Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6712

FirePower morzsák...

Hír | 2003.06.11 07:59

A GMX Media a minap jelentette, hogy megszerezte a korábban már előkerült FirePower című játék kiadásának jogát. A Shockwave fejlesztése tulajdonképpen egy kiegészítés a Microsoft Combat Simulator 3-ához, és nem kevesebb, mint 50 új küldetést, 12 gépet, rengeteg harci adatot, és hasonlókat tartalmaz. Ha minden igaz, idén szeptemberben érkezik.

Játék képregények

Hír | 2003.06.10 17:00

A CrossGen Entertainment bemutatta a legújabb képregényeit, melyek a Dragon's Lair-ből és a Space Ace-ből készültek. A 80as évek akció-kaland játékai 2 darab 6 számos mini sorozatot töltenek majd meg. A füzetkék idén augusztusban kerülnek a boltok polcaira. Aki szeretne mélyebben belemerülni eme "rajzolmányokba", az itt talál még információt róluk.

Képvihar délutánra!

Hír | 2003.06.10 15:51

A tegnapi szegényes felhozatal után, végre igazi képvihar keletkezett. Van itt minden, mi kell a szemnek. Válogasson ki-ki kedve szerint (szerencsére van miből)!

  • Anarchy Online: Shadowlands
  • Battlecruiser Generations
  • Colin McRae Rally 3
  • FireStarter
  • Knights of the Temple
  • Kreed
  • Savage
  • Train Simulator 2
  • Xenus

  • [DEMO] Trió

    Hír | 2003.06.10 15:41

    A "kora" reggeli órákban Zero azt tanácsolta, hogy a "töltő droidot még mindig takarékon lehet hagyni". Most viszont illene bekapcsolni, hiszen rögvest 3 demó érkezett, melyek talán "nem olyan nagy durranások", de azért ez is valami. Először is itt megtalálhatjátok az 1893: A World's Fair Mystery demóját. Aki letölti, az máris belekezdhet a kalandba, beszélgethet pár szereplővel, és felfedezhet egy /a játék szempontjából/ fontos épületet. Aki szeretne többet tudni a játékról, az itt megtalálja a hivatalos oldalát. Megjelent a Deep Sea Tycoon (akár Atlantis Underwater Tycoon esetleg AquaZots néven ismeritek, ugyanaz) demójának egy új verziója. Hogy miért új? Mert már egy évvel ezelőtt kiadtak egy demót /igaz csak béta/ ebből a játékból. Igaz, az alatt az 1 év alatt sokat fejlődött a kicsike. Aki vonzalmat érez iránta az innen le is ránthatja. A sors furcsa fintora, hogy a 2001-ben kiadott Moon Tycoonból is érkezett egy újabb demó, amit itt találtok.

    Splinter Cell 2 scanek

    Hír | 2003.06.10 14:35

    Felkerültek a netre az első scanek, a Ubi Soft nemrégiben bejelentett Splinter Cell folytatásáról, a Pandora Tomorrow-ról. Ezek nem néznek ki túl fényesen, de nincs mitől tartani. A legfrissebb infók szerint ezek a PSX verzióból származnak, szóval az egyéb átiratok messze jobbak lesznek majd. Csak annyit mondhatok: remélem is :)

    NV40 még idén?

    Hír | 2003.06.10 08:35

    Az X-bit Labs megkezdte az első találgatásokat az NVIDIA jövőjét tekintve. Nyilván tudjátok, hogy immáron a boltokba került a NV35 kódnévvel ellátott GFFX 5900. Az NVIDIA hivatalos képviselője elmondta, hogy a cég még mindig a 6 hónapos termékciklusra alapozza politikáját, ami azt jelenti, hogy még idén hivatalosan bemutathatják az NV40-et. Az X-bit szerint erre a legalkalmasabb hely az idén ősszel megrendezésre kerülő Comdex. MAjd meglátjuk...

    Játékok a teljesség igényével

    Hír | 2003.06.10 08:02

    A Gamershell egy rakat, ilyen-olyan játék teljes verzióját szerezte be magának. Mindegyik amolyan komolyabb freeware kategóriába sorolható, de az átlagoknál mégiscsak többek. A lenti listának mindegyik alanyát letöltheted, ha rájuk klikkelsz.

  • Afterburner 3D A Sega klasszikus játékának jelenkori változata
  • Cybernoid 2 2D-s shooter játék, amolyan régi idők játéka...
  • Galax Némi anime beütés, rengeteg akció = Galax
  • Magical Broom Extreme Japán fejlesztésű akciójáték, némi 3D-vel
  • Radio Zonde Jópofa lövöldözős játék, elfogadható grafikával
  • XSynergy Gate Teljesen 3D-s akciójáték az SDE-től

  • 'Estét...

    Hír | 2003.06.09 19:04

    Szép jó estét mindenkinek! Gondolom már mindenki azt hitte, hogy ma már nem lesz hírezés. Hogy miért nem volt eddig? Ennek 2 oka van: 1. Nem volt semmi hír, és még most is épphogy akad valami. 2. Meghalt az oprendszerem, és egész nap azt csesztettem. Végül is formattálás lett belőle. Sebaj, nemsoká érkezik az a kevéske újdonság ami van. Ma vicc helyett egy épp aktuális imádsággal örvendeztetlek meg titeket.

    Miatyánk Microsoft, aki a merevlemezen vagy, szenteltessék meg a te Windowsod, jöjjön el a te frissítésed, legyen meg a javítókészleted, miképpen a Windowson, azonképpen az Officeban is. Mindennapi MSNünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg a mi kalózmásolatainkat, miképpen mi is megbocsátunk a Matávnak. És ne vígy minket az IBMhez, de szabadíts meg az OS/2-től, mert tiéd a Dos, a Windows 98, és az NT, Mindörökkön örökké, Enter.

    Shadow Vault

    Hír | 2003.06.08 19:14

    A Mayhem Studios ma elárulta a nagyvilágnak, hogy immár 2 éve dolgoznak a Shadow Vault elnevezésű körökre osztott stratégiai játékon. 20 pálya, 30 különböző egység, 40 különböző akció (amiket játék közben alkalmazhatunk) és 36 eltérő képesség. Mindez egy remek történettel ölelve, hogy ne legyen okunk a panaszra. Legalábbis a készítők ezt ígérik. A bejelentéssel együtt megérkeztek az első képek is, melyeket itt szemlélhettek meg.

    [MOVIE] HP: Quidditch World Cup

    Hír | 2003.06.07 10:12

    Kis hazánkban a Harry Potter téma legalább annyi osztott véleményeket kap, mint mondjuk a Sims játékok :) Ezért aztán csak azoknak érdemes továbbolvasniuk ezt a hírt, akik esetleg valamilyen úton-módon kedvelik HP kalandjait. Ezexerint te közéjük tartozol, mert még mindig olvasod ezt a hírt :D Na, a lényeg, hogy a legújabb Harry Potter játékról, a Quidditch World Cup-ról érkezett meg az E3-as animáció. Akit érdekel, az máris lecibálhatja innen.

    [DEMO] Eve of Destruction

    Hír | 2003.06.07 10:11

    A Gamershell csapata beszerezte az Eve of Destruction nevezetű Battlefield 1942 kiegészítés első publikus demó változatát. Érdekes, hogy egy modnak demója érkezik, általában beta verziókban szokták őket mérni :) A készítők elmondása szerint egyébként ez a demó egyelőre csak 10%-ban reprezentálja azt, amit valóban el akarnak érni... Akit érdekel, innen bármikor letöltheti.

    [PATCH] Özön

    Hír | 2003.06.06 21:15

    Megérkeztek a legfrissebb javítások, ezúttal 3 játékhoz. A nagysikerű űr játékhoz, a Freelancerhez itt van az 1.1-es patch. Az idei év egyik legjobb vietnámi háborús játéka, a Vietcong sem kerülhette el az újabb javítást. Az 1.2es verziószámmal kiadott bugtalanítót innen tölthetitek le. A Mistmareben is felfedezhettek pár új "bogarat", hiszen ezen az oldalon megtalálható a frissítés.

    PC-sek... mikor is?

    Hír | 2003.06.06 07:40

    Az AVault újfent frissítette megjelenési listáját, melyből megtudhatjuk, hogy melyik játék kiadását mikorra tervezik a nagy és megbízható kiadók :) Nem tudom ugyan, hogy ez mennyire igaz, de bízunk benne, hogy pl. a Doom III valóban október 3-án jelenik meg :D Ha érdekelnek a részletek, klikk ide. Update: Idézném Janitor szavait a kommentekből - szerintem mindent üt :D

    "A Half-Life 2-nek épp elég lesz az a 4 nap! :D"

    [MOVIE] Lock On

    Hír | 2003.06.05 20:11

    Nos, kedves vadászgép kedvelők. Immáron a fene tudja, hogy hányadik animáció érkezik a címben szereplő játékról. Csak annyit tudok mondani hogy akit érdekel, az töltse le innen. Én inkább már magát a játékos nyüstölném ezerrel :(

    Mai képvihar

    Hír | 2003.06.05 15:14

    Ez a nap se túl uborkás, a tegnapi nappal ellentétben, most együtt közöljük le a képeket, mert két játékból is akad! Íme:

  • Crashday(újak) (honlap)
  • Neverwinter NightsShadows of Undrentide (honlap)

  • Rise of Power közeleg...

    Hír | 2003.06.04 23:12

    Az AVault rátalált egy teljesen új fejlesztésre. A Rise of Power nevezetű online FPS a Garage Games sokak által kedvelt Torque enginejére épül. Ettől sajna nem lesz túl szép, de legalább sokan tudják használni. Ha meg akarsz ismerkedni vele, csattogj el a honlapjára, ahol rengeteg info mellett még egy rakat képet is találhatsz.

    Sacred demo nyár végén

    Hír | 2003.06.04 23:05

    Az Ascaron elárulta, hogy már jó ideje bejelentett játékuknak, a Sacred-nek idén augusztusban érkezik meg az első publikus, kipróbálható demója. Addigis nincs mit tenni, megszemlélhetitek a honlapját, vagy a most elkészült dobozképét.

    HL2 TechDemo (FuN)

    Hír | 2003.06.04 14:14

    Egy vicces ürge elkészítette az E3-as Half-Life2 prezentáció egyik szobáját a HL1 motorjára, csakhogy bemutassa, a HL1 is képes ilyesmire :) Hogy mi sült ki belőle? Rántsd le innen és lesd meg!

    Nexuiz - Q1 a tuti!

    Hír | 2003.06.04 07:41

    A Gamershell hívta fel a figyelmünket egy érdekességre. A Nexuiz egy online deathmatch stufa, mely a jó öreg Quake 1-es grafikus motorra épül. Na, ebből jött most ki egy animáció, melyet azonnal le is tölthettek tőlünk. Várhatóan egyébként idén ősszel jelenik majd meg, de a kipróbálható demója előbb érkezik.

    Blitzkrieg: Total Challenge GOLD

    Hír | 2003.06.03 22:33

    Blitzkrieg kedvelők figyelem! Ahhoz képest, hogy még csak néhány napja jelent meg a játék, máris aranylemezre került az első, nem hivatalos kiegészítése. Ez a következő hetekben debütál majd, és egy rakat új küldetés lesz benne. Egy képet itt meg is szemlélhettek belőle.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)