Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1174

Act of War GOLD

Hír | 2005.02.28 07:01

Aranylemezre került az Act of War: Direct Action. Derült ki mindez a legutolsó fejlesztői naplóból. Örömteli hírrel gazdagodtunk tehát, mostmár csak ki kell várni a megjelenést. Ám addig is, ha valaki esetleg nem ismerné eme játékot, akkor kattanjon el ide, és próbálja ki a demóját. Apropó, a bizonyíték.

Vivisector - mutáns fegyverkezés

Hír | 2005.02.15 19:17

Valentine barátom az Action Forms csapatából épp ezekben a percekben küldött három teljesen új képet készülő játékukból, a már többször elhalasztott Vivisector: Beast Inside-ból. A játékban egy olyan világba kerülünk, ahol különféle génmanipulációk révén állatokat ötvöztek emberekkel, és igen különleges fajok jöttek létre. FPS megszállottaknak mindenképpen érdekes lesz, főleg akkor, ha szeretted az egykori SoF2-ben is alkalmazott "szétgyaklak atomjaidra" stílust. Ja, és még jól is néz ki :) Imhol:

Vivisector megjelenés

Hír | 2005.02.14 16:14

Az Action Forms készülő akcióhorror játéka, a Vivisector: Beast Inside megjelenési dátumra lelt. Egyelőre ez még csak a német verzióra érvényes, de nem valószínű, hogy nagyon sokat csúszna az angol megjelenés ehhez képest. Ja, a legfontosabbat, a dátumot kihagytam: Q2 2005, azaz második negyedév. Várjuk sok szeretettel!

[MOVIE] Act of War: Direct Action

Hír | 2005.02.13 17:06

Egy újabb vidófájl futott be az Atari igencsak közeli jövőben debütáló alkotásáról, az Act of War: Direct Action-ről. A stratégiák szerelmesei majdhogynem a jelenkor eseményeit játszhatják (némi túlzással persze :P) le egy egész szépen összehozott 3D-s környezetben, aminek fejlesztéséről egyébként a Eugen Systems gondoskodik. Ha gondolod cibáld innen, ha csak megismerkednél vele, csekkold a hivatalos oldalát.

Reservoir Dogs PC-re is

Hír | 2005.02.11 09:55

Még 2003-ban jelentette be az SCi, Reservoir Dogs című játékát különféle konzolokra. A progi Quentin Tarantino egy korai, 1992-es filmjén alapszik. Blues szállította az infót, miszerint a Take 2 leányvállalata, a 2K Games adja majd ki a progi PC-s átiratát. A történet szerint a belvárosi bűnözés világába kavaroghatunk be. A tervek szerint csak valamikor 2006-ban jön, szóval még van idő fejleszteni...

[MOVIE] The Godfather!

Hír | 2005.02.11 09:00

Már láthattunk egy igencsak elő-előzetes videót az Electronic Arts féle The Godfather című játékából. Most azonban érkezett egy csipetnyivel hosszabb, látványosabb, és jóval hangulatosabb darab. Hallhatjuk a jól ismert muzsikát, feltűnnek ismerős személyek, és amikor éppen már indulna az akció... vége lesz a videónak :) Azért kötelező csekkolni, lokából vihető. Thanks jd.

Update: A GameSpot szállított néhány új képet, egy előzetes kíséretében. Erre tessék.

Battlefield 2 megjelenés?

Hír | 2005.02.08 17:24

Oly sok halogatás, halasztgatás és válaszok nélkül hagyás után a remény apró szikrája lobbant bennem, mikor elolvastam ezt a hírt. Ezek szerint a multis FPS-ek nagyágyúja, a Battlefield 2 ez év június havának huszonnegyedikén érkezik. Ahogy nézem, az péntek, bár még elég messze van. Mindenesetre reméljük, hogy nem módosítanak rajta, bár bizakodásra adhat okot, hogy az egész "pletykát" az EA Spanyolországba kihelyezett gárdájának honlapja indította.

Act of War folytatások!

Hír | 2005.02.04 09:17

A C&VG csapata készített egy interjút az Eugen Systems fő arculatával, Alexis le Dressay-al, aki érdekes dolgokat mesélt. Alighogy befejezik az Act of War: Direct Action fejlesztését, máris gőzerővel nekilátnak a kiegészítés fejlesztéséhez, illetve a tényleges folytatás előkészületeihez. Igazából még nem lehet tudni, hogy mire ez a nagy lelkesedés, dehát, ha nekik ez jó... nekünk legalább lesz új stratégiánk :)

Agatha Christie - játékvilágban is

Hír | 2005.02.03 19:31

A The Adventure Company úgy gondolta, itt az ideje egy olyat játékot készíteni, melynek történetét maga Agatha Christie alkotta. A stílus kedvelőinek jó hír, hogy az And Then There Were None elnevezésű alkotás csupán egy trilógia első epizódja. Szóval lesz még itt kaland, hála a kiadónak és a fejlesztőknek. Valamivel bővebb infót itt találhatsz róla.

Tippencs TOPpancs

Hír | 2005.01.27 20:05

Előrkerült a január 15-tel záródó amerikai toplista. Azt hiszem nem sok meglepetés van a sorrendben és a szereplők kilétét illetőleg, talán érdekesség, hogy a Halo hova kúszott fel, és, hogy milyen sok fogy a Zoo Tycoon 2-ből. Thanks Uros Jojic. 1. Half-Life 2 - Vivendi Universal 2. World Of Warcraft - Vivendi Universal 3. The Sims 2 - Electronic Arts 4. Lord of the Rings: Battle For Middle Earth - Electronic Arts 5. Roller Coaster Tycoon 3 - Atari 6. Call Of Duty - Activision 7. The Sims Deluxe - Electronic Arts 8. Halo: Combat Evolved - Microsoft 9. Call Of Duty: United Offensive Expansion Pack - Activision 10. MS Zoo Tycoon 2 - Microsoft

Leépítések az EA-nál!

Hír | 2005.01.27 09:25

Hogy ne mindig csak jót írjunk a világ legnagyobb játékkiadójáról... Az EALA új menedzsere, Neil Young szerint itt az ideje egy "kis" cégen belüli átrendeződésnek - kiváncsi lennék mit mond erre az a 60 dolgozó, aki épp ezen oknál fogva vesztette el az állását?! A GameSpotnak még azt is elmondta ez a szimpatikus emberke, hogy ez csak az első lépés a stúdió alakításának jövőjét tekintve.

F.E.A.R. - mindent bele

Hír | 2005.01.19 17:49

Bár az idei év egyik legnagyobb sikervárományos FPS játékának megjelenése még odébb van, a GameSpot csapata abban a szerencsés helyzetben volt, hogy kipróbálhatták a multiplayer változatát. Erről össze is hoztak egy kis cikket, melyet teljes egészében itt olvashattok el. Néhány apróságot emelnék csak ki: összesen 6 multi mód várható, ezek közül a legtöbb ismert már - kimarad a capture the flag és a "pontvédős" lövöldözés. Ezektől különválasztva lesz még úgynevezett slow motion DM és slow motion Team DM. Ezekben lehet előcsalni az időlassítást, mellyel igen látványosan ölhetünk majd. Természetesen a már jól bevált Havoc motor egy módosított változatát használja a fizikai rész. Érkezett egy rakat új kép is belőle, feltétlenül csemegézzetek belőlük:

Domination PC-re

Hír | 2005.01.19 10:41

A Dreamcatcher bejelentette legújabb kiszemeltjét PC-re, a Dominationt. A játék egy stratégia, mely egy világméretű konfliktust próbál háborúval megoldani. A Nations Union és a Phantom League közötti háborúban rengeteg egységgel, megoldással és miegymással találkozhatunk. Európába előreláthatólag 2005. áprilisában érkezik majd. Thanks Uros Jojic.

[DEMO] Act of War: Direct Action

Hír | 2005.01.14 18:18

Végre megérkezett a sokak által várt Act of War: Direct Action kipróbálható demóverziója! A játékról dióhéjban: közeljövőben energiaválság alakul ki, három fél oldalán léphetünk bele a cseppet sem barátságos küzdelembe. Grafikailag szerintem oké, a sztorira pedig nem lehet panasz, hisz nem más alkotta, mint Dale Brown, aki mellesleg valami 15-szörös New York Times bestseller-díjazott. Nagy tapsot Dale-nek! Most pedig következzen maga a demó

[MOVIE] Constantine

Hír | 2005.01.13 09:50

Az Atari csapata kiadta a legelső ingém videót, a még fejlesztés alatt álló Constantine című játékból. Az alkotás a Warner Brothers új filmjén alapszik, melynek főszereplője Neo... őőőő, izé... Keanu Reeves. A történet szerint John Constantine eljutott a Pokolba, majd vissza. Ez még nem is lenne bibi, más kérdés, hogy ettől kezdve felfordult az élete és a való világban is démonokkal kell hadakoznia. Az SCi valamikor 2005-re ígéri mind a konzolos, mind a PC-s portokat.

Disciples II Gold - GOLD!

Hír | 2005.01.10 16:56

Nem, nem dadogok, papagájnak meg még kevésbé sem képzelem magamat. Ennél jóval komolyabb oka van a címben fellelhető szókettőzésnek: így értelmes :) Elkészült ugyanis a Disciples II Gold edition-je. A csomag tartalmazza az eredeti játékot, a Dark Phropecy-val, valamint a megjelent három kiegészítőlemezzel együtt. Ezek a kiegészítők pedig nem mások, mint a Guardians of the Light, a Servants of the Dark, és a Rise of the Elves. Gyűjtőknek, illetve a játék rajongóinak ajánlott.

Timeshift - csak ügyesen

Hír | 2005.01.08 12:16

A Saber Interactive és az Atari közös bejelentése alapján megtudtuk, hogy a Timeshift nevezetű akciójáték kategóriájának a klasszikus elemét fogja képviselni: több mint 10 fegyverrel, amelyek mind külön-külön érdekességet szolgáltatnak. Nem is beszélve a játékmenetről, a beépített elemekről. Helyet kap majd multis mód is az alkotásban, amely nem mellesleg előreláthatólag még ebben az évben megjelenik. További részletes infóért erre fáradjatok.

F.E.A.R. - júniusban???

Hír | 2005.01.07 21:52

A GameSpot készített egy újabb előzetest, az igencsak titkolt F.E.A.R.-ről. Igazából nem is ez az érdekes, lévén "csak" az E3-o mutogatott videó tényleges demójával nyomulhattak - ergó nem sok újat mondanak. Mindazonáltal megjelent náluk egy dátum, mely szerint idén, egészen pontosan június 7-én érkezik. Nos, úgy vélem vagy azonnal el kellene kezdenie a kiadónak a médiahadjáratot, vagy igencsak el kellene halasztani a megjelenést. Szerencsétlen játék ezerszer jobb annál, mint amennyit eddig mutogattak róla. Sokan még azt sem tudják mi ez a játék...

Vivendi + Ubisoft?

Hír | 2005.01.05 21:24

Üzlet, üzlet, üzlet. Nem van jól ez így szerintem, de hát ki vagyok én, hogy ellenszegüljek a kiadóvállalatok pénzügyi szakembereinek? Arról van ugyanis szó, hogy a Vivendi Universal és az Ubisoft közösen lép harcba a kiadóóriás Electronic Arts ellen. Na azért ne tessék szó szerint érteni a harcot, mindössze ellensúlyozni akarják az EA tagadhatatlan fölényét. Ez mondjuk olyan szempontból jó lehet, hogy egy kis versenyre készteti a fejlesztőket, ergo csak és kizárólak első osztályú matériát kapunk ezentúl a kezeink közé... reméljük.

2005 szerepjátékai

Hír | 2005.01.03 19:30

Az RPGDot szerkesztősége készített egy háromrészes villám összefoglalót azon szerepjátékokról, melyek reményeink szerint ebben az évben jelennek majd meg. Cikk első részét itt találjátok, a folytatás holnap és holnap után várható. Alant azért egyfajta gyors felsorolásként megemlíteném, hogy mely játékok ezek, hátha valaki nem akar nagyon ellátogatni az oldalra :)

  • Dungeon Lords
  • Dungeon Siege 2
  • Elder Scrolls 4 Oblivion
  • Freedom Force vs The Third Reich
  • Gothic 3
  • The Bard’s Tale
  • The Fall: Last Days of Gaia
  • The Witcher
  • Star Wars: Knight of the Old Republic II - The Sith Lords

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)