OnLive - négy játék ingyenesen beszerezhető ezen a hétvégén
Az OnLive környékén eléggé "mozog a Föld". Furcsa és néha ijesztő hírek érkeztek az héten.
Az OnLive környékén eléggé "mozog a Föld". Furcsa és néha ijesztő hírek érkeztek az héten.
Ha nem forr fel az agyvizünk, és nem adja meg magát játék céljára használt masinánk, akkor a hétvégén ismét megdolgoztatjuk.
Érdekesen alakul a világ, amikor a bejelentést is be kell jelenteni - ez történt a Torchlight II esetében.
Ez bizony nem casual gamereknek való mulatság. A MAIET Entertainment játéka a nehezebb MMORPG fajtából érkezik, a GameStar pedig lehetőséget ad nektek egy bétázásra.
Dolgos hét végéhez közeledünk és mindösszesen egy szunyókálás választ el minket a minden tekintetben nyugodtabb, relaxáló típusú hétvégétől.
Egyik szemem sír, a másik meg üveg: véget ért a szabadság, jönnek a dolgos hétköznapok...
A hétvégén részt vettem az Agárdi Pop Strand R-GO koncertjén és meg kell mondjam, Szikora Robi még mindig tudja hogyan kell hangulatot csinálni.
A sokadik mozgóképet kapjuk a hétvégén lezajlott gamescom rendezvényéről Metal Gear Rising: Revengeance kategóriában.
A kánikulai hosszú hétvégét ki nyaralásra, ki pedig az eddig elhanyagolt játékokra fordítja.
A Steam remek ajánlattal kecsegtet a hétvége folyamán, hiszen két nagyszerű játék kerül több, mint 50%-kal kevesebbe.
A remake gála egy újabb versenyzője szállt ringbe a nézők kegyeiért, de a meccs végére megfáradtan, erőtlenül, de közel sem szégyenteljesen kapott ki veterán ellenfelétől.
A Sony és az EA után egy harmadik nagy kiadó képviselői is színre lépnek, hogy bemutassák portékájukat a gamescom 2012 színpadán.
Az Electronic Arts takarékosan bánt a puskaporral, most a Sony előtt a lehetőség, hogy lehengerelje a közönséget.
A kölni játékshow konferenciáinak sorát az Electronic Arts nyitja.
A Codemasters megosztotta velünk az idei Forma 1-es szezont feldolgozó F1 2012 játék premierjét.
Most, hogy a 2012/08-as GameStar elment a nyomdába, végre jut időnk játszani is. Lássuk, hogy mivel.
Most már egyre inkább úgy néz ki, hogy jövő év végén bizony már lesznek Next-gen konzolok a piacon.
Az utóbbi idők talán legmelegebb hétvégéjén vagyunk túl: aki nem aszalódott gyümölccsé a forróságtól, az szerencsésebb a Fortunánál is.
Bár most fordult a célegyenesbe a 2012/08-as GameStar, mégis szorítunk pár órácskát játékra a hétvégén. Ti mivel fogtok játszani?
A múlt havi PC World a Windows 8 körül mozgott, most azok jönnek, akik nem akarnak pénzt adni egy operációs rendszerért: a Linux-szal, netán a ChromeOS-sel foglalkoznak kiemelten szakértő kollégáink. És még messze nincs vége a sztorinak!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)