Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 703

[MoD] Point Of Existence 2

Hír | 2006.08.28 12:42

Megérkezett a Battledield 2-höz szánt Point Of Existence 2 című mod első publikus változata.

[KéPZ] S.T.A.L.K.E.R. MÉG MINDIG ISTEN!

Hír | 2006.08.24 22:52

Fura, de a S.T.A.L.K.E.R. ukrán fejlesztői még mindig tudnak új helyszíneket mutatni.

[MOVIE] VALVE - TEAM FORTRESS 2 ÚJ TRAILER!!! @ GC

Hír | 2006.08.23 17:35

EZ BE***ÁÁÁÁÁÁS!!! ANYÁÁÁÁM! Úúúúristen!! A Valve mindig óriásit tud robbantani, pedig már azt hittük, hogy ellőtte az összes puskaporát!

[KéPZ] ET: Quake Wars Duó

Hír | 2006.08.01 13:29

Két új kép érkezett az Enemy Territory: Quake Wars-ból, melynek pontos megjelenési időpontja továbbra sem ismert. Sokan istenítik a grafikát, meg az új lehetőségeket. Nos, majd meglátjuk, mire képesek a fejlesztők. Mindenesetre a grafika tényleg cuki.

[OST] NHL 2007 zenerengeteg

Hír | 2006.07.12 20:04

Az EA ma bemutatott egy listát, amelyen az NHL 2007-ben szereplő összes szám és azok előadói szerepelnek. Nos, akkor nézzük a szeptemberben megjelenő szimulátor zenéit: Anti-Flag - This Is The End (For You My Friend) Bloodpit - Platitude Cute Is What We Aim For - There's A Class For This Gatsbys - American Dream Theatre Good Riddance - Darkest Days Goodnight Nurse - My Only Hurt - Unkind Inkwell - Ecuador is Lovely This Time of Year Mashlin - The Shore Mobile - Montreal Calling NOFX - Wolves In Wolves' Clothing Pilate - Barely Listening Pistolita - Beni Accident Priestess - Talk To Her Protest The Hero - Divinity Within Quietdrive - Rise From The Ashes The Hellacopters - Bring It On Home

'Napot!

Hír | 2006.06.24 10:48

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek! Csodálatos időnk van! Sajnos pont nem az a fajta, amit könnyen el lehet viselni egy porszívó hangjával rendelkező számítógép társaságában, de vannak már erre jó megoldások :) Figyeljetek csak, mennyi hír van!

Nagyapja ölében üldögél egy kislány, és az öreg ráncait nézegeti: - Mik ezek az arcodon, nagyapa? - Ráncok. - És ezeket Isten adta neked? - Igen, engem még nagyon régen teremtett. A kislány végigsimítja a saját arcát: - És engem is Isten teremtett? - Igen, de téged még nem olyan rég. - Akkor ezek szerint Isten most már sokkal ügyesebb, nem?

[OST] FlatOut 2 muzsika lista

Hír | 2006.05.30 11:27

Fény derült a FlatOut 2 autóversenyzős játék zenei listájára. A cucc idén június eleje-közepe táján jelenik meg. Íme az előadók: Alkaline Trio - Fall victim Alkaline Trio - Mercy me Audioslave - Man or animal Audioslave - Your time has come Fall Out Boy - 7 minutes In Heaven Fall Out Boy - Snitches, and talkers get stiches and walkers Megadeth - Symphony of destruction Mötley Crüe - Dr. Feelgood Nickelback - Believe it or not Nickelback - Flat on the floor Papa Roach - Blood brothers Papa Roach - Not listening Rise Against - Give it all Rob Zombie - Demon speeding Rob Zombie - Feel so numb Supergrass - Road to Rouen Supergrass - Richard III The Chelsea Smiles - Nowhere ride Underoath - Reinventing your exit Vines - Don't listen to the radio Wolfmother - Pyramid Wolfmother - Dimension Yellowcard - Rough landing Holly Yellowcard - Breathing Zebrahead - Gimme some more

Íme a Neverwinter Nights 2 minimum rendszerkövetelménye

Hír | 2006.05.15 20:30

Az Obsidian Entertainment legeslegatyaúristenebb embere egy rövidke levélben felvázolta, hogy milyn minimum hardver kell a még készülő Neverwinter Nights 2 futtatásához. Azt kell mondjam a konfig egész emberbaráti, nem kifejezetten atomerőmű - persze ezen tényleg csak minimum beállítások mellett nyomulhatunk a világban:

  • 2,4 GHz-es processzor
  • 512 MB memória
  • NVIDIA 5600 Ultra vagy ATI 9500Pro
  • Broadband internet a multiplayerhez Békés lista, szerintem vállalható - azért személy szerint kiváncsi lennék az ajánlott rendszerkövetelményre is :P

  • [FUN] Chacarron - a félisten tarol :)

    Hír | 2006.05.09 18:20

    No kérem, nem mondhatnám, hogy újdonságról van szó, de a nagy hírezgetés / olvasgatás közben úgy gondoltam nem árt egy kis kikapcsolódás. Chacarron névre hallgat egy videócska, ami szerintem különlegesebb kommentárt nem igényel. A srácnak nemcsak a mozgáskultúráját, de a hangját is érdemes analizálni - hihetetlen, hogy ma mi mindenből lehet pénzt csinálni :P Egyébiránt először azt hittem csak torzítottáka hangját - pontosabban újraszinkronizálták mókás emberek. De nem, a csávó ilyen, ezt a zenét tolja, és máris megvehető egy maxi lemeze, amin ez a "muzsika" van négy változatban!!! Elsőre szánalmas, másodszorra elgondolkodtató, harmadikra már mosolyogsz, negyedikre pedig már nem nagyon bírod ki röhögés nélkül! Erre tessék :)

    [MOVIE] Battlestations: Midway!!!

    Hír | 2006.05.08 21:28

    Szegény kis Midway... bizonyára emlékeztek rá. Már nagyon régóta készül, hazai termés, és valahogy az istennek sem tudják befejezni. Szinte minden játékshow fix szereplője, folyton folyvásthalljuk róla, hogyjól áll a fejlesztés. De még sajna mindig nem került a boltokba. Most azonban sikerült szerezni egy videót róla, mely lényegében az idei E3-as hivatalos trailere. Mivel hazai stuff, kötelezően meg kell tekinteni!!! Erre tessék:

    dtp @ E3

    Hír | 2006.05.03 15:33

    A német dtp is átdobta mailben az idei E3-as felhozatalát. Hááát, hogy is mondjam csak.... ők sem az ismert játéknevekre gyúrtak rá az idén, de végülis ki tudja - lehet, hogy a show után ők lesznek az istenek ezzel a felhozatallal. Najó, ez persze nem lehetséges, de azért érdemes megnézni majd mit hoznak össze a showra. Várjuk szeretettel a videókat is, melyek érkezésére az E3 második napján számíthatunk. íme a lista:

  • Drakensang: The Dark Eye
  • Sabotage
  • Overclocked
  • Undercover: Operation Wintersun

  • Tollszkenner a Planontól - az új csodafegyver

    Hír | 2006.04.08 18:26

    Újabb szenzációs találmány piaci érdekeltségű megjelenéséről számolhatunk be. A Planon nevű cég bemutatta vadiúj találmányát, a tollméretű szkennert. Mi ebben a jó? Példának okáért olvasunk egy magazint vagy könyvet, amelyből szükségünk lenne néhány oldalra későbbre. A lehetőségek tárháza gyakorlatilag végtelen: ha le kellene másolnunk a könyvtárból egy anyagot, ha neadjisten "lopni" szeretnénk egy szöveget, képet valaki asztaláról, míg egy pillanatra kimegy a szobából... Bizony, képet, ugyanis a DocuPen RC800 színesben is tud szkennelni, méghozzá akár fotókat is. A készülék szabványos USB porton keresztül csatlakoztatható, így bárhol hozzáférhető a tartalom.

    A készülék 8 megabájt beépített memóriával rendelkezik. A tollszkenner ebben többszáz fekete-fehér oldalt képes tárolni, azonban ha csúcsszuper-felbontású, színes anyagra van szükségünk, az sem probléma. Ilyenből három oldal fér a kütyüre. Ez nem sok, azonban ez a kis "kellemetlenség" könnyen kiküszöbölhető, hála a fejlesztők ötletességének. Van micro-SD foglalat. Mint tudjuk, az ilyen kártyák pedig igen nagy kapacitással rendelkeznek, amelyek akár 256-szor akkorák is lehetnek, mint a készülék beépített tárhelye. További jó hír, hogy még csak nem is megfizethetetlen ez a műremek, egy darab ára ugyanis 300 dollár körül mozog (~65.000 forint).

    A Microsoft megvette a Lionheadet

    Hír | 2006.04.06 15:11

    A Microsoft - egyelőre tisztázatlan összegért - felvásárolta a nagy-britanniai Lionhead Studios játékfejlesztő céget, elsősorban abból a célból, hogy exkluzív tartalmat biztosítson Xbox játékkonzoljához. A Lionhead Studiost a legendás játéktervező, Peter Molyneux alapította 1997-ben, nem sokkal azután, hogy kilépett a szintén általa alapított Bullfrogtól. Molyneux nevéhez fűződik az úgynevezett "istenjátékok" kitalálása; többek között neki köszönhető a 90-es években megjelent és népszerű vált Populous sorozat, illetve még a Bullfrog színeiben készült Magic Carpet I és II. A Lionhead létrehozása után Molyneaux új csapata több éves munkával kifejlesztette a Black & White című játékot, majd ennek második, továbbfejlesztett részét, a tavaly megjelent, ám sokkal kevésbé sikeresebb Black & White II-t. Szintén tavaly jelent meg a Fable című fantasy-szerepjátékuk, és a The Movies, amelyben egy hollywoodi mogul szerepébe élhettük bele magunkat, hogy kiélvezzük a filmgyártás minden csínját-bínját. A felvásárlást a redmondi szoftvercég játékfejlesztői részlege, a Microsoft Game Studios hajtotta végre, a pénzösszeget egyelőre nem hozták nyilvánosságra. Ezt követően a Lionhead kizárólag Xboxra és Microsoft Windowsra fejleszt majd játékokat, áll a kiadott közleményében. Eddig a Fable és a Fable: The Lost Chapters játékaik jelentek meg Xboxra, amelyek együttesen 2 millió példányban keltek el - ez a mai napig az Xbox platform legsikeresebb szerepjátéküzletének számít. A közlemény nem szól arról, mi lesz Molyneux új szerepe, sem arról, hogy a csapat milyen projekten kezd dolgozni a közeljövőben. A Lionhead csak egy azon játékfejlesztő cégek közül, akiket a Microsoft az utóbbi időben felvásárolt, hogy erősítse az Xbox üzletágat legnagyobb konzolos ellfeleivel, a Sonyval és a Nintendóval szemben.

    'Reggelt...

    Hír | 2006.04.04 06:49

    Kellemes reggelt mindenkinek. Bár az idő hol ilyen, hol olyan, reméljük, hogy inkább a napos felét mutogatja majd. A tegnapot illetően sajnos nem beszélhettünk komoly híráradatról, és nehezen indul a ma reggel is ilyen szempontból, ugyanis egyelőre igen kevés hír van. Addig is azonban:

    Egy hosszú repülőút közepén az egyik pilóta elkezd rémülten ordítozni: - Ó, istenem! Nézd a jelzést! Kifogyott az üzemanyag! MINDANNYIAN SZÖRNYET FOGUNK HALNI! - Hülye barom, ez a lámpa csak azt jelzi, hogy hallanak minket az utasok... Szakad az esô, és egy fickó haza akar menni a vasútállomásról. Beül egy taxiba. - Mennyiért vinne haza? - 100 dollár. - 100 dollár?! Nekem csak 80 dolcsim van. Tegye meg, hogy hazavisz! - 100 vagy nincs fuvar. - Oké, akkor vigyen addig, amíg a 80 tart. Mennek, és már csak két kilométer van hátra, amikor megáll a taxis. - Jaj, ne legyen már ennyire szívtelen, hisz szakad az esô! De a taxist nem hatja meg a dolog, és kidobja utasát, aki bosszút forral. Másnap megint taxival akar hazamenni, de akkor már 120 dollárja van. Taxisa ötödik a droszton, így a fickó beugrik az elsô autóba: - Itt van 120 dolcsi, vigyél haza és szopjál le, szivi! - Mit képzelsz, te köcsög állat! Na húzzál ki, de gyorsan! Eljátssza ezt mindenkinél, míg végül a tegnapihoz nem ér. - Helló! Van nálam 120 dollár. Százért vigyen haza, a húszasért pedig integessen a kollégáinak és mosolyogjon rájuk, amikor elhaladunk mellettük, kérem... Egy férfi fog egy taxit, beül hátra és bemondja a címet. Elindulnak, nem szólnak egy szót sem. Pár perc múlva az utas mondani akar valamit és megérinti a sofőr vállát. Erre az egy hatalmasat sikít, beletapos a fékbe és zihálva levegő után kapkod. Az utas csak csodálkozva néz rá, nem érti, mi történt. Kis idő múlva - még mindig zihálva - megszólal a soför: - Ne haragudjon... én most csak helyettesítek... egyébként a Temetkezési Vállalatnál dolgozom.

    'Reggelt...

    Hír | 2006.03.22 06:48

    Üdvözlet mindenkinek. Elért hát az eső is minket, bár elviekben ez csak 1-2 napos, átmeneti állapot. Ma reggel egyből két érdekes videócsomaggal kezdünk, valamint egy bejelentéssel és egy várva-várt patchel.

    Egy idős házaspár istentiszteleten vesz részt. Úgy a felénél az asszony odahajol a férjéhez és így szól: - Az imént egy csendeset szellentettem. Mit gondolsz, mit tegyek? A férj válasza: - Cseréld ki az elemeket a hallókészülékedben.

    [DEMO] Black & White 2

    Hír | 2006.03.17 08:18

    Reggelire íme egy kis letölteni való... izé, szóval sajna nem újdonságról, és még csak nem is a Black & White 2 kiegészítésének a demójáról van szó. Az eredeti játéknak érkezett most meg a kipróbálható verziója. Aki még nem játszott a Lionhead zseniálisnak többször kikiáltott "isten szimulátorával", annak most itt a nagy lehetőség. Mivel nem új játékról van szó, ezt a csöppséget nem szedjük át lokálba.

    Black & White 2: Battle of The Gods hivatalosan

    Hír | 2006.03.16 11:33

    Eddig csak pletyka volt, mostmár hivatalosan is megerősített tény, mely szerint készül a Black & White 2: Battle of The Gods. Ez a második rész első kiegészítője lesz, amelyben az aztékok a görögökkel találják magukat szemben, no és azok isteneivel, úgy nem mellesleg. A Lionhead ígérete szerint a pakk még idén tavasszal megjelenik, azonban a pontos dátum felfedése később várható. További infó itt.

    'Reggelt...

    Hír | 2006.03.14 06:37

    Kellemes reggelt, üdvözlet mindenkinek. Az idő egyre érdekesebb, mostmár a fene sem tudja megmondani, hogy mit akar... Mindenesetre a havat és a hideget már tényleg elvihetné. Ma reggel egy aranyozásról adunk jelenést.

    Egy férfi reggel rettentő másnaposan kel fel, zsibbad minden csontja, és elindul a fürdőszobába, miközben azon gondolkozik, hogy hol volt az előző éjjel. Nézi a tükröt, a szeme alatt monokli helyett csak táskák, majd vicsorít, hogy nem hiányzik-e a fogából. Ekkor látja, hogy a fogai között egy zsinór lóg. Mire megszólal: - Istenem, add, hogy teásfilter legyen a végén.

    Half-Life 2: Aftermath névváltás !!!

    Hír | 2006.02.11 15:33

    Bizony, átkeresztelkedik a nagysikerű Half-Life 2 első kiegészítője, az Aftermath, új nevén Episode One. Fantasztikus, hogy ilyen képzelőerővel áldották meg a Valvet, hogy ily frappáns címet ad a játéknak :) Ugyan ez semmiben sem befolyásolja azt, hogy maga az alkotás milyen lesz, ám egy Aftermath szvsz fantáziadúsabb alcím, mint egy "lerágott-csont" Episode One. Ez persze sejtet is valamit, ugyanis ahogy Doug Lombardi (Valve-atyauristen /2) is elmondta, bizony itt egy sorozatról beszélhetünk a közeljövőben. Ez van, ennek lehet örülni, nem örülni, infó itt.

    [PATCH] Black & White 2

    Hír | 2006.02.08 10:32

    Az Electronic Arts kiadta a Black & White 2 című "istenszimulátor" legújabb, 1.2-es javítócsomagját. Érdekes, hogy a változtatások listáját valahogy lefelejtették... Semmi nem gátolhatja meg az érdeklődőket, hogy a 32 megás csomagot innen magáévá tegye. Egyébként csak az előző, 1.1-es verzióra hajlandó feltelepülni a cucc.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)