Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1174

Spellforce 2 Észak-Amerikában is

Hír | 2005.11.18 12:39

A JoWooD átruházott néhány jogot az Aspyr Media nevű vállalatra, amely rögtön megragadta a lehetőséget, és bejelentette: 2006. elején megjelenik a Spellforce 2, Észak-Amerikában is. A leginkább sztorileírásban bővelkedő hivatalos anyag ezen a linken olvasható.

SW Galaxies - 10 napig ingyen!

Hír | 2005.11.16 09:49

A Lucas Arts és a Sony egy újabb akcióval kívánja tovább növelni a Star Wars Galaxies online szerepjáték rajongóinak számát, mégpedig egy tíznapig ingyen használható klienssel, amit a 3DGamers jóvoltából. Ez a verzió tartalmazza a nemrég bejelentett Starter Kit első tíz pályáját tartalmazza a megújított "fast action" harcrendszerrel egyetemben. Az érdeklődőknek csak regisztrálniuk kell magukat és máris tölthetik a cuccot innen.

Culpa Innata - A jövő kalandja

Hír | 2005.11.12 11:31

A Momentum fejlesztőcsapat bemutatta cyberpunk stílusú kalandjátékát Culpa Innata címmel, amelynek már be is indult a honlapjja. Phoenix Wallis békebírót megbízzák, hogy folytasson le egy nyomozást egy rejtélyes gyilkosság ügyében. A fiatal és ambíciózus hölgy olyan dolgokra derít fényt, amelyekre álmában sem gondolt volna (csak hogy a közhelyeknél maradjunk). Képzett hackerek és nem túl szimpatikus személyek érhtetetlen módon akarnak kapcsolatba kerülni vele. A nyomozás előrehaladtával nem csak az ügy, hanem lassan az egész világ kezd gyanússá válni...

Battlestrike: Call to Victory - folyt. köv.

Hír | 2005.11.08 12:26

A német illetőségű DTP bejelentette Battlestrike: Call to Victory címmel újabb második világháborús olcsó kategóriás lövöldözős játékát, pontosabban annak folytatását, amelyet a City Interactive fejleszt és Némethonban valószínűleg még ebben a hónapban meg is jelenik. Öjöm és bódottág, hogy egyelőre nem tudni, máshol mikor kerül boltokba :D

Action Wrestling játékok jönnek

Hír | 2005.11.08 12:17

A Midway Games játékkiadó bemutatta legújabb szerzeményét: többéves megállapodást kötött a TNA Entertainmenttel, melynek értelmében Total Nonstop Action Wrestling alapjaira épülő játékokat fejleszt (kézi)konzolra és PC-re. Az első alkotás TNA iMPACT! (nem végleges) címmel valamikor 2007-re várható.

C&C: The First Decade - Bejelentve

Hír | 2005.11.04 16:55

Az EA bejelentette a Command & Conquer: The First Decade-t, mely a nagy multú RTS-nek a Command & Conquer-nek lesz a komplett csomagja, melyet a sorozat 10 éves évfordulóján, vagyis 2006 februárjában adnak majd ki, melyben megtalálható lesz az elmúlt tíz év összes játéka a sorozatból, és egy bónusz DVD - egy teljes kommentárral ellátott videóval a játék történetéről.

Democracy hamarosan Európában is

Hír | 2005.11.04 16:49

A Positech Games a mai napon bejelentette, hogy a Democracy című politikai stratégiája hamarosan elérhető lesz Európában is egészen pontosan Németországban, Lengyelországban, Ausztriában, és Spanyolországban, ahol is a játék az adott ország nyelvére teljesen lefordítva kerül majd a boltok polcaira. A játékban majd egy állam elnökét alakítjuk majd, akinek különböző politikai összetűzésekkel kell szembenéznie, figyelembe véve azt a tényt, hogy minden egyes döntése hatással van a továbbiakra.

Interjú Miss Most Wanteddel

Hír | 2005.11.04 10:13

Meginterjúvolták Josie Marant, a Need For Speed: Most Wanted "háziasszonyát", akit Mia Townsend néven láthatunk viszont a játékban. A GameSpy kérdezz-felelekét az FMP rajongói oldalon találhatjátok. Thanks ICDI.

GS: Oh, neked van egy harcjeleneted? JM: Igen! Izgatott vagyok ezen a téren. Elkezdtük az élõ filmezést, és aztán az egészet filmtrükkökbe ültették át, úgyhogy nem láttam belõle semmit, hogy ez hogyan nézhet ki.

Act of War addon infók

Hír | 2005.11.01 08:41

A napokban egy név nélküli kiegészítőt jelentettek be az Act of War című játékhoz. Nos, a pakk most nevet is kapott, plusz elárultak róla némi infót is. Az Act of War: Direct Action jövő márciusban készül megjelenni, és olyan újdonságokat hordoz magában, mint például a modernkori tengeri csaták. Az érdeklődők további infót erre lelhetnek.

S.T.A.L.K.E.R. - Te még élsz?!

Hír | 2005.10.30 14:56

De rég is hallhattunk már erről a sokak által messiásként várt játékról. Azonban most se mondhatni róla sok jót. A játék már így is bőven késésben van, ám most is egy sajnálatos késést kell elfogadnunk, hiszen bár a játék megtalálható a THQ következő generációs konzolokra kerülő játékainak listája között, mely némi reményt sugallhat, PC-re a tervek szerint viszont csak 2006 októberében kerülhet ki legkorábban. Tehát még ez a dátum se biztos. Lassan sajnos már ez a játék is eltűnik a süllyesztőben.

KOCH Media továbbra is

Hír | 2005.10.28 14:50

A KOCH Media ma bejelentette, hogy miután a JoWooddal közösen birtokolják a Gothic 3, SpellForce 2 és a The Guild 2 című játékok terjesztési jogát, most a Panzer Elite Action helyzetében is eképp járt el, így most már ennek a játéknak a bevétele is megoszlik majd kettőjük között.

Chrome SpecForce novemberben

Hír | 2005.10.26 15:57

Kiderült, mikor óhajtóztatik megjelenni a Chrome: SpecForce című FPS, amely a Techland fejlesztésében készült Chrome folytatása. Nos, a november 14-i megjelenési dátum elsősorban az észak-amerikai régióra vonatkozik, de feltehetőleg felénk sem sokkal később érkezik.

Horse and Musket 2: PG GOLD

Hír | 2005.10.24 23:17

A This Shrapnel Games bejelentette, hogy a Horse and Musket 2: Prussia's Glory című játékának munkálatai befejeződtek és a játék immáron aranylemezes. A játék már előrendelhető, mely a tervek szerint november 18-án kerül a tisztelt nagyérdemű elé. További részletekért erre tessék.

Pac-Man World Rally hivatalosan is

Hír | 2005.10.24 23:07

Néhány képpel karöltve megérkezett a hír, mely szerint a Namco bejelentette a Pac-Man World Rally című árkád jellegű versenyjátékát, mely valamikor 2006 nyarán hivatott betörni a piacra mind konzolra és természetesen mind PC-re is. A hivatalos bejelentést megtaláljátok itt, míg a képeket itt leshetitek meg.

[MOZi] Postal a vásznakra

Hír | 2005.10.24 21:52

Ami jó pár hónapja még cáfolat volt, mostanra szörnyű valósággá vált: Uwe Boll megegyezett a Postal sorozatot jegyző Running with Scissors fejlesztő stúdióval hogy ő öregbítheti a játék hírhedt mivoltát a filmvásznakon keresztül. Aki nem ismerné a celluoid gyilkos filmrendezőt: Neki "köszönhetjük" a fájdalmasan borzalmas House of the Dead és Alone in the Dark feldolgozásokat, jelenleg pedig a Dungeon Siege és a Far Cry totális tönkretételén munkálkodik. A film forgatása valamikor 2006-ban kezdődik el és 2007-ben kerülne a mozikban, azonban ha hevesen imádkozunk talán addigra valaki lecsukja egy zárt pincébe ezt az őrültet.

Age of Empires 4 és 5???

Hír | 2005.10.21 08:09

Egy igen érdekes linket küldött az éjjel jd mester. Egy lelkes Age of Empires III rajongó éppenhogy megkaparintotta a játék gyüjtőknek szánt változatát, lapozgatta a mellékelt füzetecskét, mely a lent látható meglepő ábrát tartalmazta. Készülne a negyedik és mindjárt az ötödik Age is? Valóban nehéz lenne ezt megmondani, de az Ensemble egyelőre nem nyilatkozott tagadóan. Hát reménykedjünk!

Shrek SuperSlam PC-re is!

Hír | 2005.10.19 09:51

A Blues értesülései szerint a Shrek SuperSlam című, animációs filmen alapuló harci játék PC-re is készül. Eleinte úgy tűnt, hogy az a Grey Matter Studios munkálkodik rajta, amelynek korábbi játékai a Return to Castle Wolfenstein és a Call of Duty: United Offensive kiegészítőlemez voltak. Mostanra azonban kiderült, hogy valójában az LTI Gray Matter berkeiben készül, ami egy másik fejlesztőcsapat. Ha minden jól megy, a konzolos változattal egy időben, jövő hónapban jelenik meg.

[MOZi] Szállító a Far Cry-ban?

Hír | 2005.10.18 12:59

Német testvérlapunk információi szerint Jason Statham, akit leginkább a Szállítóból (amelynek jön a folytatása) ismerhetünk, játssza majd a főszerepet az Uwe Boll-féle Far Cry filmben. A Bollfans.com rajongói oldalon indultak el a pletykák... A sikeres játék filmkészítési jogait Boll vásárolta meg, ezt eddig is tudtuk. Sőt, egy másik hasonló produkciójában, a Dungeon Siege filmfeldolgozásban is Statham fog szerepelni. Szegény... miért vállal el ilyesmiket?

Honlaplesen

Hír | 2005.10.17 09:14

Most nem annyira játékok, mint inkább fejlesztőcsapatok megújult honlapjairól lesz szó. A Pyro Studios, akit leginkább a Commandos sorozatról ismerhetünk, beindította Flash-alapú oldalát, amit némi új tartalommal is ellátott. A Primal Studios is ugyanígy tett. Az ő esetükben főleg a Heavy Duty adatlapján történtek módosítások. Thanks Blues.

Szezonális Flagship mocorgás

Hír | 2005.10.15 08:27

Az RPGDot információi szerint Travis Baldree elhagyta a WildTanget csapatát (ott eddig a nemrégiben megjelent FATE munkálatai kötötték le idejét), és csatlakozott a Bill Roper által korábban megalapított Flagship Studioshoz. Egyelőre azt mondják, hogy közösen dolgoznak tovább a Hellgate: London-non, de azért ez sántít egy kicsit - már úgy értem, hogy egy ennyire előrehaladott játék fejlesztésébe már nem igen szoktak bevonni teljesen új tagokat. Tuti, valami más is készül a háttérben...

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)