Képbe léptem
Egy híján tíz. Mondhatnám, de nem teszem, mert tizenegy és nem kilenc játékból talátam képeket. Most ebbe ne menjünk bele, inkább kattanjatok, ha jónak látjátok :)
Egy híján tíz. Mondhatnám, de nem teszem, mert tizenegy és nem kilenc játékból talátam képeket. Most ebbe ne menjünk bele, inkább kattanjatok, ha jónak látjátok :)
Mint arról bizonyára azok is tudnak, akik csak szeretik magát a sorozatot, mint játékot, de a rally vb eseményeit nem követik nyomon, azok is hallották, hogy Colin McRae tavaly átigazolt a Citroen csapathoz Sebastion Loeb és Carlos Sainz társaságában tevékenykedni. Akkor is felvetődött, mi lesz a játék sorozattal, merthát a Ford is besegített... a harmadik rész kijött, több-kevesebb sikerrel, azonban most mégnagyobb kérdés merül fel. Lesz-e folytatás? A negyedik részt konzolokra már lassan-lassan kiadják, azonban, hogy PC-re jön-e negyedik rész, vagy egyáltalán folytatás, az ebben az évben valószínűleg eldől. Az FIA szabálymódosításainak köszönhetően, valakinek a Citroentől távoznia kellett, Carlos Sainz pedig olcsóbb volt, mint Colin McRae, így mellette döntöttek. Nos itt jön a képbe a játék sorozat... mi lesz? Egyelőre ez teljes homály mindenki számára. Amennyiben marad Colin a rally világában, valószínűleg lesz folytatás... azonban felvetődött az is, hogy nascar-ban lesz jövője a rally vb legfiatalabb világbajnokának, de az a kijelentése is napvilágot látott, hogy abbahagyja. További információért ide fáradjatok.
Igen erőteljesen közeleg már a Halo PC-s változatának megjelenése. A médiakampány még mindig viszonylag visszafogott a Microsoft részéről, ám az IGN stábja igenis tesz arról, hogy pontosan képben legyünk mindenben. Ennek keretében nem kevesebb, mint 7 rövidfilmet is feltettek erre az oldalra, melyeken természetesen magát az ominózus stuffot szemlélhetitek meg.
VÁÁÁÁÁÁ!!!- Idézet ZeroCooltól, mikor meglátta ezeket a filmeket. Igen, remek kis techdemók ezek, melyek bemutatják mire is képes a S.T.A.L.K.E.R. grafikus motorja. Nem is lehet leírni, ezt látni kell! Amolyan 3 on 1, mivel mind a 3 moviet 1 zipbe csomagoltuk nektek. Boncsad töcsed (lehet hogy már unalmas, de ez tényleg ide illik:))!
A Vivendi Universal Games útnakindította készülő FPS játékuk, a Judge Dredd: Dredd Vs. Death-nek a hivatalos weboldalát. Ha követed ezt az ösvényt, belefuthatsz egy csomó infóba, képbe, háttérbe, képernyővédőbe és így tovább. Már nagyon kiváncsian várom milyen lesza játék, remélem nem szúrják el... vagy nem törlik, mint drágalátos Lucasék :(
Az Iridon Interactive dobott egy levelet az imént, amiben közhírré tétetett, hogy elég pofás flipper játékuk teljesen elkészült. Nevezetesen a Pure Pinball-ról van szó, mely még idén májusban a boltok polcaira kerül. Addigis kukkantsátok meg az oldalát itt. Nem tudom egyébként, hogy mennyire vagytok képben, de ez az a bizonyos játék, melyet a hazai A.S.K. HomeWork fejlesztett! Kiváncsian várom ezt is, és az új játékukat is, mely egyelőre még annyira titkos, hogy még egymást közt sem pletykálnak róla :)
Hmmm... ilyen se volt még, hogy két napot jött volna egymás után... :) De sebaj. Nos, véget ért az idei CeBIT, legalábbis számunkra, és visszatértünk. Mint látom Mady mindent megtett azért, hogy képben legyetek, de azért van mit pótolnom :) Mostantól azonban kis ideig helyreáll a rend, azonnal jönnek a képecskék, és az újdonságok (na meg némi hiányosság pótlása :D). Stay tuned!
Az RPGDot-nak hála megtudtam, hogy a Bonez Team egy teljesen új 3D-s kaland-szerepjátékon dolgozik. Ez a Bonez Adventures nevet viseli jelenleg (ám ez még változhat a megjelenésig). A játékos a játék elején még csak 33 éves Mr. Mac Bonez irányíthatja, aki egyébként archeológus és kalandor. Mivel egész életében érdekelték az őskori történetek, érthető, hogy néhánynak a végére akar járni... itt jövünk mi a képbe :) Az oldalán máris megszemlélheted az első képeket!
Methos mester egy felettébb érdekes levélkével találta el kedvenc postagalambomat. Mint tudjátok, napjaink egyik legfelkapottabb játéka az Unreal 2: The Awakening. Namármost mennyire jó is lenne az, ha mondjuk mindezt nemcsak angolul, hanem magyarul is élvezhetnénk. Nah, és itt lép a képbe az említett levél :) Erről a címről ugyanis letölthető a honosított Unreal 2 egy korai verziója. Ha érdekel, máris kattanj!
Né'má :) Kicsit megváltozott a PC-s eladási lista :) Bár ezzel még egy EA-s Sim játék került a képbe, de legalább megmozdultak a dolgok :) 1. Sim City 4 - Electronic Arts 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 4. MS Zoo Tycoon - Microsoft 5. Harry Potter 2 - Electronic Arts 6. Roller Coaster Tycoon 2 - Infogrames Entertainment 7. Warcraft III - Vivendi Universal Publishing 8. MS Age Of Mythology - Microsoft 9. MS Zoo Tycoon: Marine Mania - Microsoft 10. Battlefield 1942 - Electronic Arts
Azok számára, akik rendszeresen böngészik a hardware híreinket, nem újdonság, hogy az AMD hamarosan megjelenő Athlon XP processzorai 333Mhz-es front side bus-szal lesznek majd ellátva. Nos, ez eddig csupán pletyka szintjén mozgott, de most végre megerősítést nyert! Mindezt pedig ha hiszitek, ha nem, az Nvidia-nak köszönhetjük, ugyanis, az AMD a mai napig titkolózik. Mégis, hogy jön a képbe az Nvidia, kérdezhetitek teljes joggal. A cég közölt némi infót a nemsokára megjelenő Nforce2 alaplapi chipset-jükről. Ebben megtalálható, hogy a lapkakészlet a DDR 400-as RAM-ok mellett, támogatja majd a 333Mhz-es FSB-t is, tehát mégis igaznak bizonyultak a feltevések és az AMD versenyben képes maradni a P4-ekkel.
A mai napon kicsit osztottan adagolom a képecskéket. Alant megszemlélheted az általános shotokat, a következő hírben némi meglepi, majd mindezt követi az Activision saját játékshow-jának PC-s felhozatala... Stay with us!
Az Octagon Entertainment és az Olasz székhelyű Playstos fejlesztőcsapat kiadót keres, Ruff Trigger: The Vanocore Conspiracy nevezetű alkotásukhoz. Ez egy, már régóta készülő akció-kalandjáték lesz a következő generációs konzolokra, és természetesen PC-re! A történet szerint, az állatok genetikai módosítása közben némi hiba lépett fel. A Vanocore Corporation legkedveltebb állatkája, a kismalacok ugyanis félelmetes szörnyetegekké alakúltak...(milyen eredeti, nem? :D). Itt lépünk mi a képbe...A hivatalos honlapja még csak akadozva műxik, de el lehet csípni egy-egy jobbik percet (amikor le is jön a lap)! Ha érdekel, katt ide!
Avagy a hülyeség határtalan. A McAfee antivírus csoportjának küldték be a Perrun nevű vírust, ami JPEG képeket fertőz meg. Persze a fél világ a feje tetején áll, pedig csak el kéne olvasni az AVERT csoport eredeti sajtónyilatkozát, amelyből kiderül, hogy a vírus egy futtatható EXE fájlban érkezik, jól befészkeli magát a gépbe, majd onnan hozzáirogat dolgokat a JPEG-ekhez. Ettől azonban a JPEG-ek nem lesznek hirtelen futtatható fájlok, a fertőzéshez bizony szükség van az EXE-re is. Szóval a gáz nem az, hogy félpercen belül tele lesz az internet fertőzött JPEG-ekkel, amik szétfertőzik a világot, mert ez – egyelőre – lehetetlen. Hanem az, hogy az antivirus progiknak ezentúl nem elég csak a futtatható állományokat átnézni. Na bumm!
Az AMD közleménye szerint egy Kernel bug miatt egy csomó Linuxban hibák jelentkeznek a legújabb Athlon XP és Athlon MP processzoroknál. A problémák leggyakrabban akkor kerülnek elő, ha AGP-s videokártya van a gépben. Az AMD már lépéseket tett a probléma megoldása érdekében, minek eredménye egy hamarosan megjelenő javító patch lesz.
Bemutatkozott a Buka Entertainment is az idei kiállításon. A cég rengeteg jó játékot mutatott be. A legelső az Echelon: Wind Warriors, mely a már tavaly nyáron megismert futurisztikus repülős játék kiegészítője lesz. Láthattuk továbbá az általam már nagyon várt Paradise Cracked-et is, amiről nemsokára bővebben olvashattok, de most átugranám. A MARCH!: Offworld Recon egy nagyon érdekes akciójáték lesz, melyben a taktikai- és arcade elemek ötvözete kívánkozik a felszínre törni. A játék szépen fejlődik, így reméljük, hogy nem kell majd csalódnunk benne. Ezen kívül gyönyörködhettünk még a Midnight Nowhere-ben, ami lényegében egy kalandjáték horror elemekkel fűszerezve. A kezdeti stádium miatt sok újat nem tudtunk meg róla. A Spells of Gold is a standokon pipiskedett. Ez az a játék, amelyben az arany van főszerepben, ennek ellenére mégis RPG. A Red Shark már közelít a megjelenéshez, így csak apróbb simításokat könyvelhettünk el most. És végül, de nem utolsó sorban bemutatkozott a Charm of War, mely még csak most készülget így a műfaján kívül (RTS) igazán csak az alapok lettek közzé téve a sajtónak. Ezzel a Buka Entertainment is szépen felsorakoztatta a játékait. Reméljük mindegyik legalább olyan jó lesz, mint amilyennek most tűnnek...
A orosz illetõségü Russobit-M is felvázolta terveit az idei E3-ról. A jelek szerint az alant említett játékok már biztosan jelen lesznek:
Sajnos a PC tulajdonosok nem juthatnak egy héttel korábban az nVIDIA várva-várt grafikus chipjéhez, ám aki most vásárol egy Apple Power Mac G4-et, az igen! Ugyanis a most debütált új gépben már egy GeForce 4 dobog. Aki kedvenc PC-jébe szeretne egy ilyen videokártyát, annak még legalább február 5-éig, azaz a hivatalos bemutatóig várnia kell (kis hazánkba várhatóan később érkeznek meg a kártyák). Aki nem bír magával, az máris szaladjon el az Apple.com-ra, ahol azonnal rendelhet magának egy Power Mac G4-est. Azt azért hozzátenném, hogy a gép ára 1.599$...
A GameSpot honlapra feltettek egy elég hosszú, kb. 70MB-os videóinterjút. Ebben Scott Campbell-lel, a Mumbo Jumbo egyik emberével beszélgetnek el, éppen készülő Myth III: The Wolf Age nevezetű 3D-s játékukról. Ha érdekel, klikk ide.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)