Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6712

Feltörték a GameCube-ot!

Hír | 2003.06.15 13:14

Az eleddig igencsak jó biztonsággal rendelkező GameCube játékokat is feltörték... legalábbis a jelek szerint úgy fest. A StarCube nevezetű kalóz társulat a minap elkészítette az első .iso image fájlt, mely a The Legend of Zelda: Wind Waker játékot rejti magában. A GCA forrása szerint ez a hír távolról sem kamu (vagyis nem hoax, ahogy a nagyok mondják :D)! Egyelőre azonban nem játszhat ezzel az sem, aki valamilyen úton módon megszerzi. A gépe ugyanis nem lesz képes megküzdeni az írt lemezzel... egyelőre. A források szerint már ezen is dolgoznak...

Tron 2 nagyzolás...

Hír | 2003.06.15 13:06

A GameSpyDaily-re felkerült néhány nagyobb felbontású kép, a már nagyon sokak által várt Tron 2.0 című FPS játékból. A LithTech engine legújabb változata szemmel láthatóan jól sikeredett, és remélhetőleg maga a játék hangulata is űber lesz! Erre tessék.

Nemzetközi Gothic 2

Hír | 2003.06.13 21:18

A hivatalos oldal jelentése szerint megkezdték a fent megnevezett játék angol és skandináv nyelvű verziójának forgalmazását. Ezt nem árt az eszedbe vésned, mert ki tudja? Ha épp holnap el kell utaznod Angliába, hátha veszel egyet (nekem!)...

[MOVIE] HALO 2!

Hír | 2003.06.13 19:54

Igen, pár perce adták ki a Bungie jelenleg is készülő játékának fullos (nagyfelbontású) előzetesét mindenféle minőségben. Egyelőre csak mirrorokat tudok adni, amiket ennek az oldalnak az alján találhattok. Elég terheltek a szerverek, de próbálkozzatok, nekem sikerült! :)

Exkluzív Király visszatér képek!

Hír | 2003.06.13 18:46

Német testvérlapunk júliusi DVD-jén találhatttok majd egy exkluzív videót, melyet az E3-on készítettek a Gyűrűk Ura trilógia harmadik részének egy rövid előzeteséről. Most abból láthattok itt ízelítő képeket. Vigyázat, szpojlerek! Erre tessék...

Új Everquest tutira...

Hír | 2003.06.13 09:41

Néhány napja jelentettem, hogy elvileg egy új Everquest kiegészítő készülget, nevezetesen a Lost Dungeons of Norrath. A GameSpot ezúttal ezt megerősítette, úgyhogy immáron biztosra vehetjük. Ez a kiegészítés az egyéni lehetőségekre koncentrál majd. Természetesen rengeteg új küldetés is leszen, nem is beszélve a megannyi varázslatoról és egyéb újításról. Az EQ rajongóknak ezév végéig kell rá várniuk...

Fable PC-re is??!

Hír | 2003.06.12 16:49

Német testvérlapunk információi alapján nem kizárt, hogy a Lionhead és a Big Blue Box által fejlesztett Fable nevezetű tuti kis játék PC-re is elkészülhet. Ezt sajna még nem erősítették meg hivatalosan, de azért eléggé tágra nyílt a szemecském :) Amint valamit bzitosat tudok, jelentem! Érdemes megszemlélni egyébiránt a honlapját!

Trackmania

Hír | 2003.06.12 12:12

A Nadeo bejelentette legújabb játékát, ami a Trackmania névre hallgat. Ez egy pályaépítős/versenyzős játék lesz (mint anno a Stunts). Lényegében mi magunk építhetjük meg azt a pályát, ahol utána egyedül vagy fele barátainkkal versenyzünk. A bétatesztet idén nyárra ígérik, a megjelenést pedig idén év végére. Aki kíváncsi arra, hogy pontosan mi is lesz benne, annak itt a helye. Ha viszont csak a képeket szeretnéd megnézegetni, melyek frissiben érkeztek, akkor ide klikkelj.

Cycling Manager 3 aranyon

Hír | 2003.06.12 12:03

Aranylemezre került a Focus Interactive és a Cyanide Studio közös terméke, a Cycling Manager 3. Ebben a játékban olyan híres pályákon tekerhetünk, mint a Tour de France, Giro, Vuelta. Természetesen ezeken kívül még sok mindent kínál a játék, azt hogy pontosan mit, itt megtaláljátok. Annak örömére, hogy elkészültek a gaméval, kiadtak néhány új képet is belőle, melyeket itt leltek. A boltok polcaira még ebben a hónapban felkerül a játék, egészen pontosan 20-án.

Tycoon vihar

Hír | 2003.06.12 08:30

Ezúttal két újabb tycoon játékot is bejelentett a Cat Daddy Games. Az első a Skateboard Tycoon 3, a második pedig a Snowboard Park Tycoon 2. Ahogy a nevük is mutatja gördeszka, és snowboard parkokat menedzselhetünk majd bennük... Az alkotásokat az Activision Value adja majd ki, egyelőre még nem lehet tudni, hogy mikor. A Cat Daddy Games egyébként egy harmadik, illetve negyedik tycoon játékot is fejleszt :) Az egyikról a minap adtam hírt (Cruise Ship Tycoon),a másikról (School Tycoon) már korábban értekeztem.

[MOVIE] EA trió

Hír | 2003.06.12 08:18

A Gamershell bezsebelt 7 újabb játékanimációt, az Electronic Arts következő nagy sportzuhtagából. Ezek közül 3 érinti a PC-s világuralmat... izé, akarom mondani a PC-s játékvilágot, ezeket fel is tettem lokálba. Aki a többire is vágyik, az lessen be ide.

Playstation 3 Logo?

Hír | 2003.06.12 07:57

A Gaming Horizons csapata felfedezni vélte a Playstation 3 hivatalos logóját. Mivel ez nem igazán, sőt egyáltalán nem PC-s vonatkozású hír, nem is mondok sokkal többet. Akit érdekel, megnézheti itt.

Syberia 2 látványkodás

Hír | 2003.06.12 07:55

Kezdjük a napot néhány látványos szemelvénnyel. A Microids Canada átadott néhány új képet a JustAdventure csapatának, készülő kalandjátékukból, a már most is nagy érdeklődésre szert tett Syberia 2-ből. Ha eleddig nem tudtad, hogy miért kiváncsiak annyira erre a játékra, feltétlenül lesd meg a képeket itt.

Battle Engine Aquila

Hír | 2003.06.11 23:33

Az angol székhelyű Lost Toys ma bejelentette, hogy a Battle Engine Aquila játékukat PCre is megjelentetik. Miután már sok konzolt megjárt, biztos, hogy rájöttek a hibáira és erényeire. Remélhetőleg nem egy újabb konzolos átirattal van dolgunk, hisz kár lenne ezért az arcade stílusú FPSért. A készítők annyira örültek ennek, hogy szabadon bocsátottak néhány képet, melyeket itt meglelhettek.

Battlefield finomságok

Hír | 2003.06.11 21:52

Mindenidők egyik legjobb háborúszimulátorához végre elkészült az 1.4-es javítás. Nagyon sok változás történt. Nem is húzom tovább a karaktert, jöjjenek a linkek!

  • 1.31-ről 1.40-re (kliens) [28 MB]
  • 1.0-ról 1.40-re (kliens) [66 MB]
  • Windowsos szerver
  • Linuxos szerver A patch megjelenésének alkalmából, az EA kiadta a Battlecraft 1942-őt. Ez az amire nagyon régóta várt mindenki: pálya készítő. Remek hír ez minden Battlefieldes számára, hiszen végre eljött a változás kora. Remekbeszabott pályák közül válogathatunk majd, amint mindenki "rácuppan" erre a progira. Aki máris nekiugrana egy szép-jó mappnak, az itt megtalálja a progit.

  • Frozen Throne képek

    Hír | 2003.06.11 19:45

    A Blizzard következő "nagy durranása" a Warcraft 3 kiegészítő lemeze lesz, azaz a Frozen Throne. Természetesen tele lesz új filmekkel, melyeket megint csodálatosra sikeredtek. Érkezett is 6 kép az egyik ilyen "kis" filmecskéből, ezt itt találjátok. A gamét pedig pár héten belül a boltok polcain találjátok.

    [PATCH] DoD v.1.0b

    Hír | 2003.06.11 13:46

    Ez a kereskedelmi forgalomba került Day of Defeat c. HL-mod szerver oldalára való piciny javítás, van linuxos és windowsos változata is. A bugfix-listát itt találhatjátok.

    Matrix Revolutions poszter

    Hír | 2003.06.11 11:51

    A ComingSoon.Net kapott egy igazán impozáns posztert a hazánkban november 20-án bemutatásra kerülő Mátrix-trilógia befejező részéből. Akik voltak olyan ügyesek és végigvárták a második rész stáblistáját a moziban és megnézték az előzetest a harmadik részből, azok rá fognak ismerni a képen található szövegre: Minden, aminek van kezdete, vége is van...

    Counter-Strike 1.6B

    Hír | 2003.06.11 08:21

    A PlanetHalfLife jelentette, hogy a Counter-Strike 1.6B változata elkészült, és máris letölthető a Steam szolgáltatáson keresztül. Persze ezt már szerintem minden, valamire való CS játékos tudja :), úgyhogy csak annyit mondanék, hogy a változások listáját, és néhány képet találhattok itt róla.

    Joan of Arc - játék

    Hír | 2003.06.11 08:07

    Az Enlight csapata elárulta a GameSpot szerkesztőségének, hogy egy teljesen új 3D-s third-person akciójátékon munkálkodnak. A progi címe Joan of Arc lett (idehaza így ismerjük: Jeanne D'arc - A orleans-i szűz), és lényegében a sokak által jól ismert történetet dolgozza majd fel. A fejlesztők elmondása szerint a játék a villámsebes akció, az RPG játékok karakteralkotó rendszerének, valamint a stratégiai játékok bizonyos elemeinek keveréke. Már nem is kell rá olyan nagyon sokat várni, hiszen már idén novemberben a boltokba kerül. Addigis szemléljétek meg az első rajzolt képeket belőle itt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)