[DEMO] Metalheart
Megérkezett a Metalheart: Replicants Rampage 171 megabájtos demója, melyet a Nicolas Games adott ki (a játék lengyel kiadója). Már csak képek alapján szépnek ígérkezik, akit érdekel ez az RPG, az ide kattanjon.
Megérkezett a Metalheart: Replicants Rampage 171 megabájtos demója, melyet a Nicolas Games adott ki (a játék lengyel kiadója). Már csak képek alapján szépnek ígérkezik, akit érdekel ez az RPG, az ide kattanjon.
Eddig úgy volt, hogy a Medal of Honor: Pacific Assault november 17-én érkezik. Most pedig úgy van, illetve lesz, hogy a játéknak több változata is meg fog jelenni, ráadásul mindegyik más napon. A Director's Edition, ami az alapváltozaton felül némi extra tartalmat is tartogat, november 4-én érkez', míg a sima mezei változat 9-én. Különösebben nem indokolták tettüket, de valószínűleg az lehet a háttérben, hogy a november közepe már így is elég durván sűrűn be van ültetve játékmegjelenésekkel.
Érdekes hírt olvastam az imént a Blue's-on. Ha igaz, akkor örülök. De hát miért is ne lenne igaz, ha már egyszer ilyen jó hírt közölneka nagyérdeművel? :) Na jó, elmagyarázom: World of Warcraft... november 22! Ittenem, csak legyen igaz! De ha tényleg megérkezik, akkor azonnal értelmét nyeri a címben szereplő kifejezés. HL2, NFSU2, WoW, és még sokan mások. Hát, tanulni az biztos, hogy nem fogunk :)
Alighogy végre elérhetővé vált a Sacrad Plus nevezetű ingyenes kiegészítő, már itt is az első patch hozzá! Na, erre mondják, hogy nem semmi. A körübelül 13 megás stuffot itt leli a lelkes érdeklődő. Én is felhívnám mindenki figyelmét arra, hogy a megfelelő nyelvű peccset töltse lesz. Elvégre lehet, hogy nem szerencsés, ha az angol verziójú játékhoz német javítást töltötök le :) A linkért végtelenül hálásak vagyunk a Blue's-nak! Köszi.
Hohohó... mit találtam kis zsákocskámban, kedves gyerekek? Nem mész onnan?! Az nem az a zacsi :D A Medal of Honor: Pacific Assault GameSpotos médiarészlege frissült egy csöpp videjóval. Nízzétek meg, ahogy Tommy a társaival csapatjátszik a parton :) Loginnal rendelkezők akár le is tölthetik a cuccot innen. Annak hiányában is arra a linkre fáradjatok :)
Imhol a bizonyíték, hogy a GTA: San Andreas elkészült... ám csak a PlayStation 2-es változata. PC-re való megjelenéséig még sajnos jövő nyárig várnunk kell, ahogy azt fent is olvashatjátok. Az még szörnyű messze van, de vigasztaljon a tény, hogy a fejlesztők biztos nem véletlenül halogatják olyan sokáig...
Az éjszaka folyamán valóban előkerültek az első infók, az Irrational Games következő projektjéről. A BioShock a valóban kiváló System Shock 2 nyomdokaiba lép. A játékban egy igencsak titokzatos genetikai laborban kell eltölteni napjainkat. Hamar kiderül, hogy valami nagyon nincs rendben, és persze megjelennek különös lények is. A lények, és egyáltalán az egész világ intelligenciája komoly profizmusra utal. Egyfajta AI rendszert építettek fel, melynek keretében minden lény a valóságban is megtalálható állati ösztönökre hagyatkozik. A kicsike a Tribes: Vengeance-ben is használt, továbbfejlesztett Unreal grafikus motorra épül. A projekt már három éve készül teljes titokban, de sajna még nem árulták el a készítők, hogy mikorra szándékoznak befejezni.
A német illetőségű Replay Studios ma bejelentette: új TPS-en dolgoznak már egy jó ideje. A cucc neve Survivor lesz, és a bejelentés örömére előkerült pár friss, ropogós screenshot is. Szerintem mindenképp érdemes megnézni, "kicsit" ilyen katasztrófafilm-szaga van az egésznek :) Szóval értitek. Csekkit!
Ha már lelkesen kiszavaztátok magatokat a fórum témával kapcsolatban, ideje egy kicsit kikapcsolódni. Ezt hivatott elősegíteni az alant látható képcsokor, szemezgessetek!
Újabb második világháborús játék a horizonton! Ezúttal viszont nem fogunk gyalogos baka módjára partra szállni Ohama Beach-nél, vagy netán az ostromlott Sztálingrád dokkjában az életünkért imádkozni. Nem, most úgy tűnik előléptetnek minket tankparancsnokká, ugyanis ezekkel a szörnyekkel oszthatjuk majd az áldást a jónép arcába :) S mindezen gyönyörökre már nem is kell sokat várni: a drágaszág decemberben érkezik. A bejelentés örömére előkerült pár kép is. Ide fusson a szeme a nagyságos úrnak!
A közelmúltban, ausztráliában rendezte meg az Electronic Arts utóbbi nagy eseményét. A változatosság kedvéért finomságokat mutogattak, melyek között ezúttal is voltak PC-s és konzolos érdekességek. A Gamebiz csapata csinált is egy rakat kézikamerás felvételt. Mivel ezek nem hivatalos videók, inkább nem teszem át lokálba, de tőlük bármikor szedhetitek őket. Íme a PC-s videó rész:
Az a drága jó Ubisoft elárulta, elkészült végra a Myst IV: Revelation! Már nyomja a dvd-ket a nehézipar :) Még talán annyit írhatnék ide, hogy szeptember 28-án érkezik meg az USA boltjaiba, hozzánk várhatóen egy falatnyi késéssel. Azért várjuk sok szeretettel. Ja, majd' elfelejtem! Ha még nem tettétek volna meg, nézzétek meg a játék demóját (Thanks Blue's)
Oly kevés dolgot tudni a StarGate SG-1-ről, hogy mondhatni a soha nem látott Józsi bácsit is jobban ismerjük. Így gondoltam érdemes tudnotok róla, hogy valakik kifaggatták a készítőket (jelen esetben Ben Lenzot). Ahogy kiderül: a játékon 12 hónapja már javában dolgoznak és még ugyanennyi van hátra az 55 emberből álló csapatnak. Szeptember-október környékére várhatjuk az első videót. Mint azt Ben elmondta, a filmsorozat íróinak egy csoportja is segédkezik a munkában. A játékban lesz multiplayer mód is, ám többet nem igazán óhajtott elárulni az úr. A teljes interjút itt találjátok.
Új kicsiny van születőben. Az Eugen Systems katonai RTS-e a közeljövőben fog játszódni, neve pedig Act of War: Direct Action lesz. A 2005. tavaszára várható, Atari által kiadandó játékról itt, a hivazalos bemutatóban olvashattok többet.
A Sacred hivatalos oldalán olvasható az a kis információ, miszerint készül a méltán népszerű RPG hivatalos kiegészítő lemeze. A dolog érdekessége, hogy teljesen ingyenesen letölthető lesz mindenki számára. A kiegészítő többek között új küldetéseket, fegyvereket tartalmaz, szóval a szokásos. Megjelenési dátumról eddig nem tudni.
Újabb képek bukkantak elő mindenki kedvenc GTA-jának várva-várt folytatásából, a GTA: San Andreas-ról. Látszik, hogy a Rockstar rendkívül nagyot alkot ezúttal (is). A képeket megtaláljátok itt. (Thanks Bereet)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)