Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 503

'Reggelt...

Hír | 2004.01.03 10:00

Jó reggelt mindenkinek! A korán kelőknek is, akik már így 10 óra tájt repesve várják a friss híreket. Szerencsére ma is 1-2 friss dolog, amit szíves örömest osztunk meg veletek. Amúgy tudtátok, hogy már csak 2 szünnap van a maival együtt? Nem kell csüggedni, hiszen egy hét múlva ilyenkor nyílt nap lesz. Aki még ennek hallatán sem vidul fel, annak itt egy vicc:

Az ügyvéd olvassa fel egy gazdag ember végrendeletét a megjelent hozzátartozóknak: "Drága feleségemre, aki mindig jó volt hozzám, és önfeláldozóan ápolt amikor megbetegedtem, hagyom a bankban található készpénzvagyonomat, 2 millió dollárt. Kislányomra, aki felvirágoztatta a vállalkozásomat, hagyom a céget, és 1 millió dollárnyi részvénycsomagomat. Fiamnak, aki mindig utált engem, lenézett és állandóan azt hangoztatta, hogy meg sem említem a végrendeletemben, ezúton üzenem: tévedtél, igenis szerepelsz a végrendeletben. Szia Jack!"

Trükközik a Ubi Soft

Hír | 2003.12.31 11:35

Ez már disznóság! Iszonyat jó akcióval nyitja az új évet a Ubi Soft, és hazánkba persze ez sem ér el... :( Lényegében arról vagyon szó, hogy aki az USA-ban megvárásolja bármely platformon a Prince of Persia legújabb részét, az megkapja mellé ingyen ugyanazon platformra a Splinter Cell-t is. Örülnék, ha itthon is akcióznának ilyesmit. Egyvalamit azonban nem értek. Mindkét játék iskeres, jól fogy, mégis ilyen eszközökhöz folyamodnak... De, ha nekik ennyi felesleges példányuk van, én mié' nem kapok? :D Thanks GameSpyDaily.

'Reggelt...

Hír | 2003.12.09 09:59

Napsugarast mindenkinek! Bárcsak az lenne... és nem ilyen iszonyat hideg. Nos, többen is írtátok levélben, hogy áruljam el, mi lesz a következő GameStar-ban. Megtisztelő, hogy ennyire kiváncsiak vagytok, de sajna nem mondhatom meg, mert akkor engem bántanának idebent :) Csütörtökön ígérem kiteszem a következő címlapot, és akkor megtudtok "mindent" :) Addigis hírezek egy csöppet...

Kiss úr bekopog a főnökéhez. - Főnök úr, bajban vagyok... A feleségem kijelentette, hogy ha nem tudok önnél fizetésemelést kiharcolni, elhagy. - Márpedig szó sem lehet fizetésemelésről! - Igazán hálásan köszönöm, főnök úr!

'Reggelt...

Hír | 2003.12.08 10:56

Izé. Mármint majdhogynem napot :) Biztosan azért vannak olyanok, akik még csak most kelnek, vagy tévednék? :D Sebaj. Mindjárt egy játékdemót adományozok nektek, melyet a világon először tőlünk szerezhetsz be!!! Aki szereti az eszméletlen gyors játékmenetet, az biztosan szeretni fogja ezt az FPS-t is. Előbb azonban álljon itt egy vicc:

Egy újságíró megkérdezi a több száz milliós lottóötös nyertesétől: - Minek örül a legjobban most, hogy milliomos lett? - Annak, hogy a feleségem abbahagyta a főzést.

'Reggelt...

Hír | 2003.12.02 07:03

Jóóó reggelt! Egy igazán szép nap... akarom mondani sötétségre ébredt ma fel az ország. Ugyanis ma kezdik el szállítani a Deus Ex 2. részét a boltokba (sajnos csak Amerikában). Végre akad valami jó hír is így kora reggel, szal csapjunk lecsóba!

Kovács egész nap mogorván járkál az irodában, csapkodja a dossziékat, láthatóan feldúlt állapotban van. A főnöke megkérdi tőle, mi a baj? - A feleségem a baj - mondja dühösen Kovács. - Megcsal az a cafka! - Ez bizony tényleg baj - mondja együttérzően a főnök. - Megértem, ha féltékeny. - Féltékeny? Dehogyis! Csak nem tudok aludni az ágyunkon, ha még két másik pasi is ott fekszik.

Terminator 3 Demo

Hír | 2003.11.20 15:47

Kedves JaM barátunk szólt, hogy mi történt a nagyvilágban... Nem is akármi, mert az Atari kiadta a Terminator 3: War of the Machines demóját!!! Emberek, lehet kapaszkodni, most felesleges lenne ódákat zengeni róla, mindenki nézze meg maga! BONCSAD TŐCCSED! :D Ez egy béta demó, mely sokmindenben különbözik a végleges játéktól. Ez alapján a verzió alapján sneki se ítélje el a játékot, hiszen még nem végleges, sok báltozás mehet végbe (ötleteket kommenteljétek).

BF Vietnam változások

Hír | 2003.11.19 17:49

Milyen változások? Mondhatjuk, hogy furcsák... Volt egy beszélgetés, melyből kiderül, hogy a Battlefield Vietnam-ban ezentúl kimaradnak a CTF (capture the flag), illetve a TDM (team deathmatch) játékmódok. Indokot is adtak erre az intézkedésükre, mégpedig azt, hogy a gamerek olyan kevés százaléka használta ki ezeket a lehetőségeket, hogy szinte "feleslegessé" váltak. Van azonban pozitív oldala is a dolognak, mégpedig az, hogy kitalálnak hamarosan más módokat és szórakoztató lehetőségeket...

'Napot!

Hír | 2003.11.17 13:47

Üdv néktek, marslakók! Izé... Hát szóval pangás van. Pedig épp az ilyen télies napokon jó behúzódni a gép elé egy bögre forró kakaóval a kezünkben, nézegetni a GSO-t... Kakaó még talán van is, de a nagyvilágban pangás van, legalábbis ami a játékhíreket illeti. De még csak a nap felénél járunk, estére hátha lesz valami érdekes. Addig itt egy humor:

Egy embert szörnyű fejfájás gyötör, ezért elmegy az orvoshoz. - Doktor úr, mostanában hihetetlenül fáj a fejem, mit tanácsol? - Nézze, ha nekem fáj a fejem, általában szeretkezem egyet a feleségemmel és elmúlik. Egy héttel később a beteg újra elmegy az orvoshoz. - Na, elmúlt már a fejfájása? A fickó csak mosolyog. - Doktor úr, már sokkal jobban érzem magam. Egyébként nagyon szép háza van ám!

'Napot!

Hír | 2003.11.10 13:45

Szép napot kívánok minden kedves embertársamnak! Ilyen is régen volt, mikoris két beköszöntés között nem került ki semmilyen hír... :) Dehát kell ilyen is. Az utóbbi időben kicsit összegyűlt mindenkinek, elnézést érte. De ahogy nézem, valahogy most lelassult a hírek áradata, mondhatni alig csöpög valami - ennek nem tudjuk az okát, de legalább így marad időtök játszogatni a nemrég kijött nagy demókkal, esetleg mégegyszer megnézhetitek a Forradalmakat! ;)

A bankvezér felesége befekszik a kórházba szülni. Az elnök úr a nagyobbik gyerekkel kint várja türelmetlenül az eredményt, de egyelőre hiába. - Apu - kérdezi a gyerek -, mit csinál anyuci olyan sokáig ott bent? A bankár válasza: - Kamatozik, kisfiam.

[MOZi] Shrek 2 Trailer!

Hír | 2003.11.06 12:06

Kedvenc "kis" zöld ogrénk visszatér! Úgy kb. jövő tavasz végén, nyár elején. Igen, a Shrekről beszélek és az ő feleségéről, Bözsiről :) A film hivatalos oldalát frissítették egy előzetessel, meg egyéb nyalánkságokkal. Ezek közül a trailer a legérdekesebb, melynek a jelenleg elérhető legjobb minőségű QuickTime változatát erről a közvetlen linkről le is tölthettek.

[MOZi] The Punisher

Hír | 2003.11.04 14:44

Íme egy újabb Marvel adaptáció. Tőlük származik például a Hulk, vagy az X-men. A történet arról szól, hogy miután megölték főhősünk fiát és feleségét, megpróbálták őt magát is eltenni láb alól - a gyilkosság megrendelője abban a hitben él, hogy ez sikerült is, ám ez nem így van! Megindul a bosszúhadjárat... Olyan sztárokkal mint John Travolta. A film Amerikában 2004. április közepétől kerül vetítésre, az előzetesét pedig itt tudjátok megnézni.

'Reggelt...

Hír | 2003.11.02 09:42

Jó reggelit! Ma máris egy jó hírrel fogjuk kezdeni a napot... Rögtön ez a hír után. :) Addig is tömjétek a fejetek, végezzétek el a dolgaitok, vagy ha úgy látja kedvetek, aludjatok még. :D

Az ífjú házaspár elmegy nászútra a Szaharába. De mivel az asszonynak üzleti ügyei vannak a férj előre megy. Rendes papucsférj lévén amint megérkezik emailt küld feleségének. De mivel elhagyta a címet emlékezetből írja be. Csak egy kicsit téved és így az özvegy papnéhoz érkezik akinek előző nap halt meg a férje. Miután elolvasta ájulva összeesik. A rokonok berohannak és elolvassák a levelet melyen a következő áll: "Szia most érkeztem meg. Mindent elintéztem holnapi jöveteledhez. U.i.: JÓ MELEG VAN IDELENT."

'Reggelt...

Hír | 2003.11.01 09:36

Akár hiszitek, akár nem, ismét itt csücsülünk, nyakunkon a lapleadással. Már csakazértis, hogy még ne kelljen cikket gyártani, úgy gondoltam hírezek kicsit :) Ha nem is sokat hozok reggelire, azok legalább elég ütősek lesznek :) Előbb azonban hallgassátok meg Neton mester szavait:

Feleség kétségbe esve rohan a férjhez: - Drágám, anyám leesett a létráról, most mit csináljak? - Paprikás krumpli jó lesz...

'Reggelt...

Hír | 2003.10.18 06:10

Bizonyára mindenki megszokta, hogy mi is 8-9 körül kelünk életre szombaton, és azt is, hogy aludhattok, ameddig jól esik... Kitolás ez a nap, akármit mondanak. :D Nade vagy vigyetek egy gépet magatokkal és figyeljétek a GameStar Online-t, vagy vegyétek magatokhoz a kedvenc lapotok legújabb számát. :)

Egy nő bemegy a patikába és mérget kér a patikustól. -Asszonyom, miért van szüksége a méregre? -Megölöm a férjemet. -Nem adhatok el Önnek mérget azért, hogy megöljön vele valakit! A nő erre kitesz egy fotót a pultra, mely egy férfit és egy nőt ábrázol félreérthetetlen helyzetben. A férfi a nő férje, míg a nő a patikus felesége... A patikus felemeli a fotót és rábólint: -Elnézést kérek, nem tudtam, hogy van receptje!

'Reggelt...

Hír | 2003.10.10 06:08

Köszöntelek titeket! Nemtudom ki, hogy van vele, lehet az idő, de mostanában sokan, énsem érzem magam úgy, ahogy kellene... Már-már tűkön űlök a FIFA demó miatt, de nem csak én. :D Ma reggel elég szegényes lesz a felhozatal, de tessék kivárni az estét...

Egy házaspár elmegy horgászni. Délben a férj szunyál, a feleség pedig bemegy a csónakkal a tó közepére napozni. Arra evez a halőr es rászól. - Asszonyom, itt tilos horgászni! - Én nem is horgászok! Nem látja, hogy napozok? - Igen a felszerelés ott van a csónakban. Ezért feljelentem. - Jó, én meg feljelentem nemi erőszakért. - De hát magához sem értem! - Nem, de a felszerelés ott van magánál.

Az A.S.K. új játéka!

Hír | 2003.10.03 16:11

Röviddel a Pure Pinball megjelenése után, a hazai A.S.K. Homework bemutatta legújabb fejlesztését. A The Buggy - Make, Ride, Win! egy autós őrület lesz, mely a csapat elmondása szerint igen profi grafikával lesz megáldva (erről tanuskodik az is, hogy a játékban egyidejűleg akár 200 ezer poligon is kószálhat!). Mivel még kialakulóban van a játék, nem akarok semmit feleslegesen kijelenteni. Mivel azonban téged is érdekelnek a jelenlegi tényállások, látogass el ide. Még képeket is találhatsz róla!

'Reggelt...

Hír | 2003.09.24 05:52

Sötét reggelt! Gyerekek a pakkotokba tegyetek reggelit, ivólevelet, meg zseblámpát ha kimentek mert nem láttok majd semmit... Én a mai reggelemet egy élő horrorfilmmel indítottam, miután láttam, hogy egy olyan személy néz vissza a tükörből akinek folyik az orra vére :D Szerencsére a "Vészhelyzet" orvosoainak segítségével 12 órás műtét után magamhoz tértem, hogy hírezhessek nektek! :)

A feleség három férfival van együtt. Hallja, hogy a férj hazajön. Gyorsan az egyik férfit bedugja a tévészobába, a másikat a fürdőszobába, a harmadikat a szekrénybe. Jön a férj, benéz a tévészobába és megkérdezi: - Ki maga? - Tévészerelő vagyok. Benéz a fürdőszobába és kérdezi: - Ki maga? - Én a vízvezetékszerelő vagyok! Benéz a szekrénybe, és elcsodálkozik, erre a férfi: - Mi van, nem láttál még molylepkét?!

[DEMO] Húdemennyi!

Hír | 2003.09.20 09:05

Ez a nap bővelkedik demókból. Igaz, hogy nem "A" kategóriás mind, de azért ha van egy kis szabadidőtök (hey! hétvége van!;)), kellemesen el lehet velük tölteni felesleges perceiteket. Kezdjük a sort egy vadász-szimulátorral: Deer Hunter 2004. Következő versenyzőnk a Judge Dredd vs. Death. A stufa még nem végleges, de játszható :) Aztán itt van Lords of Everquest: Shadow Realm multi demója, amiről tudni érdemes hogy egy szinttel az előbbi kettő felett van minőségileg, meg méretileg is. Mellesleg egy RTS, és e verzió tartalmaz egy tutorial misönt is. Utoljára marad egy vámpíros FPS, mely a Nosferatu: The Wrath of Malachi címet viseli. Kinek mi a zsánere, válasszon magának és nyomja :D

'Reggelt...

Hír | 2003.09.18 06:09

Üdvözlök mindenkit! Lassan-lassan lehet fogadni, hogy mikor kezd esni a hó... Nálunk szép szürke idő van, és bizony kell mozogni hogy ne fagyjunk a talajra. Nah, de akkor mi is jön ma reggel? Sokminden... és jó dolgok, nemis húzom az időt!

Arisztid és Tasziló fogadnak, hogy Arisztid nagy nyilvánosság előtt ki meri mondani, hogy lóf@sz. Elmennek egy étterembe vacsorázni. Vacsora végén hoznak desszertnek kuglófot. Arisztid megszólal: - Oh, csak nem kuglóf asz? Taszilónak nagyon megtetszik a dolog, és ő is fogad a feleségével. Elmennek vacsorázni, a végén jön a kuglóf. Tasziló mondja: - Ó, mi a lóf@sz az, csak nem kuglóf?

'Reggelt...

Hír | 2003.09.08 06:38

Hát, nemtudom ti, hogy vagytok vele, de nekem már annyira elég volt, hogy mindjárt visszafekszem. :) Hideg is van, korán is, nem a legjobb párosítás... Nade vegyük vállunkra a géppuskát, övünkre a gránátokat, zsebünkbe a c4-et, csizmaszárunkba pedig egy nagy kést és induljunk amerre kell. Ez a kora reggel egyelőre nem ígérkezik túl eseménydúsnak, de reméljük az idő repül a suli/munka-idő végéig. :)

Egy ember bemegy a gyógyszertárba: - Tudna nekem adni valamit csuklás ellen? A patikus áthajol a pult fölött, jól hátbavágja az embert, majd elégedetten kérdezi: - Na, elmúlt? - Nem tudom, kinnt van a feleségem a kocsiban, meg kell kérdeznem.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)