Aliens RPG: Törölték, vagy sem?
Nagy a bizonytalanság Alien ügyben. Három játékot kapunk, netán kettőt, esetleg egyet, vagy végül semmit?
Nagy a bizonytalanság Alien ügyben. Három játékot kapunk, netán kettőt, esetleg egyet, vagy végül semmit?
Az Electronic Arts néhány hónapja úgy döntött, nem finanszírozza tovább a Tiberium fejlesztését. Helyes lépés volt?
A minap felbukkant pletykák szerint két új projekten dolgozik a Peter Molyneux és a Lionhead. A kása időközben kihűlt.
Az Age of Empires és mitológiai mellékága mellett más ötletekkel is kísérletezett a felszámolásra ítélt sikercsapat.
A néhány napja bejelentett, 5000 főt érintő leépítés telibe találta a szimulátorokra szakosodott ACES stúdiót.
Minden valószínűség szerint törölték, a LucasArts műhelyében lassan három éve készülgető Indy játékot.
A címnek megfelelően alakul az Electronic Arts stratégiája az elkövetkező években. A válság áldozatokat követel.
A filmlicencekre bazírozó kiadó- és fejlesztővállalat lassan megfullad az utóbbi hetekben fellépett pénzhiány miatt.
A kibontakozóban lévő gazdasági világválság hatása nem kíméli a korábban optimista játékipar képviselőit sem.
A Heroes tévésorozatból készített volna játékot az Ubisoft, ám a projektet törölték.
Tetszik vagy sem, továbbra is a C & C: Renegade marad a Command & Conquer univerzum egyetlen létező és működő FPS-e.
Bruce Shelley a bezárásra ítélt Ensemble Studios atyaúristene kipakolt. Sokkoló döntések, s egy törölt MMO krónikája.
A kiadó helyzetét növekvő veszteség, törölt projektek, távozó kulcsemberek, s jelentős létszámleépítés jellemzi.
Újabb, hangulatos trailerrel jelentkezik a tözsdéről is törölt Atari utolsó ütőkártyájának tartott Alone in the Dark.
Miután végeztetek a viccel, majd letöröltétek krokodilkönnyeiteket, készüljetek fel, hogy a humor szikráját is nélkülöző száraz tények következnek "professzionális" körítésben.
Mike Morhaime, a Blizzard CEO-ja a DICE keretein belül rántotta le a leplet az elmúlt évek során törölt projektekről.
Bizonyára sokakat szíven üt majd a vártnál rosszabb helyzetben lévő kiadó fájdalmasan szigorú döntéseinek valamelyike.
A Forza: Motorsport 2-ben bizony csúnya bugok is vannak, melyek következtében néha kifagy tőle az Xbox360. Természetesen nagy a felháborodás emiatt, a hivatalos fórumokon is. A Microsoft mégis kitöröltette az ehhez kapcsolódó topicokat.
Nem csak az E3 szenved a "hanyatló" számítógépes iparág miatt, hanem az Angliában utolsóként fennmaradt Games Market Europe Show is. A kiállítást történetesen törölték. Eredetileg szeptember 6. és 7. között kívánták megrendezni az islingtoni Business Design Centerben. Már csak ez a kiállítás maradt az ECTS és az ELSPA megszűnése óta. Érdekes, hogy szinte napokkal a megrendezés előtt jelentették be a GMES törlését is. A szervezők mindössze annyit fűztek hozzá, hogy az iparág fejlődésével olyan rendezvényeket kell kialakítani, amelyek képesek a változásokat szolgálni.
Nem csak a Blizzard képes rendet tenni kedvenc MMO-inkban. Az EA ma jelentette, hogy elintézte a cheatereket az Ultima Onlineban: 180 felhasználót és 15 trillió aranyat töröltek a rendszerből. Bizony szép adatok, és megnyugtató, hogy ezúttal már az Ultima Online is cheat nélkül működik tovább. Részletek az ügyben itt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)