Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6712

Paraworld a Sunflowers-től!

Hír | 2003.05.23 09:01

Az E3 második napján jelentettem, hogy a Sunflowers (az Anno 1503 alkotói) két újabb játékon is munkálkodnak. Az egyik a Knights of Honor volt, míg a másiknak eleddig nem tudtuk a címét, most arra is fény derült. Az új szerzemény neve Paraworld lett (elég ütős kis cím :D). Ebben egz olzan világba jutunk el, ahol a dinoszauruszok nem pusztultak el egy gigantikus robbanásnak köszönhetően. Ezeket az állatkákat az idő múlásával befoghattuk, és munkára ösztökélhettük. A játékban 12 különféle fordulunk majd meg, és 50 egyedi kis lényt nyüstölhetünk majd. A végleges változat 2004-ben érkezik, addigis megszemlélheted az első képeket itt (ha esetleg lemaradtál volna róluk korábban).

[DEMO] - négyes csomagolás

Hír | 2003.05.23 08:47

Úgy gondoltam, hogy mivel egyszerre négy játék demója is napvilágot látott, inkább egy hírbe paszírozom őket. Mindegyik más stílus, így biztosan találtok magatoknak megfelelőt. Íme:

  • Heaven & Hell (német): A CDV idén augusztusban debütáló stratégiai alkotása ez. A játékos "isten alakítva" jutatthatja győzelemre saját népét, vagy másokét áttérítve :) A német nyelvű demó után hamarosan várható az angol is.
  • MoH: Spearhead (frissítés): A háborús játékok egyik legjobbjának utolsó küldetéslemeze ez. Remek játékmenetet, kihagyhatatlan alkotás. A frissített demóban akár már 32-en is nyomulhattok multiban a Malta, illetve a Druckkammern pályákon.
  • Neighbours From Hell: A JoWood sem lehetett rest, ebbe a demóviharba nekik is kellett valamit prezentálniuk. Ebben a játékos, a nem éppen szalonképes szomszédokon állhat bosszút... érdekes elgondolás :)
  • Smash Up Derby [LOCAL]: A CITY interactive játékát egykor Demolition Champions néven ismerhettétek. Ebben a demóben két pályát és két járgányt nyüstölhettek, az ölremenő derbyben. Érdemes kipróbálni.

  • Képvihar estére!

    Hír | 2003.05.22 21:08

    Ezen a borús, esős napon sem maradhat el a kellő mennyiségű szépséges kép. Remélhetőleg mindenki megtalálja a "hozzá illőt".

  • Bulletproof Monk
  • Cold War
  • Ghost Master
  • KnightShift
  • One Must Fall: Battlegrounds
  • Rubies of Eventide
  • Starsky & Hutch
  • Vega$: Make It Big
  • Xenus

  • [MOVIE] Middle Earth Online

    Hír | 2003.05.21 21:36

    A GIGA.de beszerzett, pontosabban készített egy exkluzív videót, a nem is olyan régen bejelentett Lord of the Rings MMORPG játékról. Ez egyébként az első mozgóképes adathalmaz, szóval érdemes lerántania mindazoknak, akik: a) érdekeltek a témában b) meg szeretnének ismerkedni a játékkal c) le tudnak tölteni küzel 200 megát :) Ha valamelyik pont rád illik, kattints ide.

    [MOVIE] N-Gage

    Hír | 2003.05.21 08:34

    A Computer & Video Games szállított 16 videót, a Nokia kézi kütyüjén, az N-Gage-en futtatható játékokról. Belekukkanthattok többek között a Tomb Raiderbe, és a Red Factionba is. Egész jó lesz ez, és merem remélni, hogy kis hazánkba is hamarosan megérkezik. Világszerte egyébként idén októbertől lesz elérhető.

    Matrix Online betateszt

    Hír | 2003.05.20 09:33

    A francia 3Dchips-fr számolt be a Matrix Online esetleges beta teszteléséről. Információik szerint talán még idén sor kerül rá, annak ellenére, hogy a játék csak valamikor 2004-ben lát majd napvilágot. Ezen az oldalon egyébként jelentkezhettek a játék hírlevelére... a beta teszt infót alátámasztja a szintén itt megtalálható infomorzsa, mely arról tanuskodik, hogyha feliratkozol a hírlevélre, elsők között értesülhetsz a beta teszt részleteiről.

    Half-Life 2 demó a neten???

    Hír | 2003.05.20 09:25

    Nos, nem kicsit felkavaró infóba bukkantam ma reggel... egy ideig úgy tűnt, hogy kikerült a netre az idei E3-on mutogatott Half-Life 2 Tech Demo. Nos, jelen információim szerint csak fake az infó, ezt bizonyítja a Lazy által átküldött mókás infokép is (mint tudjátok, a Doom III demó anno az ATI jóvoltából került ki a netre, így ezt most nem lehetett kihagyni :D). Azért, ha valaki mégis megtalálnááááá... idevele :)

    [MOVIE] Homeworld 2

    Hír | 2003.05.19 19:20

    A Relicnews megirigyelhette a Half-Life 2-t körülzengő videómámort, és elkészítette saját kis 20 perces moziját. Ezúttal azonban nem az FPsek leendő királyáról, hanem a számukra sokkal érdekesebb HomeWorld 2-ről. Ha van némi internet kapacitásod, és van kedved leszakajtani ezt a 200MB-os gyümölcsöt, kattanj ide...

    Half-Life 2 újdonságok

    Hír | 2003.05.19 07:13

    Valószínűleg mindenki tud már mindent a Half-Life 2. részéről, hiszen egy szép nagy leírást találhattok róla az e-havi számban. Nem is untatlak titeket a game részleteivel, inkább térjünk a lényegre. Megjelent egy szép nagyfilm, melyben közel 23 perces ingame rész van. Ez az összes E3as videó egyben, ezt itt találjátok. Ami viszont sokkal érdekesebb, hogy megjelent egy nagyadag új kép is, melyeket érdemes átnézegetni, ezeket ezen az oldalon láthatjátok.

    [PATCH] GTA: Vice City

    Hír | 2003.05.17 13:08

    Alig jött ki a játék, máris elkészült hozzá, az első, 1.1-es verziószámú patch, ami a programban jelentkező grafikai hibákat hivatott orvosolni. Nem szaporítom hát fölösen a szót, itt máris hozzájuthatsz.

    [DEMO] Fair Strike

    Hír | 2003.05.16 18:49

    Legnagyobb sajnálatomra az idei E3 alatt nem nagyon voltak adakozóak a fejlesztők és kiadók. Legtöbb esetben csak videókat tisztelhettünk, és egészen idáig nem nagyon voltak játszható verziók. A Fragland most azonban beszerzett egy játékdemót, nevezetesen a Fair Strike első beta változatát. Ezt bárki letöltheti, aki ellátogat ide (mérete 300MB, szóval csak annak érdemes elkezdeni, aki be is fejezi)...

    StarCraft 2??

    Hír | 2003.05.16 17:21

    A StarCraft: Ghost E3-as bemutatója is lezajlott. Szép és jó dolgokat mutogattak, de most nem is ez a lényeg. A Shacknews forrása szerint a Nihilistic egyik embere kikotyogta, hogy készül már a Starcraft 2. Nos, nem akarok újabb találgatásokba burkolózni, de majd meglátjuk, hogy mi lesz...

    Empire-nél a Starship Troopers

    Hír | 2003.05.16 15:35

    Az E3 mélységes bugyraiban született meg egy megállapodás, melynek értelmében az Empire Interactive és Sony az egyetlen páros, akik 5 éven keresztül Starship Troopers témában alkothatnak. Az első ilyen játékot máros bejelentették, mely PC-re és konzolokra is elkészül. Még nem tudni mikor érkezik, és sajna egyelőre ennél többet nem is árultak el a projektről...

    ATI Catalyst 3.4

    Hír | 2003.05.16 06:25

    Nem csak az NVIDIA érezte úgy, hogy itt az ideje egy újabb driver kiadásának. Megérkezett ugyanis az ATI kártya tulajok szükségletének számító adathalmaz is, nevezetesen a Catalyst 3.4-es. Ez Windows 9x, ME, 2K, XP rendszerekhez egyaránt elérhető itt.

    Képek kódmesteréktől

    Hír | 2003.05.15 21:12

    Néhány újabb képezmény érkezett a Codemasters háza tájáról. Lássuk csak őket sorjában:

  • Dragon Empires A cég eléggé reményteli MMORPG alkotása, mely nemcsak játékmenetével, grafikájával is hódít.
  • Indy Car Series Autóverseny kedvelőknek új reménysugara lehet az Indy Car legújabb megvalósulása
  • American Idol Megalkothatod saját sztárodat... Egyes rossz nyelvek szerint a Sims játékokra hajaz, ami nem feltétlenül tesz jót a hírnevének.... majd meglássuk :D

  • John bácsi cseveg

    Hír | 2003.05.15 21:03

    John Carmack-kot sikerült mikrofon végre kapnia a GameSpot stábjának. Néhány érdekes új infót lehetett ilyen módon megtudni a készülő sikervárományos büntetésről, a Doom III-ról. Lássunk hát néhányat: - az emberi karakterek immáron motion capture-re épülnek - a lények kézzel animáltak, értelemszerűen - elmondása szerint teljesen más élmény lesz, mint bármely eddigi id Software-es játék - megkérdezésre sem mondta el Johnny bácsi, hogy milyen hosszú lesz a játék, de annyit mondott, hogy inkább a játékmenetre koncentrálnak, nem a hosszra - ha lassabb géped van, inkább a felbontást érdemes lejjebb venni, nem az effekteket. Az árnyék esetleges kikapcsolása teljesen elpusztítja a játékélményt...

    A Sunflowers újra tarol

    Hír | 2003.05.15 15:29

    A Gamesweb-ben találtam rá két újabb játék infójára. Egészen pontosan a Sunflowers fejlesztéseiről vagyon szó. Az egyik a Knights of Honor, míg a másik alkotásuknak még nincs neve... :) Előbbiről itt, míg utóbbiról itt találhattok néhány képet. Amint valamivel több infó is kiszivárog, ti tudjátok emg először :D

    Knights of Honor
    Sunflowers RTS

    Civilization Conquests

    Hír | 2003.05.15 14:56

    Az a helyzet, hogy Sid Meier és csapata, következő nagy dobása - a korábban előkerült Pirates folytatása - mellett egy újabb Civilization kiegészítésen is munkálkodik. A Civilization Conquest több új küldetéscsokrot tartalmaz majd, de nem is ez a lényeg. Megállapodtak az Atari-val, hogy az elkövetkezendő évek folyamán újabb Civ játékok látnak majd napvilágot. Egyelőre sajna nem lehet tudni, hogy ezek kiegészítést, vagy egy teljesen új epizódot jelent e...

    Splinter Cell 2

    Hír | 2003.05.15 13:48

    A mai napon hivatalosan is bejelentették a Splinter Cell következő epizódját. Ez nem kiegészítés, tehát egy teljesen különálló folytatásról van szó, aminek pontos címe Splinter Cell: Shadow Strike lesz. Egyelőre annyit árultak el, hogy új missziók (még szép) és átdolgozott grafika várható, ugyanakkor a játékmenetben nem lesz érdemleges változtatás. Illetve még annyit tudunk, hogy a címben nem fog szerepelni Tom Clancy neve. A megjelenést PS2-re, X-Box-ra, GameCube-ra, és hál' Istennek PC-re is tervezik.

    Detonator FX

    Hír | 2003.05.14 20:58

    Végre elérhető, a már korábban bejelentett Detonator FX. Ez a driver végre hivatalos, nem holmi beta, tehát bárki nyugodtan letöltheti, a minőség garantált. Az új driver mind XP-hez, mind a Windows korábbi verzióihoz elkészült, amit innen(XP/2000), ill. innen(Win9x) tudtok letölteni.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)