Képvihar estefelé!
Azért nem titkolhatom na... esteledik. De ezt már biztosan mindenki észrevette. De most inkább ne az időjárási viszonyokkal, vagy a napszakokkal foglalkozzunk, hanem a legújabb képcsokrokkal! Erre tessék:
Azért nem titkolhatom na... esteledik. De ezt már biztosan mindenki észrevette. De most inkább ne az időjárási viszonyokkal, vagy a napszakokkal foglalkozzunk, hanem a legújabb képcsokrokkal! Erre tessék:
Az Arxel Tribe-nak hála ez a nap is jól indul :) Előkerült ugyanis a brutális pszichopata sorozatgyilkos, Hannibal kalandjait feldolgozó alkotás első animációja. Mivel csak valamikor 2003 tavaszán jelenik majd meg, feltétlenül érdemes megtekinteni! Az anim renderelt és játék közbeni jeleneteket is tartalmaz (utóbbi elég jó árnyékolással lett kitüntetve :D). Amint beindul a játék honlapja, több infót is megtudhatsz róla itt.
Az Arxel Tribe is elárulta, hogy mely játékait szállítja el, az idei ECTS nevezetű játékkiállításra:
Az Arxel Tribe is elárulta, hogy mely alkotásait kívánja bemutatni az alig két héten belül megrendezésre kerülõ E3-on. Jelen lesz The Gladiator címü játékuk kipróbálható változata, a Mistmare (kaland-szerepjáték), és természetesen a csapat legnagyobb reménysége, a Hannibal is! A játékokról a show után biztosan többet mondhatunk majd.
Az Universal Studios és az Arxel Tribe bejelentette, hogy a világszerte nagy sikert aratott Hannibal című filmnek elkészítik a játék adaptációját. Mi, az enyhén szólva titokzatos Dr. Hannibal Lecter-t alakítjuk majd, egy teljesen 3D-s környezetben. Az akció-kalandok folyamán sokkal jobban megismerhetjük a főhős személyiségét. A programot a Cryo Interactive adja majd ki, valamikor 2002 végén.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)