Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 628

'Reggelt...

Hír | 2004.02.09 10:43

Üdvi' Ezúttal, rendhagyó módon szeretett vezérizgató urunk, Boe szeretne szólni hozzátok. Át is adnám neki a szózatot. "Jóóóóreggelt Mindenkinek! Szép, szeles napra virradtunk, kint bazi hideg van, szívünket azonban mégis melengeté, hogy a legújabb hivatalos felmérések szerint a GameStar megerõsítette piacvezetõ pozícióját a játéklapok között! Csekkeljétek a grafikont! Öjömbódottá!!! :D

No, de ennyi így korán reggelre elég is az üzletbõl, meg a piacból, meg a hüle számokból, inkább nézzük, mi történt az éjjel gamez fronton!" Most pedig imhol a vicc, melyet ezúttal Excaliburgod mesternek köszönhetünk.
Két katona nagy ládát cipel a falu végén. Odamegy hozzájuk egy vénasszony és megkérdezi tőlük: - Mi van ebben a ládában? - Az hadititok. - De azért látom, hogy jó nehéz lehet. - Hát persze! Tele van rakétákkal.

Két újabb bejelentés

Hír | 2004.02.07 11:12

A GenGamers-es gyerekek két újab játékra bukkantak a virtuális világ kavalkádjában. Az egyik a Mirror Land, mely egy akciódús kalandjáték lesz. Egy 18 éves, leendő hős leányzót irányíthatunk, akinek új barátokra kell lelnie feladatai elvégzéséhez. A fejlesztőcsapat saját grafikus motorja, ha nem is a leg látványosabb korunkban, szerintem elég szemrevaló. Ha igaz, még ez év végén a boltokba kerül PC-re. A másik új alkotás a You are Empty névre hallgat. Ezúttal egy FPS-ről van szó, mely szemmel láthatóan elég baba grafikával lett megáldva. Az 50-es, 60-as évekbeli szovjet városkában furcsa dolgok történnek, melyeknek természetesen nekünk kell a végére járnunk. Szörnyik, katonák, rémes ellenségek törnek az életünkre... mi sülhet ki ebből? Még bármi :)

Mirror Land
You are Empty

The Stalin Subway

Hír | 2004.02.05 09:47

Az orosz székhelyű Buka újabb próbálkozással jelentkezik. A G5 Software (akiktől a nem annyira egyedülálló Fair Strike-kot és Red Shark-kot is kaptuk) ezúttal a The Stalin Subway-en munkálkodik. Egy, állításuk szerint realisztikus FPS játékról van szó, az 1952-es Moszkva idejében. Lényegében a hatalom átvétele a cél, habár még mindig igen nagy a félelem a vezérrel szemben. A játékban rengeteg valós helyszín lesz, és még egy titokzatos katonai bázisba is bepillantást nyerünk. Az első képeket itt szemlélheted meg róla.

[DEMO] Vietcong: Fist Alpha MP

Hír | 2004.01.30 20:04

Bizony, ez is elkészült... A Take 2 most adta tudtunkra, hogy a Pterodon bevégezte a Vietcong című akciójáték kiegészítőlemezének, a Fist Alphának multiplayeres demó változatát! :) Magában foglalja a Bridge és a Stream nevezetű pályákat, melyeken minden játékmódot kipróbálhatunk - természetesen csak online, multiplayerben -, azonban csak a Katona kaszttal. A csomag nem kis falat: 180 mega. Amíg leér, mindenekelőtt nézzetek szét megújult honlapunkon, valamint a játék oldalát se hagyjátok ki. Persze ki lehet, de miért tennénk olyat ugyebár? :) Mert például van nekünk a Galérinkában róla néhány képségünk is...?

Hadi MMORPG

Hír | 2004.01.17 22:44

A Military Training Technology nemrégiben írt egy új programról, mely a Massively Multiplayer Simulation for Asymmetric Warfare (Tömegesen játszható asszimetrikus háborús Multi-szimulátor (THX to Gyu)) névre hallgat. Ezzel arra képzik ki majd a katonákat, hogyan is kell éles helyzetekben cselekedni. A There Inc. fejleszti a játékot, melyért cserébe kerek 6 millió dollárt kapnak az Amerikai Hadseregtől. Hogy mennyire lesz ez elérhető a hétköznapi ember számára (lehet hogy olyan lesz mint az America's Army) az még nem derült ki. Bővebb információt itt találhattok róla.

[DEMO] Massive Assault

Hír | 2003.12.16 23:49

A Matrix Games jóvoltából közkézre került a Massive Assault demója. Ebben 5 gyakorló missziót és 3 éles pályát próbálhatunk ki. Amúgy a játék a szokásos "leigázom az egész világot, én vagyok az izomabb" alapú stratégia. Katonában biztosan nem lesz hiányunk, hiszen nagy az Isten állatkertje. Mindenkinek csak annyit tudok mondani: innen letölthetitek, hajrá (a GameStar már behódította a világot:) )!

10 tonna S.T.A.L.K.E.R. :)

Hír | 2003.11.26 23:23

Így estére egy igencsak szívdobogtató csomagocskára leltem. Ezúttal a GameSpot harcos katonái készítettek egy összeállítást, a GSC Game World féle drágaszágomról, a S.T.A.L.K.E.R.-ről! Ja...khmmmm VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D Igen, VÁ! Újabb képek, melyek nekem eszméletlen mód bejönnek. Akit még némi infó is érdekel, annak át kell csattognia ide. Aki csak lesni akar, ám legyen :D

[MOD] Desert Combat 0.5

Hír | 2003.11.07 21:45

Ki szereti az Irakiakat? Az Amcsikat? Nem, nem kell válaszolni, hisz most mindenki kifejezheti érzelmeit az egyes országok katonái iránt. Megjelent ugyanis a legújabb Desert Combat módosítás a Battlefield 1942-höz. Mint azt már kitalálhattátok, eme 2 nép közül választhatjuk az egyiket, és irthatjuk a másikat. Igazi modern hadviselés, modern fegyverekkel (helikopterek, vadászrepülők meg minden ami csak kell). Mindenki aki még BFezik (és miért ne BFezne mindenki?) az nyomjon ide a letöltéshez (THX to Worthplaying).

Horizons megjelenés

Hír | 2003.10.24 20:52

A sok-sok csúszás mellett azért gyakran becsúszik egy-egy jó hír is. Ezúttal a Horizons: Empire of Istaria megjelenési dátuma került elő. Tudjátok, ez az MMORPG amelyikben lehet a játékos tűzoltó vagy katona... de akár sárkány is! Mikulás után három nappal kerül a boltokba, úgyhogy van mit kérni a Jézuskától...

HL2 - nyilatkozik a tettes

Hír | 2003.10.08 23:57

A napokban kikerült HL2 beta meg nem nevezett ellopója nyilatkozott - persze nem személyesen, csak neten keresztül! Az "Anonymous Leaker" néven elhíresült valaki a következőket mondta:

"Mindenki, aki azt vallja, hogy a HL2 a forráskód kikerülése miatt késik, csak tudatnám, ami kikerült, annyi van a Valve birtokában. Nem több, nem kevesebb, nagyon fontos hát, hogy megértsétek: NINCS kész. A Valve által bemutatott E3-as prezentáció egy nagy csalás. Megpróbáltad már megölni a katonát a "physicstown" pályán? Barugják az ajtót? Semmi szkriptelt esemény? Akik azt mondják, hogy ez nem beta verzió, csak alfa: csak, hogy tudjátok, ez minden amit a Valve ki akart adni szeptember 30-án! A Valve-nak üzenem: Úgy gondolom abba kellene hagyni a hazugságokat, különben ki kell juttatnom mindent a netre, amim még van! Nagyon jól tudjátok mitek van, akárcsak én!"
Nem semmi üzenet, az egyszer biztos!!! Kiváncsi vagyok a következő napok fejleményeire!

Új Panzers hős!

Hír | 2003.09.05 12:32

Mogyi szólt az imént, hogy frissült kicsikét Codename: Panzers nevezetű stratégiai játékuk honlapja. A legújabb infónfók szerint Hans von Gröbel egy új hős a játékban. 1910 május 10-én született némethonpban, egészen pontosan Lipcsében (vagyis ahol nemrégiben megrendezték a Games Convention-t :D). Apja nyomdokait követve ő is szép karrierre pályázik a katonaságnál. Mindenki csak becsületesnek, figyelmesnek, elszánt fiatalként ismerte, aki mások vezetésére hivatott. 1933 után már hadnagyként szolgált a német hadseregben. Társai tisztelték és kedvelték, akárcsak a kezei alatt szolgáló katonák. Lássuk hát a hőst, akiről ódákat zengenek:

[FuN] RendTron

Hír | 2003.08.16 16:34

Tom dobott nekünk egy levelet a spynews@gamestar.hu-ra, melyből kiderül, hogy átalakulóban van a magyar rendőrség. Úgy látszik, valóban kezdenek formálódni a jövő katonáni: Lassan úgy néznek ki, mint a Tron 2.0-ban... legalábbis éjjel :D HAveFuN!

[DEMO] Conflict Desert Storm II

Hír | 2003.08.07 14:54

Tiscali-s barátaink lecsaptak a még igencsak forró Conflict Desert Storm II kipróbálható demójára. Az akciójátékban az első részhez hasonló feladataink lesznek, persze rengeteg újítással és grafikai tuninggal megfűszerezve. Egy elit katonákból álló csapatot kell irányítanod, és szokás szerint a megadott küldetéseket kell teljesítened. Ha esetleg kipróbálnád, innen lecibálhatod a kb. 226MB-os mannát...

[MOVIE] Half-Life 2 - Tunnels!!!

Hír | 2003.07.31 06:44

Igeeeeeen!! Kigyütt az ötödik animáció a - már előre - nagysikerűnek nevezhető akciójátékból, mely megjelenési ideje már közel se biztosan szeptember 30-ra tehető. Ebben megtekinthetjük a mi csodálatos Alyxünket, meg egy életünkre törő katona haláltusáját... :) Ha van egy kis sütnivalótok, azonnal nekiláttok tölteni :) Íme:

'Reggelt...

Hír | 2003.07.29 06:55

Molylepkét a plafonra! Mármint jó reggelt katona! Úgy lett, ahogy mondtam, szép kis zuhé volt az éjjel. Várhatóan ma is meg holnap is esni fog még. Mielőtt túlzottan átcsapnék időjárás jelentőbe, elárulom, hogy kedvenc szokásunkhoz híven ma is lesznek bőven hírek, ami jó. :) Holnap reggel lesz a rutinvizsgám, úgyhogy valószínűleg nem én nyomom a holnapi köszöntést, de ha még időben józanul hazaérek (ha sikerül a vizsga, azért, ha nem, akkor azért kell iszonyatosan berugni), akkor elárulom, hogy ment >:] S hogy szem ne maradjon szárazon, jöjjön a vicc baráti alapon:

A vádlott kezében egy baseballütővel jelenik meg a bíróságon. - Mit akar ezzel? - kérdi a bíró elhűlve. - Kérem, az idézésben az állt, hogy a védelemről magamnak kell gondoskodnom.

Contract Killer infók

Hír | 2003.07.07 19:15

Az Adrenalin Vault volt az első, aki információkat szerzett a Contract Killer nevű idén augusztusban megjelenő akciójátékról. A főszereplő Dominick egy genetikailag felturbózott szuperkatona, mellékállásban mesterlövész, mellesleg nőcsábász... A linkre kattintva találhatunk pár képet, emellett kiderül, hogy igen szövevényes történetet (el tudjátok képzelni, mi mindenen mehet keresztül egy szuperkatona? Neeem...), természetesen eget verő mesterséges intelligenciával rendelkező ellenségeket, és bajtársakat, problémák többféle megoldását, hatalmas pályákat, realisztikus fizikát és környezetet kapunk. Kell ennél több? :)

Cossacks II

Hír | 2003.06.19 11:22

A CDV ismét bejelentette a Cossacks II: Napoleon Wars elnevezésű játékát. Ez azért kellett, mert változtak a fícsörök. Ezeket alább olvashatjátok.

  • Most már 64000 katona is csatázhat egyidejűleg
  • 150 egyedi egység és 180 épület típus
  • Teljesen valós, történelmi kampányok
  • Új AI és új jövedelmi rendszer
  • Multiplayer modok: deathmach, történelmi csata, Europa hódítás A játék majd csak jövőre fog a boltokba érkezni.

  • Legyél te is Quake 4 modellező!

    Hír | 2003.06.04 20:59

    A Raven Software high-poly modellezőt keres a Quake 4-hez. Egy olyasvalaki kell nekik, aki tud:

  • Sci-fi, fantasy elemeket keverni a modern katonákkal, az űrlényekkel, bio-mechanikus lényekkel. Ezen kívül tud idegen és emberi fegyvereket modellezni, de még a Quake világ dolgait is sikeresen képernyőre viszi.
  • 200,000-től a 4,000,000 poligonos modellezési tapasztalat szükséges, mindezt Maya-ban vagy Lightwave-ben.
  • Anatómiai ismeretek, a valósághűbb modellek érdekében.
  • Előnyt jelent a művészi hajlam és a szép rajzolás, festés. Aki úgy érzi, őt erre az állásra teremtették, az itt jelentkezhet.

  • [MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2003.05.16 11:19

    NAHMÁÁÁÁÁR :D Végre kijött az első kettő valamire való S.T.A.L.K.E.R. videjócska. Nos, ahogy azt már a korábbi képeknél is láthattuk, nagyon jól néz ki, viszont azért van még mit foltozgatni rajta. Az AI a fejlesztők elmondása szerint még nincs benne a buildben, szóval nem kell meglepődni a videón fellelhető bamba tekikatonákon. Egyébként úgy érzem, hogy a három nagy rivális FPS (Doom III, Half-Life 2, S.T.A.L.K.E.R.) mindegyike külön stílust képvisel, és ennek köszönhetően mindegyik nagyot fog ütni! Akkor nincs más hátra... BONCSAD TŐCCSED! :D

    'Reggelt...

    Hír | 2003.05.15 06:47

    Szép nap ez a mai, de még a tegnapi milyen szép volt! Rengeteg büntető videó érkezett, egy nagyadag szintén durva képpel. Aki lemaradt valamiről, annak érdemes visszanéznie, hogy mikről is hadoválok itt össze-vissza. Nemsokás megint elkezdődik a hírözön, ám addig is itt az elmaradhatatlan vicc:

    Egy vasúti kupéban utazik egy anya a nagylányával, egy katonatiszt és egy kiskatona. Az alagútba beérve elcsattan egy pofon. Mire gondol az anya: "Milyen tisztességes lányom van!" Mire gondol a nagylány: "Milyen attraktív még az anyám!" Mire gondol a tiszt: "Ez a kiskatona szemtelenkedik és én kapom a pofont!" Mire gondol a kiskatona: "A következő alagútban megint behúzok neki egyet!"

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)