Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1173

Új fejlesztő alatt a Disciples 3

Hír | 2006.01.12 06:13

A Strategy First úgy döntött, hogy elveszi a Game Factory Interactivetól a Disciples III fejlesztési jogait. A csapat már nem dolgozik a sorozat harmadik részén, annak munkálatai egyelőre szünetelnek. A napokban kiderül, hogy a Strategy First kit szemelt ki új fejlesztőgárdának, akkor pedig gőzerővel folytatódnak a fejlesztések is. Részletek itt olvashatóak.

Sword of the Stars 2006 első felében

Hír | 2006.01.12 06:06

A Ligthouse Interactive ma jelentette, hogy a Sword of the Stars munkálatai olyan ütemben haladnak, hogy a játék várhatóan ennek az évnek a második negyedében érkezik majd meg. Minden további itt olvasható.

Guild Wars: Factions hivatalosan is

Hír | 2006.01.11 06:25

Már régen sejtettük, hogy kiegészítő érkezik a Guild Warshoz, tegnap viszont már meg is tudtuk, hogy egészen pontosan mi és hogyan. Most Az NCsofttól megérkezett a hivatalos bejelentés, amelyet aki szeretne, itt végigolvashat.

Lord of the Rings RPG készülőben?

Hír | 2006.01.10 06:06

Jim Norwoodot faggatták a 3D Realms weboldalán, aki elmondta, hogy jelenleg az EA-nél dolgozik, mint a Lord of the Rings : The White Council egyik fejlesztője. A játék pedig egy új RPG lenne, azonban egyelőre többet nem mondhat. Hmm, hmm... :) Bizonyíték itt.

Guild Wars: Factions - az első addon!

Hír | 2006.01.09 16:32

Remek hírrel szolgálhatunk a délutáni órákban. A közismert Guild Warsnak gyermeke van születőben - a kiegészítő neve: Guild Wars: Factions. 2 új karakter, 25 új skill, 6 új set, valamint 1 új kontinens várja majd a kalandorokat. Jó hír, hogy a kiegészítő magában is működik majd, tehát nem kell hozzá az alapjáték - azonban ebben az esetben csak az új kontinens játszható. Bizonyíték itt.

TimeShift Beta jelentkezés

Hír | 2006.01.06 22:04

Az Atari egy fórum-beírásban bejelentette, hogy hamarosan lehet jelentkezni a TimeShift nevű futurisztikus FPS-ük béta-tesztjére. A jelentkezéshez először a fenti linken kell kitölteni egy ívet, amiből ki fogják szűrni a megfelelő tesztelőket.

PC-re érkezik először az UT 2007, méghozzá demóval

Hír | 2006.01.03 06:15

Az Atari megválaszolta a hosszú ideje húzódó kérdést, mely szerint PC-re, avagy PS3-ra érkezik-e meg először az UT 2007. Nos, a cég fórumában elmondottak szerint az UT 2007 először PC-re érkezik majd meg, és csak utána jelenik meg a konzolokon. A kiadó mellesleg arra is választ adott, hogy lesz-e majd demó a játékból. Örömmel jelenthetem, lesz, mégpedig a megjelenés előtt. Bizonyíték itt.

Késik az új kezekben lévő Take Command: 2nd Manassas

Hír | 2005.12.29 19:32

A Paradox Entertainment ma jelentette be, hogy rátette mancsait a Take Command: 2nd Manassas című játékra, és világszerte ő adja majd ki azt. A hírnek sajnos rosszabbik fele is van, nevezetesen egy késés. Az új megjelenés 2006. április 18. Részletek itt olvashatóak.

Alkotmányellenes a játékokról hozott törvény

Hír | 2005.12.23 12:01

A VSDA kaliforniai videójáték törvényről alkotott közleménye szerint a VSDA győzött kalifornia korányzója ellen az erőszakos játékok eladásáról szóló törvény ügyében. A VSDA nyíltan kimondta, hogy egyáltalán nem tetszik neki a döntés. A rendelkezés kényszerű volt, mindamellett pedig alkotmányellenes. Azonban szerencsétlen a dolog, hogy adófizetők dollárjait használták fel ennek legalizálására, mikor az eredmény előrelátható volt, hogy sose kerül beiktatásra a törvény. Ez a döntés volt a hónapban a második és az elmúlt öt évben a hatodik, hogy megakadályozta a játékok eladásának korlátozását. Most pedig azokat, akik segítettek ebben arra hívják őket a játékkereskedők és a játékvállalat, hogy segítsenek megtanítani a szülőket a besorolás helyes kezelésére, hogy olyan játékokat vehessenek, amely gyermeküknek a legmegfelelőbb. VSDA - Scharzenegger: 1:0.

[MOZi] Esti csemegék vérbosszúval

Hír | 2005.12.16 23:59

Ismét jópár ropogós hírmorzsával szolgáhatok nektek a mozik világából, akadnak itt listák, trailerek, és Oscar-várományosok is! Kezdjük a legutolsóval. Előkerült a jövő májusban esedékes Oscar-gála 'Speciális Effektusok' kategóriájának jelölésére esedékes filmek listája. A versenyző alkotások a következők:

  • Batman: Kezdődik!
  • Charlie és a Csokigyár
  • Narnia Krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény
  • Harry Potter és a Tűz Serlege
  • King Kong
  • Star Wars III: A Sith-ek bosszúja
  • Világok Harca A hét filmből végül három fog jelöltként versenybe szállni az aranyszobrocskáért - én személy szerint az utolsó háromra tippelek. Nagyon belelendültem itt a listázgatásba, rögtön kaptok tőlem egy újabbat. Az ABC egyik lapja közétett egy listát minden idők tíz legkorszakalkotóbb speciális effektusáról (filmekben). A ráadás Peter Jackson vadonatúj, a közönséget elég élesen megosztó mozija, a King Kong (én az éjféli vetítésen láttam, és nagggyon bejött), míg az "igazi" top10 a következőekből tevődik össze: 10.: Twister 9.: A Függetlenség Napja 8.: Cápa 7.: Toy Story – Játékháború 6.: Ryan közlegény megmentése 5.: Jurassic Park 4.: Terminátor 2 – Az ítélet napja 3.: Star Wars IV. – Új remény 2.: Csodás álmok jönnek 1.: Mátrix Bővebb értékelést itt olvashattok. Forrás: MoziNet. Ha már Mátrix, jöjjön a Wachowski-testvérek legújabb filmje, a V for Vendetta. A mozi egy alternatív jövő totalitárius Angliájában játszódik, ahol a Hugo Weaving által alakított "V" Natalie Portman segítségével harcol az elnyomók ellen. A legújabb előzetest(melynek lejátszásához Quicktime 7-re lesz szükségetek, melyet itt tölthettek le) alant találjátok.

  • [PATCH] Warlords IV

    Hír | 2005.12.15 08:30

    Nicsak, még egy patch. Az Infinite Interactive egyik alszekciójában bukkanhatunk rá a Warlords IV 1.03-as javítócsomagjára. A jelek szerint számos hibát sikerült vele orvosolni, és az erőkiegyenlítésen is dolgoztak egy kicsit. A változtatások teljes listáját az itt található fórum egyik hozzászólása tartalmazza. Ha valaki nem találná a fájlt, segítek...

    Strategy First és a Steam

    Hír | 2005.12.09 21:59

    A Strategy First nevezetű kiadó (akinek többek közt a Kohan: Immortal Sovereigns-ot is köszönhetjük) sikeresen megegyezésre jutott a Valve-val, mely értelmében mostantól az említett kiadó játékai is elérhetőek lesznek a Steam nevű rendszeren keresztül. De azért remélem nem fogják szűműzni a hagyományos, dobozos változatokat a boltokból...

    [PATCH] UFO: Aftershock

    Hír | 2005.11.29 17:25

    Új tapasz érkezett a UFO: Aftershock című űrlényvadász startégiához, melynek verziószáma ezentúl 1.1. Mindez, és maga a patch a Cenega oldalára került fel a minap. A javításban kismillió bug és szösszenet kerül javításra. Érdeklődők ide katt.

    A Stainless Steel-ügy

    Hír | 2005.11.29 11:13

    Azt már talán mindenki hallotta, hogy fájó szívvel bezárja kapuit a Stainless Steel fejlesztőbrigád. Felmerült a kérdés, hogy mi lesz ezek után a reményekkel teli Rise & Fall: Civilizations at War-ral? Nos a dolog úgy áll, hogy a fejlesztés majdnem kész, már csak az optimalizálás lenne hátra... Viszont a Midway nem finanszírozza tovább. Hát, tudjátok, a remény hal meg utoljára. Még a héten várhatóak a további fejlemények.

    Bezár a Stainless Steel Studios?!

    Hír | 2005.11.27 10:39

    Szomorú hír, és úgy tűnik, hogy igaz is. A Stainless Steel Studios bezárja kapuit és felhagy minden eddigi munkájával - tudhatjuk meg mindezt két exfejlesztőtől. Bob Scott és Daniel Higgins - akárcsak a többi csapattag - már nem dolgozik a Staniless Steel Studiosnál, amely bár hivatalosan még nem jelentette be munkásságának végét, már nem mutat semmilyen életjelet. Felvetődik a kérdés, hogy akkor mi lesz a Rise and Fall: Civiliazations at War című játékkal? Nos, az előbbi két úr szerint bár az RTS munkálatai még nem fejeződtek be, a játék mindenképp kiadásra kerül majd. További infó ezen oldal első és huszonkettedik hozzászólásában.

    Problémák a Quake 4 demóval

    Hír | 2005.11.25 15:22

    Alig, hogy a Quake 4 demója kikerült máris kiderült, hogy ez a demó nem az a verzió, amit a fejlesztők a publikumnak szántak, hanem csak egy korábbi eddig nem tesztelt verzió, melyben például a multis rész hálózatban nem működik. A mégis kikerült demó megjelenését azzal indokolják, hogy a szerver hibája miatt sikerült lerántani onnan a fájlt, mely szerver azóta már frissítésre került. Az igéretek szerint a hivatalos tesztelt változat valamikor jövőhéten érkezik.

    BF2: Special Forces mindenkinek

    Hír | 2005.11.22 19:34

    Az EA és a Digital Illusions Battlefield 2 című játékának a kiegészítője a Special Forces immár elérhetővé vált. A játék természetesen megtalálható dobozos kiszerelésben a boltok polcain csücsülve, ám ez a játék már elérhető az új EA letöltési rendszerén keresztül is. A kiegészítőben egyébként hat különböző speciális egységet irányíthatunk, természetesen a legmodernebb speciális felszereléssel, tíz járművel és mindezt akár 64-en egyszerre.

    Német játékembargó várható

    Hír | 2005.11.19 13:24

    Ezek a németek már megint kitaláltak valamit... Az amerikai és japán példák, botrányok megtették a hatásukat náluk is. Most ugyanis erősen azon gondolkodnak az ottani honatyák, hogy a törvényhozás elé viszik az ügyet, és végre betiltatják az erőszakos játékokat azáltal, hogy állami felügyelet alá kerülne az ottani besorolási procedúra. A témát azután melegítették fel ismét, hogy az egyik Erfurt városi főiskolában 16 életet követelő ámokfutás történt, melynek az elkövető öngyilkossága jelentette a végét. A Német Interaktív Szoftverek Szövetségének elnöke szerint a jövőben nem lesznek "gyilkolós" játékok - ezeket ugyanis majd "felnőtteknek" cimkével fogják árusítani. Mi változik hát? És arról megfeledkezik a drága kormány, hogy a játékipar már túlnőtt a zeneiparon? Ez még az olyan fejlett országokban sem utolsó szempont, mint Németország.

    EVE Online - ingyenes kiegészítő

    Hír | 2005.11.18 18:51

    Az űrben játszódó MMORPG-hez új kiegészítő érkezik, méghozzá ingyenesen. A név Red Moon Rising lesz, a pakk pedig várhatóan idén decemberben kerül kiadásra, és ingyenesen letölthető lesz. Aki ennél többre is kíváncsi, az a kiegészítő tartalmáról röviden itt olvashat.

    Spellforce 2 Észak-Amerikában is

    Hír | 2005.11.18 12:39

    A JoWooD átruházott néhány jogot az Aspyr Media nevű vállalatra, amely rögtön megragadta a lehetőséget, és bejelentette: 2006. elején megjelenik a Spellforce 2, Észak-Amerikában is. A leginkább sztorileírásban bővelkedő hivatalos anyag ezen a linken olvasható.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)