dobott egy linket, mely egy eddig rejtegetett Gothic 3 kisvideót tartogat kedves mindannyiótok számára. Lényegében csak egy apróság, körülbelül úgy kell elképzelni, mint az első 3D-s Tomb Raider 7 videót, két karakter körül elforog a kamera oszt' jóvan :) Najó, azért úgy hiszem érdemes megnézni, mégiscsak ingém karakterekről van szó. Erre tessék.

    Nokia Nseries - a jövő

    Hír | 2005.04.28 17:56

    A Nokia a napokban három olyan telefont mutatott be, amelyek egyértelműen meghatározzák a jövő mobiltelefon-technológiai fejlődésének irányát. Az új kategória (Nseries) képviselői 3G-s támogatással, 2 megapixeles kamerával és VHS-minőségű képpel rendelkeznek, nomeg nem szabad elfelejteni a 4 gigabájtos memóriát és a WLAN támogatását sem. A Nokia N90 kamerája Carl Zeiss optikával rendelkezik. 20x-os optikai zoomra képes(!), flash, makró és videó módokban. A külső kijelző 128x128 pixelen 65000 színben pompázik, míg a belső 262.000 színben, 352x416-on. Ezév második negyedévében várható. Az N91-es zenelejátszásra lett optimizálva. 3000 mp3 fájlt képes megközelítőleg tárolni a beépített 4 gigabájtos memóriájában, majd 12 órán keresztül tudja azokat lejátszani. Valamikor év végén várható. A Nokia N70 pedig "csak" egy sima okostelefon, amibe a létező legszélesebb skálán ültették be a technológiai csodák netovábbját. Én magam részéről az N90-et választom :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)