Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

QUAKE 4 TODD HOLLENSHEAD INTERVIEW
(Movie - 44,77 MB)
STARGATE SG-1: THE ALLIANCE E3 2005
(Movie - 72,78 MB)
UFO: AFTERSHOCK E3 2005
(Movie - 84,67 MB)

'Reggelt... kép

'Reggelt...

Hír | 2005.05.24 06:29

Kellemest. Hamarosan itt a nyár, meg sokak szünete is egyben. Ki lehet költözni gépestől a kertbe :) Az E3-nak még mindig vannak utózöngéi, ennek ma is lesz nyoma. Aztán... vicc:

Két drámaíró beszélget : - Befejeztem a tragédiámat, csak azt nem tudom, hogy az ötödik felvonás végén hogyan pusztítsam el a hőst? - Az igazán egyszerű, kérlek. Olvastasd el vele az első négy felvonást. Két skót járja az erdőt. Az egyikre rájön a szükség, és elvonul egy fa mögé. Pár perc múlva kiszól a barátjának: - Te, van nálad egy kis papír? - Ugyan már - szól vissza a barátja -, ne légy olyan fukar, hagyd ott!

'Reggelt... kép

'Reggelt...

Hír | 2005.05.17 07:55

Szép kora hajnali órákat mindenkinek. Bah, ja, hogy már midnjárt nyolc, jobb helyeken nyó'c óra van? Nem számít, most értem haza, alá kellett írnom papírt, hogy megismétlem matekérettségit. Persze, ezer örömmel. Na de mindegy, elvégre fontosabb dolgok is vannak, mint az érettségi. Például a hírek, lássuk is őket szép sorjában. Ja, meg valami viccféleség, igaz?

Nemrég temették el a férfi anyósát. Kimegy a temetőbe, megnézni, hogy minden rendben van-e a sírnál. Látva a nem messze sugdolózó és őt figyelő öreglányokat, jó hangosan elkezd sóhajtozni: - Jaj, miért haltál meg, anyósok legjobbika! Bárcsak támadnál fel! Ebben a pillanatban egy vakond elkezdi túrni a földet. Látva a mozgást, azonnal elfeledkezik a leső öreglányokról. Rátapos a vakondtúrásra, miközben ezt mormogja: - Na, annyira komolyan azért nem gondoltam!

'Reggelt... kép

'Reggelt...

Hír | 2005.05.11 08:21

Az ember azt hinné, hogy majd ingben és vékony gatyában flagál, erre elázik. Én nem vagyok ellene az angliai időjárásnak, de akkor olyan pázsitot is akarok :). Ma két új bejelentés is várható, ebből egy részben már ismert.

A faluban este kerekezik haza a helyi plébános. Megállítja a rendőr, és így szól hozzá: - Atyám, ezer forintra büntetem, mert veszélyeztette a közlekedés biztonságát! - Ugyan, fiam - legyint a pap -, nem történhet nekem semmi bajom, hiszen az őrangyalom állandóan velem van. - Igen? - mondja a rendőr. - Akkor kétezer forintot kell fizetnie, mert ketten nem ülhetnek egy kerékpáron. - Halló Bodor tanár úr? A gyerek ma nem tud iskolába menni, mert nagyon megfázott. - Rendben van. Hogy hívják a gyereket? - Vajas Móricka. - És kivel beszélek? - A papámmal.

CRC 2005 - CTF, multi, Insane-mód kép

CRC 2005 - CTF, multi, Insane-mód

Hír | 2005.05.06 12:34

Nemrég pottyant valami a ládámba, mely nagy boldogságot szerez majd minden CRC és Insane rajongónak: a Cross Racing Championship 2005-höz Catch The Flag extra játékmód és Mud-Multi add-on pálya is jár, csak le kell töltsük az Invictus LIVE! segítségével, és mehet a menet. Hogy még jobban felpaprikázzam a közönséget, egy kis idézet az Invictustól: "Az Invictus a jövőben számos új játékmódot, pályát és autót fog közzétenni a Cross Racing Championship 2005 játékhoz. Az jövőben érkező add-on játékmódok nagy része az Insane-ből már jól ismert zászlós és kapus módok lesznek, de a CRC 2005 motorja lehetővé teszi, hogy akár a Roncs Derby-t játszunk az Interneten keresztül 8 játékos ellen. Az Invictus továbbá a közeljövőben nyílt forráskódúvá teszi a CRC 2005 játékmódjainak java fájljait, így bárki készíthet magának újabb, vagy módosított játékmódot."

<b>[MOVIE]</b> Gothic 3 kép

[MOVIE] Gothic 3

Hír | 2005.05.03 10:41

jd papa dobott egy linket, mely egy eddig rejtegetett Gothic 3 kisvideót tartogat kedves mindannyiótok számára. Lényegében csak egy apróság, körülbelül úgy kell elképzelni, mint az első 3D-s Tomb Raider 7 videót, két karakter körül elforog a kamera oszt' jóvan :) Najó, azért úgy hiszem érdemes megnézni, mégiscsak ingém karakterekről van szó. Erre tessék.

'Reggelt... kép

'Reggelt...

Hír | 2005.04.18 06:38

A hétfő reggel rossz, dehát nem lehet vele mit csinálni, aki teheti, aludja át... De akkor már aludhat a következő hétvégéig is :) Egyenlőre a hírek kevesen vannak ma, reméljük estig szaparodnak. Addig is nézzük meg azt az egyet...

A pap panaszkodik a helyi rendőri szervnek: - Biztos úr! Ellopták a biciklimet, mit tegyek? - Hát tiszteletes úr, nem sokat tudok magának segíteni. Tudja mit? Ha holnap misét tart, sorolja fel a Tízparancsolatot, és nézzen körül a hívei közt, amikor odaér, hogy ne lopj! Biztos látni fogja a tettest, ahogy behúzódik a padba. - Köszönöm, biztos úr, megfogadom. Másnap újra felkeresi a rend őrét a pap. - No atyám, bevált? - Bevált, de még mennyire. Amikor odaértem, hogy ne paráználkodj, rögtön eszembe jutott, hogy hol hagytam a biciklit! - Doktor úr, egy éve voltam magánál a reumámmal, és maga azt mondta, hogy kerüljem a nedves helyeket. - Igy van! -mondja az orvos. - Most azt szeretném kérdezni, hogy megfürödhetek-e már?

WoW hivatalos teszt szerverek! kép

WoW hivatalos teszt szerverek!

Hír | 2005.04.09 11:13

A Blizzard nyílt tesztelésre bocsájtott pár tesztszervert, azzal a szándékkal, hogy a következő patch minden nyűgét kitapasztalják, esetenként kijavítsák. Egyetlen bökkenő a dologban, hogy amcsi account szükségeltetik hozzá, európában még nem találták fel ezt a fícsört. Akinek azonban a fenti feltétel adott, az hozzáláthat a karakterének az átmásolásához (login képernyő), majd első kézből próbálhatja ki a Honor rendszert. Sebaj, én majd csorgatom a nyálam a Stormwindben található quartermaster portékáit nézegetve :) Ja, és egy kis extra, ami mindenkit érint: új wallpaper, egy törp harcos marcona arckifejezést ábrázolva, itt.

Quake 4 Multiplayer @ QuakeCon 2005 kép

Quake 4 Multiplayer @ QuakeCon 2005

Hír | 2005.04.05 07:49

Az id Software-től Todd Hollenshead papi megerősítette, hogy a QuakeCon 2005-ös lanpartyn bizony kint lesz a Quake 4 multiplayer változata. Ja igen, és persze az oda eljutók még nyomulhatnak is a még jócskán titokzatos alkotással. Nyilvánvaló, hogy még a rendezvény ideje alatt lesz róla legalább kézikamerás felvétel, bár ki tudja... lehet, hogy akkorra már valami hivatalos trailer is formát ölt majd. Várjuk szeretettel!

Pandaren Xpress - ha megéheztél! kép

Pandaren Xpress - ha megéheztél!

Hír | 2005.04.01 22:15

Szép hazánkban még nem igazán elterjedt (legalábbis Kapuváron nem :)) a kínai gyorséttermek házhozszállító rendszere. Ellenben mondjuk az USA-val, ahol mindennapos az ilyesmi. A Blizzard jóvoltából ezek után a WoW játékosoknak ezentúl fel sem kell kelniük az Azerothi csatamezőkről, s ha megéheznénk, a /panda paranccsal meg is érkezik az enyhén kínai beütésű gyorskaja-szállító pandamaci, többféle ételválasztékkal :) Ugye milyen idegesítő tud lenni, amikor az ember egy instanceban látja vadász társát, amint kedvenc állatkáját eteti, miközben mi magunk csak koplalunk ott órák óta? Ilyen esetekre találta ki a Blizzard ezt a szolgáltatást. Hab a tortán, hogy a gyorskajához szerencsesüti is jár, ami egy random buffot szolgáltal az elolvasásért cserébe :) De csak óvatosan, a sütiknek is szükségük van a szeretetre, és ha nem szeretik őket eléggé, akár valamilyen negatív buffot is ránk küldhetnek :) Ahogy azt az alant lévő képek egyikén láthatjátok. Nem egészen ide tartozik, de ugyancsak most került elő pár kép a Battlegrounds rendszer PvP csatáiról. Hát, hogy is mondjam.. én pont így képzeltem :) Ja, és ne feledjétek a vadiúj Pandaren Xpress háttérképet sem!

'Napot... kép

'Napot...

Hír | 2005.04.01 11:16

Üdv mindenkinek! Remélem még mindig nem felejtettétek el, hogy holnap lesz a GameStar nyílt nap, melyre minden olyan egyént szeretettel várunk, aki regisztrált az oldalon az elmúlt napokban. Sajnálattal közlöm, hogy a szerkesztőségből csak páran leszünk ott, mindenkinek akadt valami fontos elfoglaltsága. Például valaki fagyizik, mások pedig papucsot vásárolnak majd. Azért reméljük jól érzitek majd magatokat, és elmesélitek, hogy milyen volt :)

- Hogyan állítja meg a nindzsa a kamiont? - ??? - Rálép a fékre...

Boldog talp kalandjai kép

Boldog talp kalandjai

Hír | 2005.03.30 20:17

A Midway Games ma bejelentette, hogy végre aláírták a szükséges papírokat, és belekezdek a Happy Feet játékadaptációjának készítésébe. Ez egy újabb Warner film lesz, ami előreláthatólag 2006 vége fele kerül vászonra. Szerepel benne az egykori Frodó, avagy Eljah Wood, Hugh Jackmen és Nicole Kidman is. A vetítés időpontjában adják majd ki a hozzá fűződő gammát is, mely remélhetőleg gyöngyszemként fog ragyogni majd a többi filmadaptáció között.

Új UT - az első scanek kép

Új UT - az első scanek

Hír | 2005.03.29 19:08

Időközben Lazy papa felkutatta az első scaneket a legújabb Unreal Tournament epizódról. A kicsikék a legújabb Computer Gaming World magazinból származnak, akik a világexkluzív összeállítást pont ezekben a napokban adják ki. Hamarosan egyébként részletesen olvashattok majd róla nálunk is. Addig azonban imhol valának a képek:


'Reggelt... kép

'Reggelt...

Hír | 2005.03.23 08:13

Szép jó reggelt, üdvözlök mindenkit. Bármennyire is kíváncsi vagyok, sajnos még nem jutott időm a The Bard's Tale demójára... Ma se tudom, hogy mikor fog. Nade most nézzük meg a híreket, merthogy annyi van, ... Kapaszkodni!

A műkereskedő mondja társaságban: - Húsz éve foglalkozom olajfestmények eladásával. - Ez igen, ez szép! - Fenét szép! Ha azóta csak olajat adtam volna el, ma gazdag ember lennék. - Hogy hívják a borostás papot? - Szőrzetes.

<b>[FuN]</b> Eladó WC Papír kép

[FuN] Eladó WC Papír

Hír | 2005.03.05 20:52

Ok, elismerem, ez nem annyira témába vágó, de úgy vélem ezt mindenkinek látnia kell. Én is sokminden marhaságot kitaláltam már, de elismerem, hogy ekkora pihent agyba nem mindennap botlik az ember. Az itt található linken (mely ráadásul hazai termés :P), a jóember egy használatlan WC papír cikket próbál elárverezni. Esküszöm úgy érzem licitálnom kellene :))) Thanks drobee!

'Reggelt... kép

'Reggelt...

Hír | 2005.02.15 07:49

Szép jó reggelt mindenkinek! Na, mivel is kezdjem a napot? Talán azzal, hogy ma van február 15-e, a felsőoktatási felvételipapírok leadásának határideje, úgyhogy kiteszek párat, és rohanok a postára :) Mellesleg tegnap meg Valentin-nap volt, erről azt hiszem elfeledkeztem, dehát Ti biztosan nem. Aki esetleg igen, az meg pótolja be a mai nap folyamán. Lássuk, mi jut nekünk mára.

Tanár: - Petike, te már megint elkéstél! Mi ennek az oka? - Tanár úr, a közlekedési táblák! - Na ne nevettess már! Hogy lehetne a késés oka egy tábla? - Úgy, hogy ki volt rá írva: "Vigyázat, iskola! Lassítson!"
Agresszív kismalac ül a fűben a folyó mellett és nyárson sütögeti az aranyhalat. Egyszercsak megjelenik a tündér és fejét fogva mondja: - Dehát mit csinálsz??? Kívánhattál volna hármat! Mire az agresszív kismalac egy vállrándítás után: - Megvolt....

S.T.A.L.K.E.R - FanSite Kit #2! kép

S.T.A.L.K.E.R - FanSite Kit #2!

Hír | 2005.01.12 19:58

Hát igen, a tekintély, ugye :) Csak emlegetnem kellett, hogy nem ártana egy S.T.A.L.K.E.R demó, a fiúk máris azon nyomban munkához láttak, mert (rettentő okosan) realizálták, hogy ha nem adnak valamit, akkor a felbőszült GS-olvasók fogják a nagypapa kedvenc kaszáját, kiegyenesítik, és lesz nemulass! No persze, ennyi idő alatt demót faragni lehetetlen, de azért igyekeznek kedveskedni, szóval nyugi srácok :) A megértésért cserébe pedig mit hozok Nektek? FanSite kit! Sőt, tovább ragozom: FanSite Kit #2! Aztaaa!

World of Warcraft büntetés! kép

World of Warcraft büntetés!

Hír | 2005.01.10 19:23

Nem hiába, a Blizzard azért mégis csak Blizzard, ha a fene fenét eszik is :) Ők már sokszor bebizonyították a világnak: kezdenek sejteni valamit, ha játékfejlesztésről van szó. Nincs ez másképp leendő kedvenc játékommal a World of Warcrafttal kapcsolatban sem. Alig telt el bő egy hónap az amcsi, ausztrál, valamint új-zélandi megjelenés óta, a drágaszágot máris több, mint 600.000 példányban értékesítették világszerte. Mondjuk azt nem tudom, mi történne, ha ez a töménytelen játékos egyszerre rászabadulna egy szerverre, de kíváncsi lennék :) Gratula, Blizzard! Hogy az öröm pedig teljes legyen, a kedves fejlesztők egy újabb wallpaperrel ajándékoztak meg minket. Erre találjátok a Troll arcot :)

Disciples II Gold - GOLD! kép

Disciples II Gold - GOLD!

Hír | 2005.01.10 16:56

Nem, nem dadogok, papagájnak meg még kevésbé sem képzelem magamat. Ennél jóval komolyabb oka van a címben fellelhető szókettőzésnek: így értelmes :) Elkészült ugyanis a Disciples II Gold edition-je. A csomag tartalmazza az eredeti játékot, a Dark Phropecy-val, valamint a megjelent három kiegészítőlemezzel együtt. Ezek a kiegészítők pedig nem mások, mint a Guardians of the Light, a Servants of the Dark, és a Rise of the Elves. Gyűjtőknek, illetve a játék rajongóinak ajánlott.

Dungeon Siege 2 finomak kép

Dungeon Siege 2 finomak

Hír | 2005.01.08 12:09

Rajongói kesergés ide, vagy oda, demó továbbra sincs. Van azonban két új szép háttérkép és egy részletes leírás a Dungeon Siege 2 egyik főkarakteréről. A Valdis nevezetű élőlényről van szó, akinek külseje még a 150-szeres Diablokillereket is megriasztja. Nos, ezen anyagokat inkább látni kell, mintsem olvasni: a háttérképekért erre tessék, a leírásért pedig ide fáradjatok!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)