Képcsermely
Ritkán múlik el úgy nap, hogy ne vethetnénk pillantást néhány készülőben lévő alkotásra. Élvezzétek a gyönyört, lazuljatok el, dőljetek hátra, de csak ha van háttámla!
Ritkán múlik el úgy nap, hogy ne vethetnénk pillantást néhány készülőben lévő alkotásra. Élvezzétek a gyönyört, lazuljatok el, dőljetek hátra, de csak ha van háttámla!
Elérkezett egy újabb filmadaptáció bejelentésének az ideje. Manapság igen népszerű az a felfogás, miszerint ami jó volt játékban, próbáljuk meg mozivászonra vinni, és fordítva. A Yahoo! információi szerint a főszereplő Edward Carnby-t Christian Slater alakítja majd. Már befejeződtek az előkészületek, e hónap végén kezdődik a forgatás és a bemutatót jövő évre tervezik. Ennek örömére az Atari elárulta, hogy kb. akkortájt fog megjelenni a játékváltozat ötödik darabja.
Bejelentették, hogy eme deszkás progi fejlesztése elérkezett a végső felvonáshoz, vagyis elkezdték a bétatesztelését. Ez annyit tesz, hogy remélhetőleg már a hónap végére kapható is lesz az üzletekben. Rajongók kezdhetnek gyúrni a cuccra :)
Nos igen, két videócska is kijött a játékból, de... szóval az a helyzet, hogy ezt a két múvit néhány rajongó hozta össze a korábban ellopott alpha verzióból. Ezeket főleg azoknak érdemes megnézi, akik 1. nem játszottak vele 2. esetleg nagyon szaggatott. Az érdeklődőknek erre tessék.
A hazai Terminal elég sok hasznos XP trükköt szokott közzétenni. Most azonban G-San talált egy olyat, melynek többen is hasznát vehetitek (persze csak akkor, ha Windows XP rendszert használtok). Alig néhány beállítás segítségével felgyorsíthatjátok netes böngészéseteket. Hogy mégis hogyan? Itt megtalálod a választ.
A Gamershell csapata levadászott egy újabb játékbejelentést. Az Evolutions az Ilios Productions legfrissebb alkotása. Lényegében egy first person point & click kalandjátékról van szó, melynek egyedi sztorija a bizonytalanság, a horror és a erkölcs világába vezet el minket. Kissé szerény honlapja máris elindult, ahol találhattok róla további infókat és néhány képet is. Az biztos, hogy idén már nem tud megjelenni, de, hogy jövőre mikor érkezik, azt még nem árulták el.
A C&VG kiszivárogtatott bizonyos infókat, melyek szerint úgy tűnik, hogy a TR: Angel of Darkness csupán egy újabb trilógiának tekinthető sorozat első epizódja. A trilógiát ezúttal a grafikus engine szabja meg, vagyis ezzel a motorral még két újabb Lara cicás játék várható, az elkövetkezendő években. A folytatásokról annyit árult el a Core Design, hogy: "A design elemek és a helyszínek már készen vannak, legalábbis papíron. Ja, és megvan már a főszereplő is :D"...
Az elég hányattatott sorsú Neocron szervereire rájár a rúd. Egyszerre kellett leállítani mindent, egy pontosan meg nem határozott hardveres probléma miatt... Az alkotás remekül indult, nagyon ígéretesnek bizonyult. Aztán megjelent, és mire eljött ez az idő, nagyon sok mindent nem sikerült beletenni, amit eredetileg terveztek... Azért reméljük hallunk majd mgé róla.
A faäđ[Đ}ÄĐ@&>}<ÍŁ stb, stb. Már megint késik a Tomb Raider: Angel of Darkness. A GameSpot csapatát alig néhány órája értesítette az Eidos, hogy ugyan a játék már majdnem készen van, de még több bugot ki akarnak benne javítani. Ennek köszönhetően pedig 99%, hogy egészen július első-második hetéig elcsúszik a játék megjelenése. De valamit nem értek. Hogy a fenébe lehetett GOLD, ha még most is csinálják? Ha meg egy patch-et csinálnak csak, akkor mi a fenéért nem lehet már kiadni?
A tegnap éjszakai jégeső (Budapest nagy részén volt) után megérkezett a ma esti képvihar. Igen sokféle gaméból érkezett shot, tehát lehet szemezgetni!
A Rainbow Six: Raven Shield rajongóit igencsak kényeszteti a fejlesztőcsapat. Egy újabb pályát készítettek a rajongóknak, melyet máris letölthettek a hivatalos szerverről, vagyis innen. Kár, hogy nem minden csapat ennyire lelkes - vagy őket is csak kényszeríti valaki? Nem baj :) Ez nekünk jó :D
Nyugodtan olvasgattuk Gyu-val az USAToday.com reggeli sajtó között talált MMORPG cikkét. A sok bla-bla, meg reklámszöveg között egy érdekes mondtatra lettünk figyelmesek: "And superheroes such as The Hulk, Spider-Man and the X-Men will star in their own persistent online world, due in 2005 from Marvel and Vivendi." Vagyis elvileg 2005-ben egy rakat újabb Marvel MMORPG lát majd napvilágot, melyekről egyelőre a Vivendi még semmilyen bejelentést nem tett. De lesznek, és ez jó :)
A DigitTimes összeállított egy kis táblázatot, az ATI és az NVIDIA jövőbeni terveiről. Ezen az oldalon megtudhatjátok, hogy a két rivális óriás, jelenlegi tervei szerint mikor szeretné piacra dobni legújabb termékeit. Szerintem érdemes megszemlélni...
Kissé érdekes módon, de megkezdődött a Final Fantasy XI-es MMORPG betájára való jelentkezés. Azért mondom, hogy érdekes módon zajlik a dolog, mert a legtöbb helyen csak úgy tudsz jelentkezni, ha előfizetője vagy valamelyik honlap szolgáltatásának (pl. IGN, GameSpot, GameSpy). Alant találhattok egy néhány linket, aki csak teheti, és van is kedve az jelentkezzen!
A Monte Cristo elnevezésű csapat kiadta Fire Department című játékuk kipróbálható demóját. Ebben tűzoltósdit játszhatunk, természetesen csomó taktikát is alkalmaznunk kell! A Gamershellről letölthetitek a progit, egyelőre nem teszem lokálba, mert még csak francia nyelven érhető el. Az angolt majd feltolom...
A GameSpot kisajtolt némi információt az MCV magazinból, melynek hasábjain egy újabb Carmageddon epizód látszik körvonalazódni! Az SCi, elvileg 2005-re tervezi ultra brutális játék folytatásának kiadását. Reméljük hamarosan részletesebb infókat is meg lehet róla tudni...
Úgy fest, hogy ez a mai ilyen viharosra sikeredett :) Lássuk, milyen javításokat fújt felénk a szél:
Egyes lelkes fejlesztők úgy gondolták, hogy a Half-Life 2 grafikus motorja nem igazán felel meg jelen korunk elvárásainak. Megalkottak hát egy új játékot, melyben természetesen maga Gordon a főszereplő :) Az első képet és infókat (németül) máris megtalálhtod itt. HAveFuN :D
A GSMBox jelentése szerint elképzelhető, hogy hamarosan problémák adódnak majd a Google.com-mal. Úgy tűnik, hogy a világ legkedveltebb keresője elérte korlátait, hiszen immáron nem kevesebb, mint 4,3 milliárd oldalt számlál (egészen pontosan 4,294,967,296-ot)! A probléma a mostantól megszülető oldalak felvételénél jelentkezhet, bár biztosra veszem, hogy már agyalnak ezerrel az alkotók. Szerintem nem lesz itt semmi fennforgás, de azért egy érdekes adattal lettünk gazdagabbak. Nem kevés internet oldal van "odaát" :D
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)