Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 532

'Napot...

Hír | 2005.01.21 09:06

Szép jó napot, üdvözlök mindenkit. A tegnapi nap fénye többek közt Bill volt, aki biztosan még most is felemelően nosztalgikus érzéssel nézegeti gyönyörűséges képeit :). Ma délelőtt várható néhány érdekesség, azonban igazán nagy durranásra nem lehet számítani.

Az autót vezető Stirlitz meglátta az út mellett stoppoló Müllert. Gonoszul elvigyorodott, majd elhajtott mellette. 3 perc múlva ismét észrevette, amint Müller kétségbeesetten stoppol az út mentén. Ez még háromszor megismétlődött. Stirlitz gyanút fogott. A tizenötödik alkalom után fény gyúlt az agyában: - Aha, ez körforgalom! - gondolta.

Transport Giant: DU megjelenés

Hír | 2005.01.17 19:27

Tycoon rajongók örvendjetek! A JoWooD végre elszánta magát a nagy lépésre, és úgy döntött, február 18-án Európában is megjelenteti a Transport Giant: Down Under-t. Igaz, ez csupán egy kiegészítő, de több érv is szól a beszerzése mellett: 30 új ausztráliai jármű, 12 történelmi misszió és 15 új pálya - azoknak, akik cél nélkül szeretnének építgetni - és a legjobb tulajdonsága: csupán 20 fontba (7000 forint) fog kerülni.

[MoD] Duke Nukem: Source

Hír | 2005.01.17 09:28

Duke Nukem. Kinek mit jelent ez a név? Számomra a játéktörténelem egyik legjobb témáját, melynek első 3D-s megvalósítása volt az FPS-ek egyik legjobb pédánya. Lassan egy évtizede hitegetnek minket, hogy készül a Duke Nukem: Forever, de néhány képen és videón kívül nem sok került eddig közkézre. Most azonban néhány lelkes arc az egykori Duke Nukem 3D-t alakítja át, egészen pontosan Source engine támogatással. Van még mit dolgozni rajta, de van egy olyan érzésem, hogy ennél több Dukera egyhamar (vagy talán örökre) senki sem számíthat. Thanks HL2World.com

The Sims - valóságshow?! :)

Hír | 2005.01.16 11:56

Na, ennek, hogy fognak örülnek a Sims "rajongók" Vendetta-val az élen :D Nem is tudom, hogyan mondjam el... már a hazai Electronic Arts képviselőitől is hallottam korrábban, de akkor még igen távoli tervnek tűnt. Szóval arról van szó, hogy a világ legnagyobb kiadója egy olyan TV-s valóságshow indítását tervezgeti, melyben mi, tévénéző játékosok SMSben dönthetnénk el, hogy melyik karakter (valós emberek) mit csináljanak. Akárcsak a The Simsben, mi dönthetnénk el, hogy kapnak e vacsorát, mikor fürödjenek, ilyesmi. Jelenleg ott tart a dolog, hogy az EA sorra kérdezgeti a TV stúdiókat, hogy kiket érdekelne a projekt. Miért van az az érzésem, hogy hamarosan új valóságshow lesz terítéken? :)

[MOZi] Alone in the Dark mozgolódás

Hír | 2005.01.11 17:34

Kedves olvasónk, bbenjoe dobott egy mailt a levelesládámba azon információval megtöltve azt, hogy mozgolódás indult be az Alone in the Dark mozifilm honlapján. Nem is akármilyen. A honlapot egy az egyben lecserélték, a régi átlagos helyett egy, a címhez teljes mértékben passzoló horrorisztikusan lélekszorongató Alone in the Darkos érzést sugárzó weblapra váltottak. Rengetet infó, látni-és olvasnivaló, no meg egy dátum. A bűvös szám a 28-as, egész pontosan január mellé társítva. Csak ajánlani tudom, hogy lessétek meg a lapot: erre tessék...

SWAT 4 - hangulatcsomag

Hír | 2004.12.21 20:34

Bár a SWAT 4 béta verzióját már szanaszét játszottam, valahogy még mindig ne tudtam ráunni. Természetesen, mint korai verziónak, még megvannak a maga gyermekded betegségei, ezeket remélhetőleg javítják a végleges verzióig. A grafikus motor egyébként teljesen fura. Egyszer az az érzésem, hogy iszonyat jó, máskor meg elég lelombozó külsőt kölcsönöz az alkotásnak. Azért ezek a képek szerintem magukért beszélnek :)

NBA vs EA - 1:0

Hír | 2004.12.21 08:53

Épp a minap jelentették, hogy az EA egy igen komoly részt felvásárolt a Ubi Soft-ból. Valamivel ez elott kiderült, hogy a világ legnagyobb kiadója exkluzív jogokat szerzett NFL játékok megalkotásához. A jelek szerint nem hagyják abba a karácsonyi vásárolgatást. Igyekezték ugyanis bezsebelni az NBA liszenszeket is, természetesen exkluzívban. Nos, az NBA atyaúristenei úgy döntöttek, hogy "nanehogymá'". :) Kiváncsi vagyok a második fordulóra... van egy olyan érzésem, hogy az EA kétszeres árat is fizetne ezekért a jogokért.

[MOVIE] Earth 2160

Hír | 2004.11.24 17:30

2160-ban járunk, a Földön. Bár a tudósok előzetes megállapításai szerint ekkor körülbelül azért fog küzdeni az emberiség, hogy vízhez és élelemhez jusson, magyarán a túlélés szükségleteinek megteremtésért, megszerzésért, a játékban azért más a feladatunk. Hogy mi? Ezt leginkább ez a videó mondja el, hiszen in-game jeleneteket tár elénk. Erre tessék...

LOTR: BfME követelmények

Hír | 2004.11.19 15:55

Windows XP operációs rendszer, 1.3 gigaherzes processzor, 256 megabájt RAM, 8x-os CD/DVD meghajtó, 4 gigabájt a merevlemezen, DirectX 9.0b kompatibilis videó-és hangkártya, valamint egy billentyűzet, egér társaságában. Ezek azok a hozzávalók, melyekkel a The Battle for Middle-earth futni fog, az ígéretek szerint zökkenőmentesen. (Thanks Thonsen from SpyNEWS!)

CotN demó pénteken

Hír | 2004.11.16 09:52

A Tilted Mill csapta egészen pontosan e hét péntekre időzítette a Children of the Nile kipróbálható verziójának kiadását. A 200 megás demóban kipróbálhatod milyen fáraónak lenni, milyen az az érzés, amikor egy egész város életét, a legapróbb részletekig te befolyásolod. Amint lehet, természetesen elhelyezzük lokálban.

'Reggelt...

Hír | 2004.10.23 08:56

Kellemes szombat reggelt mindenkinek. A szunyából felédbredve sajnálatosan megint esőt kell látnom. No mindegy, egyszer csak abbahagyja már... Van egy pár érdekes hír ma reggelre, maradjatok velünk.

Két ember karórát árul a Keletinél. Odamegy hozzájuk egy vevő, és megkérdi: - Felpróbálhatom? - Persze, csak tessék. A vevő felpróbálja, meghallgatja milyen szépen ketyeg, majd fizetés nélkül az autójába ugrik, és elhajt. Mire az egyik eladó odaszól a másiknak: - Nézd a szemét, hát nem elvitte beszerzési áron?

[DEMO] John Deere

Hír | 2004.10.22 10:02

Egy halál cuki játékot találtam! A John Deere American Farmer egy agrárszimulátor :) A sokat látott fővárosi népek biztos nagy élvezettel és vemehenciával rohamozzák meg a letöltő linkeket, hogy kipróbálhassák és megtudják végre, hogyan néz ki a kolompér, milyen érzés disznóólat tisztítani, merre van a csapás, meg hasonlók... Ezeken felül alkalmazottakat is fő'vehetsz, szóval nagyon király lehet. A programot innen kapálhatjátok le, mindössze 90 mega, ami mellesleg tartalmazza a teljes verziót is, de regisztrálás hiányában csak 1 órán át játszhatunk vele :)

Civilization IV? Nomeg a többiek!

Hír | 2004.10.21 09:24

Az Atari hivatalos oldalán megjelentek az első infók, néhány, még be sem jelentett alkotásról. Ilyen az elmúlt évtized igencsak kedvelt játékának, a Civilization-nek a folytatása. A továbbiakban feltűnt a: Chronos (akció), Enemy In Sight (akció), Rat Race (verseny). Sajna ennél többet nem lehet tudni, de valamiért az az érzésem támadt, hogy hamarosan jönnek a hivatalos bejelentések képekkel, mindennel.

SWAT 4 - realitás felsőfokon

Hír | 2004.10.13 08:26

Elnézegetve a SWAT 4 legfrissebb képződményeit, azt kell mondjam, hogy egy igen realisztikus játékkal állunk szemben. Persze a grafika és a kidolgozás önmagában nem sokat ér, kiváltképp akkor nem, ha a játékmenetet nem tudják tökéletesre csiszolni. Azért bízzunk a fejlesztőkben. Van egy olyan érzésem, hogy újra izgalmas lesz a SWAT!

Bomladozik a Stormregion!

Hír | 2004.10.05 21:18

A közelmúltban fejezte be Nexus: The Jupiter Incident című játékát a hazai Mithis Games. Egy másik projektjükön, a Midwayen ezekben a percekben is keményen dolgoznak. Azonban most kiderült, hogy egy egészen új stratégián is dolgoznak. Érdekesség, hogy a munkálatokban részt vesznek egykori Stormregion tagok is (akiket egyelőre nem nevezhetünk néven), akik a világszerte elismert Codename: Panzers fő alkotói. Van egy olyan érzésem, hogy 2006 közepe felé igen jó kis stratégiát kapunk majd kézhez...

MSN Messenger 7 Beta

Hír | 2004.10.05 10:16

Nem tudom pontosan, hogy mennyien használtok MSN Messengert, de van egy olyan érzésem, hogy nem olyan nagyon kevesen :) Ezért bátorkodom most megosztani az érdeklődőkkel ezt a linket, mely a 7-es változat legelső publikus változatát rejti. Ha érdekelnek az újdonságok, innen letöltheted (lent vannak a linkek, a programé, és az első javításé). Természetesen tedd mindezt saját felelősségedre!

'Napot...

Hír | 2004.10.03 09:56

Üdvözletem, szép jó napot kívánok. Elsőként jegyezzük meg, hogy senki ne felejtse el Helga nevű ismerőseit névnapjuk alkalmából felköszönteni. Másodsorban pedig azt, hogy első körbetekintésemre azt hittem "ubis" lesz ez a nap, aztán mégis felleltem pár érdekességet. Nézzük is meg, hogy mik ezek:

Egy asszony rántottát készít reggelire a férjének. A férj hirtelen beront a konyhába. - Óvatosan! VIGYÁZZ! Egy kicsivel több vajat tegyél bele. JAJJ! Túl sokat sütsz egyszerre. TÚL SOKAT! Fordítsd meg! FORDÍTSD MEG AZONNAL! Több vaj kell! Jajj! JAJJ, mi lesz most?! TÖBB VAJAT! ODAÉG! Óvatosan... VIGYÁZZ! Azt mondtam, ÓVATOSAN! SOHA nem hallgatsz rám, ha főzöl. Soha! Fordítsd meg! Gyerünk! Normális vagy? ELMENT AZ ESZED? Ne felejtst el megsózni. Mindig elfelejted megsózni! Sózd! SÓZD MEG! SÓZD MÁR! Az asszony értetlenül bámul rá: - Mi a franc van veled? Azt hiszed nem vagyok képes megsütni egy rántottát? A férj nyugodtan válaszol: - Csak meg akartam mutatni, milyen érzés, amikor vezetek.

Carmack súlytalanságban

Hír | 2004.09.27 22:12

Köztudott, hogy John Carmack, az a bizonyos programozó zseni, akinek legutóbb a Doom III-mat köszönhettük, erőteljesen kacsintgat az űrutazás felé. Nos, az első lépést meg is tette. Az Armadillo csapat (és velük együtt Carmack) ma ugyanis megtapasztalhatta, milyen a súlytalanság. Az alant látható kép hűen kifejezheti az érzést, a videóról pedig már nem is beszélve :) Nekem is kell olyan zokni! :D (Thanks Mike)

'Reggelt...

Hír | 2004.09.17 08:30

Üdv nekednek! A tegnapi nap igen szépen sikerült. Több demó, videó, és további érdekesség is akadt, kezdve az átlag hírektől, egészen a csodás képcsokrokig. Remélem a mai nap sem hagy minket cserben. Nos, ahogy szétnéztem, már most mondhatom, hogy van mit olvasgatni :) Adjátok át magatokat az egér bizsergető érzésének, kacajtsatok egyet a viccen, én meg tálalom a reggelit.

Fiatal lány stoppol. Megáll egy autó, és a vezető megkérdi: - Hová szeretne menni kisasszony? - Siófokra. - Üljön be elviszem. Érdekes, ezen a héten maga már a harmadik kismama, akit Siófokra viszek. - Na, de én nem vagyok kismama! - De még nem is vagyunk Siófokon.

64-bit-es STALKER!

Hír | 2004.09.02 20:44

A THQ és a GSC Game World csapata bejelentette a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy speciális verzióját. Mi lesz benne a különlegesség? Nos, azok látnak majd benne valakit, akiknek már van, vagy tervezik egy 64 bites AMD Athlon processzor beszerzését. Furcsa azonban, hogy ez a verzió állítólag szebb lesz, okosabb lesz az AI, és nagyon terepet lehet bejárni...

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)