Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 492

PC játékkal az éhezés ellen

Hír | 2004.08.24 14:02

Mazur kolléga lelt rá egy igen érdekes cikkre az NGC-n. Az ENSZ gyermekeknek szóló, ingyenes játékprogramot bocsátott ki, melynek témája a globális éhezés. A játék jellegében a Tomb Raider-re emlékeztet, viszont sok hasznos információt is eljuttat a játékosokhoz. Food Force fantázianevű játékot a római székhelyű Deepend számítógépes stúdió és a londoni Playerthree játékfejlesztő cég állította elő. A játékos feladata, hogy különféle missziókat teljesítsen a Világélelmezési Program munkatársainak segítségével. A feladatok változóak: időnként élelmiszercsomagokat kell repülőről ledobni, máskor egy Sim City szerű misszió keretein belül segélyekkel újjáépíteni az ország gazdaságát. A Food Force egyelőre csak az Egyesült Államokban hozzáférhető. Hamarosan azonban világszerte ingyenesen kapható lesz CD-n, valamint letölthető az internetről. Bővebb infó itt. Találtam egy rövid trailert is.

[DEMO] Xpand Rally !!

Hír | 2004.08.09 08:14

"Halleluja"!! A Techland végre-valahára elérkezettnek látta az időt, hogy kiadja az Xpand Rally demóját. A 3 fő riválisból tehát ők kezdik meg a publikum tesztelését, hogy milyen eredménnyel; az majd kiderül. A demóban single módban Arizónában, Lengyelországban és Kenyában tesztelhetjük autóink nyomatékát (merthogy kettő darab van), árkád és szimulációs lehetőségek közt válogatva. Update: A Techland munkatársainak elmondása szerint a ma netre került Xpand Rally SP demó nem hivatalos és letöltése nem megengedett.

NASCAR Racing Wheel

Hír | 2004.08.08 09:44

Már korábban is hallottunk a NASCAR Racing Wheelről, melyet a Logitech ügyes munkatársai fabrikálnak. Hála az IGN-nek, most többet tudunk róla. A kormány ezév őszén kívánkozik piacra kerülni, Logitech NASCAR Racing Wheel néven. Ahogyan ők fogalmaztak, "nappalis" designt kapott a picike, mely valamivel könnyebb, mint más társai. A szerkezet 1 cent híján 50 dolláros áron jön majd piacra (ez a PC-vel kompatibilis változat) és természetesen mindenhez, amivel majd játszani óhajtunk, "stimmelni fog".

'Napot...

Hír | 2004.08.07 10:25

Üdvözlök mindenkit ezen a (nálunk) kicsit borongós nyári napon. Ibolya napja van, úgyhogy ha akad ilyen olvasónk, boldog névnapot kívánok neki. Sajna rögtön egy szomorú hírrel kell majd kezdenem, de addigis derüljetek egy jót:

A cég igazgatója behívja az újonnan felvett munkatársat: - Már megbocsásson, de Ön az önéletrajzában azt állította, hogy öt év szakmai gyakorlata van, viszont most a tudomásomra jutott, hogy ez az első munkahelye! - Elnézést főnök, de a hirdetésükben azt írták, képzelőerővel rendelkező alkalmazottat keresnek...

Juiced képek

Hír | 2004.07.27 17:15

Az Acclaim munkatársai kiadtak néhány új képet a száguldó fémszekérhadsereget dédelgető játkukból. A nyálcsorgatásra hívogatók tényleg igazán szépek... A Punto is jól fest az aszfalton. Ám ne feledjük, a Juicedből van már nekünk demónk is.

Panzers: 2. felvonás!!!

Hír | 2004.07.12 23:39

A CDV hivatalos fórumán egy érdekes post látott napvilágot, melyet egy ottani munkatárs követett el. Leírta, hogy Augusztus 5-én mindenki nagy örömére megjelenik a 3. Codename: Panzers demó, ami ezúttal multis örömöket fog okozni. Mindemellett egy nem elhanyagolható információt is közölt: a "Phase Two" a jövő év 2.-3. negyedévében fog megjelenni, és ebben már lesz map edittor is. Mi mást lehet erre mondani, minthogy: ámen!

Bill Gates a Formula 1-ben!

Hír | 2004.06.21 18:29

A német Bild am Sonntag című lap munkatársainak legjobb tudomása szerint a Microsoft Bill Gates vezérletével beszáll a Formula 1-be. Az élő legenda évi 40 millió dollárt biztosítana annak a Toyota csapatnak a "száguldó cirkuszban", amely jelenleg is -megelőzve a Ferrarit- a legnagyobb költségvetéssel rendelkezik éves szinten. Mellesleg a japánok francia pilótája, Olivier Panis a hétvégén állt 150-edszer rajthoz, célja pedig, hogy túlszárnyalja Jean Alesit. Panis célja élete 200-ik futamát is teljesíteni.

Quake 4 - munkatárs kerestetik

Hír | 2004.05.30 09:30

A Raven Software dolgos jó emberei élik életüket, és dolgoznak a Quake IV-en. Ám akadnak nehézségek, így segítségre van szükségük. Grafikus jóembereket keresnek a kvadrológia ezen részének megalkotásához. A textúrák, modellek és shaderek a dolgos kezek mindennapjai lesznek. Bővebb informáciért és jelentkezési címért ide fáradjatok!

Gothic 3 artworkök!

Hír | 2004.05.14 06:50

Habár nagy a titkolózás a Gothic 3 és a 2-ik rész kiegészítője körül is, a gamesweb munkatársai csak kicsikartak az illetékesektől 3 artworokot, a Gothic 3-ból! És annak ellenére, hogy artworkről van szó... A második kép még vamamelyik mai játék grafikájaként is kasználna!

[MOVIE] LotR: The Battle for Middle-earth

Hír | 2004.05.04 20:59

Az EA munkatársai addig ügyeskedtek a munkahelyeiken, míg a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth című RTS-ből kiadtak egy 2,5 perces videjót. Az EA Los Angeles berkein belül fejlesztett cuccos C&C Generals motort használ, és igen szépnek ígérkezik :). Klikk!

Richard Burns Rally itinerek

Hír | 2004.04.06 20:15

A Warthog egyik munkatársa érdekes dolgokat árult el a mindenki által tárt karokkal várt Richard Burns Rallyról. Ez az érdekesség a navigáló rendszer részletezését rejti magában. A Rally Thorpy például kiváló szimulátor volt, ám a mitfárer személyében egy igen szófukar kellemetlen alakkal volt dolgunk. Ha ugyan nem is egy Nicky Grist, vagy Phil Mills fog mellettünk élőben ülni, nagyon jó navigálással lesz dolgunk. Ahogyan azt illik, idővel a kérdéses kanyar előtt tájékoztatást kapunk arról, a lehető legrészletesebben. Milyen szögben kanyarodjunk, ne vágjuk le a kanyart, visszafordító és még sok hasonló. Arról is információt kapunk, ha víztócsa következik, ugrató, vagy bármi veszély, mondjuk ugrabugráló kenguruk, gazellák (reméljük ilyen is lesz :)). Nézzük meg, hogyan fog ez kinézni: *start* 100 *szünet* K Right Don't Cut 60 *szünet* Flat Left into Fast Right Long 80 *szünet* Medium Right Tightens into Fast Left Narrows 150 *szünet* Keep Left over Crest 60 *szünet* Easy Left Cut Keep Right over Jump 100 *szünet*. Thanks BH Motorsports

Lesz BG 3!

Hír | 2004.04.06 06:48

Ahogyan Neverwinter Nights 2 is. Az egyetlen probléma, hogy nem tudni mikor... Az IGN-es srácok úgy döntöttek utánajárnak a dolognak, hiszen az Atari munkatársa azt nyilatkozta, hogy szem előtt lesz, van a BG 3 és az NWN 2 is. Sikerrel, ugyanis kiderült az igazság. Az Atari megvette mindkét cím teljeskörű jogát, biztosítva azt, hogy más ne tehesse rájuk a mancsát. Brandon Smith elárulta, jelenleg nem folyik a fejlesztése egyik játéknak sem. Terveznek a jövőben Baldur's Gate 3-at, avagy ha nem is 3-at, mindenképp egy újabb részt (amit ki tudja milyen agyafúrt névvel látnak el). Az, hogy ma nem a BG 3 demójának híréről adunk szót azért van, mert nem akarják azt a piros-fehér logós cégnél, hogy egy hibával teli, ötlettelen és sikert nem arató RPG legyen az egészből. Építkeznek a kritikákra és a játékosok javaslataira is.

Neverwinter Nights 2?

Hír | 2004.03.27 20:06

Német testvérlapunk elbeszélgetett a BioWare egyik munkatársával, méghozzá Trent Oster-rel. A nagy dumcsi közepette előkerült a Neverwinter Nights 2, amiről emberünk elárulta, hogy már javában készülődik, és az E3 alatt fogják hivatalosan is bejelenteni. Ehhez még mit lehet hozzáfűzni? Ámen!

Isotoxin játékok

Hír | 2004.03.16 22:11

A GameGossip egyik munkatársa arra lett figyelmes, hogy az Isotoxin fejlesztőcsapat oldalán, jó néhány, eddig be nem jelentett játék van feltüntetve. Összesen 4 különböző projektjük fut: - Az Orbital Assault, ami egy 3D-s lövöldözős játék lesz, már alfa státuszban van - 2 akciójáték, amik a Kleo és a Pentapolis nevet kapták - Egy túlélő játék, ami White Lady névre hallgat A fejlesztők honlapján némi képséget is fellelhettek ezekből az alkotásokból, viszont információhegyekre ne számítsatok... azok majd később érkeznek.

Aura

Hír | 2004.02.25 22:03

A Streko-Graphics Incegy munkatársai örömmel jelentik, hogy gőzerővel dolgoznak az Aura: Fate of the Ages alkotásukon. Egy újabb belső nézetes kalandjátékról van szó, amit a jól megszokott "point & click" technikával vezérelhetünk. A fejlesztők különösen ügyelnek a grafikára, szerintük az egyik legszebb mű lesz kategóriáján belül. A megjelenésre sem kell sokat várnunk, a díszes doboz már Június folyamán a boltok polcairól fog visszaköszönni.

Obsidian állások

Hír | 2004.02.12 22:00

Az Obsidian Entertainment beizzítva saját magát és kasszáját, munkatársakat keres. A lehetőségeket kínáló oldalon olyan szakágban képzett embereket keresnek, mint például a több-kevesebbet megélt designerek, avagy a játékban folyó csatára kiképzett programozók. A legérdekesebb az egészben, hogy mindezt egy új RPG-jük érdekében teszik. Reméljük sikerül megvalósítani az elképzeléseiket, amelyeket majdan mi is megcsodálhatunk.

Valentin napi verseny

Hír | 2004.02.10 19:45

Azt eddig is lehetett tudni, hogy a Running With Scissors munkatársai jó arcok, de hogy ennyire! Hirdettek egy kis Valentin napi versenyt, amolyan Postal módra. Ahhoz, hogy nevezhess, el kell küldened nekik egy levelet a contest@gopostal.com címre, melyben kifejted miért pont a te ex barátnőd/barátod a világ leggonoszabb embere. Amennyiben nyersz, tiéd a díj: Gary Coleman felhívja az exedet, és "szállítja neki a jól megérdemelt, dühvel teli büntetést". Siessetek, hiszen Február 14. a határidő!

FarCry béta - újabb esély

Hír | 2004.02.04 19:39

Az UbiSoft még egy esélyt ad mindenkinek, akinek nem sikerült bekerülniük a FarCry bétatesztelésére, de nagyon szeretnék ezt a melót csinálni. A ShackNews-nak adott egy lehetőséget, hogy kiválogasson 500 embert, akik bekerülnek a következő verzió tesztcsapatába. Minden válogatást ráhagytak a ShackNews munkatársaira, és ők úgy döntöttek, hogy kisorsolják a felhasználóik közt a "nyereményeket". Nem kell mást tenned, mint regisztrálnod magad náluk, az UbiSoft-nál, azután pedig jelentkezni a sorsolásra, amint pár óra múlva megtartanak.

Új EA FPS

Hír | 2004.01.17 22:57

A Gamasutre álláskeresőjében rengeteg új munkást keres az EA Los Angeles. Jelenleg ők készítik (legalábbis nekik van joguk a név használatához) a Medal of Honor, Lord of the Rings és a Command and Conquer játékokat. Egy olyan új FPS-hez is keresnek munkatársat, amit nemes egyszerűséggel Hush-Hush-nak neveztek el.

Unreal Egyetem! A TUTI!

Hír | 2003.10.14 10:08

Az Epic Games beszámolt a világ legelső Unreal egyeteméről! Egy olyan helyről van szó, ahol bárki megtanulhatja, miként lehet különféle modokat kreálni az Unreal motorka segítségével. Az eseményre november 8-9-én kerül sor az észak-karolinai egyetemen. Jelen lesznek az Epic egyes munkatársai, és több, Unreal engine buherenciával foglalkozó oldal képviselői is. Az egyik ilyen a www.masteringunreal.com, ahol bárki számára letölthető, több, mint 100 órányi oktató videó található. Az eseményen egyébként bemutatják az UT2004-et is, és remélhetőleg valaki le is kamerázza azt :) Thanks GameSpyDaily.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)