Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 595

Megint gyorsul a Chello

Hír | 2005.06.07 21:19

A UPC Magyarország júliustól újra jelentősen megnöveli chello kábeles szélessávú internet-szolgáltatásának letöltési sebességét. A mintegy fél évvel ezelőtti legutóbbi gyorsítást követő újabb több mint másfélszeres sebességnövelés révén a chello átviteli sebessége egy éven belül immár az ötszörösére emelkedik. Az újabb gyorsítás nyomán akár már 5Mbit/másodperces, azaz régi telefonos betárcsázós internetnél 90-szer gyorsabb kapcsolat is elérhetővé válik az otthoni felhasználók számára. A jelenleg széles körben elérhető leggyorsabb hazai lakossági kábeles internetkapcsolatot a szolgáltató automatikusan és változatlan áron biztosítja minden előfizetőjének. Arról nem kaptunk információt, hogy az adatmennyiség-korlát változik-e, s ha igen, milyen új határértékek lépnek majd életbe.

Angliai TOP10

Hír | 2005.05.17 16:58

A szigetország lakosainak aktuális kedvenceit láthatjuk az alábbi listán, no meg azt, hogy a Guild Wars nem csak Bad Sector kollégánknak jött be:) A Half Life 2 váratlanul (?) új életre kelt így az E3 közeledtével. Egyedül, a kissé csapnivaló Stronghold 2 nyolcadik helyén csodálkozhatunk. Ímhol a teljes lista: 1. Guild Wars 2. Half-Life 2 3. The Sims 2: University 4. Championship Manager 5 5. World of WarCraft 6. Football Manager 2005 7. The Sims 2 8. Empire Earth 2 9. Stronghold 2 10. Pariah

X³: REUNION infók

Hír | 2005.04.28 22:42

Az újabb részleteket fedett fel az X sorozat harmadik részéről, az X³: Reunionról. Történetorientáltság lesz jellemző, erőteljes harci és kereskedelmi lehetőségekkel. Kétszáznál is több új modell, és tízezer feletti használható tárgy lesz benne, ugyanakkor az előző részek jellemző és fontos vonásai is visszaköszönnek. Hát, ez aztán sok új infó volt :)

Harry Potter 4 - készülg'

Hír | 2005.04.12 17:44

Bár egy percig sem volt kétséges, hogy a marketingcápák nem hagyják kárba menni a könyvlicenszt, és játékot fabrikálnak a regényből, talán érdemel egy szót a Harry Potter sorozat negyedik epizódjának, A Tűz Serlegének a megjátékosítása. Hmm, szép szó lett belőle. Minden bizonnyal a játékban felbukkan karakterek majd visszaköszönnek a filmvászonról, úgyhogy itt ragadnám meg az alkalmat, hogy idézzem Berkenye cikkét a mozifilmmel kapcsolatban. Áh, a fenét idézek, elolvassátok Ti is :) A készülő alkotásról picit bővebb infó, nomeg pár kép itt. Kap egy gratulációt, aki elárulja, "miafeneazott?!" :)

Star Wars: Battlefront 2 - infóz

Hír | 2005.04.09 11:00

Frissibe' előkerült pár apró infómorzsa a közeledő Star Wars: Battlefront 2-vel kapcsolatban. A játék, mint tudjuk, a nyár folyamán jelenik meg egyaránt PC-n valamint konzolon, az első rész nagyon erősen feljavított grafikus motorját használja, szóval erre a részre nem lesz panasz. Ezúttal nagyobb multi ütközetekre számíthatunk, több játékossal, nagyobb pályán. Lesznek király űrcsaták, de a földi helyszínekből sem lesz hiány, rengeteg pálya a mozikban hamarosan debütáló Revenge of the Sith epizódból fog visszaköszönni. Ja, és találtam egy scant is, lessétek meg alant! (Thanks Blues)

Constantine

Teszt | 2005.03.31 13:36

"Heaven’s got a Hitman" – ez volt a Painkiller mottója, és ez lehetne a szlogenje a Constantine-nak is. Egy cinikus, tüdőrákos szellemvadászt alakítunk, aki az angyalok és démonok örökös küzdelme között próbálja megmenteni az emberiséget.

ER honlap

Hír | 2005.02.25 09:15

Biztos tudjátok, hogy játék készül a Vészhelyzet című kórházsorozatból. Nem, nem a magyar változatából :) Most lőtték fel a honlapját, ahol már elég bőséges tartalommal találkozhatunk. Háttérképektől kezdve trailerig. Úgy nézem, a főbb szereplők arca visszaköszön majd. Királyság.

Area 51 weblap

Hír | 2005.02.22 19:18

A Midway Games csapata a mai napon fellőtte az alig néhány napja bejelentett Area 51 PC-s átiratának hivatalos oldalát. Az idegen gyakós FPS szerelmesei nem is olyan sokára, néhány nappal a szülinapom után :P, pontosan április 25-én már alázhatnak. Amúgy, ha érdekel az oldal itt csekkolhatod.

Area 51 PC-re

Hír | 2005.01.20 10:13

A jelek szerint PC-re is kiadják az Area 51 című erőszakos játékot. Ha figyelmesek vagytok (és kellő türelemmel végigszenveditek a jó hosszú intrót - na jó segítek: katt), akkor megláthatjátok az oldal alján a PC CDROM feliratot is. Legalábbis a Worthplaying szerint. Nos, mi nem találtuk, vagy legalábbis ... az nem a PS1 ikonja?! Mindegy, nézzétek meg, aztán tanakodjatok. Én inkább megvárnám a hivatalos cáfolatot, esetleg megerősítést. Pedig jó kis gamma lenne ez.

World of Warcraft - elfogyott?!

Hír | 2005.01.14 19:11

Na igen, EZ a nem semmi. A Blizzard sajátkezűleg vonta vissza a World of Warcraft példányait az amerikai boltok polcairól. Hogyaza'...! Az ok egyszerű: a Warcraft világának betelepült lakosai elérték a mágikus 600.000-es számot. Jobbanmondva meg is haladták azt. Hiába, a szerverek nem bírnak el több játékost. Még jó, hogy mi európaiak nem az amerikai szerverekre leszünk rászabadulva, bele se mernék gondolni, mekkora tömeg lehet ottan :) Mindenesetre a helyi szerverek tiszta lappal indulnak, bár szerintem a limit itt is hamar betelik. Reméljük, a kedves olvasóknak még marad hely. Nomeg persze nekem :D (Thanks WorldOfWarcraft.hu)

Illinois állam kormányzója bekeményít

Hír | 2004.12.18 10:40

Illinois állam kormányzója, Rod Blagojevich érdekes dologgal állt elő. Ő is becsatlakozott a videójátékok bizonyos rétegének ellenlábasai közé, így bírálja azt, hogy erőszakos és szexen alapuló játékokat adnak el gyerekeknek. Blagojevich felháborodását elsősorban a JFK: Reloaded, valamint a GTA: San Andreas okozta (természetesen mindkettő a tartalmáért). A kormányzó javaslatot tesz a törvényhozóknak egy olyan megszorítás kidolgozására, melynek értelmében, ha kiderül, hogy egy kiskereskedelmi cég erőszakos, és-vagy szexualitáson alapuló játékot adott el gyermekeknek (pláne, ha még a 18-as karika is a dobozon van); akkor ebben az esetben lehetséges börtönbüntetéssel és 5000 amerikai dollár értékű pénzbírsággal sújtsák azt.

[DEMO] The Settlers: Heritage Of Kings

Hír | 2004.12.16 19:41

Bár a Ubisoft már befejezte a Settlers sorozat legújabb részének német változatát, ugyenezen territórium lakosai már az azonos nyelvű demóját is kipróbálhatták, az angol változatra mostanáig várni kellett. Most azonban befutott az a demó, mely a Blue Byte 3D-s stratégiájának (de hülye szó :D) a képességeit hivatott fitogtatni. A csomag nem apró, de aki szerette az eddigi részeket, annak ez is kötelező. Erre tessék.

American McGee Oz - a visszatérés

Hír | 2004.11.29 09:47

A huza-vona folytatódik. Az American McGee's Oz című játékot már több éve bejelentették. Még képet is mutattak belőle, aztán egyszercsak az egykori kiadója (Inforgrames / Atari) úgy határozott, hogy nem támogatja a projekt további fejlődését. Egyes források szerint azonban a játék tovább fejlődik. Sajna semmit nem lehet tudni a megjelenéséről, vagy arról, mikor láthatunk belőle újabb részleteket... Talán nem mellékes infó, hogy a játék(sorozat) a mozivásznon is visszaköszön majd.

A 10 legerőszakosabb játék

Hír | 2004.11.28 19:25

A közelmúltban megszületett egy cikk, mely a videójátékok elhatalmasodó durvaságtartalmáról számol be, ennek következményeivel, mellékhatásaival és lehetséges megoldásaival társítva az érdekes tartalmat. A dolog lényege, hogy a monitorokon egyre több az erőszak, amely a játékos gyermekeket erőszakossá, ingerlékennyé és veszekedőssé teszi, továbbá könnyebben kerülnek verekedésekbe, a világot is olyan szemmel nézik, hogy egy csatateret látnak maguk előtt. A fejlesztők és kiadók az elmúlt évben tömegével adták (és adják) ki a felnőtt kategóriába sorolt játékokat, amelyeket rendre a fiatal korosztály vásárol meg. A cikket itt olvashatjátok, míg a 10 legdurvábbnak vélt játék neve alant: 1. Doom III 2. GTA: San Andreas 3. Gunslinger Girls 2 4. Half-Life 2 5. Halo 2 6. Hitman: Blood Money 7. Manhunt 8. Mortal Kombat: Deception 9. Postal 2 10. Shadow Heart

[MOVIE] Painkiller: BOoH

Hír | 2004.11.04 19:18

Ha már demót nem is terveznek kiadni, legalább egy nyamvadt vidcsivel kiszúrják a szemünket :) A Painkiller című legyakós zimbes-zombis FPS-ének kiegészítőjéről, a Battle Out of Hell-ről beszélek egyébként :) Tőccsétek!

[MOVIE] Children of the Nile

Hír | 2004.09.08 09:17

A nemrégiben alakult Tilted Mill csapata keményen dolgozik első munkáján. A fáraó korabeli alkotás állítólag az eddig megjelent városépítős szimulátorok legjobbja lesz. Az ősi Egyiptom lakosságát irányíthatjuk, feladatunk (az építésen túl), hogy egy amolyan "isten-szerű" vezetővé váljunk. A legújabb, pontosan 1 perces videójában egy város mindennapjaiba tekinthetünk bele. Érdeklődők kattintsanak alant:

Unseelie - dászefpées'

Hír | 2004.09.02 10:14

Az Octagon újabb FPS-t jelentett be a minap. Az Unseelie-ben amellett, hogy szokványos öldöklési hajlaminkat is kiélhetjük, rengeteg fejtörővel és kirakóssal is meg kell majd küzdenünk. A játék során tapasztalati pontokat szerezhetünk, minél több van ezekből, annál jobb képességekre teszünk szert. Elméletileg 2005 elején érkezik a boltokba, addig remélhetőleg képeket és videót is osztanak belőle...

Nyári jéghoki

Hír | 2004.06.23 17:02

Egyre jobban hűl az idő a Sports Interactive-nál, hiszen közeledik a NHL Eastside Hockey Manager megjelenése. A fejlesztők bizton állítják, hogy Júius 2-án Európában és Észak-Amerikában már a boltok polcairól fog visszaköszönni a játék, és mindenki elkezdheti kedvenc csapata menedzselését.

Silent Hill rajongói oldalak

Hír | 2004.06.02 15:26

Lac állítása szerint már többször is megpróbált minket értesíteni Silent Hill rajongói oldalának létezéséről, de hiába... Most viszont sikerrel járt, úgyhogy elmondjuk, hogy a www.gportal.hu/silenthill címen elérhetitek. Véleményeket, javaslatokat szívesen fogadnak, akár kommentben is. A másik hasonló témájú oldal tulajdonosa James Sunderland, az elérhetősége pedig gyakos.uw.hu.

[PATCH] BF: Vietnam

Hír | 2004.05.22 09:03

A Battlefield Vietnam igen népszerű lett a játákosok körében, már akkor, amikor alig lehetett tudni valamit róla. Az EA nemrég kiadta kicsinyének legelső javítását, mely 1.01-es verziószámában hordozza a javításokat. Tessék parancsolni:

  • Battlefield Vietnam v1.01 patch
  • Battlefield Vietnam v1.01 dedicated server

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)