Viva CES Vegas!
Talán nem véletlen, hogy a CES-t Las Vegasban tartják. Most összegyűjtöttünk egy csokorra való videót a sajátságos hangulatú újdonságokról.
Talán nem véletlen, hogy a CES-t Las Vegasban tartják. Most összegyűjtöttünk egy csokorra való videót a sajátságos hangulatú újdonságokról.
Továbbra is érkeznek az újdonságok a CES rendezvényről, ám most a technikai kütyük helyett a szebbik nem képeiből válogattunk egy keveset.
Az Apple végre megtörte a csendet és sok érdekesség mellett a régóta várt iPhone telefont is bemutatták a nagyközönségnek.
Az Office 2007 mintájára egy interaktív weboldalt hozott létre a Microsoft, ahol kis videókon keresztül megismerkedhetünk az újdonságokkal és természetesen ki is próbálhatjuk őket.
Az imént emlegettem már az EA pénzügyi jelentést, amiből újdonságokról lehetett olvasni.
Ahogy azt már reggel ígértük, megérkezett ZeroCool tollából a Need for Speed: Carbon előzetese a GameStar Online-ra. Mivel a srác csak pár órája jutott hozzá a játékhoz, így csak az azonnal szembeötlő újdonságokra volt idő, de azokból is akad bőven. Olvassátok csak! Ja, és nézhetitek is, merthogy vannak videók is :)
A 25. születésnapját ünneplő svájci cég mostani felhozatalából is érződött, hogy már réges-régen nem csupán a beviteli eszközök területén jeleskedik.
A ParaWorld című valós idejű stratégiai játék hivatalos oldala ismét frissült. Ezúttal új részleteket tudhatunk meg hero egységről, de a többiről is olvashuatnk újdonságokat. A több mint húsz játszható pálya öt különböző klimatikus zónába lett sorolva (dzsungel, szavanna, északi vidék, jeges vidék, láva). A megjelenés idén szeptemberben várható.
Épp most számoltunk be a QuakeCon 2006-ról, ahol a CellFactor: Revolution fejlesztői is képviseltetik magukat. Így aztán megérkeztek az első hivatalos képek a játékból, amelyek nem a már jóval korábban kiadott technológiai demóban látott pályát mutatják. A tegnap leírt újdonságok egy része már ezeken a képeken is felfedezhető. Durvuláshegyek mindenütt!!
A Tilted Mill Entertainment által fejlesztés alatt álló Caesar IV című 3D-s városépítős menedzselős stratégiai folytatásból most egy új videó érkezett, ami természetesen a végleges verzióban fellelhető újdonságokat (vagy épp régi lehetőségeket) mutatja be. Íme:
A Gizmodo.com birtokába jutott egy felvétel, amely állítólag a Microsoft idén karácsony környékén megjelenő hordozható médialejátszóját ábrázolja. Bár még semmilyen jellegű hivatalos bejelentés nem érkezett az állítólagos iPod-verő masináról, egyesek a megjelenési időponton kívül már a készülék nevét is tudni vélik: egyelőre Argo a projekt neve, de boltokba Zune logóval kerülne majd.
A kép igencsak végleges dizájnt mutathat, így az is elképzelhető, hogy már karácsony előtt piacra dobja a Microsoft a terméket. Azonban így is elég nagy hátránnyal indul az Apple iPodjai ellen, hiszen várhatóan karácsonykor ők is valami egészen újjal rukkolnak majd elő. Szárnyra keltek olyan pletykák is, melyek szerint a kütyü az Xbox játékkonzolban már megismert játékmenüt is tartalmazza majd. A játékok integrálódása talán egy későbbi kiadásban valósulhat meg. A pletyka onnan eredhet, hogy a Zune az Xbox alkotóinak új gyermeke lesz. Szó esett még fekete kiadásról, de emlegettek cserélhető borítást is. Belső források pedig azt állítják, hogy a Zune egy komplett termékskála zászlóshajója csupán - hasonlóan, ahogy az Apple csinálta annak idején az iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Video trióval. Részben magától értetődőnek tűnik, hogy a Microsoft olyan szolgáltatásokra és újdonságokra törekszik, amelyekkel az Apple gépei nem rendelkeznek. Rebesgetnek tehát WiFi támogatást, amellyel akár internetes rádiót is hallgathatnánk. Állítólag a Zune termék(csoport) kialakításakor már az esetlegesen későbbiekben megjelenő hordozható Xbox lehetőségeit is figyelembe vették. A két készülék lehet, hogy egy brand alá tartozik majd, s míg a Zune mindössze minimális játékélményt nyújthat, addig egy másik változat sokkal inkább erre lesz kihegyezve. Ami még nagy visszhangot válthat ki, hogy az iTunes-ról letöltött dalokat átkonvertálhatjuk DRM-védelemmel ellátott WMA fájlokká, s így azokat már nem csak iPodon lehet lejátszani. Ez persze számos jogi vita kirobbantója lehet, így valószínűleg csak egy kósza ötletről van szó.A Sony Online Entertainment egy újabb EverQuest kiegészítőtt jelentett be. A mostani az EverQuest: The Serpent's Spine címet kapta, és idén szeptemberben jelenik meg. Új karakter, város, varázslatok és hasonló újdonságok a játékban. Aki kíváncsi lenne a részletekre, az itt olvashat kicsit bővebben a legújabb addonról.
Eredetileg 2003-ra tervezte a Microsoft, azonban most végleg beteljesedett a Windows 98, a Second Edition és a Millenium Edition végzete. Eljárt fölöttük az idő - a Microsoft mától fogva sem technikai sem másfajta támogatást nem nyújt a fenti operációs rendszerek tulajdonosainak. Ebből adódóan ezentúl frissítések és szoftveres újdonságok sem lesznek elérhetőek a rendszerekre. Felmérések szerint egyébként a világon majd 70 millióan még mindig a fenti operációs rendszerek valamelyikét használják.
Holnap, tehát szerdán érkezik meg a Day of Defeat: Source nagy nyári kiegészítése. A Steam rendszerén keresztül lesz elérhető az ingyenes pakk, no és a holnapi megjelenés örömére most érkezett egy kisebb videóelőzetes az addonról. Az új, Jagd névre keresztelt pályán találjuk magunkat, és szembesülünk az újdonságokkal. Aki megtekintené a trailert, az ide nyomjon.
[MOVIE] The Witcher - a végső leszámolásMegérkezett a The Witcher című szerepjáték idei E3-as bemutatójának utolsó darabja, amelyben a technológiai újdonságokat ismerhetjük meg. A CD Projekt RED fejlesztésében álló alkotás csak jövő év elején jelenik meg, a mostani videó pedig több mint négy perces.
A nemrég a Dell tulajdonába kerülő Alienware hardvergyártó cég már Blu-ray meghajtóval szerelt komplett gépeket is kínál az újdonságokra fogékony vásárlóknak. Az Aurora 7500 és Aurora ALX nagyteljesítményű rendszerekről bővebben itt, illetve itt olvashattok. A Blu-ray egyike azon újgenerációs optikai tároló formátumoknak, amelyek DVD-t kívánják leváltani. A HD-DVD kisebb kapacitással, ám egyszerűbb és olcsóbb gyártási technológiával állítható elő, s főként a Microsoft támogatja. Ellenben a Blu-ray a PlayStation 3-ban is helyet kap majd, így a formátum legnagyobb támogatója a Sony.
Sokszor hallottuk már, hogy amit most készítenek az lesz a jövő! A Digital Reality azt állítja a Field Ops-ról, hogy az szenzációs újdonságokat tartalmaz, és mekkora jó lesz. Persze, mi mást is mondhatnának? Utánajártunk kicsit a részleteknek - újra.
[MOVIE] GEARS OF WAR BACKSTAGEÍme egy valóban érdekes, újdonságokat bemutató videó a Gears of War készítési fázisairól! Az animáció betekintést enged a kulisszák mögé, megnézhetjük, hogyan vették fel az animációkat, nyilatkoznak a főbb fejlesztők, és így tovább. Kötelező!!!
A Microsoft a nagyközönség számára is elérhetővé tette az eddig zárt bétatesztelés alatt álló Windows Live Messenger legújabb béta verzióját, amely az MSN Messenger 7.5 utódja lesz. Az említett gyorsüzenetküldő programot világszerte 230 millióan használják rendszeresen, s már éppen ráfért egy kis vérfrissítés. Az új márkanév alatt megjelenő Messenger olyan újdonságokat tartalmaz, mint a PC és vezetékes telefon közötti kommunikációs lehetőség, amely egyelőre csak néhány régióban elérhető. A Microsoft tavaly novemberben jelentette be a Live termékcsomagot, amely a már meglévő szoftvereinek és szolgáltatásainak új, webes generációját takarja. A Windows Live alá kerül majd a Messenger, a Hotmail utódja, a Live Mail, és még sorolhatnánk. Mindez egy központi helyről, a live.com oldalról érhető majd el. A Windows Vista fogja majd össze az összes Live szolgáltatást. Az újdosnágokról folyamatosan olvashatunk a ideas.live.com weboldalon, innen tölthető le a Messenger béta változata is. Fontos: kizárólag Internet Explorer böngészőn keresztül lehet letölteni a szoftvert! A program által nyújtott szolgáltatások:
Szép jó reggelt mindenkinek. Úgy ézem itt az ideje tovább folytatni a hivatalosan még el sem indult E3-as hírzuhatagot. Még igazából nem teljesen látok ki a fejemből, de az biztos, hogy vannak érdekességek - maximum meg kell őket találni :) Most, ha éppen van ráérő fél napod, csekkold a tegnapi termést, mert biztos vagyok benne, hogy valamiről lemaradtál. Ha nem, akkor hamarosan hozom az újdonságokat. Addigis:
| A bokor mögött áll egy kocsi, benne egy fiú meg egy lány. Odamegy a rendőr, benéz: a lány kötöget, a fiú pedig olvas. - Hát ti, mit csináltok itt? - Láthatja. -Azt hittem, valami rosszat csináltok. Hány évesek vagytok? Megszólal a fiú: - Én 19. Mire a rendőr: - És a hölgy? A fiú az órájára néz: - 3 perc múlva 18. |
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)