Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1174

Snow bejelentve

Hír | 2005.05.12 22:15

Új stratégiai játékról adott hírt a 2KGames, melynek a Snow címet adták. 2006-os megjelenéssel ki tervezik adni Xboxra és PC-re is. A krimi történet középpontjában a bandaharcok, maffia-ügyek állnak. Egyelőre nagyjából ennyit tudni róla, bővebben csak az E3 után, ugyebár.

Akcióban a Phantasy Star Online: BB

Hír | 2005.05.11 22:37

Az ígéretekhez híven beindult a Phantasy Star Online: Blue Burst című online platformjáték bétatesztelése, amihez bárki hozzáférhet. A klienst a játék honlapjáról tölthetitek le, utána már csak accountot kell létrehoznotok.

Alpha Prime - A sci-fi álom

Hír | 2005.05.11 21:43

A Black Element Software keze munkáját dicséri a mai napon bejelentett, Alpha Prime című játék. Most a sci-fi rajongók dörzsölhetik a tenyerüket, hiszen ez egy futurisztikus környezetben játszódó akciójáték lesz, majd amikor megjelenik. Természetesen a készítők amit csak lehet megígérnek, erről bővebben itt olvashattok.

Pacific Fighters: Bonzai! GOLD

Hír | 2005.05.10 22:37

Tök LOL, hogy most jelentették be a Pacific Fighters új kiegészítőjét, a Bonzai!-t, de a bejelentés nem csak magát a játékot, hanem annak elkészültét is tudatja velünk. Az alkotásról annyit, hogy a repülőké a főszerep, azokkal kell támadnunk, védenünk, amerikai, ausztráliai vagy japán oldalon. Több, mint 100 multis és 320 "normál" küldetés vár majd ránk hamarosan.

Terjeszkedik a Mythic

Hír | 2005.05.10 22:14

Európai irodát kíván nyitni a Mythic Enternatinment, akikhez olyan címek fűződnek, mint a Dark Age of Camelot. Elmondásuk szerint erre azért volt szükség, mert előző játékuk európai sikere teljes mértékben megindokolja ezt a lépést, következő sci-fi MMORPG-jük, az Imperator pedig reményeik szerint hasonló fogadtatásban részesül. Ezt a bizalmat kívánják megelőlegezni a leendő vásárlók irányába helyi közönségszolgálattal, ügyintézéssel, lokalizálással, és így tovább... Egyébként egyes előrejelzések szerint a tavalyi 300 millió dolláros online játékipar 2009-re 2 milliárd dollárosra fog növekedni. Szóval előrelátóak :) Még megemlítettek olyan félmondatokat, mely szerint készül már az Imperator kipróbálható verziója, valamint a Dark Age of Camelot kiegészítője, de részletek csak a reklám... vagyis az E3 után.

Rainbow Six: Takedown jövőre

Hír | 2005.05.10 21:57

Az Ubi soft most merte csak elárulni, hogy a Rainbow Six: Takedown című soron következő taktikai játék PC-s változata csak valamikor jövőre fog megjelenni, valamikor év elején, miközben a konzolos változatok még idén szeptemberben. Május 12-én san franciscói idő szerint este öt órakor egyébként lehetőség nyílik chatelni a fejlesztőkkel egy órán keresztül. Na, ott majd jól beolvashatunk nekik :) (IRC szerver: irc.gamesurge.net, szoba: #rainbowsix)

[MOVIE] Esti négyes

Hír | 2005.05.09 22:37

Négy játékból jelent meg videó a délután folyamán.

  • Commandos Strike Force A Pyro Studios új első személyű második világháborús üdvöskéje igen jól fog kinézni. Ez a 13 megás fájl ezt kívánja bebizonyítani.
  • Fantastic Four E képregényadaptációból készülő játékból ez már a harmadik videjó, amely a láthatatlan nőt mutatja be és innen tölthető. Egyébként 29 MB.
  • Panzer Elite Action Ez is második világháborús játék, valami tank szimulátor :) Nem illik összekeverni a hazai fejlesztésű Panzers-szel! Ide kattintva, és letöltve a 27 megás, ámde alig fél perces videót, belepillanthattok, milyen is leszen.
  • S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo Ez pedig az az Alfa Romeós autóverseny, amiről már szintén írtunk párszor. A demója már megjelent, de azért még van róla mit mutatni. Itt található az új videó.

  • Anarchy Online: The Lost Eden

    Hír | 2005.05.06 22:00

    Új kiegészítő készül az Anarchy Online című MMORPG-hez The Lost Eden alcímmel. Ha sikerül még idén télen kiadni, csomó újdonsággal lesznek a műfaj szerelmesei gazdagabbak. Így többek között kapnak majd PvP újításokat, játékos vezérelte robotokat, bepillantást nyerhetnek az idegen anyahajókra, belülre szétmorzsolva az erőiket, kapnak új fegyvereket és számtalan izgi küldit...

    Az új Unreal Tournamentről

    Hír | 2005.05.05 08:26

    Új részletek láttak napvilágot a soron következő Unreal Tournamentről, amely nem az UT2006 címet fogja kapni. Természetesen azért, mert egy generációt ugrani fogunk, a poligonszám ezrekről milliókra ugrik majd. A készítők legutóbbi játékukat, a 2004-et nem tartják legjobb alkotásuknak, "lehetett volna jobb is". Sok kritikát kaptak és nagyon igyekeznek kielégíteni a játékos társadalom igényeit, valamint ők maguk is számos új ötlet birtokában vannak. Két kulcsszót kell kiemelnünk a változásokkal kapcsolatban: mobilitás és kiegyensúlyozás. Ezekkel voltak eddig is főleg problémák. Egyelőre ennyi...

    Pariah történések

    Hír | 2005.05.04 22:15

    Megjelent 2 újabb videó a Pariah című akciójátékhoz. Mindkettő a multis lehetőségeket mutatja be, az egyik a Riverbed nevű zászlórablás pályán, a másik a Mistgully nevű csapatos öldöklés pályán játszódik. Ez annyira nem is érdekes, inkább az, hogy állítólag már készül a folytatás. Ez elég nagyképűen hangozhatott James Schmalz szájából, aki a Digital Extremes producere, mert a mostani eladási adatok még nem igazán vetítik előre, hogy mennyire lesz sikeres a játék. Mármint az első rész. További infók egyelőre nincsenek, de olybá tűnik, hogy a PC-s verziót elfelejthetjük, nem tettek róla semmi említést, erőteljesen az új generációs konzolokra koncentrálnak. Hát, ha ezt komolyan gondolják, legyen. Elfelejtjük :)

    !!! A Remedy új játéka !!!

    Hír | 2005.05.04 22:02

    A Remedy (legtöbben a Max Payne sorozatot ismerhetik tőlük) bejelentette új játékát Alan Wake címmel. Stílusát tekintve lélektani akció thrillerről van szó, szóval király lesz. Erre garancia a fejlesztőcsapat, így hát nagyképűen semmi infót nem voltak hajlandóak elárulni róla. Egyedül egy rövidke videót (itt a kisebb felbontású verziója), valamint két képet mutatnak meg belőle. Az E3-on nyilván több infót árulnak majd el, és tényleg, az már nincs is olyan messze! Érdemes lesz nézegetni a játék honlapját.

    Matáv - újabb sávszél-növelés

    Hír | 2005.05.04 13:52

    A márkaváltással egyidőben (A Matáv Csoport nevet vált. A Matáv Rt. új cégneve Magyar Telekom Rt. lesz, a cégcsoport egyes üzletágai felveszik a nemzetközi T-márkákat.) bejelentett szolgáltatási sebesség növelés az első jele a Magyar Telekom Csoport által ígért szolgáltatási dinamikaváltásnak. A Matáv bejelentése szerint egy kivétellel az összes ADSL hozzáférésének megduplázza a letöltési sebességét. Ez azt jelenti, hogy - változatlan havi díj mellett - az 512 kbit/s-os csomagok esetében 1024 kbit/s-ra, az 1024 kbit/s-os csomagok esetén 2048 kbit/s-ra, míg az 1536 kbit/s-os csomagok esetén 3000 kbit/s-ra gyorsul az elérés. A kivétel a legnagyobb üzleti csomag, melynél a letöltési sebesség csak egyharmadával, 3000-ről 4000 kbit/sec-ra nő. Az átállításokat a Matáv egy időben kezdte meg a pesti, a budai, a keleti és a nyugati régióban. (Thanks Yzerman)

    Késik a Juiced

    Hír | 2005.05.04 11:19

    Tájékoztatjuk a tisztelt utazóközönséget, valamint a GameStar InterCity-re várakozókat, hogy a Juiced című autóverseny előreláthatólag fél hónapot késik, s így június elejére várható az érkezése. A kiadó a kellemetlenségekért elnézésüket kéri, és közleményében a játék véglegesítésének elhúzódását jelöli meg legfőbb indokként.

    Sacred Underworld GOLD + patch

    Hír | 2005.05.04 11:00

    A Sacred weboldala jelentette, hogy elkészült az RPG kiegészítőlemeze, az Underworld, pontosabban annak angol változata. Az alkotás két új karaktert, rengeteg küldetést, új tárgyat és egyebeket tartalmaz és kibővített multiplayer módot is tartalmaz. Valószínűleg hamarosan megjelenik, várjuk szeretettel. Emellett a német verzióhoz már ki is adtak egy javítást, amely nem csak bugarakat semlegesít, erőviszonyokat egyenlít ki, hanem jó néhány újítást is tartalmaz. Itt található a 18 megás csomag.

    Valve vs. VUGames - eldőlt

    Hír | 2005.04.30 10:30

    Az évek óta húzódó pereskedés a Valve és a Vivendi Universal Games között befejeződött. A felperes, vagyis a Valve jött ki győztesen a csatából. Arról szólt a vita, hogy a Valve szerint a Vivendi jogosulatlanul kezdte el terjeszteni a fejlesztő játékait, amelyeket elvileg kizárólagos joggal a Steamen keresztül terjeszthetett volna a Valve. A bírósági döntés alapján a Vivendi 2005. augusztus 31-vel fel is hagy a Half-Life, Half-Life 2, Counter-StrikeTM, Counter-Strike: Condition Zero és a Counter-Strike: Source terjesztésével, valamint figyelmezteti a partnereit, illetve azon cyber cafékat, amelyek tőle vették a licenszeket, hogy a jogok a Valve-t illetik, ami maga után vonja, hogy az eddig a Vivenditől megvásárolt jogok semmisnek minősülnek.

    [DEMO] Act of War

    Hír | 2005.04.30 09:53

    Röpke három hónappal a szingli verzió után, most megérkezett az Act of War: Direct Action című valós idejű stratégia kipróbálható multis változata. Ez azért fura, mert általában szinglit adják ki később. A demó két pályát és LAN támogatást is kapott. Az 588 megás fájlt letölthetitek például innen.

    Rome: Barbarian Invasion

    Hír | 2005.04.30 09:36

    Tegnap még csak pletyka szinten tudtunk beszámolni egy állítólagos Rome: Total War kiegészítőről. Mára azonban újabb morzsák érkeztek, amik szerint már javában készül a matéria. Már megvan a címe is: Barbarian Invasion és a 364-476 közötti időszakot öleli majd fel. Három oldalon, a barbárokén, a szászokén és a vandálokén játszhatunk, célunk pedig bosszút állni a Római Birodalom által elszenvedett szenvedéseinkért. A nagy újdonság az éjjeli csaták lehetősége, a könnyebb egységek pedig akár át is kelhetnek a folyókon.

    Battlefield 2 demó júniusban

    Hír | 2005.04.30 09:28

    Tudom, már sokatoknak a tö...mlöce is tele van az állandó ígérgetésekkel, amik a Battlefield 2 demóját illeti. Mindennel kiszúrják a szemünket, de a kipróbálható verziót képtelenek elkészíteni. A legfrissebb infók szerint csak a teljes változat megjelenésének idején, vagyis június közepén érkezik a demó, amiben csak egy pálya lesz. Szóval lényegében felesleges is lesz kiadni, de ők tudják :)

    Vietcong 2 bejelentve!

    Hír | 2005.04.30 09:25

    Bejelentették a Vietcong 2-t a Pterodon fejlesztésében. Ezek szerint az első rész és annak kiegészítője kielégítő eladási adatokat produkált. Még ma is ezrek nyomulnak velük multiban. A játék teljesen új motort kapott, az meg már egyértelmű, hogy új szingli és multi pályák is lesznek benne :) Játékmenet ügyben igyekeztek megtartani az első rész jobb tulajdonságait és azokat kiegészítették néhány új képességgel. 2005 vége van tervbe véve a megjelenésre. Az első képet itt nézhetitek meg.

    Hammer & Sickle

    Hír | 2005.04.30 09:16

    A Nival Interactive bejelentette készülő új játékát Hammer & Sickle címmel, mely egy taktikai szerepjáték a Silent Strom univerzumában. Egy szovjet titkos ügynök szerepébe bújhatunk 1949 tavaszának idején Németországban. A nagy káoszban kiigazodni is nehéz, nem hogy elvégezni a ránk bízott feladatokat. A történet nonlineáris, a küldetések pedig sokféleképp teljesíthetők. A fejlesztők igyekeztek mindent a leghitelesebben ábrázolni, ám ezt egyelőre még nem tudják képek formájában is bebizonyítani. Megjelenési dátumról se esett még szó.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)