Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 703

'Napot...

Hír | 2005.06.16 09:00

Üdvözletem. 22 fokban ülök, és izzadok. Remélem más jobban bírja a meleget :) Ma délelőtt várható pár érdekesség, így aki teheti, az maradjon velünk. Addig is valaki szóljon rá Aerynra, hogy ne akarja az egérkurzort pofozni, meg a függönyt se karmolgassa :)

A bánatos Kovácsot megkérdezi a barátja: - Miért szomorkodsz? - Tudod, tegnap az anyósom autóbalesetet szenvedett. - Atyaúristen! És? - Megmenekült. A rendőrfőnök talál egy tükröt, és nézegeti benne magát. Egyszer csak odahívja két alattvalóját: - Nem tetszik nekem ennek a fickónak a fizimiskája. Gyanús személyként hozzátok be a kapitányságra! Megnézi az egyik, majd kijelenti, hogy ő soha sem látta az illető alakot. Megnézi a masik is, majd vidáman felkiált: - Mi sem könnyebb, főnök, hiszen minden szombaton szemben ül velem a borbélynál. - Jean, mi az a rúzsfolt a nyakán? - Szájhagyomány uram.

'Reggelt...

Hír | 2005.06.08 06:53

Hűvös van. Kifejezetten. Mivel kifogytam a szóból, átadom Aerynnak a terepet, úgyis itt ül az ölemben és csalapál. Hm... Nincs kedve írni semmit :) Na, szegény beteg páciensek... Milyen nehéz is az életük:

Egy férfi elmegy az orvoshoz, mert feldagadt a lába. A doktor megvizsgálja, majd a kezébe ad egy nagy szem tablettát. - Várjon egy kicsit, hozok vizet - mondja a doki és kimegy a szobából. A beteg nagyon türelmetlen, hamar megunja a várakozást. Odasántikál az ivócsaphoz és gyorsan beveszi a tablettát. Ezután visszatér az orvos egy vödör vízzel. - Na, most feloldjuk a tablettát, aztán ebben áztassa a lábát 30 percig. - Doktor úr, a fiamnak AIDS-e van! - Tudom. Tegnap voltam maguknál és megkezdtem a kezelését. Csak vigyázzon, különítse el a többiektől. - De nem érti, hogy mi a probléma? A fiam szeretkezett a háztartási alkalmazottunkkal! - Ez baj. Akkor őt is be kell küldeni a járványkórházba. - Csak hogy én is csókolóztam az alkalmazottunkkal. - Ez még nagyobb baj. Akkor ön is megkaphatta. - Ráadásul én meg megcsókoltam a feleségemet. - Úristen! - ordít fel a doktor - Nekem is végem van!

[MOVIE] Heaven Vs Hell

Hír | 2005.06.06 06:12

A Heaven VS Hell személyében egy RTS-ről van szó, amely a 25-ik században játszódik. Az emberek már odáig fejlődtek, hogy a technikájukkal bármit manipulálhatnak, befolyásolhatnak. Már-már isteneknek hiszik magukat, amikor néhányan elhatározzák, hogy új világot építenek. Ekkor kezdődik el a harc három kaszt között (Heaven, Hell, Humans), csoportonként különböző egységekkel. Szóval ennek a játéknak a belsejébe nyerhetünk bepillantást az E3-as videója segítségével: klikk!

[MOVIE] Gods & Heroes: Rome Rising

Hír | 2005.05.17 17:44

Megjelent a Gods and Heroes: Rome Rising című MMORPG E3-as bemutatója. A játékosok ősi hősökkel játszhatnak majd sőt, akár isteni szintre is fejlődhetnek. Nem tévedés, a videó 369 megás... Innen tölthető le :) Megjelenési időpont nem ismeretes.

[MOVIE] PoP3!!!!!!!!!!!!!!

Hír | 2005.05.17 10:09

Jesszusúristenhogyazajóelnemhiszem... Huhh, na szóval kijöttek az első animációk a Prince of Persia trilógia záró fejezetéből! Én személy szerint imádtam a két előző részt, nem is egyszer játszottam végig őket, nekem a darkos-hangulat is iszonyat módon bejött, nem tudom, miért sír mindenki! De ez...uramisten ez...fenomenááááliss!!!!!! Van itt minden kérem, Ben Hur-tól kezdve a 2. részt is porig alázó harcon át egészen a kis sunyi öregemberig! Nem is mondok, csak annyit: BONCSAD TŐCCSED!!!!

Heaven vs Hell készülg'!

Hír | 2005.04.25 22:39

2006-os megjelenéssel jelentették be az est következő sztárját, Heaven vs Hell címmel. A játékról annyi mindenképp fontos, hogy a 25. századi emberiség versenyre kel Isten teremtő hatalmával, amit természetesen az égi hatalom nem néz jó szemmel, és úgy dönt, újraírja a történelmet, letöröl mindent a Föld színéről, hogy előről kezdje az egész teremtést. Viszont ez meg a sátánnak nem tetszik, így a pokol hadai is harcba vonulnak. Kettejük között meg marad az emberiség. Mindhárom "fajnak" egy célja van: hatalmas hadsereggel leverni a másik kettöt, ebben az érdekesnek ígérkező stratégiai játékban.

Asheron's Call történések

Hír | 2005.04.25 22:31

Felgyorsultak az események a Turbine háza táján. Először is aranylemezre került az Asheron's Call 2: Legions című kiegészítővel, ami a Fallen Kings című alapjátékhoz készült. Májustól lehet majd megvásárolni. Ugyanakkor bejelentették, hogy a másik kiegészítő, amely az első részhez készül, név szerint a Destiny Delayed késni fog egy keveset az elhúzódó és igen hatékony béta teszt munkálatai miatt. Az új megjelenési dátum július 18. A levélből pedig még az is kiderül, hogy a játék egyik producere, Jessica Mulligan otthagyja a céget, de leszögezi, ez nincs összefüggésben a játék késésével, a valódi indokot azonban nem kívánta senki orrára kötni. Isten vele...

'Reggelt...

Hír | 2005.03.18 07:52

Szebb reggelt mindenkinek! No kérem szépen. Ha minden jól megy, és a bitek istenei is úgy akarják, akkor a mai naptól lehet jelentkezni a hamarosan megrendezésre kerülő következő GameStar Nyílt Napra. Sajnos muszáj jelentkezést csinálni, mert akármennyire is szeretnénk, hogy mindenki eljöjjön, egyszerűen nem fogunk elférni. Múltkor is eléggé szűkösen voltunk, és az egyes játékokkal alig végeztünk a nap végére. Amíg el nem készül a jelentkezés, olvasgassatok híreket, már, ha találok valami értelmeset :)

- Miért nem igaz a szőke nőkre "Az egyik fülén be, a másikon ki" című mondás? - ??? - Mert a hang légüres térben nem terjed! Szőke nő megy haza a hóna alatt egy malaccal. Találkoznak a szöszi barátnőjével: - Hát ezt meg hol szerezted? - Tombolán nyertem - mondja a malacka.

[MOVIE] Commandos Strike Force

Hír | 2005.03.01 09:24

Szépen lassan készülget a Commandos sorozat teljes friss tagja, mely immáron komplett új grafikus motort kapott. A második világháborús akció-csapatjáték a Pyro Studios gondozásában készül, akiknek hála istennek volt annyi idejük, hogy csináljanak róla egy videót. Ezt márazonnal le is szedheted, ha kattansz alatt. Járulékos információk erre találhatóak.

'Reggelt...

Hír | 2005.01.28 07:44

Hógolyózásban - vagy inkább jéggolyózás? - gazdag, szép jó reggelt kívánok! Eljött hát a nap, amire minden héten leginkább várunk, avagy a péntek. Holnap lehet sokáig aludni, jól érezni magunkat, csajozni és egyebeket. Nemsoká érkeznek a hírek, addig is itt a megszokott vicc:

Katonák üldözik a partizánokat. A partizánok gondolnak egyet és elrejtőznek egy kútban. Mit ad Isten, a katonák pont a kút mellett állnak meg tanakodni, hogy akkor most mi legyen? - Talán bemenekültek az erdőbe. - mondja egy katona. - Talán bemenekültek az erdőbe. - jön a visszhang a kútból. - Talán lemásztak a kútba. - mondja egy másik katona. - Talán lemásztak a kútba. - jön a visszhang a kútból. - Talán be kéne dobni a kútba egy kézigránátot. - mondja a parancsnok. - Talán bemenekültek az erdőbe. - jön a visszhang a kútból.

'Reggelt...

Hír | 2005.01.26 06:45

Szép jó reggelt. Valószínűleg majdnem mindenhol úgy áll a dolog, mint azon ablak mögött amelyen keresztül 5 perce kinéztem, és valóságos hórengeteget láttam. Lehet, hogy tank kell majd a kevésbé tisztított utakon? :) No, meglátjuk. Ahogyan azt is, hogy mi van ma reggelre. Ám előbb:

Pszichológus a betegnek: - Nos, van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír az, hogy a vizsgálatok alapján Ön elfojtott homoszexualitásban szenved. - Úristen! És mi a jó? - Az, hogy egy ilyen kis cuki fiú vagy...

S.T.A.L.K.E.R. visszaszámlálás!

Hír | 2005.01.17 21:00

Headhunter testvér, a www.oblivion-lost.com atyaúristene épp most prezentálta a frissen fellőtt S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl visszaszámlálót. Már olyan régen szedtem át ilyet az oldalra, gondoltam éppen itt az ideje :) Normál funkciójában azt láthatjátok mennyi van még hátra a megjelenésig (remélhetőleg nem módosítják már a dátumot), ha a gombokkal mahinálsz, hallhatsz egy kis sugárzásjelzést, illetve megtudhatod, hogy mennyi ideje készül a játék! Szerintem móka :)

'Napot...

Hír | 2005.01.06 11:30

Halihóóó! Mindjárt ebéd, de majdnem 'Reggeltet írtam... Kellemes napot mindenkinek, én nyakig vagyok a vizsgákban, és minden kedves sorstársamnak sok kitartást, meg puskát kívánok :) Zero már gyűjti a híreket, én meg rohanok is vizsgázni. Minden jót!

Az iskolában azt a feladatot kapják a tanulók, hogy írjanak egy rövid történetet. A következőknek kell benne szerepelni: vallás, királyság, szex, rejtély. A díjnyertes esszé: - Úristen! - mondta a királynő. - Terhes vagyok. De vajon kitől?

'Reggelt...

Hír | 2005.01.04 09:28

Szebb napot! Hát, a tegnapi nap koronáját egyértelműen az Age of Empires III képei vitték el, és arról biztosíthatok mindenkit, hogy a mai napon is lesznek hasonló érdekességek - ha minden igaz, pont ma jelentik be hivatalosan a játékot, kis szerencsével pedig jónéhány képet, és infó hegyet is kapunk. Addig azonban be kell érnünk a további, közösbe beszórt apróságokkal. Máris hozom a reggelit...

Egy hosszú repülőút közepén az egyik pilóta elkezd rémülten ordítozni: - Ó, istenem! Nézd a jelzést! Kifogyott az üzemanyag! MINDANNYIAN SZÖRNYET FOGUNK HALNI! - Hülye barom, ez a lámpa csak azt jelzi, hogy hallanak minket az utasok...

Újabb elismerés Molyneuxnek!

Hír | 2005.01.03 19:26

Peter Molyneux, aki igen komoly hatással volt a komplett játékvilágra, újabb elismerésben részesült. A tavalyi év utolsó napján, a Brit Birodalmi Érdemrenddel tüntették ki, melyet maga az angol királynő adott át neki. Miért is kapta mindezt? Nos, ő az az ember, aki rengeteg játékstílusban alkotott már, az ő fejéből pattantak ki olyan nagy ötletek, mint a Populous, a Dungeon Keeper, a Black and White, vagy a nemrégieben, Xboxon debütált Fable (persze ez csak néhány nagy név nem szerény repertoárjából). Emberünk egyébként 1987 óta tevékenykedik a szakmában, ha valaki azt mondja "isten játék", rögtön az ő neve kell, hogy beugorjon :)

NBA vs EA - 1:0

Hír | 2004.12.21 08:53

Épp a minap jelentették, hogy az EA egy igen komoly részt felvásárolt a Ubi Soft-ból. Valamivel ez elott kiderült, hogy a világ legnagyobb kiadója exkluzív jogokat szerzett NFL játékok megalkotásához. A jelek szerint nem hagyják abba a karácsonyi vásárolgatást. Igyekezték ugyanis bezsebelni az NBA liszenszeket is, természetesen exkluzívban. Nos, az NBA atyaúristenei úgy döntöttek, hogy "nanehogymá'". :) Kiváncsi vagyok a második fordulóra... van egy olyan érzésem, hogy az EA kétszeres árat is fizetne ezekért a jogokért.

A Windows távirányítani akar

Hír | 2004.12.12 09:29

Nevo SL a neve annak az univerzális távirányító eszköznek, melynek lelkét a Windows-féle operációs rendszer adja majd. Az eddigiekben az egekig istenített Nevo termékek utódjáról már az első sajtóanyagokban ilyesfajta gúnyoldkodások jelentek meg: "Mikor kell újraindítani? Hol vannak a CTRL, Alt, Del billentyűk?" Lehet, hogy van bennük valami igazság, hiszen gondoljunk csak a Fiatra, ők is Windowssal szerelik a fedélzeti számítógépeiket, és nem jutottak előbbre... A 2005. január 6-9. között bemutatkozó 3,5"-es LCD képernyős, 17 programozható gombos, beépített Wi-Fi-s mindent vezérlő ketyeréről bővebben itt.

Hard to be a God készülg'

Hír | 2004.12.02 18:05

Istennek lenni nehéz. Bizonyára ez így van, és egyáltalán: ki vagyok én ahhoz, hogy ellent mondjak ennek a ténynek? Na, a lényegre térve: készül egy játék, a címe: Hard to be a God. Magyarul a hír első három szavát olvassa el megint mindenki :) A cuccost egyébként az Akella csapat készíti a Strugatsky testvérek (bros. :)) könyve alapján. Annyit tudni róla, hogy nemlineáris RPG cucc, többféle (4) befejezéssel, játékbeli viselkedésünknek megfelelően. Valamivel bővebb infó itt várja a tisztelt nagyérdeműt.

'Reggelt...

Hír | 2004.11.29 09:36

Üdv mindenkinek! Amint láthatjátok, a vasárnap hozta a már megszokott szintet, és alig sikerült valamit kisajtolni a hírszolgálati rádióhullámokból. A ma reggeli helyzet sem sokkal rózsásabb, de legalább hétfp van... blaaaah, ki szereti a hétfőt? Vasárnap legalább nyugi van, és lehet tolni a játékokat ezerrel. Ja, majd elfelejtettem: aki csak teheti, mielőbb szerezze be a SWAT 4 bétáját a Fileplanetről, mert így, több napos játék után azt kell mondjam zseniláis lesz!

Egy kapzsi ember beszél Istennel, ezt mondja: - Istenem, mondd, igaz, hogy neked ezer év csak néhány pillanat? - Igaz! - És mondd, az is igaz, hogy neked egy millió dollár csak náhány cent? - Igaz! - Istenem, mondd, nem tudnál adni néhány centet? - Dehogy nem, csak várj néhány pillanatot!

Steam tisztogatás

Hír | 2004.11.23 14:53

Egy Steam-es fórumon (jobbanmondva "A" Steam-es fórumon) a Valve radikális lépéseknek adott hangot. Mindenki, aki egy bizonyos 5J52E-vel kezdődő kulccsal próbált fellépni a rendszerre, mit adj Isten, le lett tiltva. Ez van, a jövőben kéretik óvatosabbnak lenni a kalóz cédékkel, vagy másik megoldás: irány a bó't! :) Egyébként az akció körübelül 20.000 felhasználót érintett.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)