Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 703

S.T.A.L.K.E.R... csak 2007-ben...

Hír | 2006.02.04 08:53

A minap olvashattunk a THQ pénzügyi helyzetéről, ám egy konferencia beszélgetésből sajnálatos módon fény derült arra, hogy a STALKER-t nem dobják piacra 2007-nél előbb. Szerény véleményem szerint, ha ez igaz, akkor erről kivételesen már nem a fejlesztők tehetnek. Egészen egyszerűen arról van szó, hogy a kiadónak nincs semmi nagy ágyúja 2007-es üzleti évére, és mivel úgy fest, az idei évet már átevickelik némi nyereséggel, úgy gondolják jobb, ha a STALKER csak később jön. Mondjunk részemről csak azért hangzik ez nagyon rosszul, már bármennyire is elkötelezett híve vagyok a STALKERnek, az idő múlásával bizony nagyon elöregedhet a projekt. Ettől én még mondjuk reménykedem, hogy sikerül egy nagyon jó játékkal játszanom, még akkor is, ha ne adj isten 2008-ban kapom a kezeim közé... Azért Oleg barátomat a GSC-től igyekszem kifaggatni hétfőn a kérdéses dátumról. Addigis kérek mindenkit mértékkel szidjuk akit lehet kommentekben!

'Reggelt...

Hír | 2006.01.18 06:38

Üdvözletem. Emlékeztetőleg felhívnám mindenki figyelmét, hogy ma aki a chat gombra kattint a főoldalon, az fél hattól egy órán át beszélgethet lapunk szerkesztőivel. Ahogyan ígértük, ilyen fogadóóra minden hónapban lesz majd. Most pedig nézzük a híreket.

Két nagyképű bagoly ül a fán. Megszólal az egyik: - Nekem azt mondta az Isten, hogy én vagyok a legszebb és a legokosabb a földön! Mire a másik: - Nem emlékszem, hogy ilyet mondtam volna.

[PATCH] Sailors of the Sky

Hír | 2006.01.11 11:42

Egy újabb retail patch érkezett Jesús Saiz Ayala játékához, a Sailors of the Sky-hoz. A javítás az 5.21-es verziószámot viseli, játékmenetbeli problémákat, valamint a "ridge-effect"-bugot orvosolja. Aki még esetleg, neadjisten nem hallott volna a játékról, az itt találja a hivatalos oldalt, ami bővebb információkkal szolgál.

GODS: Lands of Infinity GOLD

Hír | 2005.12.22 10:55

Elkészült a GODS: Lands of Infinity szerepjáték és hamarosan (értsd: 2006 elején) elmerülhetünk az istenek között dúló viszályokban, harcokban. Az Antasion világában játszódó alkotásban több faj is található, a fő küldetések mellett mellékes feladatokat is elvégezhetünk. Ezek többnyire a halandók problémáinak megoldásában merülnek ki.

[CHEAT] F.E.A.R., AOE3

Hír | 2005.10.21 20:29

Kettő, azaz kettő újabb sikerjátékhoz érkezett újabb csalás csomag. Igen, bizony előfordulhat, hogy némileg könnyíteni kell egyes pillanatokon. Ilyenkor bizony jól jöhet egy kis extra pénz, esetleg valamiféle isteni skuló... :) A lenti linkeken eljuthatsz a megoldásokig - persze csak módjával használjátok!

  • Age of Empires 3
  • F.E.A.R.

  • Tovább késik a Gods and Heroes

    Hír | 2005.10.20 09:03

    Tudom, hogy nem annyira idegesítő a hír, mintha mondjuk a Quake 4 megjelenését tolták volna el ugyanennyivel, de azért nem árt tudni, hogy csúszik kissé a Gods and Heroes: Rome Rising. A játékban különféle "kveszteken" keresztül juthatunk előrébb isteni ranglétránkon. Az eredetileg 2005 októberére datált alkotás dátuma olyannyira eltűnt, hogy mostmár csak "valamikor 2006"-ot láthatunk. Kiváncsi lennék, hogy ennyivel miért csúszik egy fejéesztés - kis szerencsével extra tartalmat kap.

    Két új hazai fejlesztés?

    Hír | 2005.10.14 09:17

    Lazy mester (lassan már tényleg félisten fokozatba kerül nálunk :P) egy kifejezetten érdekes linket küldött az éjjel. A Cinergi-Interactive honlapján láthatunk némi említést, eddig még sosem hallott fejlesztésekről. Az első a Clevers Games gondozásában készülő Paradox (mely egy újabb FPS, amiben ezúttal az időutazás lesz a fő téma), a másik pediglen a Black Hole Games által fejlesztett Eclipse. Ez egy, az Exigo-ból már megismert grafikus motoron alapuló harmadik világháborús valós idejű stratégia leszen. Amint megvan a hivatalos megerősítés, esetleg bővebb infó, azonnal jelentjük!

    'Reggelt!

    Hír | 2005.10.14 09:10

    Kellemes pénteket! Végre megjelent az új számunk, mindenki számára elérhető újságosnál, postaládában, vagy befáradva a szerkesztőségbe. Új dizájn, átalakított tematika, temérdek információ, ütős teljes játék, megújult lemezmelléklet, és még sorolhatnám... Hát igen, hat évesek lettünk, nincs ezen mit szégyelni, örüljünk együtt! Mai rövid szösszenetünket Netonnak köszönjük tisztelettel és hálával.

    Egy egyetemi kreatív író osztályt megkértek, hogy írjanak egy rövid értekezést, ami az alábbi elemeket tartalmazza: 1. Vallás 2. Királyság 3. Szex 4. Rejtély. A díjnyertes esszé ez volt: "- Úristen! - mondta a királynő - Terhes vagyok! De vajon kitől?"

    'Reggelt...

    Hír | 2005.10.06 07:26

    Kellemes csütörtök délelőttöt minden kedves olvasónak! A helyzet az, hogy balga fejjel tegnap este úgy szédültem be az ágyba, hogy még az órát se voltam képes beállítani. Ergo most nem keltem fel időben, úgyhogy előadásra már be se megyek ezúttal. Helyette itt vagyok csak most, csak Nektek, hogy hozzam a híreket. Meg a vicc:

    Az egyik utas megkérdi a kalauzt a vonaton: - Elnézést, meg tudná nekem mondani, mikor érünk a Victoria állomásra? - Egy óra múlva, de sajnos a vonat nem áll meg ott! - mondja a kalauz. - Úristen! Pedig nekem nagyon fontos ügyem van Victoriában, muszáj ott leszállnom! A kalauz gondolkodik, majd előáll egy javaslattal: - Nézze uram! Sajnos nem állíthatom meg a vonatot bárhol, de tudok szólni a vezetőnek, hogy lassítson le. Ketten kilógatjuk, ekkor maga elkezd szaladni a levegőben. Amikor már elég gyorsan fut, akkor letesszük, így nem fogja magát megütni, mert a sebessége akkora lesz, mint a vonaté. Így is tesznek. Amikor a vonat Victoria állomáshoz ér, lelassítanak, kitartják az utast, aki elkezd futni a levegőben. Ekkor lerakják, emberünk cipői füstölnek, de nem esik el. Elkezdi a lassítást, ám az utolsó kocsiból kinyúl egy vaskos kéz és felrántja, a következő szavak kíséretében: - Ember, marha nagy szerencséje van, hogy itt vagyok! Nem tudta, hogy a vonat nem áll meg Victoriában?

    Black & White 2 - indulhat a buli

    Hír | 2005.09.22 09:02

    Mint tudjátok, a közelmúltben teljesen elkészült a Lionhead Studios istenszimulátorának folytatása. A végleges megjelenés előtt még egy nagyobb bulit is tartanak Londonban, aholis bárki nyomulhat a játékkal, találkozhat a fejlesztőkkel, és így tovább. Erre bárki elmehet, így aki október 7-én a 14-15 Oxford Streeten elhelyezkedő Virgin Megastore felé jár (londoni olvasóink előnyben), az látogasson el, és számolon be az eseményekről. Thanks WP.

    [MOVIE] FIFA Manager 06

    Hír | 2005.09.16 09:09

    Egy istenjáték, valamint egy lopakodós akcióstuff után mi más kellene a jónépnek, mint egy kis focimenedzselés, nemde? Hát, ha közvetlenül most nem adatik meg a játéklehetőség a Fifa Manager 06-tal, de egy anim révén valamennyire mégis közelebb kerülhetünk hozzá. Nem túl kicsi, nem túl nagy, ellenben rendkívül tartalmas.

    Age of Angels - repkedő szellemek

    Hír | 2005.09.16 08:56

    Az Age of Angels egy új akció-szerepjáték, amelynek úgy esett, hogy tegnap előkerültek róla az első képek, ma pedig az első infók. Mi vagyunk Metathron, az Első Angyal, az Istenek hírnöke. Ellenséges világba küldtek minket, és rajtunk áll, hogy miután emberfeletti erőnkkel megtisztítottuk a földet, kinek a kezébe adjuk a hatalmat. A játék három "alvilágból" és azokon belül összesen 27 pályából áll, ezekre épül a történet. Szingli és multi módban is nyomulhatunk majd, három különböző fajjal. Összesen három (plusz egy rejtett) vége lehet a játéknak, és még elég kezdetleges állapotban van a honlap, meg a játék logója is, ezért nem is érhetők még el. Ezeket az infókat is csak a 3D Gamers külön kérésére adták ki.

    Xbox 360 - ez egy ÁLLAT!!

    Hír | 2005.09.08 09:32

    Cliffy B, a Gears of War és még egy rakat Unreal motoros játék atyja érdekes dolgokat mondott az Xbox 360-ról. A napokban kapta meg a végleges fejlesztői csomagot, mely bebizonyította számára, hogy a benne lakozó hardver eddig nem látott képességekkel bír. Sajna az általa is aláírt NDA nem teszi lehetővé, hogy részletesebben szóljon róla, de, ha még neki is leesett az álla, akkor bizony nem lehet rossz. Még annyit mondott, hogy egyelőre nem sok jót mondhat a Sony következő konzoljáról, lévén arról még nem sokat kapott, viszont igen, arra is fejlesztenek valamit... Az egészben az az érdekes, hogy a nagy Gabe Newell (Valve istenség) ott szidja a konzolokat, ahol lehet, mert szerinte csak fejfájást okoznak bizonyos, igen nyakatekert megoldásokkal...

    Uwe Boll interjú - no comment...

    Hír | 2005.08.30 12:46

    Bizony, feltűnt az interneten egy kis kérdezz-felelek a gamerek által szinte istenként tisztelt rendezővel, Uwe Boll-lal. Boll többek közt szót ejt arról, szerinte miért nem fogadták kitörő lelkesedéssel az Alone in the Darkot (na vajon miért?), elmondja, hogy Rockot szeretné megnyerni a Far Cry film főszerepére (na igen, én is itt kezdtem el fabrikálni saját kis UB vudu-babámat), valamint beszél a készülő Dungeon Siege filmről. Mint elmondja, másfél év munka eredményeként egy nagyszabású, epikus sztorit írtak a DS filmhez, és a rendező véleménye szerint a megvalósítás is hasonlóan drámai lesz. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én azért még nem féltem a Gyűrűk Urát... A teljes interjút (angolszász nyelven) elolvashatjátok ide kattintva!

    Myth War nyílt béta

    Hír | 2005.08.26 10:04

    Beindították a Myth War című MMORPG nyílt bétátesztjét, amellyel szeptember 9-ig ingyen játszhatunk. A játék egy ősi világban játszódik, mely bővelkedik seregekkel és szörnyekkel, bosszúálló istenségekkel, és egymással harcoló frakciókkal. Négy faj közül választhatunk: emberek, kentaurok, mágusok és kiborgok. Maximum száz fős klánokat alakíthatunk, és az így létrejött csapatok harcolhatnak egymás ellen. A nyertes fél egy területrész irányítását kaphatja jutalmul. A játék 545 megás kliensét innen tölthetitek le.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.08.16 10:41

    Szép jó reggelt, újfent a GameStar Táborból, Baltonalmádiról! Tegnap úgy döntöttem, hogy lenézek. A hangulat egész jó, mivel az idő nem kedvez a szabadtéri programoknak, így mindenki bent gubbaszt az előcsarnokban, ahol vagy száz gép van hálóra kötve. Mindenkinek kellemes időtöltést kívánunk!

    Két öreg beszélget: - Te, Józsi! Szoktál te vizelni két szeretkezés között? - No hallod, hat hónapig ki az isten bírná visszatartani.

    [MOVIE] Black & White 2

    Hír | 2005.08.02 10:08

    Megérkezett a legújabb videó a Lionhead istenszimulátorából, mely a játék készítésének rejtelmeibe enged bepillantást. A 'making of' sorozat első darabjában ingame jeleneteket is láthatunk, de megszólal Peter Molyneux és még számos fejlesztő. Kurzort készenlétbe, vigyázz, kész, tölts!

    [MOVIE] Black & White 2 duó

    Hír | 2005.07.28 23:41

    Még nagyon korán van, de máris két játékból szolgálhattunk nektek videókkal. A az újgenerációs PoP harmadik része után egy újabb sikervárományos, nevezetesen a B&W2 animációi tűntek fel a neten. A két új videóban az "istenlét" hasznos varázslatainak alkalmazását figyelhetjük meg a tűz és a víz mágia főszereplésével. Így a hőmérőt elnézve kis hazánkra is klikkelhetne már valaki egy vizeskancsóval.

    'Napot...

    Hír | 2005.07.10 11:33

    Kellemes vasárnapot. Előreláthatólag ma lesz az eheti "ubis" nap. Lesz egy érdekes pletyka, amiről majd később, ám addig is vicc, meg... ebéd, aki ilyen korán enne :) Álltólag szerdáig marad ez az idő, node legalább hűsölünk kicsit.

    A gépkocsivezetői tanfolyamon az egyik hallgató félhangosan gondolkodik: - Úristen, mennyi szabály van! Egy egész élet nem elég arra, hogy az ember megszegje valamennyit. A körzeti rendelőben csöng a telefon: - Kérem, nagyon rosszul érzem magam. Ki tudnának küldeni egy orvost a lakásomra? - Sajnos már késő van. Fáradjon talán be személyesen. - Az lehetetlen. Lázas vagyok, és jártányi erőm sincs. - Kérem, mi nem sürgetjük. Jöjjön el akkor, ha jobban lesz. Vizsgázik a rendőr az akadémián. Megkérdezik tőle, hogy hány L betű van a Happy Birthday To You című dalban. - Hat darab. - hangzik a válasz. - És hogy jött ki ez a szám? - La-la-la-la la-la.

    'Reggelt!

    Hír | 2005.07.06 10:08

    Szép Szerdát! Képzeljétek... ott hagytam a szakmai gyakorlati helyemet. Valószínűleg a sulit is ott fogom és átjelentkezek másik szakra, ha lehet még most szeptemberben. Ettől függetlenül vagy éppen ezért remélhetőleg a továbbiakban is boldogíthatjuk egymást a GameStar magazinon keresztül! Én ennek most örülök! Végre van egy kis nyaram... Lehet, hogy a GSTáborba is lenézek. Vicc volt! Hehe... :D

    Három gyerek beszélget. - Az én apukám pap, és mindenki úgy köszön neki, hogy dicsértessék. - Ez semmi! - mondja a másik. - Az én apukám bíboros, és mindenki úgy köszön neki, hogy jó napot excellenciás uram. - Ez semmi! - mondja a harmadik. - Az én apukám olyan kövér, hogy ha megy az utcán, mindenki azt mondja: Te Úr Isten! - Hány diák tanul az iskolában? - Körülbelül a fele. A szőke nő bemegy a Hivatalba. - Jó napot! A kisfiamnak szeretnék nevet adni! - Jó napot! Persze, üljön le! Mi lesz a kicsi neve? - Suttogó. - Dehát asszonyom, ilyen név nincsen, de ha ragaszkodik hozzá... - Igen, nagyon szeretném. Bejegyzik a nevet. A szöszi hazamegy. Meséli a férjének hogy a gyerek neve Suttogó lesz. Erre a férj: - Te hülye! Én Lehel-t mondtam!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)