Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 532

[MOZi] MATRIX ULTIMATE EDITON

Hír | 2004.08.18 21:24

Bár már elég régóta suttogtak, hogy készül egy minden igényt kielégítő ultra-mega-extra Mátrix-trilógia DVD kiadás az igazi rajongók számára. Az eddig megjelentetett változatok ugyanis szinte semmi érdekességet nem tartalmaztak. Hivatalos bejelentés még mindig nincs, de azt hiszem, az alábbi képek miatt már igazán bizakodhatunk, ugyanis szinte minden infó a rendelkezésünkre áll most már! Szóval lássuk csak sorjában.

  • Matrix: Újradigitalizálva, két audió kommentárral bővítve
  • Matrix Revisited: 17 kulisszák mögötti kisfilm
  • Matrix Reloaded: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions Revisited: 29 kulisszák mögötti kisfilmmel bővítve
  • Animatrix: Ugyanaz a kiadás, ami már kapható
  • Roots of the Matrix: A Mátrix gyökerei - Minden részletre kiterjedő 3 órás összeállítás.
  • Burly Man Chronicles: A filmet készítők érzései az egész Mátrix világgal és a belefektetett munkával kapcsolatban
  • Zion Archive: Sztoribordok, zenék, videók, előzetesek, és minden egyéb.
    Összesen mintegy 35 órányi extra, 10 DVD lemezen, kb 18 ezer forintos áron (a külföldi árról átszámolva).
    Akinek ez sem lenne elég, az megkaphatja az igazán rajongóknak szóló változatot, amiben egy Neó szobor és egy 80 oldalas, soha nem látott képekkel tüzdelt könyvecske kap még helyet. A szobor a kép alapján szerintem egy kicsit gagyi... :) Thanks Fym.hu!

  • 'Reggelt...

    Hír | 2004.08.09 07:58

    Üdvözlök mindenkit, kellemes reggelt kívánok. Elöljáróban csak annyit mondanék, hogy kössétek fel a gatyát autó-rajongók, mert ma reggel lehet, hogy liberóra lesz szükség! Többet egyelőre nem árulok el, de szerintem néhányan érzik mi az :).

    A buszsofőr fia tűnődik: - Ha van helyi érzéstelenítés, akkor van távolsági is? Hánykolódik a repülőgép. A stewardessek italt szolgálnak fel, az egyik vendég válasza a kérdésre: - Hozzon abból, amit a pilóta iszik!

    [MOZi] Constantine morzsák

    Hír | 2004.08.03 22:14

    Egyszer régen már írtunk a Constantine-ről. Íme a legújabb infók a fym.hu jóvoltából. A film sztárjai Keanu Reeves, Djimon Hounsou és a rendező Francis Lawrence nyilatkoztak erről a Warner Hellblazer adaptációról, amely mint tudjuk február 11-én kerül a mozikba. Röviden ecsetelték, hogy egy természetfeletti képességekkel rendelkező nyomozó (John Constantine) áll a középpontban, aki szó szerint lement pokolba és visszajöt... Ősszeáll egy szkeptikus rendőrnővel, Angela Dodsonnal (Rachel Weisz), hogy együtt nyomozzák ki a rendőrnő ikertestvérének (szintén Rachel Weisz) öngyilkosságát, amely úgy tűnik elég sok titkot rejt. Nyomozásuk a démonok és angyalok világán keresztül vezet, ami a mai Los Angeles alatt fekszik. Lawrence nyilatkozta: "Most is dolgozom, a film nagyon jól halad előre és sokat teszteltük és a tesztek nagyon jól sikerültek. De még sok effektet kell készitenünk. Még nincs zeneszerzőnk, de már dolgozunk rajta." Azonban annyit lehet tudni a filmzenéről, hogy igencsak darkos fílinget fog képviselni. "Úgy gondolom, ez a film egy különlegesség, egy unikum és szerintem a nézők díjazni fogják. Nagyon érdekes számomra azt látni, ahogy az emberekben különféle érzések keletkeznek. Tudod ha az ember megpróbál valami különlegeset csinálni, akkor fél attól, hogy az emberek esetleg nem értik meg. De én remélem, hogy meg fogják érteni és követni tudják. Nagyon sok horror elem lesz a filmben, sok ijesztő és rémisztő dolog. De ez nem egy egyszerű természetfeletti thriller, nem egy sima horrorfilm, nemcsak fantasy, hanem mindez együtt ötvözve. És ez így tényleg müködik."

    Colin McRae Rally 2005 képek

    Hír | 2004.07.21 11:05

    Az első különlegesség amit felfedezni véltem a legújabb képekben, hogy valamivel összerakottabb hatást kelt abban, aki nézi - mármint az előző képekhez képest. Aztán, hogy vigadjunk, látjuk a Cliot és havat is. Olyan érzésem van, hogy erre nem lehet addig mit mondani, míg nincs egy demó...

    Fallout 3!!!

    Hír | 2004.07.12 23:45

    Most már biztos, hogy készül a Fallout 3! Mai nap az Interplay Entertainment a köz tudtára adta, hogy a Bethesda Softworks kapta meg a jogokat, és már nagyban rá is álltak a játék elkészítésére. A fejlesztők mellett még az Elder Scrolls sorozat egy új darabján is dolgoznak, melyről szinte semmit sem lehet még tudni. Viszont az megnyugtató érzés, hogy egy ilyen kiváló RPG-t készítő csapat kezébe került a poszt apokaliptikus Fallout legújabb része.

    Everquest 2 képek

    Hír | 2004.07.06 08:50

    Egészen sok, pontosan 24 új kép került fel az Everquest 2 hivatalos oldalára. Amióta bejelentették a játékot, tisztában voltam vele, hogy mennyire látványos lesz. Habár az irányítását még nem sikerült megismerni, a folyton megjelenő médiák megerősítik bennem azt az érzést, hogy ez a játék nagyon beleszól majd az eladási listákba :) Imhol valának a képek:

    [MOZi] Catwoman trailer

    Hír | 2004.07.01 09:46

    Halle Berry újabb neki való szerepben csillogtatja meg a tudását, meg hosszú karmait. Ő ugyanis az Amcsilenden már e hónap végén bemutatásra kerülő új Catwoman című film főszereplője. Sokat remélek ettől az alkotástól, mert eddig a Pitof által rendezett filmek (pl. a Vidocq) belőlem nagyon érdekes érzéseket váltottak ki. Eljött az idő, hogy megnézzük a szép és hosszú előzetesét, melyet innen tölthettek le. Egyébként a tegnapi Blade Trinity trailerből is megjelent már egy sokkal jobb minőségű. Íme!

    [DEMO] Rapid Gunner

    Hír | 2004.07.01 08:35

    Akad közületek valaki, aki rendőr szeretne lenni? Akkor ez a Ti programotok! Bár én inkább úgy mondanám, mindenki próbálja ki, aki egy kicsit is meg szeretné tudni, milyené érzése fegyverrel a kézben kiképzőpályán téblábolni. Na jó, inkább maradjunk annyiban, hogy az próbálja ki, aki akarja :) Szóval ez egy ilyen "céllövöldés" játék. Lényegében FPS, és ráadásul ultrarealisztikus, sőt még van fegyvered is meg minden. Elég gyorslövetű, hiszen csak 25 percig engedi a játékot (mert hogy demó...), de ezt egy kulcs megvásárlásával könnyedén fel lehet oldani. Az érdeklődőknek erre tessék, és itt addig is szemlézhettek néhány képséget.

    [MOVIE] Újabb finomságok

    Hír | 2004.05.26 09:42

    Na, nem tudom pontosan, mi ez a rohanás... Kb. olyan az érzésem, mintha az E3-as videódömpinget posztolnánk megint :) Bár tetszik, csak ilyen gyorsan nem tudok kitenni mindent :D Íme néhány újabb animáció:

    [MOVIE] Reggeli invázió!

    Hír | 2004.05.26 06:58

    Milyen jó érzés úgy ébredni, hogy egy rakat új animáció vár :) Az éjszaka hozott, nem kevesebb, mint 4 szeretet csomagot első körben! Természetesen már át is szippantottam mindet szerverkénkre, úgyhogy cibálhatjátok (Thanks Silviu_G). Íme:

    [MOZi] Trailer csemege

    Hír | 2004.05.14 12:20

    Némileg tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés így az E3 vége felé egy kis "másvilágos" hírrel szolgálni. :) Történt ugyanis, hogy két ütősnek ígérkező film előzetese is napvilágot látott. Pont jókor egyébként, mert most állítom össze a júnusi DVD-nkre a mozielőzetesek rovatot. Az egyik a Disney-Pixar féle animációs film, az Incedibles. Mellesleg lehet, hogy ez lesz az utolsó Pixar film, ami a Disney alá készül, nincs ugyanis túl jó viszonyban a két fél. Szerintem ha megnézitek ezt a rövidke előzetest, nyomban megerősítést nyertek abban, hogy van bizony jövője a számítógépes animációs filmeknek... :) Itt van egy teaser, alant pedig az új trailer.

    A másik versenyzőnk kicsit tényleg másvilági. DC/Vertigo képregénye (Hellblazer) alapján készül ugyanis a Constantine, Keanu Reeves (Mátrix trilógia) főszereplésével! Kicsit jó lesz... :) Ennek előzetesét itt találhatjátok. Na jó, miután megnéztem, valami megváltozott. Rájöttem, hogy a Mátrix nem létezik, Keanu viszont jól tette, hogy elvállalta a főszerepet. Ez BÜNTET! Egyébként csak jövő tavasszal kerül a mozikba...

    Battlefield 2 képek

    Hír | 2004.04.29 08:18

    Lassan kezd elhatalmasodni rajta az a bizonyos "VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ", meg "AZTAAAAAAAAA" érzés, amikor belegondolok a Battlefield 2-be :) Három új kép látott napvilágot, melyek nekem eszementen jobban tetszenek, mint a bejelentéskor érkezett kettő. Részletesek a fegyverek, iszonyat hangulat, egyszerűen büntet. Lássátok vala a friss husikat:

    Black & White 2 képek

    Hír | 2004.04.27 08:51

    A GamesRadar szállította a legújabb előzetest a Lionhead PC-s fejlesztéséről, a Black & White 2-ről. Az istenjáték szerelmesei már biztosan hajukat tépik, hogy mégis mikor kaparinthatják meg a végleges verziót. Bevallom, én is közétek tartozom :) Ez az érzés pedig újra és újra felerősödik bennem, amikor új képeket látok meg a játékból. Így történt most is. Nem túl nagy felbontású gyöngyszemek, mégis eszement hangulatosak. Íme:

    Tribesok ingyen!

    Hír | 2004.04.10 12:23

    Hamarosan, egészen pontosan május 4-étől ingyenes letölthető lesz a Tribes, valamint a Tribes 2. Hivatalos a Computer Gaming World mellékletén lesz rajta mindkettő, de a Fileplanetről is letölthető lesz. Pontos részleteket egyelőre nem lehet tudni, de amint megvannak a linkek, azonnal adom őket. Van azonban egy olyan érzésem, hogy a Fileplanetről csak előfizetők szedhetik majd le...

    [MOVIE] Live for Speed

    Hír | 2004.04.08 19:07

    Félreértés ne essék, aki akar, az már régen játszik a Live for Speeddel. Sokan ezt teszik, hiszen az egyik legreálisabb szimulátorral van dolgunk. Ezen játékkal teli órák szüleményei közé tartoznak a gumikoptató driftelések, amelyeket az NFS: Undergroundosok is bizonyára szívesen felhasználnak a bónuszpontok szerzése és látvány okán. Egy igen vad drifteléssel van dolgunk, ha puhább gumikeverék lett volna ráépítve a keréktárcsákra azt hiszem lángra lobban, és felszáll... Erre tessék!

    [MOVIE] Rakat mindenféle :)

    Hír | 2004.04.04 13:26

    Tegnap este megkezdődött egy animáció vihar, mely a jelek szerint mára éli ki magát igazán elég sok animáció futott be, lássuk ezeket szépen, sorban: A Bard's Tale a szerepjátékok szerelmeseinek jön majd be igazán! A Manhuntban egy amolyan embervadász játékba csöppenhetünk. Nem békés, de szórakoztató :). A Rise of Nations kiegészítésének animációja már korábban előkerült, de most jobb minőségben is megszemlélhetitek. A SuperPower 2-ben a játékos isteni erőket kap, melyek segíthetnek a hatalom mindennemű megszerzésében.

  • Rise of Nations: Thrones and Patriots

  • [PATCH] Lords of the Realm III

    Hír | 2004.03.17 18:21

    A Sierra kiadta az első javítást a Lords of the Realm III-hoz, mely a rovarirtáson kívül mást nem visz véghez. Letölteni innen tudjátok. A patchel egy időben megjelent egy kastély szerkesztő is, azok számára, akik valóban a saját kastélyukban szeretnék irányítani egységeiket. A beszerzése ennek sem nehézkes, hiszen csak le kell töltenetek ezt a 25 megás csomagocskát.

    Top 10 - az uralCoDó

    Hír | 2004.03.17 13:59

    Egyszerűen hihetetlen, ám mégis jóérzés, hogy már több hete a toplisták élén van a Call of Duty. Végre egy játék, ami beint a Simsnek, és az élen marad. Igazi felüdülés, hogy különösen változatosan vásárolgattak az emberek a Március 6-ával záruló héten, nézzétek csak: 1. Call of Duty 2. The Sims Deluxe 3. Rise of Nations 4. Age of Mythology 5. Zoo Tycoon: Complete Collection 6. The Sims: Makin' Magic 7. Hoyle Casino 2004 8. Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre 9. Microsoft Flight Simulator 2004: Century of Flight 10. Neverwinter NIghts: Hordes of the Underdark

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.04 06:46

    Kellemes reggelt mindenkinek! Engem egészen megfogott a Larian Studios Beyond Divinityje tegnap... Már maga az érzés, hogy egy Death Knight áll az irányításunk alatt titkos vágyakat kielégítő :) Aki lövöldözni szeretne, és új kalandra vágyik, az maradjon velünk! Nem telik el 10 perc és kint lesz egy jópofa dolog :)

    A jól öltözött idős úr már az ötödik fajta sajtot szagolja meg, amikor végre elhatározza magát. - Ez igen, ez jó lesz. Ebből kérnék. - Mennyit teszik parancsolni? - Csak egy egészen kicsike kockát. Egérfogóba lesz...

    S.T.A.L.K.E.R. JELENTÉS

    Hír | 2004.02.25 19:17

    Örömmel jelenthetem, hogy épségben hazaértünk Kiev városából. Kicsit furcsa érzés itthon lenni, főleg, ha belegondolok, hogy ma délelőtt másfél órát voltam Csernobilban. Kis STALKER játékunk egyébként jelen állapotában is iszonytatóan jól néz ki, bár ezt ti is tudjátok. Az elmúlt napokban megrendezett prezentáción rengeteg olyan dolog derült ki, melyekről soha nem álmodtunk volna. A játék egyszerűen B-Ü-N-T-E-T és kész. Sajnos azonban egyelőre nem mondhatok semmit, és képeket sem tehetek fel netre, hiszen köt a titoktartás. Azt azonban megígérem, hogy igyekszem mindent leírni, minden olyat, amiről eddig sehol nem olvashattatok. A legközelebb megjelenő magazinunk hasábjain pedig egy szép nagy cikk keretében mindezt megemészhetitek. Most pedig íme néhány kép, melyeket a napokban készítettem (és némi magyarázat hozzájuk).

    1. A fejlesztőcsapat főhadiszállásának bejárata 2. A GSC csapatánat előadása 3. Nem kicsit bepiálva épp interjúvolom a csapat egyik frontemberét 4. Egy amolyan no comment, állítólag ehető halvacsora 5. Gyu mester, háttérben a 86-ban felrobbant atomerőművel 6. Jómagam, a robbanás után kitelepített város utcájában 7. Az uccsó felvétel utazásunkról, még a fellegekben

    Update: Néhány finomság még. Thanks Headhunter

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)