Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 668

S.T.A.L.K.E.R. interjú

Hír | 2004.03.23 16:36

Az Oblivion-Lost-ra újabb fincsi rövid interjú került fel, a 2004-es év egyik legjobban várt játékáról. Nos, lényegében örülhetnénk is, hogy folyamatosan új infók jönnek róla, azonban akad egy... kellemetlenség is, ha úgy vesszük. A játék jelenlegi megjelenési időpontja szeptember 24, ami sajnos még távolról sem jelenti, hogy ekkor biztosan meg is jelenik. Az tuti, hogy előbb nem. Sebaj, azért remélem ettől még lehet 2004 legjobb játéka :)

NWN: CEP "GOLD"

Hír | 2004.03.14 10:12

A Neverwinter Nights egyik rajongói oldalának lelkes munkásai lefülelték, hogy a Bioware elfüllentett fórumán egy dátumot. Ez a Community Expansion Pack megjelenési dátumát hordozza magában. Az időpont március 24, ezt a tényt pedig az alábbi oldal támasztja alá. Aki nézelődne a CEP tartalmát illetőleg, az ide fáradjon!

Havi S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2004.02.02 19:14

Headhunter testvérünk bocsátotta rendelkezésünkre a legújabb szívmelengető S.T.A.L.K.E.R. képcsemegéket. Mindkettő késő délután fele készült, hazafele jövet a kissé sivár vidámpark rozsdás területéről. Ha mindez nem lenne elég, egy újabb, az időpontnak épp megfelelő naptár is rendelkezésetekre áll.

[PATCH] Call of Duty

Hír | 2004.01.30 13:59

Az Activision által piacra dobott közkedvelt Call of Duty című FPS-hez érkezett meg a legújabb javítás. Az 1.2-es verzióról van szó, mely -akárcsak elődje- olyan hegesztéseket végez, amelyek még jobbá és gubancmentesebbé teszik a játékot menet közben. A multis szerverek 1-2 napon belül váltanak át az 1.2-es patch-re. A hivatalos időpont, 17.30. Ha elmúlt ez az idő, akkor ezen a linken eléritek a cuccost, ám addig várnotok kell. Az infóért köszönet *Jam*-nek.

'Napot...

Hír | 2004.01.14 10:49

Üdvözletem mindenkinek! Remélhetőleg már mindenki nagyon jól tudja, hogy pontosan mit is nyert legutóbbi előfizetési akciónkon. Aki esetleg még nem nézte volna meg a teljes listát, az most itt megteheti. Többen kérdeztétek, hogy mikor lesz a legközelebbi nyílt nap. Nos, ezt jelen pillanatban még nehéz lenne megmondani, de az biztos, hogy ti, az online kitartó "lakói" tudjátok majd meg először a pontos időpontját. Ne feledjétek továbbá, hogy hamarosan egy sokkal fontosabb eseményre indul meg a jelenkezés, mely nem más, mint a 2004-es GameStar Tábor! Most pedig csapjunk a lovak közé, a reggeli mellé íme egy kis móka a kissé hányattatott sorsú Steam kliensről:

Warcraft: The Board Game

Hír | 2003.12.24 10:00

Warcraft rajongóknak ajánlanám figyelmébe ezt a kis finomságot. A Fantasy Flight Games gondozásában elkészült a Warcraft: The Board Game elnevezésű táblás játék. A játékos Azeroth négy faja közül egyet irányíthat, és rengeteg kihívásban lesz része. Így karácsony tájékán ideális ajándék lehet, és, habár 26-ig már úgysem érkezik meg a fa alá, esetleg egy későbbi időpontra érdemes lehet megrendelni. Klikk ide. Update: Az oldal tanúbizonysága szerint egy kis bibi akadt az online boltban. A hiba elhárításán ezekben a percekben is dolgoznak!

Sims 2 megjelenés

Hír | 2003.12.03 23:02

Előkerült a jövő évi toplistákat uraló játék megjelenési időpontja. Hogy melyiké is? Nem a Doom 3ról, sőt nem is a S.T.A.L.K.E.R.-ről van szó, hanem a Sims 2ről. Ezek szerint jövő év Március 19-én kerül a boltokba (gyorsan elő kell rendelni, mivel pikk-pakk el fog fogyni). Aki nem ismerné a játékot (él egyáltalán ilyen ember a földön?) az sürgősen klikkeljen ide!

!! 300.000 !!

Hír | 2003.12.03 12:43

Ezt nem hiszem el!! (dehogynem, hihi :D). Fantasztikus eseményre, az egész galaxis sorsát megváltoztató dologra került sor 2003. december 2.-án este 20:53-kor (közép-európai idő szerint. Ugyanis pont ebben az időpontban, bekövetkezett az, amire már egy ideje vártunk, lélegzetvisszafojtva, izgalommal. Újabb mérföldkő a GameStar történetében, hatalmas nagy eredménye a GameStar fórumon: megszületett a háromszázezredik (300000) hozzászólás, méghozzá a Hardver szekcióban, a topik címe: Ti4200_VS_Fx5200 & Radeon9500_Vs_Fx5600. S aki elkövette a hozzászólást nem más, mint...

..--== bonyi ==--..
Szívből gratulálunk neki, és minden fórumozónak, hogy elérhettük ezt a csodás eredményt! Most cél a 400000, illetve a csillagos ég :D!

NFS Underground boltokban

Hír | 2003.11.17 16:41

Ugyan nem szoktam bolti megjelenést kihírezni, de gondoltam ezt jobb, ha tudjátok. Az Electronic Arts a mai napon kiadta a Need for Speed Underground PS2-es, Xbox-os, GameCube-os és PC-s változatát is. Sajna a hazai megjelenésre még egy csöppet várni kell, de azért örülhetünk, hogy eljött ez az időpont is :) Bővebb infó itt.

Golden Land: Cold Skies

Hír | 2003.11.17 14:01

Bejelentették a Golden Land RPG első küldetéslemezét Cold Skies alcímmel. 7 nagy várost, 200 új karaktert és 40-nél is több csodás helyszínt foglal mindez magába, ezen felül még ide kell sorolni a továbbfejlesztett társadalmi rendszert és a négy különböző befejezést. Az első képeket itt találhatjátok. Megjelenési időpontról egyelőre azonban semmi információ.

DFBHD: Team Sabre morzsák

Hír | 2003.11.14 15:01

NovaLogic bácsi elárult néhány részletet a Delta Force - Black Hawk Down című játékuk kiegészítőjéről, a Team Sabre-ről. Már a kezdetektől két játszhatunk amerikai Rangerként, vagy brit SAS-két; kapunk új fegyvereket, járműveket, pályákat, 2 szingli módban játszható kampányt, illetve 30 multisat, valamint a MOD-készítőknek is kedvezni akarnak a fejlesztők. Kaptunk egy megjelenési időpontot is, ami 2004 eleje.

UT 2004 csúszás

Hír | 2003.10.24 20:37

Már csak ez hiányzott... lassan tényleg minden játék átcsúszik jövőre. Az Unreal Tournament 2004 tényleg 2004-ben fog megjelenni! Igen, eddig úgy volt, hogy December 12. napján kézhez kapjuk a játékot. Mostantól nem így van! Bizonytalan időpontra tolták át, de legalább annyit tudunk, hogy az első negyedévben fog megjelenni.

Hogyan szerezzünk játékokat?

Hír | 2003.10.06 17:07

Elérkezett immáron az Október hónap is. Rengeteg játék jelenik meg, és hogy megvegyük mindet rengeteg pénzre lenne szükségünk. A HomeLan Fed munkatársai összegyűjtötték a 10 legjobb módszert arra, hogyan szerezzünk meg mindet, méghozzá olcsón/ingyen. Íme: 10. Add el az összes Charlie angyalai játékot, amit tavaly vettél azért, mert úgy gondoltad Lucy Liu nagyon dögös csaj. 9. Költsd el a képviselőd kampányába fecskendezett pénzt (csak Kaliforniában). 8. Menjél el vakrandikra, kérdezd meg, hogy gazdagok-e a szülei, ha igen akkor kérj randi időpontot. 7. Viselj "Mi a játékokért dolgozunk" pólót. 6. Add el azt a kazit, amin épp Madonnával csókolózol az Entertainment Tonight-nak. 5. Légy tesztpilóta John Carmack "ember által vezetett rakéta" elnevezésű programjában. 4. Hibernáltasd magad egy évre, majd vedd meg a játékokat fél áron vagy olcsóbban. 3. Írj könyvet a jelenlegi állapotodról, és várd meg míg Oprah beteszi a könyv klubjába. 2. Győzd meg Bush elnököt, hogy "nemzetbiztonsági érdekek miatt" kell neked még több játék. 1. Két szó: EBGames munkatárs.

[MOZi] Újabb Mátrix-poszter

Hír | 2003.10.05 12:17

A hivatalos oldalon feltűnt egy újabb Forradalmak-poszter, ami ezúttal "nemzetközi". Ettől függetlenül a hazai mozikban tuti találkozni fogunk az összessel, azokkal is, amiket nemrég mutattunk be Nektek. Ha már a bemutatóknál tartunk: annyira nem új hír, de még nem írtunk a valódi világpremierről. November 5-én, szerdán percre pontosan akkor kezdik el vetíteni itthon a Revolutions-t, mint Amerikában. Ez annyit tesz, hogy például Los Angelesben reggel 6 órakor, itthon pedig délután 15 órakor kezdődik el az első előadás - ez valójában ugyanabban az időpontban van. Hmm... kicsit nehézkesen megy most a fogalmazás, úgyhogy már csak a FreeYourMind fanoldalt említeném meg, ahol jelenleg elég sok érdekességgel találkozhattok... :)

[MOZi] Revolutions plakátok

Hír | 2003.09.30 13:43

Jó híreim van a Mátrix-rajongóknak! Az első, hogy előkerült 4 hivatalos poszter a harmadik részt népszerűsítendő... szerintem ezek sokkal szebbek, mint amiket az Újratöltve idején mutogattak (tudjátok, azok a fej nélküli, fehér háttéren feszítő főszereplők...), bár kétségtelen, hogy azok is nagyon egyediek voltak. Valahogy érezni lehet, hogy a harmadik rész más lesz... a filmzenében egy szemernyi rock sem lesz megtalálható, csakis Don Davis (a zeneszerző) 99 fős zenekarán és 80 fős kórusán lesz a hangsúly, ezzel is jelezve a film monumentálisságát. Továbbá az is új információnak számít, hogy immáron valóban világpremierben mutatják be a trilógia befejező részét: Magyarországon az eddigi november 20-i dátum helyett már november 6-án lesz a premier!! Ez egészen pontosan 2 héttel korábbi időpont és mindössze egy nappal késsük le az amerikai mozibemutatót, ami azért nem kis szó! Lehet hát örülni és gyűjteni a pénzt, hogy a premier előtti díszvetítéseken Neóhoz hasonlóan fekete köpenyben és napszemüvegben jelenhessünk meg. Ügyesebbek elkezdhetnek megtanulni repülni is :D Aki naprakész akar lenni a Mátrix világában, látogassa rendszeresen a FreeYourMind.hu fanoldalt!

Greyhawk hamarabb

Hír | 2003.09.13 09:50

Atariék nem is olyan rég beszámoltak arról, hogy a Greyhawk: The Temple of Elemental Evil szeptember 23-án indul bolt-támadásra. Ez az időpont azonban, mint kiderült "téves", ugyanis már 16-án kapható lesz némely boltokban. A játékról további infót itt találhattok.

Generals Zero Hour gold

Hír | 2003.09.13 09:38

Egy újabb konkrét dátum, az EA úgy döntött elárulja nekünk mikor is lesz kapható a Command & Conquer Generals Zero Hour. Ez egyébként az első kiegészítő a Command & Conquer Generals-hoz, mely mint ti is láttátok anno, sokáig toplistán volt nyugati földrészünkön. Több izgalom több fegyver, mégjobb hangulat, új játékmódok, 15 új misszió, kampányok és még ilyen szép dolgok azok, melyeket ígérnek. Már csak az időpontot nem árultam el, amely pedig szeptember 22-e. Addig is ide mindenki elnézhet...

Pirates of the B.S. csúszás

Hír | 2003.09.07 13:46

Mint azt ti is észrevettétek, mostanában sokan csúsznak a tervezett időponttól... A mai "áldozat" a Pirates of the Burning Sea. Aki nem ismerné, annak tudnia kell, hogy ez egy MMORPG, mely a XVIII. században, a Karibi-szigeteknél játszódik. A fejlesztők, Flying Lab Software és Akella, elárulták a csúszás okát is, mely a béta-teszttel kapcsolatos. Az új dátum 2004 első negyedéve, további részletekért pedig ide látogassatok el.

[DEMO] Jedi Academy!

Hír | 2003.09.06 08:46

Hát ezt is megértük... hihetetlen igaz? :) Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy demó tehát most a droidunk listájában kell, hogy legyen 20 másodperc múlva, hogy addig se tegyünk magunkban kárt, míg leér ez a közel 190 mega... A fejlesztő a Raven Software, a boltba kerülés időpontja pedig e hónapunk 17. napja. Most itt, ha lerántjuk a stuffot, akkor kettő darab single-player pályán végezhetjük amit kell, egyik a Mercenary Activity (Tatooine), a másik pedig a Cult Sighting (Chandrila). De akkor a lényeg az egészben: Klikk ide!!

Freedom Fighters Gold

Hír | 2003.09.05 15:07

Hát az EA úgy döntött, ad nekünk még 1 konkrét időpontot. Hogy mihez? A Freedom Fighters-höz... Az Io Interactive által fejlesztgetett játék megjelenésének időpontja szeptember 25. Valószínűleg sokan ismeritek már a nevet és magát a "hóbelevancot", de ha nem, szeptember 25-ig érdemes kipróbálni a demóját, melyet tőlünk elérhettek.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)