Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 665

[MOVIE] Prey

Hír | 2005.05.28 17:32

Lazy papa dobott egy linket, mely egy eddig rejtegetett, IGN-es Prey prezentáció felvételeit rejtegette. Namármost a csomag nem apró, de úgy vélem megérte átcibálni lokálba. Közel 300 mega terjedelemben, és néhány perc erejéig szemlélhetjük meg annak a 3DRealms-nek a munkáját, akik idestova 10 éve ígérgetik a Duke Nukem Forever eljövetelét. Namármost a Preyről sem lehetett hallani tudom is én meddig, még a végén lesz DNF is. Addig azonban nyomás tolni cibáló droid rullah'

[MOZi] Trailer trió

Hír | 2005.05.27 13:52

3 darab új filmtrailerre sikerült bukkanom a net rengetegében. Első remekünk, a Steven Spielberg rendezésében készülődő világvége film, a War of the Words, amiről most egy vadonatúj trailer került elő. Második alkotásunkban, a The Island-ben a mindenki által ismert és kedvelt Obi-Want megformáló Ewan McGregor és Scarlett Johansson jeleskedik. A film egy elég komoly sci-fi/akció-nak néz ki, melyről most egy pergős "international trailer" került a birtokounkba. Az említett trió harmadik láncszemét pedig a Johnny Depp és Tim Burton nevével fémjelzett Charlie és a Csokoládégyár képzi, melynek premierje július 15-ére van kitűzve. Jó szórakozást!

A 3000AD új játékai

Hír | 2005.05.24 22:36

Egy közlemény szerint a 3000AD fejlesztőcsapat a következő játékokat tervezi megjelentetni a jövőben.

  • Universal Combat Gold E júliusban megjelenő alkotás az eredeti Universal Combat folytatásának nem éppen tekinthető. Tartalmazza az alapjátékot és ezen felül még néhány új funkciót.
  • Universal Combat Online A fenti játék kizárólag online játszható változata, fejlesztése még egészen jövő szeptemberig eltarthat.
  • Battlecruiser Next Gen Ő még szinte csak egy terv. Nevével ellentétben nem konzolra készítik és gyakorlatilag egy első személyű, bolygóközi környezetben játszódó cucc lesz. A megjelenése 2007 novemberére tehető.

  • Battlecruiser Millenium ingyen

    Hír | 2005.05.21 22:53

    Az AD 3000-es arcok elérhetővé tették a Battlecruiser Millenium 01-09-03-as verzióját, melyet ingyen bárki letölthet. Az egész összesen 230 MB, így nem hiszem hogy megerőltető lenne beszerezni számotokra ezt a remeket. Az anyagot itt eléritek.

    Terjeszkedik a Mythic

    Hír | 2005.05.10 22:14

    Európai irodát kíván nyitni a Mythic Enternatinment, akikhez olyan címek fűződnek, mint a Dark Age of Camelot. Elmondásuk szerint erre azért volt szükség, mert előző játékuk európai sikere teljes mértékben megindokolja ezt a lépést, következő sci-fi MMORPG-jük, az Imperator pedig reményeik szerint hasonló fogadtatásban részesül. Ezt a bizalmat kívánják megelőlegezni a leendő vásárlók irányába helyi közönségszolgálattal, ügyintézéssel, lokalizálással, és így tovább... Egyébként egyes előrejelzések szerint a tavalyi 300 millió dolláros online játékipar 2009-re 2 milliárd dollárosra fog növekedni. Szóval előrelátóak :) Még megemlítettek olyan félmondatokat, mely szerint készül már az Imperator kipróbálható verziója, valamint a Dark Age of Camelot kiegészítője, de részletek csak a reklám... vagyis az E3 után.

    Matáv - újabb sávszél-növelés

    Hír | 2005.05.04 13:52

    A márkaváltással egyidőben (A Matáv Csoport nevet vált. A Matáv Rt. új cégneve Magyar Telekom Rt. lesz, a cégcsoport egyes üzletágai felveszik a nemzetközi T-márkákat.) bejelentett szolgáltatási sebesség növelés az első jele a Magyar Telekom Csoport által ígért szolgáltatási dinamikaváltásnak. A Matáv bejelentése szerint egy kivétellel az összes ADSL hozzáférésének megduplázza a letöltési sebességét. Ez azt jelenti, hogy - változatlan havi díj mellett - az 512 kbit/s-os csomagok esetében 1024 kbit/s-ra, az 1024 kbit/s-os csomagok esetén 2048 kbit/s-ra, míg az 1536 kbit/s-os csomagok esetén 3000 kbit/s-ra gyorsul az elérés. A kivétel a legnagyobb üzleti csomag, melynél a letöltési sebesség csak egyharmadával, 3000-ről 4000 kbit/sec-ra nő. Az átállításokat a Matáv egy időben kezdte meg a pesti, a budai, a keleti és a nyugati régióban. (Thanks Yzerman)

    Gods and Heroes cuccok

    Hír | 2005.04.28 22:16

    A Perpetual Entertainment bepillantást engedett Gods and Heroes: Rome Rising című kizárólag multiban játszható játékuk E3-as prezentációjába. A történet Kr.e. 300 körül játszódik Rómában, mikor a Birodalom hatalma teljében magasodott a világ fölé, de már kezdik bekeríteni ellenségei. Nyáron szándékoznak nekifogni a bétatesztelésnek, hogy aztán ősszel megjelentethessék. További infókat a honlapján találhattok.

    Nokia Nseries - a jövő

    Hír | 2005.04.28 17:56

    A Nokia a napokban három olyan telefont mutatott be, amelyek egyértelműen meghatározzák a jövő mobiltelefon-technológiai fejlődésének irányát. Az új kategória (Nseries) képviselői 3G-s támogatással, 2 megapixeles kamerával és VHS-minőségű képpel rendelkeznek, nomeg nem szabad elfelejteni a 4 gigabájtos memóriát és a WLAN támogatását sem. A Nokia N90 kamerája Carl Zeiss optikával rendelkezik. 20x-os optikai zoomra képes(!), flash, makró és videó módokban. A külső kijelző 128x128 pixelen 65000 színben pompázik, míg a belső 262.000 színben, 352x416-on. Ezév második negyedévében várható. Az N91-es zenelejátszásra lett optimizálva. 3000 mp3 fájlt képes megközelítőleg tárolni a beépített 4 gigabájtos memóriájában, majd 12 órán keresztül tudja azokat lejátszani. Valamikor év végén várható. A Nokia N70 pedig "csak" egy sima okostelefon, amibe a létező legszélesebb skálán ültették be a technológiai csodák netovábbját. Én magam részéről az N90-et választom :)

    GT Legends készülg'!

    Hír | 2005.04.25 17:26

    A Blackhole Motorsports épp az imént jelentette be a következő alkotásukat, amelynek a GT Legends címet adták. A névből kiderül, hogy a szokásos versenyautós sztorit most egy kicsit visszaültetik pár évtizeddel, és olyan über járgányokkal száguldozhatunk, mint a Ford Capri, vagy a Mercedes 300 SL. Több infó egyelőre nincs, de azért fülelünk.

    [MOZi] Silent Hill morzsák

    Hír | 2005.04.24 13:12

    Már javában folynak a Silent Hill című játéksorozat alapján készülő film előkészületei. A forgatókönyv Roger Avary tollából származik, a rendezői székbe pedig Christophe Gans ül majd. A forgatást hétfőn kezdik és várhatóan július 22-én fejezik meg. A főszerepben Radha Mitchell tündököl majd, akit a Finding Neverlandből (a magyar címe Én, Pán Péter) esetleg már ismerhetünk. A produkció költségvetése 45-50 millió dollár körül mozog majd a TriStar Pictures forgalmazásában. A történetről egyelőre annyit tudni, hogy Rose (Mitchel) kétségbeesett keresésbe kezd kislánya után a titokzatos Silent Hill nevű helyen. Hogy hogyan sikerül ezt vászonra vinni, majd valamikor jövőre megtudjuk.

    Dark Age of Camelot - 2 hét!

    Hír | 2005.04.19 14:21

    Már sokszor volt ilyen, úgyhogy nem füznék hozzá semmilyen kommentárt, csak a puszta tényeket. A Dark Age of Camelot is arra a sorsra jutott, hogy 14 napot ajándékba ad a kiadó mindnekinek, aki most kipróbálná. Innen tölthető a kicsike, akinek esetleg felkeltettem volna az érdeklődését. Azonban le kell szögeznem, hogy a további játékhoz bankkártya szükséges, hogy tudjátok fizetni a havidíjat. Ez van, azért szerintem megéri :)

    Universal Combat: AWA - majd' kész!

    Hír | 2005.04.15 23:00

    A fejlesztés utolsó fázisába érkezett az Universal Combat: A World Apart - jelenti a ComputerGames. A Gold jelentés hamarosan érkezik, remélhetőleg napokon belül. Amint bővebb infót tudunk, azonnal közöljük a mélyen tisztelt nagyérdeművel. Akit a gáma behatóbban érdekel, az pedig nézzen szét itt.

    Warcraft III B.net - game over!

    Hír | 2005.04.07 20:49

    Na azért félni nem kell, nem zár be a Bnet. Legalábbis a többség számára, azonban akad néhány gátlástalan, csaló játékos, akik csúnya módon tönkreteszik más játékélményét. Ezek ellen egyértelmű, hogy tenni kell, és a Blizzard tesz is! Már megint lezárt pár (2300) Warcraft III accountot. Hát, aki nem tud tisztességesen játszani, az biza erre a sorsra jut.

    [MOVIE] Empire Earth 2

    Hír | 2005.03.22 18:27

    Kijött a sokadik trailer, a nagysikerű RTS, az Empire Earth második részéhez, melyben szinte a világtörténelem összes korszakát végigjátszhatjuk. Ebben a 28 megás, és három perces videóban egy interjút is láthattok a játék pályatervezőjével, aki nem más mint Dan McClure. Erre parancsoljatok.

    Letölthető a Vietcong: Red Dawn

    Hír | 2005.03.21 08:57

    A közelmúltban adtunk hírt egy új Vietcong kiegészítésről, a Red Dawn-ról. Noha a korábbi infók szerint csak március 25-től kerülhetett volna fel a netre, várható volt, hogy még ez előtt hozzáférhető lesz. A csomag tehát megérkezett, valamivel több, mint 300 mega, és innen bármikor letöltheted. Ismétlés a tudás anyja... a pakk tartalma: co-operatív kampány, új multi és single pálya, AI botok multiplayer játékhoz, és friss főcím zene. Akit érdekel, töltse ezerrel!

    [MOVIE] Battlefield Vietnam

    Hír | 2005.02.26 10:12

    Bár tudom, már megjelent, és már sokan meg is unták, azonban érdekes hírként hathat, hogy előkerült egy bő 300 megás videó, amit pár lelkes emberke a Battlefield Vietnam-ból lopott ki. Szerintem vannak olyanok, akik ide nem tartozó okok miatt nem tudják kipróbálni a játékot, elsősorban nekik ajánlom végignézni pár hősies USA katona küzdelneit a távol-keleten. Katt!

    [MOVIE] FF vs. The Third Reich

    Hír | 2005.02.15 18:39

    Megérkezett az első movie a Freedom Force vs. The Third Reich című, az Irrational Games gondozásában készülő akciójátékhoz. Mint, ahogy az lenni szokott megcsodálhatjátok a játékot, és annak ficsörjeit futás közben. Alig 12 MByte a mérete így bátran tölthetitek.

    [DEMO] Trackmania: Sunrise Beta

    Hír | 2005.02.05 11:37

    Nocsak, nocsak! Az elmúlt napokban többször is dícsértem a Trackmania: Sunrise-t és lámcsak, mostmár egy kipróbálható verziója is befutott. A beta demo valamivel több, mint 300 mega és single, illetve multi mód is található benne. Egy dologra azért felhívnám a figyelmeteket. Az egyjátékos mód kipróbálásához kell az eredeti játék és a hozzá tartozó sorozatszám is! Ha érdekel, ezen a címen megleled a demót, az első javítását, itt pedig a további instrukciókat. Amint lesz végleges demó, felteszem lokálba.

    Storm Riders Online

    Hír | 2005.02.02 06:02

    Hát mi mást sugall a cím, ha nem azt, hogy ez egy MMORPG? És jól cselekszik aki erre gondol. A Orchid Media International bejelentette új játékát, a Storm Riders Onlinet, mely a Fung Wan képregényekre épülve egy online RPG birodalmat mutat be. Ez első infókért és képekért ide kattanjatok a játékról.

    [MOVIE] Empire Earth 2

    Hír | 2005.02.02 05:57

    Egy újabb animáció látott napvilágot ebből a közkedvelt RTS-ből. Ezúttal 30 megabájtban láthatunk videóanyagot a Mad Doc Software kicsinyéről. Nem is fűznék hozzá mást, hiszen sokan kedvelik ezt a játékot, így hát nekik érdemes meglesni a legújabb videjót. Erre tessék...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)