Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1174

Wish béta megtelt!

Hír | 2004.12.30 11:25

Aki esetleg vette a bátorságot, és ZeroCool ösztönzésére feliratkozott a Wish nevezetű MMORPG nyílt bétatesztjére, jól figyeljen! A fejlesztők közölték, hogy ezen cikk írására több mint 60.000 regisztrációt kaptak, ami egy kicsit valóban sok. Ezért találták ki, hogy ezt a töménytelen embert nem eresztik rá első nap a szerverekre, hanem január elsejétől, naponta osztogatják a kulcsokat kisebb-nagyobb csoportoknak. Szóval aki netán ne kapna rögtön az első napon, ne reklamáljon, majd jön... :)

[OST] Prince of Persia 2

Hír | 2004.12.26 11:47

JÓ muzsikák kedvelőinek tudnám ajánlani a Bad Sector mester által felkutatott linket. A Prince of Persia: Warrior Within sikere még a kiadóját is meglepte, ezért szinte biztos vagyok benne, hogy hamarosan hallhatjuk a következő epizód bejelentését! Visszatérve erre a linkre: ha esetleg úgy véled, hogy szeretnéd birtokodba venni a csöppség teljes zenei aláfestését, no persze MP3 formátumban, ne habozz kattani!

PSP leírás @ 576.hu

Hír | 2004.12.14 10:16

Az 576 csapatának ezeréves tagja, Martin mester abban a szerencsés helyzetben volt, hogy ellátogathatott Londonba, hogy megskubizza a Sony legújabb gyermekét, a sokakat felcsigázó PSP-t. Tegnap este publikálta irományát, melyből nemcsak magáról a gépről, személyes tapasztalatairól és az első játékokról is mesél. Szerintem érdemes elolvasni! Erre tessék (azért gondoltam, hogy ezt megosztom veletek, mert végre magyarul is olvasható az infó, nem úgy, mint más oldalakon).

Sacred: Underworld - quest pályázat

Hír | 2004.12.09 10:07

Mai, harmadik hírünk is a SpyNEWS-ra futott be. Ezúttal MOlyirtonak köszönjük az érdekességet. De mit is? Nos, az Ascaron egy érdekes pályázatot hirdetett. A Sacred: Underworld-höz bárki kreálhat különféle küldetéscsomagokat. A teljes folyamat angolul kell történjen, így akit érdekelnek a részletek, mindent megtalál itt. Beküldési határidő 2005 január 2, a nyerteseket január végén értesítik.

Settlers V - késik

Hír | 2004.12.08 18:06

Szomorú a hír, bizony. De igaz! A sokak által kedvelt Settlers-sorozat következő darabja, névszerint a Settlers V - Heritage of Kings nem jelenik meg idén. Ezt mondták a fejlesztők, és bármennyire reméljük, hogy csak áprilisi tréfa, ki kell ábrándítanom Titeket: december van. Előrelátható megjelenés majd valamikor 2005 februárjában. Addig tessék kijózanodni a szilveszteri buli(k)ból :)

Earth 2160 késés

Hír | 2004.12.07 19:58

Sajnálatos hírt kell közölnöm: Nagy bánatunkra a mélyen tisztelt német fejlesztők elhalasztották az Earth 2160 című (RTS) játék megjelenését, egészen 2005 második negyedévéig. Az ok természetesen az, hogy még szebbé-jobbá akarják tenni a gamet..Bányja a kánya csak aztán tényleg jobb is legyen! Akit érdekel, erre olvashat részletesebben a történtekről.

[KéPZ] Frissítés!

Hír | 2004.12.04 14:54

A szombati szösszenetben újra egy rakat érdekes játékról sikerült képet gyűjteni. Ahogy azt megszokhattátok, ez a hír a mai nap folyamán még frissülhet. Csekkoljátok majd amikor tudjátok. Addigis íme a felhozatal:

  • Act Of War: Direct Action (21)
  • Forgotten Realms: Demon Stone (19)
  • House of the Dead 3 (9)
  • Midnight Club 3 (4)
  • * NASCAR 2005 (15)
  • * Project: Snowblind (5)
  • Psychotoxic (30)
  • Rainbow Six 4 (9)
  • Scratches (20)
  • * The Matrix Online (45)
  • The Universal (25)
  • * UFO: Aftershock (3)
  • * Vanguard: Saga of Heroes (6)
  • * World Racing 2 (16)

  • [MOVIE] Act of War

    Hír | 2004.12.04 09:05

    Új oldalt kapott az Act of War: Direct Action. A közeljövőben játszódó geopolitikai techo-thiller weblapján új képeket, egy animációt és számos információt találhattok. Röviden nagyon sokat olvashattok és láthattok az RTS-ről a honalpon, így feltétlen érdemes elnézni, ide!

    Battlefield 2 pályák

    Hír | 2004.12.03 10:33

    A Gamespot csapata összehozott egy - szerintem - érdekes cikket a jövőre megjelenő Battlefield 2-ről. Egészen pontosan 11 pályáról szólnak pár szót, tényleg csak röviden, tömören, hogy milyen a jellegűk, miféle extrával rendelkeznek, illetve mennyien csatázhatunk rajtuk. Szerintem lessétek meg. Klikk.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.12.03 09:14

    Üdvöz' Szemmel láthatóan többen megtaláltátok a karácsonyi számunk lemezmellékletén fellelhető teljes játékról szóló hírt. Tudjátok, amiben elnézéseteket kérjük a kis kavarodásért. Akkor még egyszer, csak a rend kedvéért. Sajna a decemberi számra nem jött össze a Diablo, helyette a Gothic lesz (természetesen kiegészülve a Robin Hood-dal). Ezt követően hozzuk a Red Faction-t, és mindezt átvészelve jön a Diablo is. Még mindig remélem, hogy nem olyan nagy baj, ha mégis, tényleg sorry.

    Agresszív nyuszika bemegye az orvoshoz: - Doktor úr, doktor úr! Megrúgott egy teve! - Hol? - Hol vazze' hát a sivatagba...

    Kedves, Drága GS olvasók!

    Hír | 2004.12.02 19:43

    Hatalmas nagy sajnálatunkra (s egyben örömünkre is) a Blizzard teljességgel a World of Warcraft bétájával foglalkozik ezekben a napokban, így nem készült el időre a Diablo licensz-szerződése. Majdnem sírtunk, mikor meghallottuk. Helyette azonban egy régi tartozásunkat törlesztjük a decemberi számban, így a Diablo helyett a régóta várt Gothic lesz a teljes játék a Robin Hood mellett. S ami még jó hír, hogy kárpótlásul a Diablo halasztásáért januárban a legendás Red Factiont kapjátok teljes játéknak, így lesz mivel elfoglalnotok magatokat, amíg megérkezik a Diablo.

    Elnézéseteket kérjük ezért a kellemetlenségért és jó játékot kívánunk mindenkinek a Gothic-kal, a Robin Hooddal és a Red Factionnel. Diablo pedig hamarosan! Figyeljétek a GS utolsó oldalát!
    Maradunk örök tisztelettel, GameStar Team

    [PATCH] Sacred

    Hír | 2004.12.01 09:26

    A Sacred fejlesztőcsapata betartotta ígéretét, és kiadta a javítást az alapjátékhoz, valamint a kiegészítőhöz is. Elég méretesre sikeredett mindkét tapasz, melyek 1.8.26-os verziószámot hordanak a hátukon. A patchekért erre tessék...

    Sacred Plus - patch közeleg

    Hír | 2004.11.26 07:33

    Az RPG rajongói kitörő örömmel fogadták az ingyenes kiegészítést kedvencükhöz, a Sacred Plust. Sajnos mint mindennek, ennek is vannak hibái, ezeket pedig javítani kell. Az Ascaron bejelentésében közreadott információk szerint ez a bizonyos patch elkészült, jövőhét elején pedig már letölthető is lesz.

    [MOVIE] Act of War: Direct Action

    Hír | 2004.11.23 08:40

    Az Atari egy jó csomó ideig rejtegette előlünk az Act of War: Direct Actiont, aztán mikor már majdnem készen van, egyre több finomság érkezik belőle. Ezzel ugyebár csak annyi a bibi, hogy alig ismerik (tisztelet a kivételnek). A stratégia történetét az a Dale Brown alkotta, aki 15-szörös New York Times "eladásbajnok". Azért lehet, hogy az arc ért hozzá egy csöppet? :) Szerintem nézzétek mg a videót, abból nem lehet gond.

    Armies of Exigo GOLD!!!

    Hír | 2004.11.18 22:20

    Szívem szerint aranyba foglalnám ezt a hírt :) Pont aktuális lenne, hisz GOLD-jelentésről beszélünk, ezúttal az Exigoval kapcsolatban. Bizony, szép hazánk legújabb csillaga megszületett, és már a futószalagokon van! Várható megjelenés: november harmincadika. Azt már, ha tülkön ülve is, de kivárjuk ezért az RTS-csodáért :) Na jó, elfogultság off. (Sok zárójelben jegyezném meg, hogy a Black Hole is tudja, mit illik :) Nem véletlenül András napon jön ki a cucc ;))

    HL2 aktiválás és reviewk!

    Hír | 2004.11.15 23:19

    No kérem, mivel ma éjjel, holnap hajnalban / reggel mindenki számára elérhetővé válik a Half-Life 2, annak rendje és módja szerint megjelent az első bemutatók a neten is. Természetesen egy rakat, eddig sosem látott kép kiséretében. Csak annyit mondok, hogy szerintem ezeket semmiképp se ma nézzétek meg, pontosabban akkor, ha holnap fogod már tolni a játékot. Nem érdemes lelőni egy csomó poént! Imhol valának a bemutatók:

  • Gamespot - 9.2/10
  • Gamespy - First Impressions
  • HomeLan - 97%
  • IGN - 9.7/10 Extraként hozzátenném, hogy a mi időzónánk szerint egészen pontosan holnap reggel 9 órától lehet aktiválni a csöppséget! Jó játékot mindenkinek!

  • DAoC: Catacombs GOLD

    Hír | 2004.11.12 08:35

    Elkészült a Dark Age of Camelot: Catacombs című kiegészítőlemez. A készítők azt mondják, nem is nevezhető kiegészítőnek, mert annál sokkal több újítást tartalmaz. December elején, Mikulás környékén majd meglátjuk, igazat szóltak-e.

    !!! NFSU2 GOLD !!!

    Hír | 2004.11.08 21:27

    !!! WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!! !!! GOLD !!! !!! NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 !!! ??? NEM HISZED ??? !!! NOVEMBER 15-TŐL LESZ KAPHATÓ !!! !!! WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!! Alant pedig néhány étvágygerjesztő kép a játék egyik sztárjáról, Brooke Burke-ről :) (psszt, ő is VÁ! :D)

    [MOVIE] EVE Online kiegészülés

    Hír | 2004.11.03 20:56

    Expansion set, azaz kiegészítőlemez érkezik a mindenki által szeretett EVE Online-hoz. A cucc neve Exodus lesz (mármint a kiegészítőé), a játékos pedig teljes befolyást nyer a világ politikai rendezésében. Hogy ezt hogy kell érteni? Kéremszépen, az egyszerű, hétköznapi júzer mindent meghódíthat, ami a naprendszeren belül van/lesz. Nyami! :) Ja, és a legnagyobb poén: november 17-én (ez is) itt lesz. Ja, míg el nem felejtem: itt az első videó is!

    Shadow Boxing

    Hír | 2004.11.02 22:08

    Bemutatták a Shadow Boxing című harmadik személyű verekedős játékot, melyet egy mozifilm inspirált. A játékos Artem Kolchint irányítja majd és lehetőség nyílik a környezet és különféle fegyverek használatára is. Egyeseknek talán az is érdekes lehet, hogy célunk csupán a győzelem, dehát ez egy ilyen műfaj...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)