Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 628

Ghost Recon 2 - problémázik Észak-Korea

Hír | 2004.06.27 09:15

Az előző rész és a stílus kedvelőinek bizonyára nem kell beszámolnunk a Ghost Recon 2 lényegéről, sztorivonaláról, történetéről. A Red Storm Etnertainment játékának idei E3-as videói felkeltették Észak-Korea nem éppen csodálat céljából való érdeklődését. Az észak-koreai kormány civakodik a dologgal kapcsolatban: "Direkt propaganda, szórakozás és filmek. Az amerikaiak megmutatták mindenki számára, hogy utálnak minket. Ez lehet, hogy most csak egy játékot jelent számukra, de később egy háború már nem lesz játék nekik. Háborúban szembenéznek a nyomorult vereségekkel és borzalmas halálokkal." - olvasható a Tongil című újságban. A játék designere, Chritopher Allen nem rettent el a fenti szavaktól: "Amikor mi a sztori hátterét megírtuk, arra törekedtünk, hogy lehetőleg semmi köze ne legyen a mai ellenszenvekhez, konfliktusokhoz, de a játékban mégis egy elfogadható konfliktus alakuljon ki. A sztorit mi egy kisebb észak-koreai katonai alakulatra fókuszáljuk, nem pedig az egész országra." A Ghost Recon 2 mellesleg idén novemberben jön majd ki PC-re.

Hadi jelentés

Hír | 2004.06.01 19:49

Egyenesen a frontról jött a hír, miszerint sikerült feltörni a CDV egyáltalán nem titkos dokumentumait. Megtudtuk, hogy a várva várt Codename: Panzers katonái idén Augusztus 31-én indítanak támadást a boltok polcai ellen. A Blitzkrieg: Burning Horizon deszantosai már Június 8-án landolnak, hogy előkészítsék a terepet mire megérkezik a király. Készüljetek fel, hiszen jól kiképzett katonákról van szó.

'Napot...

Hír | 2004.05.31 10:20

Egyrészt öröm ez a nap, mert itthon lehet lustálkodni, pihenni, másrészt pedig szomorkás, merthogy egyelőre úgy tűnik uborkasaláta jutott a mai napra... A jó oldala ennek, hogy hírt kapunk egy nagy szeretettünkről. Reméljük délutánra minden cég ontja majd kicsinyeiből a cuccokat, addig is nézzük mi van eddig:

A tűzoltóságon éjszaka csöng a telefon. - Jöjjenek ki azzonal, egy katona akar hozzám bemászni! - De miért nem a laktanyába vagy a rendőrségre telefonál? - kérdi az ügyeletes. - Mert rövid a létra.

Snowblind az Eidostól

Hír | 2004.05.24 07:52

Az E3 után kiderült, hogy a show keretein belül, a legnagyobb titokban mutogatták az Eidos legújabb játékát, a Snowblind-ot. Az FPS játékot az a bizonyos Crystal Dynamics fejleszti, akinek maga a nagy Warren Spector segédkezik, és akik egyébként felelősek a következő Tomb Raider játékért. Ebben az alkotásban egy elit katonát alakítunk, akinek igen magas tudásanyagot tápláltak a buksijába. Ismerjük a lgetöbb modern fegyverzetet, a különféle harci járműveket, és kütyüket egyaránt. A jó hír, hogy már idén ősszel megjelenik.

[MOVIE] ALFA Antiterror

Hír | 2004.05.12 03:56

A Strategy First közé tette az ALFA Antiterror hivatalos E3-as bemutatóját. Ebben egy katonát kell alakítanunk, aki egyre magasabb pozícióba küzdi fel magát. Persze ezért tennünk is kell: a küldetések során minden taktikai érzékünkre szükségünk lesz. A készítők a lehető legrealisztikusabban tálalják mindezt. A trailer több mint 4 percet mutat belőle, szép nagy felbontásban. Letölteni innen tudjátok.

SG1 Légierő

Hír | 2004.05.12 03:46

Az Amerikai Légierő segédkezik a Perception PTY-nak, a Csillagkapu játék elkészítésében - tudata ma a MGM Interactive. Akárcsak a TV sorozat megalkotásakor, most is ők koordinálják a katonai részeket. A fegyverek ez által még valódibbnak hatnak, és az eget hasító gépezetek is rendes röppályával rendelkeznek majd.

Titkos Monolith projekt

Hír | 2004.05.07 22:21

A Vivendis haverok áthajigálták hozzám idei E3-as felhozatalukat. Ez, az eddigi információkat kiegészítve egy teljesen új fejlesztésről is lerántotta a leplet. A jelek szerint a No One Lives Forever alkotói újabb FPS alkotáson törik a buksijukat, melyet egyszerűen a következőképpen jellemeznek: "Valami olyasféle játékot képzeljetek el, amikor a Mátrixot mixeljük a Kör (The Ring) című filmmel". Nos, mivel mindkét téma megszállottja vagyok, iszonyatosan érdekel a stufa :) Lazy mester még az első, sajnos igen alacsony felbontású képet is levadászta. Íme:

Update: Kitettem a nagyfelbontású képet. Nos, mit is mondhatnék... VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Így már iszonyat ígéretes a stuff! Az ablakból kiugró katona, a zseniális mozgások, a szikrák. Kérem szépen, ez a kép magáért beszél!!!

El Matador

Hír | 2004.05.05 15:36

Az El Matador egy külső nézetes akciójáték lesz, és a Cenega gondozásában fog megjelenni. A pontos részleteket egyenlőre még homály fedi, az biztos, hogy haragosaink sorát az ember nevü állatfaj is bővíti. Ezen belül lesznek katonák, civilek és még extra izom főellenfelek is. További részletek valószínüleg majd az E3 alatt...

Tánc a sötétben - Empire Earth 2

Hír | 2004.05.02 10:42

Az Empire Earth 2 néhány figurája bemutatkozik előttünk sötét háttér előtt. Van itt indiántánc, ódonkastély, de még homokvihar elől fátyollal és géppuskával magán menekülő hős katona a sivatagban egy vérre szomjazó szörnyeteggel a hátában is:

'Reggelt...

Hír | 2004.04.02 06:41

Meghallgatva a bejelentéseket, én valahogy úgy érzem, hogy mostanság túlsúlyban akcióznak a szimulátor és az FPS fajtájú alkotások. Nameg az RPG-kel sem spórolnak :) Itt van például a tegnapi FIA GT-n alapuló kicsike. Ez a sorozat mellesleg a Forma 1 betétfutama, talán így több embert is érdekel majd. Reméljük a virtuális Gollinik is legalább úgy száguldoznak majd, ahogy a nemrégiben kiadott TOCA RD 2 demóban a virtuális Jean Alesik :)

Vizsgáztatják az amerikai pilótát, mielőtt kivezénylik Irakba. A szokásos kérdések után megkérdik tőle: - Két tank áll az úton, egy iraki és egy angol, melyiket lövi le? - Hát az angolt! - vágja rá a katona. - Hülye! Menjen ki, gondolkodjon el és majd utána jöjjön vissza. Kis idő elteltével behívják megint és újra felteszik neki a kérdést: - Két tank áll az úton, egy iraki és egy angol, melyiket lövi le? - Az őrmester úr melyiket lőné le? - kérdezi félve a katona. - Hát az irakit! - Akkor nekem megint csak az angol jut

'Reggelt...

Hír | 2004.04.01 06:39

A még mindig hideg reggelen, de már egy-két madárral -igaz majd megfagynak :)- reméljük mindenkinek sikerül(t) felkelnie. Mostanság egyre több játék kerül a boltokba, valahogy nagyszabású megjelenés-akció tört ki mindenkinél... Ma elsőként egy ilyennel foglalkozunk, melyhez máris hozzácsaptak valamit :) És hát... Ne felejtéstek milyen nap van ma :D Addig is engedjetek meg egy hosszabb viccecskét:

Az iraki katona levelet kap kedvesétől: "Kedves Joe! Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte hozzá: "Kedves Nicole! Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszek rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe"

BF: Vietnam pálya

Hír | 2004.03.17 06:44

Le sem tagadhatná a nép, hogy imádja ezt a játékot. Talán nem véletlen, hogy egy új pálya már érkezett is hozzá. A Valley Assault 10 megában kalauzol el bennünket a legkülönfélébb területeken, a már megszokott katonai erők társaságában. A térkép egyébként multis, így pláne lehet örvendeni :) Eme helyen érhetitek el!

PRISM: Threat Level Red

Hír | 2004.03.08 14:13

Nem is olyan régen adtunk hírt a Rival Interactive, PRISM: Black Shield nevezetű fejlesztéséről. Az új játék a Threat Level Red nevet kapta :) Előbbi a valódi katonaság munkáját, gyakorlatozását segíti elő, míg utóbbi a játékosok kezébe is eljutó, kereskedelmi példány. Mi a különbség? A Threat Level Red-ben jobban kidolgozott történet, extravagáns küldetések, miegymás lesznek. Itt újabb infókat csíphetsz el róla, ha lesznek valamikor :)

[MoZi] Dupla kávé

Hír | 2004.03.05 08:32

A reggeli kakaó mellé kettő, azaz kettő szívmelengető filmelőzetes is befutott. Mindkettő szuperprodukciónak ígérkezik, bár ezt már korábbi előzeteseikből is sejthettük :) Először is itt van egy újabb katasztrófa film, melyben az emberiség először az ár, majd a fagyhalál áldozata lehet. A The Day After Tomorrow idehaza is rövidesen vászonra kerül.

Másik mai gyöngyszem a Troy, melyben Brad Pitt római katonát alakít. Szerény véleményem szerint ezzel a filmel akarják megdönteni először a Gyűrűk Ura filmekben látott hatalmas csatajeleneteket. Hogy mi lesz belőle, még nem lehet tudni :)

Beyond The Law: The Third Wave

Hír | 2004.03.03 19:57

A Magnum Games felfedte első játékát, a Beyond the Law: The Third Wave-et. Ebben egy különleges katonai osztagot kell irányítanunk, hogy megvédjük az Amerikai Egyesült Államokat a teljes pusztulástól. Ugyanis egy nem kívánatos személy, szép nagy nukival végképp el akarja törölni a föld felszínéről az államokat. A rendőrök ez ügyben tehetetlenek, így került a mi elit osztagunkra a választás. Az akció kezdetét Március 29-re datláták, amikor az amerikai boltokba kerül a gamma.

'Reggelt...

Hír | 2004.03.03 06:48

Üdvözlet minden kedves nedves emberkének! Egy darabig azt sem tudtam milyen nap van ma, de aztán a ma esti meccs tudata rádöbbentett, hogy szerda. Valószínűleg többen ragadtok malátából készülő italt és hemperedtek majd fotelba megnézni az összecsapást. Ma reggel pedig beszámolunk a vietnámi katonáink szerepléséről, azaz, hogy bearanyozódtak.

Két bolond a hetedik elmeleten lakik. Egy nap nekiállnak ablakot pucolni. Keresztbetesznek az ablakpárkányon egy deszkát, egyik ül belül, a másik kivül és mossák az ablakot. Egyszer csak csengetnek. Az, amelyik belül ült, leszáll a deszkáról és kimegy megnézni, ki az. A lakásajtóban senki. Lemegy a ház elé, hát ott látja a másikat a járdán, kilapulva. - Ehh, hát te csengettél?

[MOZi] Oscar - Tarolt a RotK

Hír | 2004.03.01 07:55

Itteni idő szerint ma hajnali fél háromkor lezajlott a 76. Oscar-gála Los Angelesben. Nem okozott túlságosan nagy meglepetést a nyertesek listája, hisz A Gyűrűk Ura: A Király visszatér című filmeposz (mely mint tudjuk, egy trilógia utolsó darabja) egymagában majdnem kétszer (!) annyi szobrocskát zsebelhetett be, mint amennyit az első két rész együttvéve: 11-et! Ez azért nem semmi!! Külön érdekesség, hogy így most a Peter Jackson rendezte alkotás lett a harmadik, amely a filmtörténelem során ennyi díjat kapott. Az első volt az 1960-as Ben Hur, a második pedig a '98-es Titanic. Kíváncsi lennék, mi tudja ezeket majdan túlszárnyalni. Kiemelném még a Némó nyomábant, ami a Pixar aktuális számítógép-animációs családi mozija. Szerény véleményem szerint ők is megérdemelten örülhetnek maguknak, s következő filmjeikkel is hasonló sikerekre számíthatnak. De azért jó volt a Jégkorszak, meg jó lesz a Shrek 2 is! :) Gratulálunk minden nyertesnek! Most pedig jöjjön a teljes lista:

Legjobb női főszereplő: Charlize Theron (Szörnyeteg) Legjobb női mellékszereplő: Renée Zellweger (Hidegyhegy) Legjobb férfi főszereplő: Sean Penn (Titokzatos folyó) Legjobb férfi mellékszereplő: Tim Robbins (Titokzatos folyó) Legjobb film: Gyűrűk Ura Legjobb külföldi film: Barbárok inváziója Legjobb rendezés: Peter Jackson (Gyűrűk Ura) Legjobb operatőri munka: Russle Boyd (Kapitány és katona) Legjobb animációs film: Némó nyomában Legjobb dokumentumfilm: The Fog of War Legjobb rövidfilm: Two Soldiers Legjobb animációs rövidfilm: Harvie Krumpet Legjobb rövid dokumentumfilm: Chernobyl Heart Legjobb vágás: Gyűrűk Ura Legjobb látványterv: Gyűrűk Ura Legjobb speciális effekt: Gyűrűk Ura Legjobb jelmez: Gyűrűk Ura Legjobb smink: Gyűrűk Ura Legjobb hangvágás: Kapitány és katona Legjobb hang: Gyűrűk Ura Legjobb eredeti forgatókönyv: Sofia Coppola (Elveszett jelentés) Legjobb adaptált forgatókönyv: Gyűrűk Ura Legjobb filmzene: Howard Shore (Gyűrűk Ura) Legjobb betétdal: Annie Lennox (Gyűrűk Ura)

Arwen Undomiel

[DEMO] Starshatter

Hír | 2004.02.28 09:24

A Destroyer Studios előhozakodott egy új cumóval katonai űrharc-szimulátorából, amely a Starshatter címet kapta. Érdekes dolog ez, szerintem próbáljátok ki. Neten is játszható, meg minden! :) Ezen az oldalon megtaláljátok az ajánlott gépkonfigurációt is, többek között. Ja és ne feledkezzünk meg magáról a demóról: íme!

ShellShock: Nam '67

Hír | 2004.02.19 19:04

Nicsak, nicsak. Mik elő nem kerülnek ezen a borús napon. Az Eidos alig néhány perce adta hírül legújabb fejlesztését, a ShellShock: Nam '67-tet. A játékos egy fiatal katonaként indul első nagy csatájára, a változatosság kedvéért a vietnámi háborúban (de jó, elfogy az ichlet a második világháborúról, most meg nem tudnak leszállni Vietnámról...). A hivatalos jelentés kicsit fellengzősre sikeredett, mivel azt állítják: a játékos eleddig nem látott mélységekbe jut el a háború borzalmaiba. Kiváncsian várom. Az első képeket itt szemlélhetitek meg.

Republic Commando finomságok

Hír | 2004.02.14 09:46

Eddig nem sok mindent árultak el a Republic Commando-ról, de most végre előkerült egy adag infó. A Star Wars világot kizárolag egy katona szemszögéből látjuk majd, esélyünk sincs jedivé válni. Végre a sötét oldalon kell harcolnunk (bár katonai szempontból nem sok jelentősége van), hiszen a Köztársaság új feje Palpatine. Kommandós vezérként szinte sosem leszünk egyedül, hiszen van egy csapatunk is, akiknek mi adjuk az ukászt. Megjelenés idén ősszel lesz, új képeket, és további információkat a játékról itt találtok.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)