Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 679

[MOZI] Doom - "Jobb, mint hittem!"

Hír | 2005.10.19 10:14

Az IGN Filmforce jómunkásembere volt olyan szerencsés, és megnézhette a Doom-filmet premier előtt. A legfontosabb mondat, amit kritikájában olvashatunk, ez volt: "Ez minden idők legjobb játékból készült film!" Még akkor is élvezetes, ha nem ismerjük a játékot, ami mondjuk a GameStar olvasóira valószínűleg nem jellemző. Ez viszont felveti a kérdést, vajon mennyire kellett feláldozni a hitelességet a közérthetőségért. És a meglepetés: Karl Urban és Rosamund Pike aláírták a film folytatására vonatkozó szerződéseket. Ám azt hozzá kell tenni, hogy ezek olyan megállapodások, amelyek az első rész sikerétől teszik függővé a további munkákat, vagyis nem kell készpénznek venni - csak bebiztosították magukat, hogy két szereplő biztosan ugyanaz maradjon az esetleges folytatásban. The Rock viszont máris világgá kürtölte, hogy szívesen bújna újra Sarge bőrébe.

NFL Head Coach - töretlen sorozat

Hír | 2005.10.18 08:55

Újabb NFL, és igen, az Electronic Artstól! A világszerte egyre népszerűbb sport újabb és újabb "áldozatokat szed", és ezt bizony a világ legnagyobb játékszoftver kiadója is észrevette. Az NFL Head Coach-ot ugyanaz az EA Tiburon fejleszti Olandóban, akiknek az Madden NFL-t, illetve az NFL Streetet is köszönhetjük. A játékban, ahogy neve is mutatja leginkább az edzők feladatára koncentrál majd, ezúttal sokkal részletesebben megtervezhetjük a taktikákat, miegyebet, mint eddig - az igazán "hardkór" játékosok biztos imádni fogják, viszont mivel nagyon egyszerű lesz (állítólag) az iányítása, valószínűleg a kevésbé hozzáértők is hamar beleszoknak majd. Sajnos képeket még nem adtak belőle, de valószínűleg ugyanolyan, mint a 2006-os szériás EA sportjátokok.

[MOZi] Uwe Boll rendezné a Halo-t?!

Hír | 2005.09.19 14:16

Na neee! És szerencsére nem is! Az IMDb-n, a világ legnagyobb mozis adatbázisán, egész pontosan Uwe Boll adatlapján feltűnt egy elég érdekes cím: Halo. A filmes témákban jártasabbak nagyon jól tudják, hogy Boll bácsi a germán ördög valamilyen különleges tehetsége folytán eddigi összes videójáték-adaptációjával óriásit bukott. Valójában nem tudjuk a pontos bevételi adatokat, de az általános vélemény az, hogy jobb lenne, ha mással keresné a keresét, mert teljesen kibelezi áldozatait: a címen és a főszereplőn kívül szinte semmit nem hagy meg, ami az adott játékból készülő film igazi lelkét adná és így az teljesen elveszti hitelét, hiába költ súlyos pénzeket a megfilmesítési jogokra. Pont itt a baj, a játékkiadóknak ez is bevétel, nem nagyon érdekli őket tovább a dolog, a negatív kritika pedig úgysem őket, hanem magát Bollt éri. Elég csak megnézni, hogy jövőre "mindössze" 5 (ÖT!) filmet rendez, ami önmagában elég nonszensz... No, de most nem is erről van szó. Szóval, feltűnt sokaknak, hogy Boll akarná rendezni a Halo-ból készülő filmet is. Ez eljutott a Bungie fülébe is és rögtön cáfolták a pletykákat. Hozzátették, hogy egyelőre nincs meg a rendező, de amint lesz valami nagy bejelentenivalójuk (márpedig a film rendezőjének kiléte ennek számít), azt világgá fogják kürtölni, és nem az IMDb-n lesz csak olvasható. Szóval egyelőre megnyugodhatunk... Thanks Fester.

Hellgate: London

Hír | 2005.09.12 12:38

Idestova öt éve már, hogy megjelent a Diablo II, ami azóta is közöttünk van. A hajdan kiizmosodott mutatóujjak azóta már rég elmacskásodtak, az éjszakákat is alvással töltjük... De ki mondta, hogy ez így jó nekünk?!

Don't Angry 2 - nyugi má'!

Hír | 2005.09.03 18:38

Bemutatták Don't Angry 2 címmel azt a német fejlesztésű játékot, amely különféle asztalon játszható családi mókákat tartalmaz (és most nem kell perverz dolgokra gondolni). A cím találó, sokszor úgy van velük az ember, hogy mikor vesztésre áll, mérges lesz :) Az első képeket itt meg is szemlélhetitek.

Beyond Good & Evil pletyik

Hír | 2005.08.24 10:29

Michel Ancel egy interjú során elárulta, hogy anno a King Kong fejlesztésének kezdete előtt sokáig gondolkozott a BG&E sorozat esetleges folytatásán. Annak ellenére, hogy a játék anno teljes anyagi bukás volt az UbiSoft-nak, a készítők mind a sajtótól, mind pedig a játékosok részéről igazán kedvező kritikákat kaptak. Michel elmondta, hogy anno a story-t hosszabbra írták, mint csupán egy rész, sőt egészen odáig mentek el, hogy trilógiát terveztek a játékból, de sajnos a tervekből nem valósult meg semmi. Reméljük, hogy a Peter Jackson's King Kong debütálása után Ancel újra reflketorfénybe kerül és így esetleg zöld utat kaphat a BG&E folytatása is, mert ahogy Michel Ancel mondta,jó lenne befejezni a Beyond Good & Evil történetét.

WW II Combat: RtB - jönnek az oroszok!

Hír | 2005.08.12 10:23

A Groove Games örömmel jelentette be készülő World War II Combat: Road to Berlin címre hallgató, Unreal motoros első személyű lövöldözős játékát. A gépigényből következőleg (1 GHz-es proci, 256 MB RAM, 32 megás videokártya) valószínűleg nem a harmadik generációs engine hajtja majd. Stephen Moore, egy fiatal amerikai tiszt szerepébe bújhatunk majd. Sztálin seregei már épp Berlin küszöbénél vannak. Hősünk ráébred, hogy a támadás valódi oka, hogy megszerezzék a német nukleráis kutatóbázis anyagait. A feladatunk tehát eljutni Berlinbe, de hamarabb, mint az oroszok. Mindezt tíz szingli küldetésen keresztül, kilenc történelmileg hiteles fegyver segítségével. A játék emellett támogatja a multiplayeres mókákat is, és akár botokat is használhatunk majd. A megjelenés is elég közel van már: szeptember végén (Még nyílnak a völgyben a kerti virágok... - Thanks Petőfi).

C&C Generals - Zero Hour Bajnokság

Hír | 2005.08.06 11:49

A Generals.hu weboldal C&C Generals - Zero Hour LAN-partit rendez augusztus 13-án. A részleteket mondja el Szabó Bálint: Örömmel jelenthetem be, hogy a májusban megszakadt LAN most így a nyár erejével újult erőre kap. Az új helyet, mely Net-land névre hallgat, kakadu ajánlotta fel nekünk. Ezentúl ott fogjuk tartani az országos bajnokságokat. Konfigurációk: 2800-as A64 processzor 512 DDR ram 128 MB ATi VGA, ill. minden gépen természetesen eredeti C&C Generals Deluxe. Aki akar, klaviatúrát, egeret hozhat magával. Büfé is lesz, úgyhogy aki megéhezik, az kedvére falatozhat. A rendezvényt a hazai Electronic Arts is támogatja. Nevezni az oldalon a menü jobb oldalán található részlegben lehet. Helyszín: Netland, 1118 Budapest, Tűzkő utca 10. Időpont: 2005. augusztus 13, szombat - reggel 10 óra Nevezési díj: 2vs2 1000 Ft/fő, 1vs1 500 Ft/fő Nevezés: Kattints ide! A helyszínre való eljutást megkönnyítheti ez az oldal.

'Reggelt...

Hír | 2005.07.27 09:24

Szép napot! Már szerda van, készülget az új számunk is, amely szokás szerint tartogatni fog néhány meglepetést. Addig azonban maradjatok velünk, mindjárt érkeznek a hírek!

- Hé kisasszony, mennyiért adna egy csókot? - Ötszázért. - Nem adná lejjebb? - Dehogynem, ötezerért. Hirdetés Kóbor, megunt macskákat örökbe fogadok, vagy veszek max: 100 Ft-ért. Ugyanitt házikolbász eladó! 250 Ft/kg.

Black & White 2 - dátum! Dátum!

Hír | 2005.07.18 20:58

Igggen! Na jó, csak csínjával örülünk, hiszen kézzelfogható stuffot nem kapunk... de legalább parányi bizonyítékot, hogy haladnak a srácok a Lionheadnál! Előkerült két dátum, már ami a Black & White 2 nevezetű, királyos játékkal kapcsolatos. Szeptember 27 vagy október 14. Ez a két választási lehetőség adódik, amikor a játék megjelenését tárgyaljuk. Ja, ugyanekkor lesz egy demó is, az első pár pályával. Az is biztos érdekelni fog sokakat, de... nekem a teljes kell! Most! :)

A Legion Arena meghódítja Európát

Hír | 2005.07.06 17:57

Akiknek esetleg álmatlan éjszakákat okozott volna, hogy a Legion Arénával nem tud játszani, most fellélegezhet. Kiderült ugyanis, hogy mégis csak betuszkolják Európába, de csak valamikor ősszel érkezik meg. Hiába, nyilván hajón hozzák... az olcsóbb :)

Battlefield 2 kiegészítő?!

Hír | 2005.07.06 10:19

Én nem bízom ezekben a kukutyinröcsögei forgalmazókban, akik "véletlenül" kitesznek akár sejtelmesnek is nevezhető megjelenési dátumokat eddig be nem jelentett játékkiegészítőkről, folytatásokról... Most a Battlefield 2 járt így, ugyanis egy Dél-afrikai Take 2 forgalmazó honlapján egy bizonyos kiegészítőlemezről regélnek, amely állítólag idén november 8-án érkezik. Az IGN megkérdezésére az Electronic Arts nem erősítette meg a pletykákat, úgyhogy egyelőre nyugodtan csámcsoghatunk rajta :)

Még is él a JA 3D

Hír | 2005.05.18 10:20

A Game Factory Interactive bejelentette, hogy a híresztelésekkel ellentétben nem állították le a Jagged Alliance 3D fejlesztését, sőt a legnagyobb rendben haladnak a munkálatok. A játék bejelentése óta sokakat foglalkoztatott a kérdés, hogy az első két részt fejlesztő Mist Land boszorkánykonyhájában készülget-e már az igazi harmadik rész. A GFI megerősíteni látszik a pletykát, hiszen elmondta, hogy már foglalkoznak a következő epizóddal a régi készítők, de még csak a játék tervezésének fázisában járnak. Ellenben azt is megtudtuk, hogy a csapat munkálkodik egy African Alliance nevű projekten, ami szintén a T-RTS (Taktikus valósidejű stratégia) műfaját kívánja népszerűsíteni majd. A stílusbeli hasonlóságok ellenére ez a játék nem tartozik majd a JA szériához. További infókat a készülő játékokról majd az E3-on tesznek közzé a fejlesztők.

Matáv - újabb sávszél-növelés

Hír | 2005.05.04 13:52

A márkaváltással egyidőben (A Matáv Csoport nevet vált. A Matáv Rt. új cégneve Magyar Telekom Rt. lesz, a cégcsoport egyes üzletágai felveszik a nemzetközi T-márkákat.) bejelentett szolgáltatási sebesség növelés az első jele a Magyar Telekom Csoport által ígért szolgáltatási dinamikaváltásnak. A Matáv bejelentése szerint egy kivétellel az összes ADSL hozzáférésének megduplázza a letöltési sebességét. Ez azt jelenti, hogy - változatlan havi díj mellett - az 512 kbit/s-os csomagok esetében 1024 kbit/s-ra, az 1024 kbit/s-os csomagok esetén 2048 kbit/s-ra, míg az 1536 kbit/s-os csomagok esetén 3000 kbit/s-ra gyorsul az elérés. A kivétel a legnagyobb üzleti csomag, melynél a letöltési sebesség csak egyharmadával, 3000-ről 4000 kbit/sec-ra nő. Az átállításokat a Matáv egy időben kezdte meg a pesti, a budai, a keleti és a nyugati régióban. (Thanks Yzerman)

Tomb Raider 7 - bejelentés közelg'

Hír | 2005.03.28 15:31

Aki figyelte mostanában Lara Copf kalandjait, illetve a körülötte terjedő pletykákat, az rájöhetett, hogy készül az új rész. Természetesen hivatalos bejelentésről még nem beszélhetek, viszont ez az oldal egyértelmű utalással szolgál. Az oldal címe per pillanat Tomb Raider Legend, szóval lehet hogy ez lesz a játék címe is, a háttér pedig nekem inkább valami azték vagy maja kultúrára emlékeztet. Várjuk a bejelentést!

[OST] Cold Fear

Hír | 2005.02.22 14:42

A világhírű Tom Salta elvállalta a Cold Fear teljes zenei repertoárjának elkészítését. Az Ubisoft akció-horrorjához tehát ő készíti majd a muzsikákat. Az illetékesek úgy gondolták, hogy mutatnak is ebből valamit - felkerült a honalpra egy kis ízelítő. Az érdeklődők itt bele is hallgathatnak.

[MOVIE] Matrix Online

Hír | 2005.02.09 09:03

A Matrix Online megjelenésére még mindig várnunk kell, ami sokakat tűkön ülésre és különféle egyéb fakírságra kárhoztatnak. Ezt nyilván a Monolith is tudja, hisz most a béta tesztelés mozzanatait tekinthetjük meg négy felvonásban. Ebből már az is kiderül, hogy a stuff eléggé előrehaladott állapotban leledzik, aminek szívből örülünk. Ha megnézitek az összeset, az közel 9 percig fog tartani. A csomag WMP verzióját itt (116 MB), a QT verziót pedig itt találjátok. Thanks Frans.

Diablo 3??!

Hír | 2005.02.07 14:42

Izzadó tenyerek mellett és az izgatottságtól a végletekig eresedett, a helyőből kieső szemekkel olvastam azt a pletykát, amit útnak eresztettek. Nevezetesen, hogy a Blizzard hamarosan megkezdi a munkálatokat a Diablo harmadik részén. Az infó engem is mélyen érint, hiszen hozzám is több mint 3 év battle.netezés köthető csak ezzel a címmel :). A történet szerint a Blizzard vezető designert keres egy csapat élére, mely a Diablot és a Diablo 2-t megalkotta, emellett szükségük van 3D-s karaktert megtervező emberre és még két hasonló ügyeskezű valakire. Fél év múlva már biztosan okosabbak leszünk, addig is a pletykákat megalapozó bizonyítékokat itt találjátok a valah készült egyik legjobb RPG-sorozat legújabb lehetséges tagjáról.

Rome: Total War kiegészítés?

Hír | 2005.01.27 09:29

A Gamestop oldalán talált egy érdekes linket Lazy. Bár még szinte nulla információ van itt, úgy fest, hogy titokban készülődik egy kiegészítés a tavaly megjelent Rome: Total War-hoz. A Creative Assembly fejlesztése sokakat megfogott, és mivel az Activision is elég szépen kaszált vele, logikos lépésnek tűnik a folytatás. Amennyiben helytálló az október 17-es megjelenési dátum, hamarosan egy hivatalos bejelentéssel is számolhatunk.

NFS: MOST WANTED!!!

Hír | 2005.01.18 21:27

Hát kedves, tisztelt, és egybegyűlt hölgyeim és uraim! Egészen eddig kellett várni a Need for Speed újabb részének hivatalos bejelentéséig! Az NFS: Most Wanted a SPOnG csapatának exkluzív információi szerint Xbox, Xbox 2, Playstation 2, GameCube, PSP, illetőleg PC platformokra készül! Egy rossz hírrel szolgálhatok viszont, ez év végéig kell még rá várni... ami egyébként megerősíti a korábbi pletykákat, mely szerint az Xbox 2 is debütál ebben az évben. Talán épp az idei E3-on!!! Ahogy egyébként várható volt, ebben az epizódban újra lesznek rendőrbácsik, az üldözésekben akár 15 (!) autó is részt vehet :) 8 játékmód várható (Multiple point races, Toll booth races, Speed trap photos, Outrun, Outrun best route, Circuit, Sprint, Knockout), a hatalmas bejárható terület pedig négy kerületre lesz bontva. Érdekesség, hogy az időjárás a játék közben változik majd, akárcsak a napszakok. Az NFSU2-höz hasonló online versenyzési lehetőségek alapból benne lesznek, és közel 100 különféle verda. Miért érzem úgy, hogy megszületett az új kedvencem? :D Thanks jd.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)