[MoD] Doom 3 Modpack
A Gamer's Hell csapata újabb modcsomagot rakott össze a jónépnek. Ezúttal sem a méret a lényeg, sokkal inkább a változatosság. A teljes listát alant találhatjátok, ha van kedvetek, cibáljatok :)
A Gamer's Hell csapata újabb modcsomagot rakott össze a jónépnek. Ezúttal sem a méret a lényeg, sokkal inkább a változatosság. A teljes listát alant találhatjátok, ha van kedvetek, cibáljatok :)
Egyik legjobban várt játékomról, a World of Warcraftról sikerült egy kis infomorzsát összeszednem. Azt tudjuk, hogy zajlik a Stress Test, de az alig egy hét múlva véget is ér. Mindannyiunk számára fontosabb talán, hogy a drágalátos Blizzard végre kiválogatta az európai bétatesztre jelentkezők közül az első szakaszt. A banzáj valamikor a hónap végén kezdődik, a szerencsés nyerteseket pár nappal a start előtt értesítik. Sok sikert mindenkinek, már csak pár hét! Találkozunk Azerothban!
Amint mondtunk, megmondtunk. Itt is van végre a várva várt Medal of Honor: Pacific Assault! A letöltés természetesen mindenkinek ajánlott, akit akár csak egy kicsit is érdekel a játék, vagy a téma. Hajrá, emberek! Örökké akartok élni?!
Valamilyen titkos oknál fogva az EA nem nagyon szereti NBA Live 2005 érdekességekkel bombázni a jónépet. Hagar barátunk addig figyelte a honlapját (köszönet érte!), míg megjelent rajta egy friss videó! Át is szedtem nyomban lokálba, hogy ti is csekkolhassátok. Erre tessék:
Végre elkészült a Shade: Wrath of Angels! A játék egyébként egy third person akció-horror cucc lesz, és ha minden igaz, nem is kell már sokat várni a drágaságra. Ugyanis már gold fázisban van, lassan pedig ott figyel a boltok polcain. Addig pedig étvágygerjesztőnek íme pár kép.
A közelmúltban kiderült, hogy a Half-Life 2, már teljesen kész elemeit mindenki letöltheti a Valve féle Steam rendszeren keresztül. A cég jó szokásához híven persze ezt is elhalasztotta :) A mai naptól azonban nincs mese, indulhat a HL2 letöltés (mostmár, harmadik alkalommal tényleg)! Ingyen van a játék? Naaa, azért ennyire nincs arany életünk. A lényeg, hogy már most letöltheted a játék egyes részeit, hogy amikor teljesen elkészül, már csak a maradékot kelljen letöltened. Persze ahhoz, hogy ez működjön, bizony fizetni is kell majd (illetve azon szerencsések, akik ATI grafikuskártyájuk mellé kaptak kupont, remészetesen ingyenes). További infók itt. Update: Akiknek már aktív a Steam, ide kattintva tudják megkezdeni az "elő-letöltést", ám egy kicsit mintha terheltek lennének a szerverek.
Megjelent a F/A-18 Operation Desert Storm német nyelvű demója. Készüljetek fel, mert az összes infó meg ugye maga a játék is így van, úgyhogy aki tudni akarja, mi ez, az szépen letölti és aztán mesélje el kommentben a tapasztalatait. :)
Méghozzá nevezhetjük őket exkluzívoknak is :) Tudjuk, hogy elindult a Warhammer 40000: Dawn of War című stratégia bétatesztje, amibe egy kedves olvasónk, grimreaper is bekapcsolódott, s a mi és a Ti kedvetekért készített néhány képséget, amit Cok3 haveromon keresztül meg is kaptam... :D Hosszú és rögös út volt tehát, amíg sikerült ezeket veletek megosztani, de ez csak az első adag. Ne feledkezzetek meg azonban, hogy a játékot már mozgás közben is megtekinthetjük: itt, itt és itt.
A bétához kibocsájtott újabb patch után hirtelen beindulhatott a távolsági közlekedés, ezúttal hajón és zeppelinen is. Rögtön előkerült két darab videó, bemutatva a fennt említett közlekedési formákat. Egyik se nagy túlságosan, úgyhogy szerintem érdemes megnézni. Ja, míg el nem felejtem: a World of Warcraft megkapta a legjobb online játék címet a napokban végetért Games Convention-ön. (Thanks WorldofWarcraft.hu)
Újabb infómorzsák keringenek a neten a Far Cry megfilmesítéséhez kötődően. Egyrészt a sztori, mely szerint Jack Carver egy volt zsaru, aki a Mikronéz szigetvilágon tölti békés éveit, azzal hogy túristákat szállít egyik szigetről a másikra. Egy napon aztán egy fiatal újságíró csaj útjuk során fogságba esik pár zsoldos által, akik valami laboratóriumot őriznek egy szigeten. Hopp, ismerős? :) Naugye. Ami fontosabb talán, az a frissiben elárult szereposztás. Nos, az újságíró Valerie-t egy bizonyos Naomi Watts (A Kör) alakítja, Jack Carver szerepében pedig Dwayne 'The Rock' Johnson-t üdvözölhetjük. Számomra érdekes, hogy The Rock egyszerre két nagy FPS durranás (Doom III, Far Cry) alapján készült filmben is játszik.
Megérkezett az első videó a régóta várt GTA: San Andreas-ból. Igen, CJ végre a monitorjainkon is megjelenik! Figyelem: a videó elég rossz minőségű, tipikus "mozirip"-es. Szóval csak finoman a kritikával. Elkeseredni azonban nem kell, ugyanez a videó megtalálható jobb minőségben itt, valamint a GameSpot is igérte mára. Amíg leér, nézzétek meg a tegnap jött új képeket is! (Thanks Toto) BONCSAD TŐCCCSED!!! Update: végre elérhető a jobb minőségű változat is a Fileplaneten. A letöltéshez mindenképp szükséges egy ingyenes regisztrációs folyamaton végigmenni. (Thanks GameCenter s.r.o) Update 2: Ha netán mégse szeretnétek össze-vissza regisztrálni, újabb alternatívát mondok: GameCenter s.r.o. Hajrá! Update 3: Végre elérhető lokálban is a "jó minőségű" verzió. Alant a link :)
Október 5-én. A GameGossip szerint ez az a nap, amikor az EA Games évenként megjelenő sportjátéka, az NBA Live 2005 meg fog jelenni PC-re (is). Arról viszont nem szól a fáma, hogy ez vonatkozik-e kishazánkra is.
Kikerült egy kicsike videó a kosarasok játékából, az NBA Live 2005-ből. A cucc mindössze pár mega, úgyhogy hajrá!
Elképzelhető. Ahogyan olvashatjuk a Sega még nem erősítette meg, de már vannak előzöngéi a harmadik résznek. A harmadik résznek, amelyben megint vadászhatnánk a zombikat :).
Hát igyen, kéremszépen, így illik dolgozni. Amíg egyesek szépen halogatják a demók megjelenését, a Myst IV Revelation szép csendben megérkezett hozzánk. Nem is fűznék hozzá sokmindent...töltsétek!
Bár az EA még nem erősítette meg, az EB Games honlapján feltűnt egy dobozkép az NBA Live 2005 mellett. Nos, hogy most így fog kinézni a pakk festménye, vagy nem, azt egyenlőre nem tudni, ám egy biztos: október 10-ig kiderül; hiszen akkorra ígéri az EA a 2005. évi részt.
Az Atari és a Bioware újabb meglepetésről adott számot. Ezt pedig Neverwinter Nights Platinum Editionnek hívják, ami tartalmazza mind az első rész alapjátékát, mind a két kiegészítőjét. Noha ez annyira nem nagy meglepi, hiszen már volt róla szó. Most azonban a csapat elkészült a csomaggal, mely körülbelül októberben lát majd napvilágot, $39.95-ös áron.
Remélem senkinek nem mondok azzal újat, hogy a Doom III-ból film is készül :) Már konszeptek is jelentek meg, bár azok hitelessége megkérdőjelezhető. Az utóbbi időben igazán elszaporodtak a játékadaptációk, így hát ez sem maradhat kivétel, ám szerencsére a jogbitorló nem adja olyan könnyen bárkinek oda a zengedélyt egy film készítésére. Először úgy volt, hogy a Warner kaparintotta meg a lehetőséget, de most új hírek érkeztek. A Time magazine szerint ugyanis a jogok a Universalhoz kerültek és már idén év végén elkezdik a forgatást Prágában. A producer John Wells (Vészhelyzet) és erősen gyanús, hogy a főszerepet Dwayne “The Rock” Johnson (Walkig Tall) kapja. A rendező állítólag Enda McCallion lesz és 2005 karácsonyára szeretnének végezni a művel. (Thanks Hares)
Mindössze két napja jelentettük be, hogy páran elkezdték készíteni a Doom III magyarosítását, és segítőket keresnek. Ennyi idő alatt a csapat 11 fősre duzzadt és a fordítás 90%-ával el is készültek. InviciblE, a projekt vezetője szerint a honosítás az összes szöveget lefordítja és ez alól csak a textúrák és a monitorok képeznek kivételt. Azonban vannak olyan elemei a játéknak, amik csak új játék indításával magyarítódnak le :) A cucc tehát még béta, úgyhogy érdemes elolvasni a csomaghoz csatolt fájlt. Ha valami mondani valótok lenne a csapatnak, írjatok erre a mailcímre. Köszönet a készítőknek: Cok3, George, InviciblE, Janagu, Johnny Blaze Sim, Key, Macccy, mATTIAS, Reguj, Roland, Sundesz.
A neten barangolva jöttem rá, hogy van még új a nap alatt, Call of Duty mellett is :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)