Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 525

Nem csak a pók kapja el a bünözőt

Hír | 2004.07.01 22:18

Ma kezdték meg a vetítését a Spider-Man 2. részének. Fanatikusok ezrei lepték el az amerikai mozikat, hogy megcsodálhassák pókbarátunk legújabb jótéteményeit. A pók mókának nagyon megörülhetett az a 16 éves srác is, aki volt oly bátor, és a kamerájával együtt ült be mozizni. Épphogy elindította a felvételt, rögtön kellemetlen élményben volt része: lebukott. Egy élelmes mozi őr éjjellátó szemüveggel pásztázta a nézőket, így könnyedén kiszúrta a kicsiny szerkezetet. Kellemetlen napok következnek a fiú életében, hiszen akár 1 év börtön és maximum 2500 dollár bírság is kijárhat neki.

King Arthur: PC

Hír | 2004.06.26 18:52

Érdekes elnevezés, de ne tévesszen meg senkit :) A játék teljes címe King Arthur: Pendragon Chronicles, mely egy 3D-s akció-stratégia lesz. Természetesen a Jerry Bruckheimer által rendezett, hamarosan vetítésre kerülő, King Arthur című filmen alapszik. A játékban egy hős életútját izgulhatjuk majd végig, persze a mi vezetésünkkel. Érdekesnek ígérkezik, és persze magát a filmet is érdemes lesz meglesni. A játékról bővebben itt olvashattok.

[MOVIE] Spider-Man 2

Hír | 2004.06.19 09:58

Az Activision két újabb Spider-Man 2 animációt dobott fel a netre (Thanks Silviu_G). A játék nem a hamarosan vetítésre kerülő, azonos című mozifilmre épül, de természetesen pókember ugyanaz lesz :) A kipróbálható demó futtatása után ugyan sokaknak kétségei támadtak sikerében, remélhetőleg a végleges változat sokkal jobb lesz. Az animációkat máris töltheted tőlünk:

[MOZi] MTV Movie Awards

Hír | 2004.06.06 19:06

Az MTV, jó szokásához híven ismét megrendezte saját kis filmes díjkiosztó gáláját. Bár a vetítésre még nem került sor, a nyertesek névsora már kiderült. A "legfontosabbak" a következők:

  • Legjobb film: A Gyűrűk Ura 3
  • Legjobb férfi szereplő: Johnny Depp - A Karib-tenger kalózai
  • Legjobb női szereplő: Uma Thurman - Kill Bill vol. 1
  • Legjobb vígjáték alakítás: Jack Black - School of Rock
  • Legjobb csók: Owen Wilson, Carmen Electra, Amy Smart - Starsky & Hutch

  • [MOZi] SPIDERMAN 2!!!

    Hír | 2004.04.09 08:41

    Eljött az idő... hogya újra belekukkantsunk a Pókember második részének csodás jeleneteibe. Az első részt, a vetítése idején még nem néztem meg. Aztán egyszer mégis elmentem moziba. Megnéztem. Azóta csak a folytatást várom :) És lám, a jelek szerint már igencsak közel van a vetítéshez. Úgy gondolom feltétlenül érdemes megnézni ezt a videót! KÖTELEZŐ!

    The Sims Matrix Career

    Hír | 2003.12.04 23:30

    Gondoltam így késő este megpróbálom lefárasztani a nagyérdeműt. A GameSpot-ton barangolva találtam ezt a kis szösszenetet. Ez szerintem minden képzeletet felülmúl. Már többen mondtátok, főleg a Matrix 3 vetítése idején, hogy milyen dúrva lenne egy Mátrix téma a Sims-ben. Nos, ezt szerintem valaki meghallotta, mert igenis van ilyen :D Vállalkozó lelkületűek itt megtalálhatják az első beta változatot, ami hamarosan újabb Matrix érdekességekkel bővül...

    [MOZi] The Punisher

    Hír | 2003.11.04 14:44

    Íme egy újabb Marvel adaptáció. Tőlük származik például a Hulk, vagy az X-men. A történet arról szól, hogy miután megölték főhősünk fiát és feleségét, megpróbálták őt magát is eltenni láb alól - a gyilkosság megrendelője abban a hitben él, hogy ez sikerült is, ám ez nem így van! Megindul a bosszúhadjárat... Olyan sztárokkal mint John Travolta. A film Amerikában 2004. április közepétől kerül vetítésre, az előzetesét pedig itt tudjátok megnézni.

    [MOZi] Új Mátrix 3 Spotok!

    Hír | 2003.10.21 07:47

    Kezdhetném a szokásos szöveggel ("A hivatalos oldalt frissítették..."), de nem teszem, mert ez már annyira sablonos :) Inkább csak annyit mondok, hogy aki csak teheti, szerezzen magának hosszú, fekete köpenyt a Neó-fílingért és minél hamarabb repüljön a legközelebbi mozi jegypénztárához, s vegyen magához pár jegyet a lehető legközelebbi előadásra (ugyanis viszik, mint a cukrot), aztán pedig várjon... A szerencsések már november 5-én 15 órakor megtekinthetik a Mátrix Forradalmakat - a sajtóvetítésre hivatalosak ilyen szempontból nagyon-nagyon szerencsések :) Hogy mindezt most miért írom le? Mert a hivatalos oldalt frissítették 3 új TV-Spottal :D A FreeYourMind-on további információkat is találhattok.

  • Believe (Nagy)
  • Believe (Közepes)
  • Believe (Kicsi)
  • Future (Nagy)
  • Future (Közepes)
  • Future (Kicsi)
  • Give Anything (Nagy)
  • Give Anything (Közepes)
  • Give Anything (Kicsi) A fájlokat jobb-klikkel le is menthetitek. A nagyon kíváncsiak (és bátrak) figyelmébe ajánlom ezt a stream videót, mely egy 4 perces, filmrészletekkel tarkított interjú. Update: Van itt mégegy kisfilm...

  • [MOZi] Revolutions plakátok

    Hír | 2003.09.30 13:43

    Jó híreim van a Mátrix-rajongóknak! Az első, hogy előkerült 4 hivatalos poszter a harmadik részt népszerűsítendő... szerintem ezek sokkal szebbek, mint amiket az Újratöltve idején mutogattak (tudjátok, azok a fej nélküli, fehér háttéren feszítő főszereplők...), bár kétségtelen, hogy azok is nagyon egyediek voltak. Valahogy érezni lehet, hogy a harmadik rész más lesz... a filmzenében egy szemernyi rock sem lesz megtalálható, csakis Don Davis (a zeneszerző) 99 fős zenekarán és 80 fős kórusán lesz a hangsúly, ezzel is jelezve a film monumentálisságát. Továbbá az is új információnak számít, hogy immáron valóban világpremierben mutatják be a trilógia befejező részét: Magyarországon az eddigi november 20-i dátum helyett már november 6-án lesz a premier!! Ez egészen pontosan 2 héttel korábbi időpont és mindössze egy nappal késsük le az amerikai mozibemutatót, ami azért nem kis szó! Lehet hát örülni és gyűjteni a pénzt, hogy a premier előtti díszvetítéseken Neóhoz hasonlóan fekete köpenyben és napszemüvegben jelenhessünk meg. Ügyesebbek elkezdhetnek megtanulni repülni is :D Aki naprakész akar lenni a Mátrix világában, látogassa rendszeresen a FreeYourMind.hu fanoldalt!

    Matrix 3 muzsika

    Hír | 2003.09.04 18:54

    Lazy dobott egy linket a hamarosan vetítésre kerülő Matrix Revolutionnal kapcsolatosan. Nevezetesen egy fő muzsikáról vagyon szó, melyet erről az oldalról tudtok letölteni. Ha egyébként szeretitek a filmzenéket, egész jó helyre kerültök, ugyanis egy rakat másikat is le lehet onnan cibálni :)

    GameStar @ GC - 1.Nap vége

    Hír | 2003.08.21 19:03

    Sajna srácok, mára ennyi infó jutott, mert galád emberkék bezárják a sajtószobát és nincs máshol net... :( Holnap újra nagy dolgok várhatóak, igyekszem mégtöbb infót adni és remélhetőleg reggel tudok már néhány fotót is küldeni. Addigis legyetek jóóóók :D Gyu & ZeroCool / Games Convention - Lipcse ***A GameStar élő közvetítését láthatták, maradjanak velünk!!

    [MOVIE] Sinbad

    Hír | 2003.05.16 16:09

    Az E3 alkalmával került először bemutatásra, a DreamWorks Studios legújabb, hamarosan vetítésre kerülő rajzfilmjének játék adaptációja. Az első képek után most befutott a videója is. Ha szereted a rajzfilmeket, ne várd meg az októberi megjelenést, máris kukkants bele.

    Sinbad - ahogy mi látjuk...

    Hír | 2003.05.12 18:27

    Az Atari (korábban Infogrames) a mai napon bemutatta új akció-kalandjátékát, a Sinbad: Legend of the Seven Seas-t. Ez, a hamarosan vetítésre kerülő következő DreamWorks rajzolt film játék adaptációja lesz. A progi a film történetét követi, és teljesen összefügg azzal. Célunk, hogy a hét tengert is átszelve megmentsük legjobb barátunkat, Proteus-t. Ha minden igaz, idén októberben kerül a boltokba.

    [MOVIE] Priest

    Hír | 2003.05.10 09:37

    A JC Entertainment nem bírta kivárni az E3-at, máris kiadta az ott vetítésre kerülő trailerét... hogy miből is? Nos igen, a Priest című MMORPG alkotásukról. Akinek csak az anim kell annak ide kell elkattannia, akit jobban érdekel a projekt, az ide is lessen befele.

    Enter The Matrix képek

    Hír | 2003.05.06 07:39

    Már csupán csak néhány nap van hátra az Enter the Matrix című játék hivatalos megjelenéséig (és persze a film második részének vetítéséig :D), ám a Shiny úgy gondolta, hogy nem állítja le a médiazuhatagot (szerencsére). A játék honlapjára ezúttal újabb PS2-es képek kerültek fel, mivel azonban ez közel azonos a PC-s verzióval, szerintem nyugodtan vessetek rájuk egy pijjjantást. Erre tessék.

    MATRIX XP - SZIGOR!!!

    Hír | 2003.04.30 14:45

    Izé... tudom, hogy már semmi újat nem akartok látni a Matrix-ról (legalábbis a vetítésig), de azért erre a kis gyöngyszemre vessetek egy kis pillantást!!! Profi rendezés, fergeteges móka, hihetetlen FUN!!! Főleg Morpheus megtestesítője advanced :) MINDENKINEK KÖTELEZŐ!!! Update: Bocsika... elfelejtettem kiírni a honlapjának címét :) Íme: www.matrix-xp.com

    Dead or Alive a moziban

    Hír | 2003.04.08 18:07

    A Reuters-nek az Impact Pictures elárulta, hogy már dolgoznak a népszerű Dead or Alive című játék mozi változatán. Az Xbox-on több változatban is napvilágot látott női bunyósokra összepontosít majd a film :) - dúskeblűek RULZ :D A 30 millió dollár összköltséggel készülő film 2004 őszén kerül vetítésre. Annyit érdemes még tudni az Impact Pictures-ről, hogy ők készítik a Driver, illetve a Resident Evil 2 film adaptációit is...

    FORMA 1: KÖTELEZŐŐŐŐŐŐ!!!

    Hír | 2003.04.06 21:20

    Nos, nem akarok semmiféle infót kiadni a mai Forma 1-ről, de annyit elmondhatok, hogy érdemes mindenkinek megnézni! Alig néhány perce ért véget az élő közvetítés, és... huh... szóval régen volt már ilyen futam. A legvégén, amikor már azt hinné az ember, hogy minden elcsendesedett, még egy kavar kerül a középpontba! Szóval jó nézegetést!!! Update: Itten lőn egy kis számláló, mely a következő futamok pontos idejét jelzi folyamatosan :) Hátha valakit érdekel :D

    Pirates of the Caribbean

    Hír | 2003.03.27 22:26

    A Bethesda Softworks és a Disney Interactive alig néhány perce áküldött egy friss ropogós levelet, mely legújabb közös alkotásuk bejelentését tartalmazza. Nevezetesen a Pirates of the Caribbean-ről van szó, mely PC, Xbox, valamint PS2 platformokra egyaránt idén júniusban jelenik majd meg. A játék egyébként azt idén nyáron vetítésre kerülő, hasonló című film alapjaira épül. A játékról bővebb infót itt találhatsz.

    Doom 3 infomorzsák...

    Hír | 2002.12.14 12:10

    Biztosan emlékeztek a napokban előkerült legújabb scannelt Doom III-as oldalakra. Nos, az oldalakon lengyel szöveg volt, amit elég sokáig nem fejtett meg senki... egészen mostanáig (thanx Doomzone.de). Néhány apróság a fontosabbak közül: - a végleges Doom III-ban 30 pálya lesz - a játékban NPC-kel is találkozhatunk majd - multiplayer mód nem lesz az alapjátékban, esetleg egy későbbi patchben - új particle rendszer került a játékba, melynek segítségével pl. a füstöt már bármely töltény "eltorzítja" - a BFG és láncfűrész biztosan benne lesz a végleges játékban - a program csak és kizárólag a marson játszódik - a Doom mozifilm valamikor 2004-ben kerül vetítésre... Ha érdekel a többi infó is, kattanj el ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)