Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 6712

IG3 TÖRÖLVE!!!

Hír | 2003.08.08 22:17

Nos, ezt már aztán tényleg nem gondoltam volna. A CDV nemes egyszerűséggel leállítatta egyik hazai reménysugarunk, az Imperium Galactica 3, avagy az újonnan Galaxy Andromeda-ként ismer alkotás fejlesztését. Vajon miért teszik ezt a kiadók? A GameSpot szerint már nagyon sok pénzt beleöltek... Miért jó egy majd kész játékot a kukába dobni? Ezt valahogy teljesen hihetetlennek tartom :(

TFT még mindig az élen!

Hír | 2003.08.07 19:43

Na kérem, a WarCraft III kiegészítője még mindig tartja magát - ez derül ki az amerikai PC-s eladási lista alapján, mely a július 26-i adatokat tükrözi. Simsekből még mindig nincs hiány, s ugyebár vészesen közeledik a kettes verzió megjelenésének dátuma (és már előre látom a miljomegy kiegészítőjét is...) Bővebben a reklám után: 1 Warcraft III: The Frozen Throne 2 The Sims: Superstar 3 The Sims Deluxe 4 Neverwinter Nights: Shadows Of Undrentide 5 Star Wars Galaxies: An Empire Divided 6 Warcraft III: Reign Of Chaos 7 Finding Nemo 8 The Sims: Unleashed 9 Diablo II 10 Neverwinter Nights

Újabb Windows rekord

Hír | 2003.08.07 11:35

Emlékeztek? Nem is olya régen jelentettem, hogy alig 10MB-ba bele lehet paszírozni a drága jó kis Windows 95 operációs rendszert. Nos, a dolog kicsit tovább burjánzott, hiszen ez az érték 5MB alá esett :) Hogy tényleg működik e a rendszer, nem tudnám megmondani, de akit érdekelnek a részletek, az feltétlenül lessen be ide.

[MOVIE] XIII

Hír | 2003.08.07 07:30

Egy újabb XIII videóval örvendeztettek meg bennünet a készítők. Természetesen ez is arra hivatott, hogy népszerüsítse a nevet és, hogy szemet gyönyörködtessen. Érdemes megnézni, ezért kérem azokat, akik gyengébb modemes net eléréssel rendelkeznek ide fáradjanak, akik pedig jobb és gyorsabbal, azok erre. (Windows Media Player 9 szükséges!)

Halo Movie Awards!!

Hír | 2003.08.06 22:36

Fido dobott egy levelet a kémhálózatunkra, mely egy igen érdekes kis linket rejtett magában. Nevezetesen egy online Halo mozi díjazásról vagyon szó. Ez több szempontból is jó. Egyrészt baromi király vidókat szemlélhettek meg a hamarosan PC-re is megjelenő Halo-ról, másrészt pedig FUN :D Szerintem ne várj sokáig, máris kattints el ide. Ne feledjétek, hogy mindannyiatok híreit várjuk ide: spynews@gamestar.hu!!!

Fincsi képzömmencs

Hír | 2003.08.06 10:35

Ezennel bemutatom az új versenyzőket. Azon játékok, melyek képei megtalálhatók a mi kis Galériánkban, elsőbbséget élveznek a többiekkel szemben, mert azok csak link formájában vannak tálalva. C&C Generals: Zero Hour

Contract J.A.C.K.
Far Cry
Hannibal: The Game Tribes: Vengeance
  • Anarchy Online: Shadowlands (Infó)
  • Battlefield 1942: Secret Weapons of World War II (Infó)
  • Cleric (Infó)
  • FireStarter (Infó)

  • Megjelenési lista

    Hír | 2003.08.06 08:42

    A PC-k világának talán egyik legingoványosabb területe a megjelenési lista. Az AVault folyamatosan frissítgeti a sajátját, erre került sor tegnap este is. Csak érdekességképpen egy részlet: A Half-Life 2 még mindig szeptember 30-ra kiírva, viszont a Doom 3 novemberre (utóbbiról pedig már 100%-osan lehet tudni, hogy nem igaz...). A teljes listát itt találhatod meg.

    Runaway 2 @ GC

    Hír | 2003.08.05 13:12

    Még ez év januárjában hallhattunk a Runaway a Road Adventure című kalandjáték esetleges folytatásáról. Azóta egy betü sem szivárgott ki róla, ám most, a Games Convention közeledtével ismét előbukkant. Német testvérlapunk úgy véli, egyáltalán nem kizárt ez a bizonyos másidk rész, sőt, már lehet, hogy a GC-n be is mutatják... érdeklődéssel várom :)

    Valve+ATi=Love?

    Hír | 2003.08.03 10:03

    Dajcs testvéreink szerint az ATi, meg a Valve igencsak jó viszonyban lehetnek, ugyanis arra készülnek, hogy mivel kb. egyidőben fog megjelenni új termékük (ATi esetében a Radeon 9900 Pro, Valve esetében meg ugye a HL 2), összecsatolják a kettőt, vagyis aki vesz egy ilyen csúcskategóriás kártyát, adnak hozzá "ajándékba" egy példányt a sikervárományos akciójátékból. Hivatalosan még egyik oldalról sem kaptunk megerősítést, de cáfolatot sem! Megtudtunk egy Gone GOLD dátumot is, ami szeptember 13. Egyébként ezt nem annyira váratlan fordulat, mert anno a HL1-et is hozzácsomagolták némely hardvergyártó termékéhez. Lehet, hogy érdemes lesz beruházni egy új Radeonra? :)

    Mini Windows rulzik...

    Hír | 2003.08.01 22:02

    Egy jópofa kis érdekességre bukkantam a The Inquirer hasábjain. Egy emberke készített egy mini Windows-t, mely 10MB-nál is kevesebbet foglal. Igaz, csak a Win95-ös rendszert tudta egyelőre összetöpöríteni, de ki tudja... talán tovább próbálkozik majd a többi rendszerrel is :) Ha érdekelnek a részletek, klikk ide.

    Spartan - Legions után szabadon

    Hír | 2003.07.31 18:24

    A Slitherine Strategies (akiktől a Legion és a Chariots of War is származik) a mai napon bemutatta legújabb fejlesztését. A Spartan egy körökre osztott stratégia lesz, melyben a játékos közel 100 frakció közül választhat céljai eléréséhez. Várhatóan 2004 környékén kerül a boltokba. Ha ennél többet akarsz tudni róla, el kell látogatnod a Gamershellre, vagy a hivatalos oldalára...

    [PATCH] Colin McRae Rally 3

    Hír | 2003.07.31 17:18

    Előkerült a Codemasters autóversenyzős üdvöskéjének első javítócsomagja, amely 10 megás és innen máris lecibálhatjátok. Természetesen ezt is azért adták ki, mert voltak hibák a játékban. Hogy pontosan milyenek, azokat pedig itt olvashatod el, feltéve ha érdekel :)

    SimCity 4 Döluksz Edisön

    Hír | 2003.07.31 14:08

    Simsből minden ujjunkra jut lassan egy, gondolták, elkezdik bővíteni a SimCity tárházát is... Remélem nem így áll a helyzet, egyelőre csak egy különkiadást jelentettek be, mely tartalmazni fogja az alap SimCity 4-et, illetve a szeptemberre várható Rush Hour kiegészítőlemezt is. Azzal egyidőben, tehát szeptemberben fog megjelenni ez a 'kettőt fizet egyet vihet' akciós termék is, majd meglátjuk mekkora sikerrel :)

    Tony Hawks Pro Skater 4 GOLD

    Hír | 2003.07.31 07:00

    Az Aspyr jelentése szerint a legutolsó fázisba lépett eme deszkás sportjáték készítése. Nevezetesen felkerült aranylemezre, vagyis már csak a sokszorosítás és csomagolás, illetve a terjesztés van hátra. A rajongóknak biztos jó hír, hogy augusztus végén már besöpörhetik kosarukba. Ha nem ismernéd a játékot, de rajongó szeretnél lenni, a honlapján biztosan találhatsz erről is bővebb információkat :)

    Castle Strike - harcra fel!

    Hír | 2003.07.30 22:24

    A No Man's Land fejlesztőcsapata, a Related Design egy újabb 3D-s RTS játékon munkálkodik, jelentette a GameSpot. A Castle Strike-ban a százésves háború idején találjuk magunkat, ahol rengeteg csatában, megtorlásban és hasonlókban kell majd résztvennünk. Ha többet akarsz megtudni a projektről, ne habozz, less be ide.

    Új Raven Shield Add-on?

    Hír | 2003.07.30 19:53

    A C&VG észrevette, hogy a Gamestop online bolt listájában feltűnt egy újabb Raven Shield kiegészítés. A megjelenési dátumát november 18-ra datálják. Nos, mivel még semmi biztosabbat nem tudunk, menjünk is tovább a következő hírre :D

    Tomb Raider kavarás

    Hír | 2003.07.30 19:49

    Nem kis kavarás kerekedett a Tomb Raider körül. Úgy tűnik, hogy a Core Design-tól az Eidos úgymond elvette a játék fejlesztésének jogát, és átadta a benfentesebb Crystal Dynamics-nak. Erre azért kiváncsi leszek, mármint, hogy egy sokkal jobb, vagy egy jóval gyengébb játékot kapunk majd folytatásnak...

    Mutant Chronicles oldal

    Hír | 2003.07.30 15:34

    A Gamershell jelentette, hogy beindult a Mutant Chronicles Online című fantasy MMORPG hivatalos oldalkája. Ha igaz a hír, néhány héten belül már elkészült az első alfa verzió, a betát ehhez képest karácsonyra ígérik. Ha érdekel, kukkantsd meg itt.

    [MOVIE] The Hobbit

    Hír | 2003.07.30 09:24

    Shack-ék, a Sierra vezényletében szállították a legfrissebb ingame animációt, a még készülő third-person akció-kalandjátékról, a The Hobbit-ról. Aranyos, elég jól néz ki, és kb. ennyi :) 'Biztossssss sokan játszanak majd vele... Imhol az anim:

    Mi lesz veled HL2?

    Hír | 2003.07.30 09:02

    Folyamatosan érkeznek az ellentétes hírek a Half-Life 2 megjelenését illetően. Kezdetben még csak az Amazon osztotta az észt (mint azt korábban jeleztük), majd később a külföldi gamer oldalak java is a csúszás hírét jelentette (Worthplaying). Akadnak olyanok is, akik kifejezetten olyan hírt gyártanak, hogy nem fog csúszni a játék (Shacknews). Tehát teljes a káosz (a Sierranal meg tuti jót röhögnek az egészen). Egyik oldal mellet sem tesszük el a voksunkat, hiszen amíg nem érkezik hivatalos bejelentés semmi sem biztos.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)